Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Ζελατινα - σποιλερ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
mitsarasss

mitsarasss

Τόπος : Αθηνα
Registration date : 18/09/2012

Ζελατινα - σποιλερ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ζελατινα - σποιλερ   Ζελατινα - σποιλερ Icon_minitimeΤρι Απρ 09 2013, 01:34

Χαι ολ γκαιζ!
Εχει βαλει κανεις ή εχει δει φορεμενο σποιλερ (εξτρα ζελατινα με μεταλλικο πιαστρακι) πανω στη μαμα ζελατινα? Αξιζει το κοπο: 1.πρακτικα 2. αισθητικα?
Ειναι universal κ δεν βγαινουν αποκλειστικα για το στρωμα κ σιγουρα το χετε δει πολυ φορεμρνο στα gs. Το εχω δεξ απο εταιριες οπως touratech, puig .κ απο το γνωστο μαγαζι στην καλιθεα που μοσχοπουλησε τον κλωνο του barracuda.
farao http://mpf-windshields.gr/el/screen-accessories/wca0012012-10-02-13-07-08-detail
http://www.google.com/search?q=touratech+spoiler+windscreen&hl=el&gl=GR&source=android-browser&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=pkljUdTXMMi0hAf1noHIAw&ved=0CAgQ_AUoAQ&biw=360&bih=527
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
REDPOWER
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
REDPOWER

Ηλικία : 42
Τόπος : Μυτιλήνη
Registration date : 27/05/2012

Ζελατινα - σποιλερ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζελατινα - σποιλερ   Ζελατινα - σποιλερ Icon_minitimeΤετ Απρ 10 2013, 01:03

Σε τι να σε βοηθησει αυτο απο τη στιγμη που μπορεις να βαλεις φρυδακι σε ολες τις ζελατινες???Ασε που απο ομορφια αστα να πανε ειναι...Αποψη μου..

Υ.Γ 1 περνα απο τα νεα μελη θα σε φανε και θα εχουν δικιο

Υ.Γ 2 διαβασε και τους κανονισμους του φορουμ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mitsarasss

mitsarasss

Τόπος : Αθηνα
Registration date : 18/09/2012

Ζελατινα - σποιλερ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζελατινα - σποιλερ   Ζελατινα - σποιλερ Icon_minitimeΤετ Απρ 10 2013, 01:12

REDPOWER έγραψε:
Σε τι να σε βοηθησει αυτο απο τη στιγμη που μπορεις να βαλεις φρυδακι σε ολες τις ζελατινες???Ασε που απο ομορφια αστα να πανε ειναι...Αποψη μου..

Υ.Γ 1 περνα απο τα νεα μελη θα σε φανε και θα εχουν δικιο

Υ.Γ 2 διαβασε και τους κανονισμους του φορουμ

Εδω κ καιρο εχω γραψει ως νεο μελος. Δεν ξερω τωρα γιατι μου βγαζει οτι εχω στειλει ενα μηνυμα μονο. Τελος παντων, στην μαμα ζελατινα πως μπορω να βαλω φρυδακι? Θελει πατεντα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jasonR
Member
Member
jasonR

Ηλικία : 37
Τόπος : ανω κατω ραχουλα
Registration date : 11/11/2012

Ζελατινα - σποιλερ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζελατινα - σποιλερ   Ζελατινα - σποιλερ Icon_minitimeΤετ Απρ 10 2013, 01:21

mitsarasss έγραψε:
REDPOWER έγραψε:
Σε τι να σε βοηθησει αυτο απο τη στιγμη που μπορεις να βαλεις φρυδακι σε ολες τις ζελατινες???Ασε που απο ομορφια αστα να πανε ειναι...Αποψη μου..

Υ.Γ 1 περνα απο τα νεα μελη θα σε φανε και θα εχουν δικιο

Υ.Γ 2 διαβασε και τους κανονισμους του φορουμ

Εδω κ καιρο εχω γραψει ως νεο μελος. Δεν ξερω τωρα γιατι μου βγαζει οτι εχω στειλει ενα μηνυμα μονο. Τελος παντων, στην μαμα ζελατινα πως μπορω να βαλω φρυδακι? Θελει πατεντα?



βαζει ενας στην καλλιροης με 50-60 ευρω και κανει καλη δουλεια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Achilleas1956

Achilleas1956

Ηλικία : 67
Τόπος : Μαρουσι
Registration date : 24/02/2013

Ζελατινα - σποιλερ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζελατινα - σποιλερ   Ζελατινα - σποιλερ Icon_minitimeΤετ Απρ 10 2013, 19:26

Από Παπασταυρου έβαλα εγώ το φρυδάκι τησ MRA περί τα 50-60?
Κάνει καλή δουλειά με την μαμά ζελατίνα αρκεί να εισαι κάτω από 1.80
Και την ρυθμιζεις όπως θέλεις
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
todor
Member
Member
todor

Ηλικία : 45
Τόπος : Βόλος
Registration date : 12/11/2012

Ζελατινα - σποιλερ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζελατινα - σποιλερ   Ζελατινα - σποιλερ Icon_minitimeΤετ Απρ 10 2013, 20:52

ξέρω, ντροπή μου, αλλά υπάρχει και αυτό...λέμε τώρα, αν είναι να βάλει φρυδάκι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
REDPOWER
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
REDPOWER

Ηλικία : 42
Τόπος : Μυτιλήνη
Registration date : 27/05/2012

Ζελατινα - σποιλερ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζελατινα - σποιλερ   Ζελατινα - σποιλερ Icon_minitimeΠεμ Απρ 11 2013, 03:24

todor έγραψε:
ξέρω, ντροπή μου, αλλά υπάρχει και αυτό...λέμε τώρα, αν είναι να βάλει φρυδάκι...

Σαφως καλυτερη απο τη μαμα οποτε αν εχει και θελει ο φιλος να διαθεσει το ποσο που ζητας ας το κανει με κλειστα ματια...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mitsarasss

mitsarasss

Τόπος : Αθηνα
Registration date : 18/09/2012

Ζελατινα - σποιλερ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζελατινα - σποιλερ   Ζελατινα - σποιλερ Icon_minitimeΠεμ Απρ 11 2013, 10:19

REDPOWER έγραψε:
todor έγραψε:
ξέρω, ντροπή μου, αλλά υπάρχει και αυτό...λέμε τώρα, αν είναι να βάλει φρυδάκι...

Σαφως καλυτερη απο τη μαμα οποτε αν εχει και θελει ο φιλος να διαθεσει το ποσο που ζητας ας το κανει με κλειστα ματια...

Ειμαι 1.92!... Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
REDPOWER
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
REDPOWER

Ηλικία : 42
Τόπος : Μυτιλήνη
Registration date : 27/05/2012

Ζελατινα - σποιλερ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζελατινα - σποιλερ   Ζελατινα - σποιλερ Icon_minitimeΠεμ Απρ 11 2013, 15:28

Tοτε δες στο ιδιο στυλ σε 515 και οχι σε 415 οκ???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mitsarasss

mitsarasss

Τόπος : Αθηνα
Registration date : 18/09/2012

Ζελατινα - σποιλερ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζελατινα - σποιλερ   Ζελατινα - σποιλερ Icon_minitimeΠεμ Απρ 11 2013, 15:45

REDPOWER έγραψε:
Tοτε δες στο ιδιο στυλ σε 515 και οχι σε 415 οκ???

No money, no honey... δυστυχως..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Ζελατινα - σποιλερ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Προστασία, οπτικές βελτιώσεις-
Μετάβαση σε: