Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Κλειδωσε με

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 49
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

Κλειδωσε με - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κλειδωσε με   Κλειδωσε με - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 07 2013, 22:38

LORDOS έγραψε:
Morniac έγραψε:
Εγω ξερω οτι η εξουσια διαβαλλει τους παντες

Οσο για το κλειδωμα ,εγω το ζητησα

Εύχομαι να μας γνωρίσεις προσωπικά και μετά από 2 ουισκι να πεις ....................."Τελικά ίσως η εξουσία να ΜΗΝ διαβάλλει τους πάντες "




+1
μαμω την εξουσια μεσα λεμε What a Face
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
man_OS
gold member
gold member
man_OS

Ηλικία : 46
Τόπος : Αγ. Παρασκευή
Registration date : 23/08/2008

Κλειδωσε με - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κλειδωσε με   Κλειδωσε με - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 07 2013, 22:39

κι εγώ την μαμώ!!! πάμε πιπενκόλεν;;;;; άλε τσουζάμεν!! για για για!!!! βουντερμπαρ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dadounis
Member
Member
dadounis

Ηλικία : 38
Τόπος : Αθήνα - Άνοιξη
Registration date : 18/03/2012

Κλειδωσε με - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κλειδωσε με   Κλειδωσε με - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 07 2013, 22:40

man_OS έγραψε:
κι εγώ την μαμώ!!! πάμε πιπενκόλεν;;;;; άλε τσουζάμεν!! για για για!!!! βουντερμπαρ!!!

αααα ισύ έειειειςςς ξεγύγγγγγ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
narcissus
moderator
moderator
narcissus

Ηλικία : 45
Τόπος : Θες άλλο Νίκη
Registration date : 12/06/2010

Κλειδωσε με - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κλειδωσε με   Κλειδωσε με - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 07 2013, 23:01

man_OS έγραψε:


Τέλος. Μη με βάζετε να γράφω μεγάλα κείμενα, κι εγώ βασανίζομαι να τα γράψω και κανείς πια δεν διαβάζει μεγάλα κείμενα!!!!

Ποοοοο, χαράς το κουράγιο σου αδελφέ, -ίσως για τα αυτονόητα-…!!!

_________________
ʼʼΔίκασον Κύριε τους αδικούντας με, πολέμησον τους πολεμούντας μεʼʼ
Ψαλμός 35-1 Δαυίδ   Ενέπνεε τον αγώνα για την ελευθερία του Γένους, το 1821

Όλοι θέλουν το καλό μου…, αλλά εγώ δεν θα αφήσω να μου το πάρουν! Κλειδωσε με - Σελίδα 2 49587_1005865360_1289758227_q

 Η ζωή είναι ένας κώλος, γ@μ@ τον πριν σε χεσει!

Ο έρωτας....Κλειδωσε με - Σελίδα 2 25iycf7.....με έρωτα περνάει...Κλειδωσε με - Σελίδα 2 Xf7wjb..!    
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Translatoras
Member
Member
Translatoras

Ηλικία : 51
Τόπος : τα Βράχια της Πειραϊκής
Registration date : 21/11/2009

Κλειδωσε με - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κλειδωσε με   Κλειδωσε με - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 07 2013, 23:52

Μου αρέσει να διαβάζω μεγάλα κείμενα, αρκεί να είναι καλογραμμένα, να έχουν σωστή παραγραφοποίηση (όχι τη μία πρόταση κολλητά στην άλλη) και κυρίως να δείχνουν ότι γράφτηκαν με σεβασμό και εκτίμηση προς αυτούς που θα καθίσουν να τα διαβάσουν.

Morniac έγραψε:
Μπορει να εχεις και δικιο αλλα οταν η μοτοσυκλετα δηλωνει ελευθερια και βρισκεσαι σε ενα forum μοτοσυκλετας δεν μπορεις να "κλειδωνεις" τον οποιοδηποτε γιατι απλα ειναι αντιθετο της φιλοσοφιας της ζωης σου....

Αδερφέ μου,
μην βλέπεις μονόπλευρά και αρνητικά το όλο θέμα και την αντίδραση των μοντς!

Έχουμε (και εγώ μαζί) αποδείξει πλειστάκις εδώ μέσα ότι μπορούμε άνετα να εκτροχιαστούμε.

Δεν θέλει πολύ να γίνει η παρεξήγηση.
Η περασμένη ώρα, η κυρά που παντοφλιάζει, το ειδοποιητήριο για κλήσεις του 2001 που μόλις έσκασε,
το τροφοδοτικό της τηλεόρασης που κάηκε, ο ορθογραφικός έλεγχος που δεν έχεις βρει για το Chrome,
υπάρχουν ένας σκασμός αιτίες για να παραπατήσεις στην επόμενη αφορμή (σημαντική ή μη).

Μοτοσυκλέτα, όπως λες, είναι ελευθερία, αλλά ΚΑΙ ευελιξία ΚΑΙ εγρήγορση ΚΑΙ προνοητικότητα.

Είναι ο αέρας στο πρόσωπο (και τα μαμούνια στους πριν από χρόνια σπασμένους κοπτήρες).

Είναι το σφίξιμο στο στομάχι καθώς ανοίγει το γκάζι και αυταπατάσαι πως καταρρίπτεις τους νόμους του Νεύτωνα.

Είναι όμως και τα δάχτυλα του δεξιού χεριού που δεν σταματούν το "menage a trois" με τη μανέτα του φρένου για την κακιά την ώρα που κάτι θα θελήσει να διακόψει βίαια την άγρια γαλήνη και τη βασανιστική ηδονή που ζεις με τη ΜΗΧΑΝΗ σου.

Και βέβαια η εξουσία διαβάλλει και διαφθείρει προσωπικότητες και σακατεύει συνειδήσεις.
Προτού τα κάνει όμως αυτά σου δίνει τη δυνατότητα να κάνεις και δυο πράγματα σωστά.

Βλέποντας έναν "εξουσιαστή" να καταβάλλει εύστοχα τόσο κόπο και χρόνο για να εξηγήσει τις ενέργειές του στους "εξουσιαζόμενους", τότε πιστεύω ότι είμαστε ακόμα στην πρώτη φάση και πρέπει να το απολαύσουμε.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
man_OS
gold member
gold member
man_OS

Ηλικία : 46
Τόπος : Αγ. Παρασκευή
Registration date : 23/08/2008

Κλειδωσε με - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κλειδωσε με   Κλειδωσε με - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 07 2013, 23:54

αααααα είστε όλοι αρρωστάκια έτσι;;;; διαβάζετε τόσο μεγάλα κείμενα;;; ΑΙΣΧΟΣ ΡΕ!!!!! What a Face
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Delta.S
gold member
gold member
Delta.S

Ηλικία : 55
Τόπος : Υμηττος
Registration date : 09/10/2009

Κλειδωσε με - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κλειδωσε με   Κλειδωσε με - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 08 2013, 16:35

Translatoras έγραψε:
Μου αρέσει να διαβάζω μεγάλα κείμενα, αρκεί να είναι καλογραμμένα, να έχουν σωστή παραγραφοποίηση (όχι τη μία πρόταση κολλητά στην άλλη) και κυρίως να δείχνουν ότι γράφτηκαν με σεβασμό και εκτίμηση προς αυτούς που θα καθίσουν να τα διαβάσουν.

Morniac έγραψε:
Μπορει να εχεις και δικιο αλλα οταν η μοτοσυκλετα δηλωνει ελευθερια και βρισκεσαι σε ενα forum μοτοσυκλετας δεν μπορεις να "κλειδωνεις" τον οποιοδηποτε γιατι απλα ειναι αντιθετο της φιλοσοφιας της ζωης σου....

Αδερφέ μου,
μην βλέπεις μονόπλευρά και αρνητικά το όλο θέμα και την αντίδραση των μοντς!

Έχουμε (και εγώ μαζί) αποδείξει πλειστάκις εδώ μέσα ότι μπορούμε άνετα να εκτροχιαστούμε.

Δεν θέλει πολύ να γίνει η παρεξήγηση.
Η περασμένη ώρα, η κυρά που παντοφλιάζει, το ειδοποιητήριο για κλήσεις του 2001 που μόλις έσκασε,
το τροφοδοτικό της τηλεόρασης που κάηκε, ο ορθογραφικός έλεγχος που δεν έχεις βρει για το Chrome,
υπάρχουν ένας σκασμός αιτίες για να παραπατήσεις στην επόμενη αφορμή (σημαντική ή μη).

Μοτοσυκλέτα, όπως λες, είναι ελευθερία, αλλά ΚΑΙ ευελιξία ΚΑΙ εγρήγορση ΚΑΙ προνοητικότητα.

Είναι ο αέρας στο πρόσωπο (και τα μαμούνια στους πριν από χρόνια σπασμένους κοπτήρες).

Είναι το σφίξιμο στο στομάχι καθώς ανοίγει το γκάζι και αυταπατάσαι πως καταρρίπτεις τους νόμους του Νεύτωνα.

Είναι όμως και τα δάχτυλα του δεξιού χεριού που δεν σταματούν το "menage a trois" με τη μανέτα του φρένου για την κακιά την ώρα που κάτι θα θελήσει να διακόψει βίαια την άγρια γαλήνη και τη βασανιστική ηδονή που ζεις με τη ΜΗΧΑΝΗ σου.

Και βέβαια η εξουσία διαβάλλει και διαφθείρει προσωπικότητες και σακατεύει συνειδήσεις.
Προτού τα κάνει όμως αυτά σου δίνει τη δυνατότητα να κάνεις και δυο πράγματα σωστά.

Βλέποντας έναν "εξουσιαστή" να καταβάλλει εύστοχα τόσο κόπο και χρόνο για να εξηγήσει τις ενέργειές του στους "εξουσιαζόμενους", τότε πιστεύω ότι είμαστε ακόμα στην πρώτη φάση και πρέπει να το απολαύσουμε.

+650 εισαι σωστος ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
massai
gold member
gold member
massai

Ηλικία : 50
Τόπος : Ίλιον
Registration date : 03/11/2008

Κλειδωσε με - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κλειδωσε με   Κλειδωσε με - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 08 2013, 19:58

man_OS έγραψε:
αααααα είστε όλοι αρρωστάκια έτσι;;;; διαβάζετε τόσο μεγάλα κείμενα;;; ΑΙΣΧΟΣ ΡΕ!!!!! What a Face

...βασικά καλησπέρα σας. εεεεεεεεεε Laughing ήθελα να πω βασικά ένα τέτοιο κείμενο νομίζω πρέπει να συμπεριληφθεί στους κανονισμούς των φόρουμς (όλων).
Μανωλάκη γράφεις φοβερά, πρέπει να γράφεις συχνότερα Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Hypersonic
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Hypersonic

Ηλικία : 47
Τόπος : Πετρουπολη, Καλλιθεα
Registration date : 12/04/2010

Κλειδωσε με - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κλειδωσε με   Κλειδωσε με - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 08 2013, 20:19

man_OS έγραψε:
......

Τέλος. Μη με βάζετε να γράφω μεγάλα κείμενα, κι εγώ βασανίζομαι να τα γράψω και κανείς πια δεν διαβάζει μεγάλα κείμενα!!!!

Αυτο να το γραφεις στην αρχη... Αναγκαστηκα να το διαβασω ολοκληρο Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vstromrider
Member
Member
vstromrider

Ηλικία : 39
Τόπος : brahames!!!!
Registration date : 14/07/2010

Κλειδωσε με - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κλειδωσε με   Κλειδωσε με - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 08 2013, 22:06

popcorn popcorn μερικα θεματα δεν θελω να τα χανω με τιποτα! popcorn popcorn
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SOTHRHS
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
SOTHRHS

Registration date : 01/06/2008

Κλειδωσε με - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κλειδωσε με   Κλειδωσε με - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 08 2013, 23:15

vstromrider έγραψε:
popcorn popcorn μερικα θεματα δεν θελω να τα χανω με τιποτα! popcorn popcorn

εσυ κοιτα μη βαρυστομαχιασεις απο το πολυ ποπ κορν! flamp flamp popcorn2
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vstromrider
Member
Member
vstromrider

Ηλικία : 39
Τόπος : brahames!!!!
Registration date : 14/07/2010

Κλειδωσε με - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κλειδωσε με   Κλειδωσε με - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 09 2013, 00:40

SOTHRHS έγραψε:
vstromrider έγραψε:
popcorn popcorn μερικα θεματα δεν θελω να τα χανω με τιποτα! popcorn popcorn

εσυ κοιτα μη βαρυστομαχιασεις απο το πολυ ποπ κορν! flamp flamp popcorn2


miffy miffy miffy miffy miffy miffy miffy miffy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
foteinos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
foteinos

Ηλικία : 57
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ-ΛΑΡΙΣΑ
Registration date : 15/05/2010

Κλειδωσε με - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κλειδωσε με   Κλειδωσε με - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 09 2013, 13:24

SOTHRHS έγραψε:
vstromrider έγραψε:
popcorn popcorn μερικα θεματα δεν θελω να τα χανω με τιποτα! popcorn popcorn

εσυ κοιτα μη βαρυστομαχιασεις απο το πολυ ποπ κορν! flamp flamp popcorn2

Παιδιά είπα να σπαμάρω λίγο.

Που είσαι χαμένος παλιο λουλού; Κλειδωσε με - Σελίδα 2 644705

Σόρυ για το σπάμ σας αφήνω να συνεχίσετε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Κλειδωσε με

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ.... :: Απόψεις....-
Μετάβαση σε: