Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΠΛΑΙΝΕΣ ΒΑΛΙΤΣΕΣ GIVI E21 CRUISER MONOKEY

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
todor
Member
Member
todor

Ηλικία : 45
Τόπος : Βόλος
Registration date : 12/11/2012

ΠΛΑΙΝΕΣ ΒΑΛΙΤΣΕΣ GIVI E21 CRUISER MONOKEY - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΛΑΙΝΕΣ ΒΑΛΙΤΣΕΣ GIVI E21 CRUISER MONOKEY   ΠΛΑΙΝΕΣ ΒΑΛΙΤΣΕΣ GIVI E21 CRUISER MONOKEY - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 23 2013, 21:02

τελικά τις πήρα τις βαλίτσες,ακόμα δεν έχω δοκιμάσει χωριτηκότητα (αλλά φαίνοντε καλές για τις ανάγκες μου). Σε δοκιμαστικό ταξιδάκι χωρίς βάρος μέχρι 14 ήταν όλα μια χαρά (η GIVI δίνει 120 km όριο), από τα 140 και μετά η μηχανή έπαιζε δεξιά αριστερά αρκετά έντονα...μόλίς έρθει και η ποδιά θα ανεβάσω φωτογραφίες Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zandesiro

zandesiro

Ηλικία : 46
Τόπος : Πολυγυρος
Registration date : 24/02/2012

ΠΛΑΙΝΕΣ ΒΑΛΙΤΣΕΣ GIVI E21 CRUISER MONOKEY - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΛΑΙΝΕΣ ΒΑΛΙΤΣΕΣ GIVI E21 CRUISER MONOKEY   ΠΛΑΙΝΕΣ ΒΑΛΙΤΣΕΣ GIVI E21 CRUISER MONOKEY - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 23 2013, 21:22

Καλοταξιδες να ειναι!! goood
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
manostaz

manostaz

Ηλικία : 39
Τόπος : βοιωτια
Registration date : 05/04/2009

ΠΛΑΙΝΕΣ ΒΑΛΙΤΣΕΣ GIVI E21 CRUISER MONOKEY - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΛΑΙΝΕΣ ΒΑΛΙΤΣΕΣ GIVI E21 CRUISER MONOKEY   ΠΛΑΙΝΕΣ ΒΑΛΙΤΣΕΣ GIVI E21 CRUISER MONOKEY - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 23 2013, 23:17

todor έγραψε:
τελικά τις πήρα τις βαλίτσες,ακόμα δεν έχω δοκιμάσει χωριτηκότητα (αλλά φαίνοντε καλές για τις ανάγκες μου). Σε δοκιμαστικό ταξιδάκι χωρίς βάρος μέχρι 14 ήταν όλα μια χαρά (η GIVI δίνει 120 km όριο), από τα 140 και μετά η μηχανή έπαιζε δεξιά αριστερά αρκετά έντονα...μόλίς έρθει και η ποδιά θα ανεβάσω φωτογραφίες Wink

εγω δεν ηξερα οτι θα μας ελεγε η givi-kapa ποσο να τρεχουμε...ΠΛΑΙΝΕΣ ΒΑΛΙΤΣΕΣ GIVI E21 CRUISER MONOKEY - Σελίδα 2 512673ΠΛΑΙΝΕΣ ΒΑΛΙΤΣΕΣ GIVI E21 CRUISER MONOKEY - Σελίδα 2 512673ΠΛΑΙΝΕΣ ΒΑΛΙΤΣΕΣ GIVI E21 CRUISER MONOKEY - Σελίδα 2 512673ΠΛΑΙΝΕΣ ΒΑΛΙΤΣΕΣ GIVI E21 CRUISER MONOKEY - Σελίδα 2 512673ΠΛΑΙΝΕΣ ΒΑΛΙΤΣΕΣ GIVI E21 CRUISER MONOKEY - Σελίδα 2 512673lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
todor
Member
Member
todor

Ηλικία : 45
Τόπος : Βόλος
Registration date : 12/11/2012

ΠΛΑΙΝΕΣ ΒΑΛΙΤΣΕΣ GIVI E21 CRUISER MONOKEY - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΛΑΙΝΕΣ ΒΑΛΙΤΣΕΣ GIVI E21 CRUISER MONOKEY   ΠΛΑΙΝΕΣ ΒΑΛΙΤΣΕΣ GIVI E21 CRUISER MONOKEY - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 24 2013, 02:12

zandesiro έγραψε:
Καλοταξιδες να ειναι!! goood

merci merci
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΠΛΑΙΝΕΣ ΒΑΛΙΤΣΕΣ GIVI E21 CRUISER MONOKEY

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ταξιδιωτικός εξοπλισμός-
Μετάβαση σε: