Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
kalamaria
gold member
gold member
kalamaria

Ηλικία : 59
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ(ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ)
Registration date : 18/01/2008

Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!!   Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 17 2009, 14:13

εγω παντα με το μηχανακι ανεβοκατεβενω και το ευχαριστιέμαι πολυ Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GOEF
Member
Member
GOEF

Τόπος : ΚΡΗΤΗ
Registration date : 25/01/2008

Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!!   Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 17 2009, 15:29

Ας μη μείνουμε μόνο στα φούτερ, και μακό καλοκαιρινό να παίξει!!! Και κάτι σε μποξεράκι δε θα με χάλαγε!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kopeli
gold member
gold member
kopeli

Ηλικία : 48
Τόπος : GR-SKG
Registration date : 16/07/2008

Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!!   Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 17 2009, 16:48

GOEF έγραψε:
Ας μη μείνουμε μόνο στα φούτερ, και μακό καλοκαιρινό να παίξει!!! Και κάτι σε μποξεράκι δε θα με χάλαγε!!!
Για το φίλο JEFFakhs και για μενα προτείνω αυτό:
Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! - Σελίδα 2 01112010
Και για τα κορίτσια του club
Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! - Σελίδα 2 Victor11
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gevo
Member
Member
gevo

Ηλικία : 61
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 11/10/2008

Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!!   Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 18 2009, 13:49

εεεεεεεεεεεεεεεε αδέρφια κει κάτω είμαστε και μεις εδώ
αν και στο νησί δεν βλέπω το Σφακιανό !!!!!!!!!!!!!!!!! Question Question Question ......θα σας πώ κάποτε .............
τώρα, οταν φτάσετε και αποφασίσετε θέλω να κάμω παραγγελιά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mageiras
Member
Member
mageiras

Ηλικία : 47
Τόπος : ΧΑΝΙΑ - ΚΡΗΤΗ
Registration date : 17/01/2008

Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!!   Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 18 2009, 17:23

στην προταση με τα nickname πρεπει να διωρθοσουμε αν γινεται λιγο τα χανια........λοιπουν τα ακρωτηρια.........



paito στειλε το τηλ... σε πμ γιατι με το κ@λοκινητο το εχασα στην αναβαθμηση
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JEFFakhs
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
JEFFakhs

Τόπος : Volos-->Piraeus-->Heraklion-->?
Registration date : 28/09/2008

Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!!   Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 18 2009, 17:54

mageiras έγραψε:
στην προταση με τα nickname πρεπει να διωρθοσουμε αν γινεται λιγο τα χανια........λοιπουν τα ακρωτηρια.........

Ποια ακρωτήρια ωρέ mageiras?!?!?

Η πρόταση του painteraki με τα nick μας δεν περιλαμβάνει Κρήτη καθόλου, μην μπερδεύεσαι.......απλά το σκαρίφημα του ΣΤΡΟΜΑτος είναι σε προφιλ.....και το έχουμε δανειστεί απο το logo των Ιταλών ομοιοπαθών όπως έχω ξανα-ματα αναφέρει
Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! - Σελίδα 2 451272
εδώ

Στη χθεσινή μας κουβέντα περί logo αποφασίσαμε όντως κάποιες αλλαγές οι οποίες θα περιλαμβάνουν "περισσότερο Χανιά" πάντως........μην ανησυχείς!!!

Μέσα στη βδομάδα θα κυκλοφορήσει το update!!! afro afro
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mageiras
Member
Member
mageiras

Ηλικία : 47
Τόπος : ΧΑΝΙΑ - ΚΡΗΤΗ
Registration date : 17/01/2008

Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!!   Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 18 2009, 23:40

Α ΚΑΛΑ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ ...ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΖΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΡΗΤΗ ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΛΟΙΠΟΥΝ ΤΑ ΧΑΝΙΑ ......
ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΔΑ ΜΕ ΑΛΛΟ ΜΑΤΙ (ΜΕΤΑ ΑΠΟ0 ΕΝΑ ΠΟΤΥΡΙ ΚΑΡΝΤΟΥ) ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ...........
ΣΥΜΦΩΝΟ ΛΟΙΠΟΝ ΣΕ ΟΛΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ UPDATE.....................

ΘΕΡΜΕΣ ΕΥΧΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΟΡΘΙΟΙ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JEFFakhs
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
JEFFakhs

Τόπος : Volos-->Piraeus-->Heraklion-->?
Registration date : 28/09/2008

Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!!   Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιαν 19 2009, 16:52

ΔΕΥΤΕ ΛΑΒΕΤΕ uodate!!!
Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! - Σελίδα 2 451272
[img]Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! - Σελίδα 2 6k07rxqrk8cfjdc58msw_thumb[/img]


Με.....περισσότερα Χανιά (και τα ακρωτήρια μέσα) για τους γκρινιάρηδες!!! Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! - Σελίδα 2 644705

Όπως είπαμε, αφαιρέθηκε το "club" για λόγους.......δεοντολογίας!!! Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! - Σελίδα 2 8117

painteraki περιμένω τη γνώμη σου, να κατέβει κι άλλο το ΣΤΡΟΜΑ μέχρι τους προβολείς στο ύψος του Ηράκλειου τελικά?!?!?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 41
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!!   Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιαν 19 2009, 18:01

ΦΟΒΕΡΟ!!! Μ'αερέσει όπως είναι! ακριβώς όπως το φανταζόμουνα! OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
mpetatzis
gold member
gold member
mpetatzis

Ηλικία : 52
Registration date : 17/01/2008

Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!!   Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιαν 19 2009, 22:43

αν θελετε παντως για το θεμα της δεοντολογιας που ειπατε,μετα απο συνελευση του δ.σ. εχει παρθει η αποφαση για οσους φιλους ειναι απο την επαρχια,υπαρχει η δυνατοτητα να εγγραφουν στην μαμα λεσχη με καποια τυπικη συνδρομη και να εχουν τα αυτοκολητα και τα μπλουζακια της λεσχης..οπως επισης αν σας ενδιαφερει η ιδεα μπορειτε με αυτον τον τροπο να γινετε κατα καποιο τροπο ενα οργανωμενο τμημα του hellas v strom club που θα αφορα την κρητη..και στα μπλουζακια θα μπορει να γραφει το λογοτυπο της λεσχης και διπλα η πριν το creta.
επισης να σας προτεινω οτι καλυτερα θα ηταν να αποφυγετε τα nick στα μπλουζακια για τον λογο οτι ετσι θα ειναι ουσιαστικα ατομικη παραγγελια για τον καθενα σας με οτι αυτο μπορει να σημαινει για το τελικο κοστος και την ευκολια της παραγγελιας..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GOEF
Member
Member
GOEF

Τόπος : ΚΡΗΤΗ
Registration date : 25/01/2008

Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!!   Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιαν 19 2009, 23:00

Πάρα πολύ ωραίο!!! Μπράβο!!! Ελπίζω να το βγάλουμε και σε μποξεράκια!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mageiras
Member
Member
mageiras

Ηλικία : 47
Τόπος : ΧΑΝΙΑ - ΚΡΗΤΗ
Registration date : 17/01/2008

Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!!   Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιαν 19 2009, 23:25

πολυ καλο οντος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!!   Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιαν 20 2009, 00:03

οπως σου εγραψα και στο sms χρηστο ειναι τελειο.
μπραβο στη κατερινα... Razz Razz Razz Razz
οσο αφορα τη συζητηση με το αν θα πρεπει να βαλουμε ή οχι το creta club ή σκετο το creta ή καθολου το creta,με τη βοηθεια το super προγραμματος (paint) πιστευω οτι καλυτερο ειναι να μην εχει πραμα...

Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! - Σελίδα 2 K1xktbpeeyjt7abo6bc1
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kalamaria
gold member
gold member
kalamaria

Ηλικία : 59
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ(ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ)
Registration date : 18/01/2008

Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!!   Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιαν 20 2009, 00:49

μην το αλλαζετε πολυ καλο ειναι OK respect Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! - Σελίδα 2 581176
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
marios-gsa



Registration date : 29/11/2008

Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!!   Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιαν 20 2009, 01:47

γεια σε ολους .μπραβο πολυ καλο το logo σας τελικα.
χρηστο εκανα λαθος τελικα ,μου αρεσει αυτο που διαλεξατε.
πιστευω ομωσ οτι πανω δεξια θα τεριαζε μια προπελα!!!! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 41
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!!   Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιαν 20 2009, 09:12

marios-gsa έγραψε:
γεια σε ολους .μπραβο πολυ καλο το logo σας τελικα.
χρηστο εκανα λαθος τελικα ,μου αρεσει αυτο που διαλεξατε.
πιστευω ομωσ οτι πανω δεξια θα τεριαζε μια προπελα!!!! Very Happy
XYLO XYLO XYLO xexe

mpetatzi ευχαριστούμε, θα το κουβεντιάσουμε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
paitos
gold member
gold member
paitos

Ηλικία : 47
Τόπος : Χανια
Registration date : 08/07/2008

Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!!   Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιαν 20 2009, 10:14

Αψογο!!!!! OK

1. Ποιος ειναι ο γκρινιαρης?
2. Ο mpetatzis εχει δικιο μπορουμε να βαλουμε το ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ σημα που φτιαξατε σε ολη την πλατη και μπροστα το σημα του club με την λεξη creta διπλα
3. mpetatzis εχω στειλει εδω και ΠΟΛΥ καιρο με ΕΛΤΑ οτι ζηταει το club στο site,και το εχω ξαναγραψει εδω,αλλα απαντηση δεν πηρα ουτε καν αν το λαβανε


4.εχω πηξει στη δουλεια
5.θελω αδεια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paitos
gold member
gold member
paitos

Ηλικία : 47
Τόπος : Χανια
Registration date : 08/07/2008

Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!!   Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιαν 20 2009, 10:15

6. Φτιαξτε και την #$%$%^#$ με το photobucket
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mpetatzis
gold member
gold member
mpetatzis

Ηλικία : 52
Registration date : 17/01/2008

Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!!   Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιαν 20 2009, 16:07

1. Ποιος ειναι ο γκρινιαρης?
2. Ο mpetatzis εχει δικιο μπορουμε να βαλουμε το ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ σημα που φτιαξατε σε ολη την πλατη και μπροστα το σημα του club με την λεξη creta διπλα
3. mpetatzis εχω στειλει εδω και ΠΟΛΥ καιρο με ΕΛΤΑ οτι ζηταει το club στο site,και το εχω ξαναγραψει εδω,αλλα απαντηση δεν πηρα ουτε καν αν το λαβανε


4.εχω πηξει στη δουλεια
5.θελω αδεια

φιλε μου θα ρωτησω αν ηρθε το γραμμα σου στην λεσχη για τα περαιτερω..θα συνενοηθω με τα παιδια και το βλεπουμε το θεμα σου προσωπικα και γενικοτερα οποιου αλλου φιλου ενδιαφερεται
ασε να περασουν αυτες οι δυσκολες μερες για μας και θα τα ξαναπουμε

το σημα πραγματικα γαμαει...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mageiras
Member
Member
mageiras

Ηλικία : 47
Τόπος : ΧΑΝΙΑ - ΚΡΗΤΗ
Registration date : 17/01/2008

Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!!   Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιαν 26 2009, 12:52

ΩΡΑΙΑ LOGO ΒΡΗΚΑΜΕ .......ΕΚΤΥΠΩΣΗ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ??????????
ΑΝΤΕ ΓΙΑΤΙ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΜΟΥ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙ............
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gmavrid
gold member
gold member
gmavrid

Ηλικία : 43
Τόπος : Σέρρες-Θεσσαλονίκη
Registration date : 20/02/2008

Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!!   Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 30 2009, 18:39

Αφού παρέλαβα το ...βόρειο, θα ήθελα κι ένα νότιο. Όταν αποφασίσετε τι θα τυπώσετε υπολογίστε με κι εμένα μέσα. Φχαρστώ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JEFFakhs
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
JEFFakhs

Τόπος : Volos-->Piraeus-->Heraklion-->?
Registration date : 28/09/2008

Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!!   Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Φεβ 02 2009, 00:07

gmavrid έγραψε:
Αφού παρέλαβα το ...βόρειο, θα ήθελα κι ένα νότιο. Όταν αποφασίσετε τι θα τυπώσετε υπολογίστε με κι εμένα μέσα. Φχαρστώ.

Και βέβαια θα σε υπολογίσουμε κι εσένα Γίωργη!!!
Αν θες και fleece επειδή θα βγάλουμε και απο δαύτο!!

Υ.Γ. Κατι τρέχει με το www.imageshack.gr sos εδώ και καμμιά βδομάδα και έχω χάσει όλες τις φωτο που είχα ανεβάσει (απο το logo μέχρι και το avatar) angry και τωρα θέλει ξανα-ντουκου σε κάποια άλλη υπηρεσία!!!

Έχει κανείς να προτείνει κανά site αντίστοιχο ή να πάω στο αμερικάνικο (imageshack.us)???
unsure
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kopeli
gold member
gold member
kopeli

Ηλικία : 48
Τόπος : GR-SKG
Registration date : 16/07/2008

Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!!   Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Φεβ 02 2009, 13:29

JEFFakhs έγραψε:
Υ.Γ. Κατι τρέχει με το www.imageshack.gr sos εδώ και καμμιά βδομάδα και έχω χάσει όλες τις φωτο που είχα ανεβάσει (απο το logo μέχρι και το avatar) angry και τωρα θέλει ξανα-ντουκου σε κάποια άλλη υπηρεσία!!!

Έχει κανείς να προτείνει κανά site αντίστοιχο ή να πάω στο αμερικάνικο (imageshack.us)???
unsure
Φίλε JEFFakhs για δες επαέ.... https://servimg.com/index.php
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JEFFakhs
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
JEFFakhs

Τόπος : Volos-->Piraeus-->Heraklion-->?
Registration date : 28/09/2008

Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!!   Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Φεβ 02 2009, 21:41

michalis έγραψε:
JEFFakhs έγραψε:
Υ.Γ. Κατι τρέχει με το www.imageshack.gr sos εδώ και καμμιά βδομάδα και έχω χάσει όλες τις φωτο που είχα ανεβάσει (απο το logo μέχρι και το avatar) angry και τωρα θέλει ξανα-ντουκου σε κάποια άλλη υπηρεσία!!!

Έχει κανείς να προτείνει κανά site αντίστοιχο ή να πάω στο αμερικάνικο (imageshack.us)???
unsure
Φίλε JEFFakhs για δες επαέ.... https://servimg.com/index.php

Σ' ευχαριστώ ρε Μιχάλη αλλά........το παλεύω τόση ώρα και δεν μπορώ να καταλάβω πως γίνεται το registration!!! scratch scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mageiras
Member
Member
mageiras

Ηλικία : 47
Τόπος : ΧΑΝΙΑ - ΚΡΗΤΗ
Registration date : 17/01/2008

Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!!   Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 22 2009, 11:51

λοιπον ή το θεμα εχει προχωρησει και δεν εχω νεα ή το αφησαμε να γινει μονο του το μπλουζακι ....
θα μπορουσε ενας να μας πει τι εγινε τελικα θα φτιαξουμε μπλουζακι???? περιμενω να δωσω νουμερο για παραγγελια .................................................. drink drink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 8Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φόρουμ Κρήτης-
Μετάβαση σε: