Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Ψαχνω Φλασερ.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
puppy

puppy

Ηλικία : 57
Registration date : 18/01/2008

Ψαχνω Φλασερ. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ψαχνω Φλασερ.   Ψαχνω Φλασερ. Icon_minitimeΠαρ Φεβ 22 2013, 23:16

Καλησπερα.Εχω βαλει Ledακια στα φλας,και το ''θεμα''μου ειναι πως τα φλας,αναβοσβηνουν πιο γρηγορα απο το κανονικο.Πιο παλια που τα ειχα στο προηγουμενο ''στρωμα'',φιλος που μου τα ειχε τοποθετησει,μου ειχε βαλει ''κλεφτακια''και ηταν ok.Τωρα επειδη ο φιλος δεν ευκαιρει,μηπως μπορειτε να μου πειτε που θα βρω Φλασερ(αυτο ακουσα οτι χρειαζεται για να γινει πιο ευκολα η δουλεια),ή μηπως καποιο παιδι εχει να μου δωσει-πουλησει,γιατι οχι, flaser,ή ξερετε που μπορω να βρω;Ευχαριστω για την οποια βοηθεια σας.Γεια χαρα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bandit
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bandit

Ηλικία : 59
Τόπος : θεσσαλονικη
Registration date : 09/01/2011

Ψαχνω Φλασερ. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψαχνω Φλασερ.   Ψαχνω Φλασερ. Icon_minitimeΠαρ Φεβ 22 2013, 23:47

http://www.ebay.com/itm/130414683484?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1438.l2649
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
puppy

puppy

Ηλικία : 57
Registration date : 18/01/2008

Ψαχνω Φλασερ. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψαχνω Φλασερ.   Ψαχνω Φλασερ. Icon_minitimeΠαρ Φεβ 22 2013, 23:54

Ευχαριστω πολυ,αλλα στην Ελλαδα,δεν μπορω να το βρω;.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikosdll
Member
Member
nikosdll

Ηλικία : 47
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 07/01/2010

Ψαχνω Φλασερ. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψαχνω Φλασερ.   Ψαχνω Φλασερ. Icon_minitimeΣαβ Φεβ 23 2013, 11:05

Δεν υπάρχει Ελλάδα αδερφέ κάναμε ένα P.B. πριν λίγο καιρό αλλά εξαντλήθηκαν ολα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Apache
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Apache

Ηλικία : 43
Τόπος : Αχαρναί Καρπενήσι
Registration date : 20/06/2009

Ψαχνω Φλασερ. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψαχνω Φλασερ.   Ψαχνω Φλασερ. Icon_minitimeΣαβ Φεβ 23 2013, 12:51

ποια περιοχη εισαι?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
puppy

puppy

Ηλικία : 57
Registration date : 18/01/2008

Ψαχνω Φλασερ. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψαχνω Φλασερ.   Ψαχνω Φλασερ. Icon_minitimeΣαβ Φεβ 23 2013, 16:31

Γεια χαρα και παλι.Ιλιον μενω.Παιζει σημερα να τα φτιαξω με κλεφτακια και αντιστασεις.Οπως παλια.Θα σας ενημερωσω.Ευχαριστω.
P.s:Εχει καποιο παιδι,περισευμα ας πουμε; merci
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Apache
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Apache

Ηλικία : 43
Τόπος : Αχαρναί Καρπενήσι
Registration date : 20/06/2009

Ψαχνω Φλασερ. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψαχνω Φλασερ.   Ψαχνω Φλασερ. Icon_minitimeΣαβ Φεβ 23 2013, 17:43

κατι τετοιο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
puppy

puppy

Ηλικία : 57
Registration date : 18/01/2008

Ψαχνω Φλασερ. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψαχνω Φλασερ.   Ψαχνω Φλασερ. Icon_minitimeΣαβ Φεβ 23 2013, 21:29

Συγνωμη φιλε,δεν καταλαβα,που λεει και η διαφημιση Laughing .Τι εννοεις,λεγοντας ''κατι τετοιο'';Εχεις Φλασερ που το πουλας,ή εννοεις κατι αλλο,που εγω δεν το καταλαβα;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikosdll
Member
Member
nikosdll

Ηλικία : 47
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 07/01/2010

Ψαχνω Φλασερ. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψαχνω Φλασερ.   Ψαχνω Φλασερ. Icon_minitimeΚυρ Φεβ 24 2013, 08:21

puppy έγραψε:
Συγνωμη φιλε,δεν καταλαβα,που λεει και η διαφημιση Laughing .Τι εννοεις,λεγοντας ''κατι τετοιο'';Εχεις Φλασερ που το πουλας,ή εννοεις κατι αλλο,που εγω δεν το καταλαβα;

Έλα ντε τί εννοεί ο ποιητής?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Apache
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Apache

Ηλικία : 43
Τόπος : Αχαρναί Καρπενήσι
Registration date : 20/06/2009

Ψαχνω Φλασερ. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψαχνω Φλασερ.   Ψαχνω Φλασερ. Icon_minitimeΚυρ Φεβ 24 2013, 13:31

τιποτα αστο φτιαξτο με τα κλεφτακια...ειχα κατι αλλο στο μυαλο μου...


ποιητης mouuuuuu
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
puppy

puppy

Ηλικία : 57
Registration date : 18/01/2008

Ψαχνω Φλασερ. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψαχνω Φλασερ.   Ψαχνω Φλασερ. Icon_minitimeΚυρ Φεβ 24 2013, 15:16

o.k.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kilias-gr

kilias-gr

Ηλικία : 39
Τόπος : Χαλάνδρι
Registration date : 12/06/2012

Ψαχνω Φλασερ. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψαχνω Φλασερ.   Ψαχνω Φλασερ. Icon_minitimeΔευ Φεβ 25 2013, 16:00

http://www.ebay.com/itm/LED-flasher-relay-for-LED-indicators-for-SUZUKI-GSXR-Bandit-/181088454803?pt=Motorcycles_Parts_Accessories&hash=item2a29b68893

η δημοπρασία επειδή βάζει συχνά ο πωλητής αυτός δεν πάει ποτε πάνω απο 4$ ( εμένα μου έκατσε στο 1 $ + μεταφορικα οπότε περιπου 10 ευρώ ) και σήμερα που δοκιμάστηκε δουλεύει μια χαρά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Hypersonic
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Hypersonic

Ηλικία : 47
Τόπος : Πετρουπολη, Καλλιθεα
Registration date : 12/04/2010

Ψαχνω Φλασερ. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψαχνω Φλασερ.   Ψαχνω Φλασερ. Icon_minitimeΔευ Φεβ 25 2013, 20:59

Μολις χτες ξηλωσα το δικο μου φλασερ απο το τρακαρισμενο strom (απο το πρωτο power buy)

Πετρουπολη ειμαι....

Ερχεσαι το δοκιμαζεις και με 10? εισαι ΟΚ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
socrates
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
socrates

Τόπος : Αθήνα, Χαλκίδα
Registration date : 25/06/2010

Ψαχνω Φλασερ. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψαχνω Φλασερ.   Ψαχνω Φλασερ. Icon_minitimeΔευ Φεβ 25 2013, 21:12

Γιώργο δικαίωμα αν δεν το πάρει ο συμφορουμίτης, που εκδήλωσε αρχικά το ενδιαφέρον
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
puppy

puppy

Ηλικία : 57
Registration date : 18/01/2008

Ψαχνω Φλασερ. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψαχνω Φλασερ.   Ψαχνω Φλασερ. Icon_minitimeΤετ Φεβ 27 2013, 16:15

Γεια χαρα.Συγνωμη που αργησα αλλα σημερα μπηκα στο φορουμ να δω.Τελικα,θα τα φτιαξω χωρις το Φλασερ.Με 4 αντιστασεις των 5 Ohm.Οποτε,ας το παρει το παιδι που το θελει,ή καποιος αλλος.Σας ευχαριστω.Γεια χαρα και παλι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
socrates
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
socrates

Τόπος : Αθήνα, Χαλκίδα
Registration date : 25/06/2010

Ψαχνω Φλασερ. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψαχνω Φλασερ.   Ψαχνω Φλασερ. Icon_minitimeΠεμ Φεβ 28 2013, 17:32

Γιώργο ευχαριστώ για το φλασέρ ελπίζω σύντομα να κάνει την δουλειά του...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
johnfassidakis

johnfassidakis

Ηλικία : 62
Τόπος : Πειραιάς
Registration date : 09/03/2014

Ψαχνω Φλασερ. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψαχνω Φλασερ.   Ψαχνω Φλασερ. Icon_minitimeΚυρ Απρ 30 2017, 17:26

μηπως υπαρχει κανα φλασερ ???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://johnfassidakis@yahoo.com
zak634
Member
Member
zak634

Ηλικία : 39
Τόπος : πατρα-διδυμοτειχο-αθηνα-πειραιας-κομοτηνη(ξαφνικα)-πατρα
Registration date : 18/04/2010

Ψαχνω Φλασερ. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψαχνω Φλασερ.   Ψαχνω Φλασερ. Icon_minitimeΤετ Μάης 10 2017, 07:45

Μηπως να κανουμε κανα p.b ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kojo
Member
Member


Τόπος : Αθήνα - Γέρακας .
Registration date : 06/05/2013

Ψαχνω Φλασερ. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψαχνω Φλασερ.   Ψαχνω Φλασερ. Icon_minitimeΤετ Μάης 10 2017, 10:49

Αν βιάζεται κάποιος έχω εγώ .
Το έχω καβάτζα μήπως χαλάσει το δικό μου .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maverick

maverick

Registration date : 26/01/2009

Ψαχνω Φλασερ. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψαχνω Φλασερ.   Ψαχνω Φλασερ. Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 29 2017, 21:23

Παιδιά ψάχνω και εγώ φλασέρ!

Μήπως έχει κανεις απο τους παραπάνω στο thread?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
STATHIS
Member
Member
STATHIS

Ηλικία : 42
Τόπος : ΑΛΜΥΡΟΣ-ΒΟΛΟΣ
Registration date : 17/06/2009

Ψαχνω Φλασερ. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψαχνω Φλασερ.   Ψαχνω Φλασερ. Icon_minitimeΤετ Οκτ 18 2017, 09:37

Για να μην ανοιγω αλλο θεμα..κατι επαθε το φλασερ και ειπα να το αλλαξω(φλασερ για led).Εδω στο Ελλαδα ομως τα εχουν 35 ευρο οι αλητες.Οποτε εγινε παραγγελια απο εξω και φυσικα δεν θα παρω μονο ενα.Αν χρειαστει καποιος ας στειλει ενα πμ και οταν μου ερθουν μιλαμε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
STATHIS
Member
Member
STATHIS

Ηλικία : 42
Τόπος : ΑΛΜΥΡΟΣ-ΒΟΛΟΣ
Registration date : 17/06/2009

Ψαχνω Φλασερ. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψαχνω Φλασερ.   Ψαχνω Φλασερ. Icon_minitimeΤρι Δεκ 19 2017, 00:03

Καλησπερα οποιος χρειαζεται flaser καινουριο ας μου στειλει ενα πμ.εχω αλλα 2
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tozar



Registration date : 02/11/2020

Ψαχνω Φλασερ. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψαχνω Φλασερ.   Ψαχνω Φλασερ. Icon_minitimeΚυρ Νοε 20 2022, 09:13

STATHIS έγραψε:
Για να μην ανοιγω αλλο θεμα..κατι επαθε το φλασερ και ειπα να το αλλαξω(φλασερ για led).Εδω στο Ελλαδα ομως τα εχουν 35 ευρο οι αλητες.Οποτε εγινε παραγγελια απο εξω και φυσικα δεν θα παρω μονο ενα.Αν χρειαστει καποιος ας στειλει ενα πμ και οταν μου ερθουν μιλαμε.

Καλησπέρα έχεις ακόμα κανένα φλασερ για το v strom
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Ψαχνω Φλασερ.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ηλεκτρικά-
Μετάβαση σε: