Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Ποια θα ειναι η επομενη μοτο του σαλιγγαρου??? (solved)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Ποιά θα είναι η επόμενη μοτό του σαλίγκαρου???
GSXR
Ποια θα ειναι η επομενη μοτο του σαλιγγαρου??? (solved) - Σελίδα 2 I_vote_lcap0%Ποια θα ειναι η επομενη μοτο του σαλιγγαρου??? (solved) - Σελίδα 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
BUSA
Ποια θα ειναι η επομενη μοτο του σαλιγγαρου??? (solved) - Σελίδα 2 I_vote_lcap10%Ποια θα ειναι η επομενη μοτο του σαλιγγαρου??? (solved) - Σελίδα 2 I_vote_rcap
 10% [ 6 ]
TIGER
Ποια θα ειναι η επομενη μοτο του σαλιγγαρου??? (solved) - Σελίδα 2 I_vote_lcap31%Ποια θα ειναι η επομενη μοτο του σαλιγγαρου??? (solved) - Σελίδα 2 I_vote_rcap
 31% [ 19 ]
ΠΑΠΙ!!!!!!!
Ποια θα ειναι η επομενη μοτο του σαλιγγαρου??? (solved) - Σελίδα 2 I_vote_lcap8%Ποια θα ειναι η επομενη μοτο του σαλιγγαρου??? (solved) - Σελίδα 2 I_vote_rcap
 8% [ 5 ]
FJR 1300
Ποια θα ειναι η επομενη μοτο του σαλιγγαρου??? (solved) - Σελίδα 2 I_vote_lcap11%Ποια θα ειναι η επομενη μοτο του σαλιγγαρου??? (solved) - Σελίδα 2 I_vote_rcap
 11% [ 7 ]
CBF
Ποια θα ειναι η επομενη μοτο του σαλιγγαρου??? (solved) - Σελίδα 2 I_vote_lcap35%Ποια θα ειναι η επομενη μοτο του σαλιγγαρου??? (solved) - Σελίδα 2 I_vote_rcap
 35% [ 22 ]
CBR
Ποια θα ειναι η επομενη μοτο του σαλιγγαρου??? (solved) - Σελίδα 2 I_vote_lcap2%Ποια θα ειναι η επομενη μοτο του σαλιγγαρου??? (solved) - Σελίδα 2 I_vote_rcap
 2% [ 1 ]
GSR
Ποια θα ειναι η επομενη μοτο του σαλιγγαρου??? (solved) - Σελίδα 2 I_vote_lcap3%Ποια θα ειναι η επομενη μοτο του σαλιγγαρου??? (solved) - Σελίδα 2 I_vote_rcap
 3% [ 2 ]
Σύνολο Ψήφων : 62
 

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 50
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

Ποια θα ειναι η επομενη μοτο του σαλιγγαρου??? (solved) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποια θα ειναι η επομενη μοτο του σαλιγγαρου??? (solved)   Ποια θα ειναι η επομενη μοτο του σαλιγγαρου??? (solved) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Απρ 02 2013, 21:05

george83 έγραψε:
σαλιγκάρι έγραψε:
να στε καλα ολοι σας ρε παιδες , ειλικρινα σας ευχαριστω για το ενδιαφερον I love you

αλλα τι μηχανακια ειναι αυτα που φανταζεστε ωρε? Razz ..........crosstourer ο ενας ......... multistrada ο αλλος ...........ειναι δυνατον?
μπας και ξεχνατε (και μαλλον καλα κανετε) οτι μας εχει κανει η τρικομματικη σωβρακοφανελες? What a Face

θα ειναι 3ετιας ταξιδιαρικο , αγρατσουνιστο , με αρκετουτσικα εξτραδακια τα οποια τον ηρεμο χαρακτηρα του τον καθιστουν ενα κλικ πιο επιθετικο Laughing κατι στα δικα μου μετρα δλδ , συνδιασμος ανετης κυκλοφοριας στην πολη πολυ βολικου ταξιδιου για 2 ατομα και καμμιας ψιλο καγκουριτσας αν το σηκωνει το κεφι (κατι που κουτσα στραβα το κανουν τα περισσοτερα της κατηγοριας) ..........σας μπερδεψα κι αλλο ε?....η αρχιζει να ξεκαθαριζει το τοπιο?

Ξεκαθάρισε πλήρως https://www.vstromhellasforum.com/t24240-topic

ρε συ Γιωργη εχω το μαυρο το ματ με τα +10 αλογα και θα το δωσω για να ξαναπαρω στρωμα με 10 λιγοτερα αλογα? geek




drumnik83 αγαπητε μου φιλε Δημητριε I love you ποιο transalp μωρε και συ...............ξεκαθαρισα οτι θα ειναι πολυυυ πιο δυνατο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jumaru
gold member
gold member
Jumaru

Ηλικία : 45
Τόπος : Πιο πανω απο τα ελατα
Registration date : 10/03/2011

Ποια θα ειναι η επομενη μοτο του σαλιγγαρου??? (solved) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποια θα ειναι η επομενη μοτο του σαλιγγαρου??? (solved)   Ποια θα ειναι η επομενη μοτο του σαλιγγαρου??? (solved) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Απρ 02 2013, 21:10

σαλιγκάρι έγραψε:
δεν υπαρχετε λεμε Razz Razz Razz Razz

ρε σαχλαμαρες Very Happy αφου εγραψα οτι θα ειναι σχιστοματα η αντικαταστατρια..............το tiger τι δουλεια εχει μεσα στην λιστα? What a Face

και εχει και τους περισσοτερους ψηφους παναθεμα σας Razz Razz Razz

εγω δεν ξερω τπτ γι'αυτα που λες...το παπι ψηφισα..!! Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 50
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

Ποια θα ειναι η επομενη μοτο του σαλιγγαρου??? (solved) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποια θα ειναι η επομενη μοτο του σαλιγγαρου??? (solved)   Ποια θα ειναι η επομενη μοτο του σαλιγγαρου??? (solved) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Απρ 02 2013, 21:12

Jumaru έγραψε:
σαλιγκάρι έγραψε:
δεν υπαρχετε λεμε Razz Razz Razz Razz

ρε σαχλαμαρες Very Happy αφου εγραψα οτι θα ειναι σχιστοματα η αντικαταστατρια..............το tiger τι δουλεια εχει μεσα στην λιστα? What a Face

και εχει και τους περισσοτερους ψηφους παναθεμα σας Razz Razz Razz

εγω δεν ξερω τπτ γι'αυτα που λες...το παπι ψηφισα..!! Laughing Laughing Laughing

χε χε πως δεν μου βαλες την φρεζα του ψυχασθενη What a Face
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jumaru
gold member
gold member
Jumaru

Ηλικία : 45
Τόπος : Πιο πανω απο τα ελατα
Registration date : 10/03/2011

Ποια θα ειναι η επομενη μοτο του σαλιγγαρου??? (solved) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποια θα ειναι η επομενη μοτο του σαλιγγαρου??? (solved)   Ποια θα ειναι η επομενη μοτο του σαλιγγαρου??? (solved) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Απρ 02 2013, 21:36

σαλιγκάρι έγραψε:
Jumaru έγραψε:
σαλιγκάρι έγραψε:
δεν υπαρχετε λεμε Razz Razz Razz Razz

ρε σαχλαμαρες Very Happy αφου εγραψα οτι θα ειναι σχιστοματα η αντικαταστατρια..............το tiger τι δουλεια εχει μεσα στην λιστα? What a Face

και εχει και τους περισσοτερους ψηφους παναθεμα σας Razz Razz Razz

εγω δεν ξερω τπτ γι'αυτα που λες...το παπι ψηφισα..!! Laughing Laughing Laughing

χε χε πως δεν μου βαλες την φρεζα του ψυχασθενη What a Face

δεν το ειχε στη λιστα ...οποτε εβαλα το βιντεο κ ψηφισα παπι να τους μπερδεψω κι αλλο... Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
koymentakos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
koymentakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 17/03/2009

Ποια θα ειναι η επομενη μοτο του σαλιγγαρου??? (solved) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποια θα ειναι η επομενη μοτο του σαλιγγαρου??? (solved)   Ποια θα ειναι η επομενη μοτο του σαλιγγαρου??? (solved) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Απρ 02 2013, 22:12

4κυλινδρο 1000αρι με 102 αλογα με καταναλωση 5,4?
χρωμα πες μας!!!

με το καλο το καινουριο σου καβουκι σαλιγκαροπουλε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Highlander
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Highlander

Ηλικία : 49
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 30/05/2011

Ποια θα ειναι η επομενη μοτο του σαλιγγαρου??? (solved) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποια θα ειναι η επομενη μοτο του σαλιγγαρου??? (solved)   Ποια θα ειναι η επομενη μοτο του σαλιγγαρου??? (solved) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Απρ 02 2013, 22:39

Αν δεν είναι Multi ή μπέμπα, λέω ότι θα είναι VFR.
Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gr
loverdos11
moderator
moderator
loverdos11

Ηλικία : 40
Τόπος : ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
Registration date : 11/03/2012

Ποια θα ειναι η επομενη μοτο του σαλιγγαρου??? (solved) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποια θα ειναι η επομενη μοτο του σαλιγγαρου??? (solved)   Ποια θα ειναι η επομενη μοτο του σαλιγγαρου??? (solved) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Απρ 02 2013, 22:52

Λοιπόν , εγώ πιστεύω ότι θα κρατήσει το μωρό του.

_________________
Αντώνης DL 650 L0 Black


Ποια θα ειναι η επομενη μοτο του σαλιγγαρου??? (solved) - Σελίδα 2 33ncnm10Ποια θα ειναι η επομενη μοτο του σαλιγγαρου??? (solved) - Σελίδα 2 33e6ee10Ποια θα ειναι η επομενη μοτο του σαλιγγαρου??? (solved) - Σελίδα 2 63u2ip10Ποια θα ειναι η επομενη μοτο του σαλιγγαρου??? (solved) - Σελίδα 2 Amzm8k10Ποια θα ειναι η επομενη μοτο του σαλιγγαρου??? (solved) - Σελίδα 2 2rpb8y10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
John The Son
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
John The Son

Τόπος : Ξανθη
Registration date : 27/04/2009

Ποια θα ειναι η επομενη μοτο του σαλιγγαρου??? (solved) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποια θα ειναι η επομενη μοτο του σαλιγγαρου??? (solved)   Ποια θα ειναι η επομενη μοτο του σαλιγγαρου??? (solved) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Απρ 03 2013, 01:07

χμ χμ χμ CBF 1000 ή (που δεν νομιζω) VFR 1200 Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
REDPOWER
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
REDPOWER

Ηλικία : 42
Τόπος : Μυτιλήνη
Registration date : 27/05/2012

Ποια θα ειναι η επομενη μοτο του σαλιγγαρου??? (solved) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποια θα ειναι η επομενη μοτο του σαλιγγαρου??? (solved)   Ποια θα ειναι η επομενη μοτο του σαλιγγαρου??? (solved) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Απρ 03 2013, 01:31

Ποια θα ειναι η επομενη μοτο του σαλιγγαρου??? (solved) - Σελίδα 2 451bf7d0eb68e09e196cbaba47814353_XL

Kawasaki GTR

ή


Ποια θα ειναι η επομενη μοτο του σαλιγγαρου??? (solved) - Σελίδα 2 11ff9b4c887cc2e009006cc7fd3aeb4c_XL

Yamaha TDM 900 ABS



Οπως και να εχει θα ειναι

Ποια θα ειναι η επομενη μοτο του σαλιγγαρου??? (solved) - Σελίδα 2 952012-045558AM-1



και αντι για βενζινη θα χρειαστεις πολλα πολλα πολλα


Ποια θα ειναι η επομενη μοτο του σαλιγγαρου??? (solved) - Σελίδα 2 15364304-delicious-no-rice-sushi-roll



lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
toumpanos
gold member
gold member
toumpanos

Ηλικία : 43
Τόπος : νεα σμυρνη
Registration date : 31/01/2008

Ποια θα ειναι η επομενη μοτο του σαλιγγαρου??? (solved) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποια θα ειναι η επομενη μοτο του σαλιγγαρου??? (solved)   Ποια θα ειναι η επομενη μοτο του σαλιγγαρου??? (solved) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Απρ 03 2013, 09:36

Ποια θα ειναι η επομενη μοτο του σαλιγγαρου??? (solved) - Σελίδα 2 BUSA1ΤΟ ΒΡΗΚΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 58
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

Ποια θα ειναι η επομενη μοτο του σαλιγγαρου??? (solved) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποια θα ειναι η επομενη μοτο του σαλιγγαρου??? (solved)   Ποια θα ειναι η επομενη μοτο του σαλιγγαρου??? (solved) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Απρ 03 2013, 10:34

Ο λαός μίλησε Tiger 1050 sport OK

_________________
Ποια θα ειναι η επομενη μοτο του σαλιγγαρου??? (solved) - Σελίδα 2 107kpb5Ποια θα ειναι η επομενη μοτο του σαλιγγαρου??? (solved) - Σελίδα 2 53k93k
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
REDPOWER
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
REDPOWER

Ηλικία : 42
Τόπος : Μυτιλήνη
Registration date : 27/05/2012

Ποια θα ειναι η επομενη μοτο του σαλιγγαρου??? (solved) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποια θα ειναι η επομενη μοτο του σαλιγγαρου??? (solved)   Ποια θα ειναι η επομενη μοτο του σαλιγγαρου??? (solved) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Απρ 03 2013, 19:46

Rory έγραψε:
Ο λαός μίλησε Tiger 1050 sport OK


Ο λαος μιλησε αλλα ο ενδιαφερομενος μιλησε????Μιλησε και ειπε οχι ηδη...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
apogt
moderator
moderator
apogt

Ηλικία : 45
Τόπος : Άνοιξη
Registration date : 19/03/2011

Ποια θα ειναι η επομενη μοτο του σαλιγγαρου??? (solved) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποια θα ειναι η επομενη μοτο του σαλιγγαρου??? (solved)   Ποια θα ειναι η επομενη μοτο του σαλιγγαρου??? (solved) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Απρ 03 2013, 23:42

Από την περιγραφή του Γιάννη ψήφισα το cbf. Ήμουν ανάμεσα στο cbf και στο FJR ή VFR αλλά εξαιτίας της περιγραφής, την ηλικία της νέας μοτό και του κόστους κατέληξα στο cbf. Μακάρι να έκανα λάθος και να είναι FJR ή VFR. Όποιο και να είναι, είναι μεγάλη αλλαγή και διαφορετικής φιλοσοφίας μηχανάκι από το strom!!! Ότι και αν λέει επάνω, καλοτάξιδο να είναι και να του πιεις το αίμα!!! Αν δεν έλεγες ότι θα είναι γιαπωνεζούλα θα ψήφιζα και εγώ τίγρη, κάποια στιγμή μου πέρασε από το μυαλό και fazer 1000 αλλά δεν είναι τόσο άνετο δικάβαλο στα ταξίδια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
george83
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
george83

Ηλικία : 40
Τόπος : Κυψέλη
Registration date : 06/12/2009

Ποια θα ειναι η επομενη μοτο του σαλιγγαρου??? (solved) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποια θα ειναι η επομενη μοτο του σαλιγγαρου??? (solved)   Ποια θα ειναι η επομενη μοτο του σαλιγγαρου??? (solved) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Απρ 04 2013, 00:10

Πάντως αν είναι cbf πιστεύω πως πρέπει να μου το πεις Γιάννη γιατί υπήρχαν καινούριες(δε ξέρω αν υπάρχουν ακόμα) σε στοκ με 5000?.

edit: Ίσως να ήταν και 6000? δε θυμάμαι καλά. Δεν είχα δώσει ιδιαίτερη σημασία. Πάντως παραπάνω δεν ήταν 100%.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
massai
gold member
gold member
massai

Ηλικία : 50
Τόπος : Ίλιον
Registration date : 03/11/2008

Ποια θα ειναι η επομενη μοτο του σαλιγγαρου??? (solved) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποια θα ειναι η επομενη μοτο του σαλιγγαρου??? (solved)   Ποια θα ειναι η επομενη μοτο του σαλιγγαρου??? (solved) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Απρ 04 2013, 15:43

μμμμμ... ναι λοιπόν, έχω κι εγώ μιά 'αγωνία' σχετικά με το τι έχεις επιλέξει για να αντικαταστήσεις τη γκέισα.
Ξέρουμε και οι δύο πως αν σε πάρω τηλ. θα μου το πεις Very Happy
Δε θέλω όμως... μ' αρέσει η αγωνία!
Να πω κι εγώ λοιπόν τη διαίσθησή μου;

CBF 1000.

Βέβαια, προσωπική άποψη, μου ταιριάζεις περισσότερο στη σκέψη πάνω σε ένα τέτοιο.
Θα το προτιμούσα για σένα ρε παιδί μου!

cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
white angel
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
white angel

Ηλικία : 45
Τόπος : ΣΑΛΑΜΙΝΑ
Registration date : 22/04/2010

Ποια θα ειναι η επομενη μοτο του σαλιγγαρου??? (solved) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποια θα ειναι η επομενη μοτο του σαλιγγαρου??? (solved)   Ποια θα ειναι η επομενη μοτο του σαλιγγαρου??? (solved) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Απρ 04 2013, 16:42

http://www.motorcycletraveling.com/?p=30
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loverdos11
moderator
moderator
loverdos11

Ηλικία : 40
Τόπος : ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
Registration date : 11/03/2012

Ποια θα ειναι η επομενη μοτο του σαλιγγαρου??? (solved) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποια θα ειναι η επομενη μοτο του σαλιγγαρου??? (solved)   Ποια θα ειναι η επομενη μοτο του σαλιγγαρου??? (solved) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Απρ 04 2013, 20:07

Μπας και ζαχαρώνει το νέο VSTROM Ποια θα ειναι η επομενη μοτο του σαλιγγαρου??? (solved) - Σελίδα 2 8117

_________________
Αντώνης DL 650 L0 Black


Ποια θα ειναι η επομενη μοτο του σαλιγγαρου??? (solved) - Σελίδα 2 33ncnm10Ποια θα ειναι η επομενη μοτο του σαλιγγαρου??? (solved) - Σελίδα 2 33e6ee10Ποια θα ειναι η επομενη μοτο του σαλιγγαρου??? (solved) - Σελίδα 2 63u2ip10Ποια θα ειναι η επομενη μοτο του σαλιγγαρου??? (solved) - Σελίδα 2 Amzm8k10Ποια θα ειναι η επομενη μοτο του σαλιγγαρου??? (solved) - Σελίδα 2 2rpb8y10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
apostolis
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
apostolis

Ηλικία : 43
Τόπος : ΣΑΛΑΜΙΝΑ
Registration date : 08/11/2011

Ποια θα ειναι η επομενη μοτο του σαλιγγαρου??? (solved) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποια θα ειναι η επομενη μοτο του σαλιγγαρου??? (solved)   Ποια θα ειναι η επομενη μοτο του σαλιγγαρου??? (solved) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Απρ 04 2013, 20:43

white angel καμιά σχέση εγώ έμαθα χιχιχιχιχιχιχι ζήλια σας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 50
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

Ποια θα ειναι η επομενη μοτο του σαλιγγαρου??? (solved) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποια θα ειναι η επομενη μοτο του σαλιγγαρου??? (solved)   Ποια θα ειναι η επομενη μοτο του σαλιγγαρου??? (solved) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Απρ 04 2013, 22:30

κοντοζυγωνει μωρε η ωρα που θα παει...................... Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 58
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

Ποια θα ειναι η επομενη μοτο του σαλιγγαρου??? (solved) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποια θα ειναι η επομενη μοτο του σαλιγγαρου??? (solved)   Ποια θα ειναι η επομενη μοτο του σαλιγγαρου??? (solved) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Απρ 17 2013, 20:43

Λέγε μρε Γιάνναρε ο λαός περιμένει , αντε να βάλω καμιά ρακί στη κατάψυξη τωρα , μόλις ανακοινωθεί να πιουμε μια για τα καλορίζικα cheers

_________________
Ποια θα ειναι η επομενη μοτο του σαλιγγαρου??? (solved) - Σελίδα 2 107kpb5Ποια θα ειναι η επομενη μοτο του σαλιγγαρου??? (solved) - Σελίδα 2 53k93k
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 50
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

Ποια θα ειναι η επομενη μοτο του σαλιγγαρου??? (solved) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποια θα ειναι η επομενη μοτο του σαλιγγαρου??? (solved)   Ποια θα ειναι η επομενη μοτο του σαλιγγαρου??? (solved) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Απρ 17 2013, 23:42

Rory έγραψε:
Λέγε μρε Γιάνναρε ο λαός περιμένει , αντε να βάλω καμιά ρακί στη κατάψυξη τωρα , μόλις ανακοινωθεί να πιουμε μια για τα καλορίζικα cheers

έλα μωρέ Νικόλα μου I love you οι περισσότεροι το γνωρίζουν Very Happy
άντε γι αυτους που δεν έχουν ιδέα μια μέρα υπομονή.......................Παρασκευή απόγευμα μπαίνουν οι πρώτες φωτό σε τούτο δω το τοπικ Cool
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kalampokas
gold member
gold member
kalampokas

Ηλικία : 50
Τόπος : Κυψελάρα πάουα
Registration date : 06/10/2008

Ποια θα ειναι η επομενη μοτο του σαλιγγαρου??? (solved) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποια θα ειναι η επομενη μοτο του σαλιγγαρου??? (solved)   Ποια θα ειναι η επομενη μοτο του σαλιγγαρου??? (solved) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Απρ 18 2013, 10:54

σαλιγκάρι έγραψε:
Rory έγραψε:
Λέγε μρε Γιάνναρε ο λαός περιμένει , αντε να βάλω καμιά ρακί στη κατάψυξη τωρα , μόλις ανακοινωθεί να πιουμε μια για τα καλορίζικα cheers

έλα μωρέ Νικόλα μου I love you οι περισσότεροι το γνωρίζουν Very Happy
άντε γι αυτους που δεν έχουν ιδέα μια μέρα υπομονή.......................Παρασκευή απόγευμα μπαίνουν οι πρώτες φωτό σε τούτο δω το τοπικ Cool

μαζί με τη Φακαντόρο ; Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Ποια θα ειναι η επομενη μοτο του σαλιγγαρου??? (solved) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποια θα ειναι η επομενη μοτο του σαλιγγαρου??? (solved)   Ποια θα ειναι η επομενη μοτο του σαλιγγαρου??? (solved) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Απρ 18 2013, 13:02

Να το πω;;;;





.
.
.
.
.
..
.
.
.
.
.
.
..
.
.
.

Ο Γιάννης παίδες θα πάρει Harley Davidson! 1400 κυβικά!

Καλοτάξιδη Γιάννη και καλά χιλιόμετρα. Μας ψάρωσες όλους με τα "θα είναι σχιστομάτα" και τα λοιπά παραπλανητικά σου. Ειλικρινά, όταν μου το είπες έπεσα απ' τα σύννεφα αλλά τώρα που το σκέφτομαι, πιστεύω ότι θα σου ταιριάζει γάντι.

Σου εύχομαι ολόψυχα να τη χαρείς και να έχετε μια καλή συμβίωση όπως με το v-strom Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
toumpanos
gold member
gold member
toumpanos

Ηλικία : 43
Τόπος : νεα σμυρνη
Registration date : 31/01/2008

Ποια θα ειναι η επομενη μοτο του σαλιγγαρου??? (solved) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποια θα ειναι η επομενη μοτο του σαλιγγαρου??? (solved)   Ποια θα ειναι η επομενη μοτο του σαλιγγαρου??? (solved) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Απρ 18 2013, 13:24

drumnik83 έγραψε:
Να το πω;;;;





.
.
.
.
.
..
.
.
.
.
.
.
..
.
.
.

Ο Γιάννης παίδες θα πάρει Harley Davidson! 1400 κυβικά!

Καλοτάξιδη Γιάννη και καλά χιλιόμετρα. Μας ψάρωσες όλους με τα "θα είναι σχιστομάτα" και τα λοιπά παραπλανητικά σου. Ειλικρινά, όταν μου το είπες έπεσα απ' τα σύννεφα αλλά τώρα που το σκέφτομαι, πιστεύω ότι θα σου ταιριάζει γάντι.

Σου εύχομαι ολόψυχα να τη χαρείς και να έχετε μια καλή συμβίωση όπως με το v-strom Wink

Λάθος κάνεις κύριε Δημήτρη..

Αυτό θα πάρει...

http://www.car.gr/classifieds/bikes/view/1647678/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
man_OS
gold member
gold member
man_OS

Ηλικία : 46
Τόπος : Αγ. Παρασκευή
Registration date : 23/08/2008

Ποια θα ειναι η επομενη μοτο του σαλιγγαρου??? (solved) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποια θα ειναι η επομενη μοτο του σαλιγγαρου??? (solved)   Ποια θα ειναι η επομενη μοτο του σαλιγγαρου??? (solved) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Απρ 18 2013, 13:25

kalampokas έγραψε:
σαλιγκάρι έγραψε:
Rory έγραψε:
Λέγε μρε Γιάνναρε ο λαός περιμένει , αντε να βάλω καμιά ρακί στη κατάψυξη τωρα , μόλις ανακοινωθεί να πιουμε μια για τα καλορίζικα cheers

έλα μωρέ Νικόλα μου I love you οι περισσότεροι το γνωρίζουν Very Happy
άντε γι αυτους που δεν έχουν ιδέα μια μέρα υπομονή.......................Παρασκευή απόγευμα μπαίνουν οι πρώτες φωτό σε τούτο δω το τοπικ Cool

μαζί με τη Φακαντόρο ; Laughing

ΜΟΥΑΧΑΧΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ και το δόντι μην ξεχάσουμε!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Ποια θα ειναι η επομενη μοτο του σαλιγγαρου??? (solved)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 6Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ.... :: Απόψεις....-
Μετάβαση σε: