Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
K0k0$
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
K0k0$

Ηλικία : 44
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2011

Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;;   Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Απρ 04 2012, 16:51

Το παν ειναι να εχεις κανει κιμα τους καρπους σου, και να εχεις αλλαξει καμια 10αρια φορες τις ψειρες. Αν τα εχεις κανει αυτα τοτε τις αλλαζεις ανετα χωρις γονατισμα ή γενικα ακροβατικα...

Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hristos13gr
gold member
gold member
hristos13gr

Ηλικία : 42
Τόπος : Αθήνα - Νέα Σμύρνη
Registration date : 26/02/2009

Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;;   Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Απρ 04 2012, 16:56

k0k0$ έγραψε:
Το παν ειναι να εχεις κανει κιμα τους καρπους σου, και να εχεις αλλαξει καμια 10αρια φορες τις ψειρες. Αν τα εχεις κανει αυτα τοτε τις αλλαζεις ανετα χωρις γονατισμα ή γενικα ακροβατικα...

Razz


xaxaaxaxaxaxaxaxa


+650
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V-Tom
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
V-Tom

Ηλικία : 46
Registration date : 11/02/2011

Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;;   Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Απρ 04 2012, 19:33

Κι αν σου πέσει η ψείρα μέσα, θα χρειαστεί να κάνεις αυτό......... λίγο κούνημα και θα πέσει!!! τι τσίχλες και καλαμάκια........ Razz Razz


Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 3 358sx8l
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
alexmon
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
alexmon

Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 05/09/2010

Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;;   Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Απρ 05 2012, 00:31

xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hristos13gr
gold member
gold member
hristos13gr

Ηλικία : 42
Τόπος : Αθήνα - Νέα Σμύρνη
Registration date : 26/02/2009

Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;;   Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Απρ 05 2012, 02:33

V-Tom έγραψε:
Κι αν σου πέσει η ψείρα μέσα, θα χρειαστεί να κάνεις αυτό......... λίγο κούνημα και θα πέσει!!! τι τσίχλες και καλαμάκια........ Razz Razz


Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 3 358sx8l


Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 3 434624 Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 3 434624 Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 3 434624

XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
southstromer

southstromer

Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 21/11/2009

Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;;   Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Απρ 05 2012, 09:25

4kings έγραψε:
Hypersonic έγραψε:
4kings έγραψε:
για την αριστερη: γονατισμα παραλληλα απο το αριστερο φερνιγκ κοιταζοντας ευθεια οπως η μηχανη περασμα το δεξι χερι απο κατω στις μπουκαλες και με τυφλο συστημα αλλαγη! Wink (οταν λεω αλλαγη, εννοειτε οτι απλα το ξεκουμπωνω ετσι και μετα για να αλλαξω ψειρα το κανω απο πανω βλεποντας.....ειπαμε δεν ειμαι ο χουντινι Laughing )

Όπως καθεσαι στη μηχανη ή οπως την κοιτας?


...που την ειχαμε ξαναρχισει αυτη τη μ@λακια??? Laughing ...και ειχε ξεχειλωσει mouuuuuu

ναι αλλα οπως καθεσαι απο τα αριστερα ή απο τα δεξια?..οταν καθεσαι πανω και την κοιτας απο μπροστα προς τα πισω ή απο πισω προς τα εμπρος??.....ή οταν εισαι κατω και την κοιτας απο το πλαϊ???..απο το πλαϊ που ειναι το σταντ ή απο την αλλη??? lol! lol!


ασε λοιπον τα ψαρεματα Laughing Laughing Laughing Laughing ....ειπα "κοιταζοντας ευθεια οπως η μηχανη" Razz Razz


εδώ!! lol! Η δουλειά έγινε πάντως rock

https://www.vstromhellasforum.com/t14928-topic?highlight=%EA%DC%F1%F4%E5%F1
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
.........
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος :
Registration date : 31/03/2010

Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;;   Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Απρ 05 2012, 10:38

xaxaxaxaxaxa YOU! YOU! YOU! YOU! YOU! YOU!



Ναι αυτο ελεγα!!!!!
https://www.vstromhellasforum.com/t14928-topic?highlight=%EA%DC%F1%F4%E5%F1 ....η δευτερη σελιδα τα σπαει rock rock

xaxa xaxa xaxa

OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
georgaras
gold member
gold member
georgaras

Ηλικία : 45
Τόπος : Χίος
Registration date : 24/08/2008

Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;;   Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Απρ 08 2012, 13:08

SOS μαλλον χαλασα την φυσα απο τις ψειρες.... δεν κουμπονει το led... ποσο εχει ολη η φυσα αν χαλασει?? αχρηστος ειμαι λεμε... ουτε ενα led δεν ειμαι αξιος να αλλαξω... οποιος εχει καμια ιδεα ας την ριξει... pale

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
STRO MAN
Member
Member
STRO MAN

Ηλικία : 45
Τόπος : βολος
Registration date : 23/08/2009

Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;;   Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Απρ 08 2012, 13:44

georgaras έγραψε:
SOS μαλλον χαλασα την φυσα απο τις ψειρες.... δεν κουμπονει το led... ποσο εχει ολη η φυσα αν χαλασει?? αχρηστος ειμαι λεμε... ουτε ενα led δεν ειμαι αξιος να αλλαξω... οποιος εχει καμια ιδεα ας την ριξει... pale


τι εννοεις την χαλασες?
εγω τις εχω αλλαξει ουκ ολιγες φορες, και οπως ειναι αλλα πιο σωστα αφαιροντας το πλαισιο με το κοντερ, οι φυσες εσωτερικα εχουν δυο ακροδεκτες οι οποιοι αν τραβηξεις τα καλωδιακια πισω απο την πιπα μπαινουν προς τα μεσα , μπορεις να τους επαναφερεις στην σωστη θεση με ενα μυτοτσιμπιδο, επισης αν σε βοηθαει εμενα μου καιγοτανε συνεχια η μια ψειρα επειδη οι ακροδεκτες δεν κρατουσαν σωστα την ψειρα , αυτο που εκανα ηταν να χρησημοποιησω τα συρματακια μιας καμενης ψειρας ,τα τυλιξα γυρω απο τα συρματακια της καινουργιας και οταν τοποθετησα την ψειρα το αποτελεσμα ηταν να σφηξει καλα στην πιπα και να μην ξανακαει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
georgaras
gold member
gold member
georgaras

Ηλικία : 45
Τόπος : Χίος
Registration date : 24/08/2008

Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;;   Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Απρ 08 2012, 14:16

STRO MAN έγραψε:


τι εννοεις την χαλασες?
εγω τις εχω αλλαξει ουκ ολιγες φορες, και οπως ειναι αλλα πιο σωστα αφαιροντας το πλαισιο με το κοντερ, οι φυσες εσωτερικα εχουν δυο ακροδεκτες οι οποιοι αν τραβηξεις τα καλωδιακια πισω απο την πιπα μπαινουν προς τα μεσα , μπορεις να τους επαναφερεις στην σωστη θεση με ενα μυτοτσιμπιδο, επισης αν σε βοηθαει εμενα μου καιγοτανε συνεχια η μια ψειρα επειδη οι ακροδεκτες δεν κρατουσαν σωστα την ψειρα , αυτο που εκανα ηταν να χρησημοποιησω τα συρματακια μιας καμενης ψειρας ,τα τυλιξα γυρω απο τα συρματακια της καινουργιας και οταν τοποθετησα την ψειρα το αποτελεσμα ηταν να σφηξει καλα στην πιπα και να μην ξανακαει.

Μαλλον εκανα βλακεία και δεν έβαλα καλά εξαρχής την καινούργια, με αποτέλεσμα να έχουν μπει μέσα τα σιδεράκια και δεν πιάνουν την ψείρα. Πίκρα.... αν μπορεί κάποιος από Αθήνα να με βοηθήσει κάποια στιγμή , θα του ήμουν ευγνώμων...

Εχω φάει πολλή ώρα προσπαθώντας αλλά τίποτα... Προσπάθησα να βγάλω και το πλαστικό του κοντερ, αλλα ενω εχω βγάλει κλιπς και βιδες, καπου μαγκώνει και δεν βγαινει... Δεν το ζορισα πολυ και το ξανα βιδωσα για να μην το σπασω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;;   Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Απρ 08 2012, 14:41

Μαζί με τον καθαρισμό φίλτρου βενζίνης θα το παλέψουμε κι αυτό Γιώργο. Don't worry man...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dimis
gold member
gold member
Dimis

Ηλικία : 49
Τόπος : Stuttgart- Κατερινη
Registration date : 27/02/2009

Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;;   Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Απρ 08 2012, 15:00

georgaras έγραψε:
STRO MAN έγραψε:


τι εννοεις την χαλασες?
εγω τις εχω αλλαξει ουκ ολιγες φορες, και οπως ειναι αλλα πιο σωστα αφαιροντας το πλαισιο με το κοντερ, οι φυσες εσωτερικα εχουν δυο ακροδεκτες οι οποιοι αν τραβηξεις τα καλωδιακια πισω απο την πιπα μπαινουν προς τα μεσα , μπορεις να τους επαναφερεις στην σωστη θεση με ενα μυτοτσιμπιδο, επισης αν σε βοηθαει εμενα μου καιγοτανε συνεχια η μια ψειρα επειδη οι ακροδεκτες δεν κρατουσαν σωστα την ψειρα , αυτο που εκανα ηταν να χρησημοποιησω τα συρματακια μιας καμενης ψειρας ,τα τυλιξα γυρω απο τα συρματακια της καινουργιας και οταν τοποθετησα την ψειρα το αποτελεσμα ηταν να σφηξει καλα στην πιπα και να μην ξανακαει.

Μαλλον εκανα βλακεία και δεν έβαλα καλά εξαρχής την καινούργια, με αποτέλεσμα να έχουν μπει μέσα τα σιδεράκια και δεν πιάνουν την ψείρα. Πίκρα.... αν μπορεί κάποιος από Αθήνα να με βοηθήσει κάποια στιγμή , θα του ήμουν ευγνώμων...

Εχω φάει πολλή ώρα προσπαθώντας αλλά τίποτα... Προσπάθησα να βγάλω και το πλαστικό του κοντερ, αλλα ενω εχω βγάλει κλιπς και βιδες, καπου μαγκώνει και δεν βγαινει... Δεν το ζορισα πολυ και το ξανα βιδωσα για να μην το σπασω.

Γιωργαρε , δεν ειναι τιποτα αδερφε, απλα πρεπει να σου το δειξει καποιος μια φορα.

το φις της ψειρας διορθωνεται, αν τραβηξεις απο μεσα τα λαμακια.

δεν ειναι κατι ανησυχητικο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
georgaras
gold member
gold member
georgaras

Ηλικία : 45
Τόπος : Χίος
Registration date : 24/08/2008

Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;;   Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Απρ 08 2012, 15:09

Τελος καλο ολα καλα... έβγαλα το πλαστικό απο τα όργανα και κάναμε δουλειά!!!

Τα τράβηξα με το μυτοτσιμπιδο και ήρθαν στα ίσα τους!!!!


STRO MAN Σε ευχαριστώ πολύ!!!


Να είστε καλά ολοι παίδες ευχαριστώ!!! ... τελικά πανεύκολο ήταν.. τσάμπα παιδευόμουν τόση ώρα.

dimnik83 όποτε κάνεις αντλία, πάρε με τηλ να έρθω να την φτιάξουμε μαζί.


Και παλι ευχαριστώ !!!!!

geia geia geia geia geia geia




Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Hypersonic
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Hypersonic

Ηλικία : 47
Τόπος : Πετρουπολη, Καλλιθεα
Registration date : 12/04/2010

Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;;   Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Απρ 09 2012, 12:20

georgaras έγραψε:


dimnik83 όποτε κάνεις αντλία, πάρε με τηλ να έρθω να την φτιάξουμε μαζί.


Παρε και εμενα τηλ.... (δεν το εχεις, αλλα παρε! !)
Θελω να παρω ματι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
massai
gold member
gold member
massai

Ηλικία : 50
Τόπος : Ίλιον
Registration date : 03/11/2008

Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;;   Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Απρ 09 2012, 12:37

Δε χρειάζεται μυτοτσίμπιδο για να τραβήξεις τους μεταλλικούς ακροδέκτες έξω.
Αρκεί να κρατήσεις σταθερά το φις και να σπρώξεις τα καλώδια από το πίσω μέρος και
τσουπ! Θα πεταχτούν οι ακροδέκτες Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
georgaras
gold member
gold member
georgaras

Ηλικία : 45
Τόπος : Χίος
Registration date : 24/08/2008

Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;;   Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Απρ 09 2012, 12:51

massai έγραψε:
Δε χρειάζεται μυτοτσίμπιδο για να τραβήξεις τους μεταλλικούς ακροδέκτες έξω.
Αρκεί να κρατήσεις σταθερά το φις και να σπρώξεις τα καλώδια από το πίσω μέρος και
τσουπ! Θα πεταχτούν οι ακροδέκτες Smile

Το πάλευα πάρα πολύ ώρα έτσι αλλά δεν ερχόντουσαν μπροστά... ακόμα και με το μυτσοτσιμπιδο είχαν μια αντίσταση αλλά βγήκαν.

Τέλος καλό όλα καλά... προς ενημέρωση στους υπόλοιπους που θέλουν να αλλάξουν ψειρουλες εύκολα και γρήγορα , να βγάζουν το πλαστικό από μπροστά και την φύσα από τα όργανα ... είναι απλό 5 λεπτά υπόθεση όλο και όλο. Αν το κάνεις μια φορά μετά σου φαίνεται παιχνιδάκι. Very Happy Very Happy Very Happy Και τώρα που πήρα το κολάι που λένε, ετοιμάζομαι να ανοίξω και όργανα για τον Ενδεικτη ταχυτήτων οταν με το καλό τον παρω Very Happy Very Happy Very Happy

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ThanosL



Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Registration date : 27/08/2014

Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;;   Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Ιουν 24 2018, 13:33

Καλημέρα. Αυτή η φύσα από τα όργανα πως βγαίνει ρε παιδιά. Έχω φάει τα χέρια μου να την τραβάω αλλά τίποτα. Φοβάμαι μην κάνω καμία ζημιά στο τέλος, γ@@ ω τις ψειρες μου !!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loverdos11
moderator
moderator
loverdos11

Ηλικία : 40
Τόπος : ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
Registration date : 11/03/2012

Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;;   Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Ιουν 24 2018, 15:53

ThanosL έγραψε:
Καλημέρα.  Αυτή η φύσα από τα όργανα πως βγαίνει ρε παιδιά. Έχω φάει τα χέρια μου να την τραβάω αλλά τίποτα. Φοβάμαι μην κάνω καμία ζημιά στο τέλος, γ@@ ω τις ψειρες μου !!

Έχει ένα "αυτάκι " κάπου στην μέση το πατάς προς τα μέσα και ελευθερώνει .
Είναι ουσιαστικά η ασφάλεια της για να μην ξεκουμπώνει

_________________
Αντώνης DL 650 L0 Black


Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 3 33ncnm10Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 3 33e6ee10Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 3 63u2ip10Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 3 Amzm8k10Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 3 2rpb8y10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ThanosL



Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Registration date : 27/08/2014

Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;;   Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Ιουν 24 2018, 16:36

Τελικά φωτίζοντας καλύτερα είδα αυτή την " ασφαλεια " και κατάφερα να βγάλω τη φισα και να κάνω τη δουλειά. Ευχαριστώ πάντως loverdos
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loverdos11
moderator
moderator
loverdos11

Ηλικία : 40
Τόπος : ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
Registration date : 11/03/2012

Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;;   Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Ιουν 24 2018, 16:37

τέλος καλό όλα καλά λοιπόν . geia

_________________
Αντώνης DL 650 L0 Black


Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 3 33ncnm10Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 3 33e6ee10Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 3 63u2ip10Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 3 Amzm8k10Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 3 2rpb8y10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ThanosL



Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Registration date : 27/08/2014

Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;;   Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Ιουν 24 2018, 16:44

Μια και σε βρήκα πρόχειρο, που μπορούμε να βρούμε αυτά τα πλαστικά κλιπς με τα οποία κουμπωνουν διάφορα πλαστικά κομμάτια πάνω στη μηχανή; Μου έχουν σπάσει κάνα δυο , εκεί που κουμπωνει το πλαστικό που βρίσκεται κάτω από τα φανάρια, στο πάνω μέρος από τις μπουκάλες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loverdos11
moderator
moderator
loverdos11

Ηλικία : 40
Τόπος : ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
Registration date : 11/03/2012

Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;;   Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Ιουν 24 2018, 17:05

στην suzuki , στο ebay και μπορεί να έχει και κανένα και ο μάστορας που πας την μηχανή σου .
Βέβαια στην suzuki είναι λίγο φαρμακείο

_________________
Αντώνης DL 650 L0 Black


Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 3 33ncnm10Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 3 33e6ee10Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 3 63u2ip10Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 3 Amzm8k10Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 3 2rpb8y10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ThanosL



Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Registration date : 27/08/2014

Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;;   Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Ιουν 24 2018, 19:18

Ευχαριστώ για τις πληροφορίες loverdos
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 3 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ηλεκτρικά-
Μετάβαση σε: