Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
mounodoulos
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Ηλικία : 56
Registration date : 07/08/2009

ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ  ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ   ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ  ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιαν 29 2013, 23:18

o καθενας λεει καλυτερο οτι του λεει η τσεπη του
η ουσια ομως ειναι οτι ενα καινουργιο αμορτισερ ειναι η καλυτερη λυση
αν θελω 250 με 300 να κανω ανακατασκευη με ελατηριο το μαμα και μετα
απο κανα 2-3 χρονια κανα 100 ακομα για λαδια παλι αστο καλυτερα
700 και τελος


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Adder στις Τρι Ιαν 29 2013, 23:21, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
888hayabusa

888hayabusa

Registration date : 12/01/2009

ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ  ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ   ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ  ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιαν 29 2013, 23:20

είσαι υπερβολικός..

https://youtu.be/IzhUcPF09gc

η μοτοσυκλέτα μπροστά είναι ένα μηχανάκι σαν το δικό σου που φοράει για ανάρτηση αυτό τον ' τενεκέ ' οπως τον λες ..δεν έχει κάποιο πρόβλημα να οδηγηθεί αρκετά καλά και γρήγορα με ασφάλεια..

Ρίξε μια προσεκτική μάτια στα παρακάτω βίντεο και ελπίζω να αναθεωρήσεις

https://youtu.be/Gft8IMUMW-4

https://youtu.be/Nw1Lpk-65oE


Ναι το aftermarket είναι πιο όμορφο με φανταχτερά χρώματα + σαφώς ανώτερο από το εργοστασιακό..

Αλλά μήπως δεν χρειάζεται να ξοδευτούμε τόσο ? Μήπως στην πραγματικότητα δεν μας χρειάζεται ??

Και σε τελική ανάλυση, αν χρειαζόμαστε κάτι πιο βελτιωμένο, μήπως χρειαζόμαστε κάτι που περιέχει ο παρακάτω κατάλογος

?


http://racetech.com/ProductSearch/2/Suzuki/DL650%20V-Strom/2004-09

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://ridingschool888.blogspot.gr/
nikos147
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
nikos147

Registration date : 06/08/2010

ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ  ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ   ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ  ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιαν 29 2013, 23:41

Adder έγραψε:
o καθενας λεει καλυτερο οτι του λεει η τσεπη του
η ουσια ομως ειναι οτι ενα καινουργιο αμορτισερ ειναι η καλυτερη λυση
αν θελω 250 με 300 να κανω ανακατασκευη με ελατηριο το μαμα και μετα
απο κανα 2-3 χρονια κανα 100 ακομα για λαδια παλι αστο καλυτερα
700 και τελος

Θες 250 με 300 για ανακατασκευη και αλλαγη ελατηρίου με κάποιο aftermarket που σου ταιριάζει...

όσο για μετά από 2-3 χρονια τι σε κάνει να πιστευεις οτι το super αμορτισερ των 700 ευρω δεν θα θέλει επισκευή, η οποία θα κοστίζει άλλα τόσα?

υ.γ. Άσχετο αλλά και σχετικό: Στο αμαξι μου, οταν είχα λεφτά για πέταμα, είχα βάλει KW variant III των 1700 ευρω και σε 2,5 χρόνια ήθελαν συντηρηση η οποία κόστιζε και σε χρόνο και σε χρήμα...είχε τσούξει αρκετά τοτε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mounodoulos
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Ηλικία : 56
Registration date : 07/08/2009

ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ  ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ   ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ  ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιαν 29 2013, 23:53

κοιτα και εγω στο GOLF τα μαμα αμορτισερ στα 40000 αντιο ζωη βαρκα γυαλο και μολις εβαλα blistein εχω κανει πανω απο 200000χλμ
και ακομα μαμανε...τωρα οσοι εχουν βαλει aftermaket τετοια προβληματα τουλαχιστον μεχρι τωρα στα 100000 τετοια προβληματα δεν ειχαν
αντιθετως ανακατασκευη το πασπατεμα σου το θες πολυ πιο συντομα βαση μαρτυριων
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ  ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ   ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ  ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Ιαν 30 2013, 00:06

Πέτρο όλα τα αμορτισέρ θέλουν σέρβις μετά από κάποια χιλιόμετρα. Θα συμφωνήσω στο ότι το μαμά δεν είναι και ότι καλύτερο αλλά μη τρελαθούμε κιόλας. Δεν νομίζω ότι είναι πολλοί εδώ μέσα που θα φτάσουν στα όρια του το μαμά αμορτισέρ, πόσο μάλλον ένα αφτερ μάρκετ. Πίστεψε με, ο αριθμός των ανθρώπων που χρειάζονται άφτερ μάρκετ αμορτισέρ γιατί το μαμά δεν τους καλύπτει και καβαλάνε V-Strom μετριέται στα δάχτυλα του ενός χεριού! Το revalving του μαμά είναι ΥΠΕΡαρκετό για το μέσο χρήστη. Και όπως λέει και ο Νίκος, value for money σίγουρα... λες και κατάλαβα πολλά και εγώ που τα έσκασα και πήρα ohlins...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
loverdos11
moderator
moderator
loverdos11

Ηλικία : 39
Τόπος : ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
Registration date : 11/03/2012

ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ  ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ   ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ  ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Ιαν 30 2013, 00:09

terino έγραψε:
Πέτρο όλα τα αμορτισέρ θέλουν σέρβις μετά από κάποια χιλιόμετρα. Θα συμφωνήσω στο ότι το μαμά δεν είναι και ότι καλύτερο αλλά μη τρελαθούμε κιόλας. Δεν νομίζω ότι είναι πολλοί εδώ μέσα που θα φτάσουν στα όρια του το μαμά αμορτισέρ, πόσο μάλλον ένα αφτερ μάρκετ. Πίστεψε με, ο αριθμός των ανθρώπων που χρειάζονται άφτερ μάρκετ αμορτισέρ γιατί το μαμά δεν τους καλύπτει και καβαλάνε V-Strom μετριέται στα δάχτυλα του ενός χεριού! Το revalving του μαμά είναι ΥΠΕΡαρκετό για το μέσο χρήστη. Και όπως λέει και ο Νίκος, value for money σίγουρα... λες και κατάλαβα πολλά και εγώ που τα έσκασα και πήρα ohlins...

Αν δεν σου κάνει, σου δίνω την μαμα και την βάζω εγώ.
τι λες??? What a Face

_________________
Αντώνης DL 650 L0 Black


ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ  ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ - Σελίδα 2 33ncnm10ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ  ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ - Σελίδα 2 33e6ee10ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ  ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ - Σελίδα 2 63u2ip10ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ  ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ - Σελίδα 2 Amzm8k10ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ  ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ - Σελίδα 2 2rpb8y10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ  ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ   ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ  ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Ιαν 30 2013, 00:11

Κάντης revalving, ρίξε και 500 κατοστάρικα πάνω στο τραπέζι και το συζητάμε!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
loverdos11
moderator
moderator
loverdos11

Ηλικία : 39
Τόπος : ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
Registration date : 11/03/2012

ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ  ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ   ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ  ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Ιαν 30 2013, 00:13

terino έγραψε:
Κάντης revalving, ρίξε και 500 κατοστάρικα πάνω στο τραπέζι και το συζητάμε!!!

Άργησες... 2 λεπτά έκανες να απαντήσεις.

τα 500 κατοστάρικα σε ότι νόμισμα θέλω , οκ?

_________________
Αντώνης DL 650 L0 Black


ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ  ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ - Σελίδα 2 33ncnm10ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ  ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ - Σελίδα 2 33e6ee10ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ  ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ - Σελίδα 2 63u2ip10ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ  ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ - Σελίδα 2 Amzm8k10ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ  ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ - Σελίδα 2 2rpb8y10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ  ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ   ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ  ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Ιαν 30 2013, 00:14

Ένα είναι το νόμισμα της Ελλάδος! Αλλιώς κάνε την ισοτιμία και βγάλε σούμα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
mounodoulos
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Ηλικία : 56
Registration date : 07/08/2009

ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ  ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ   ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ  ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Ιαν 30 2013, 00:18

δηλαδη ρε λευτερη μετανιωσες ασχετα με το χρημα που εδωσες με την επιλοη σου?
θα ξαναεκανες το ιδιο?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loverdos11
moderator
moderator
loverdos11

Ηλικία : 39
Τόπος : ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
Registration date : 11/03/2012

ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ  ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ   ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ  ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Ιαν 30 2013, 00:18

terino έγραψε:
Ένα είναι το νόμισμα της Ελλάδος! Αλλιώς κάνε την ισοτιμία και βγάλε σούμα...

οκ, ε τότε θα το σκεφτώ...

Δεν ξέρω αν σου θυμίσει κάτι αυτή η ατάκα.

_________________
Αντώνης DL 650 L0 Black


ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ  ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ - Σελίδα 2 33ncnm10ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ  ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ - Σελίδα 2 33e6ee10ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ  ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ - Σελίδα 2 63u2ip10ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ  ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ - Σελίδα 2 Amzm8k10ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ  ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ - Σελίδα 2 2rpb8y10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vs_yoshi
Member
Member
vs_yoshi

Ηλικία : 34
Τόπος : Δράμα
Registration date : 24/07/2012

ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ  ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ   ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ  ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Ιαν 30 2013, 00:18

Με 5 κατοστάρικα ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ  ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ - Σελίδα 2 Images?q=tbn:ANd9GcROr0_KSsphKWWf3-cNUNp5KbvP9h3RLWW1oVJvdCK9RovMa_vM τέτοια όμως στην παίρνω εγώ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ  ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ   ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ  ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Ιαν 30 2013, 00:20

Όταν το πήρα δεν γνωρίζαμε για το K-Shock... τότε ήταν όντως η καλύτερη επιλογή. Αν είχα σήμερα το δίλημμα που είχα τότε, ναι, θα το σκεφτόμουν αλλιώς. Το πιθανότερο να πήγαινα για revalving...εκτός αν θεωρείς πως οδηγικά οι απαιτήσεις σου είναι τόσες πολλές που ούτε αυτό δεν σε καλύπτει... γιατί απ'ότι σε έχω δει, στο δρόμο πας λίγο κυρία!!!!!!!!!! Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
888hayabusa

888hayabusa

Registration date : 12/01/2009

ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ  ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ   ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ  ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Ιαν 30 2013, 00:20

Adder έγραψε:
μετα
απο κανα 2-3 χρονια κανα 100 ακομα για λαδια παλι αστο καλυτερα
700 και τελος

Εδώ κάνεις μεγάλο λάθος..ΟΛΑ τα αμορτισερ θέλουν αλλαγή λαδιών σε τακτά χρονικά διαστήματα ..και ΟΛΑ τα ελατήρια πέφτουν σε απόδοση ύστερα από κάποια χιλιόμετρα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://ridingschool888.blogspot.gr/
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ  ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ   ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ  ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Ιαν 30 2013, 00:21

@loverdos : Όχι, δεν μου θυμίζει κάτι.... γερνάω και ξεχνάω.




vs_yoshi έγραψε:
Με 5 κατοστάρικα ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ  ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ - Σελίδα 2 Images?q=tbn:ANd9GcROr0_KSsphKWWf3-cNUNp5KbvP9h3RLWW1oVJvdCK9RovMa_vM τέτοια όμως στην παίρνω εγώ!


Αν βρεις σε αυτά τα λεφτά πάρε με 3-4 να έχω να αλλάζω. Έχω κρατήσει και τα συλλεκτικά τα 500άρικα που βγήκαν κέρματα λίγο πριν μπούμε στο ευρώ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
loverdos11
moderator
moderator
loverdos11

Ηλικία : 39
Τόπος : ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
Registration date : 11/03/2012

ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ  ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ   ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ  ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Ιαν 30 2013, 00:21

vs_yoshi έγραψε:
Με 5 κατοστάρικα ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ  ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ - Σελίδα 2 Images?q=tbn:ANd9GcROr0_KSsphKWWf3-cNUNp5KbvP9h3RLWW1oVJvdCK9RovMa_vM τέτοια όμως στην παίρνω εγώ!

Εγώ έχω το 500άρι , αν δεν θες να εχεις βάρος στην τσέπη σου.
1 κέρμα όχι 5.

_________________
Αντώνης DL 650 L0 Black


ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ  ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ - Σελίδα 2 33ncnm10ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ  ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ - Σελίδα 2 33e6ee10ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ  ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ - Σελίδα 2 63u2ip10ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ  ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ - Σελίδα 2 Amzm8k10ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ  ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ - Σελίδα 2 2rpb8y10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vs_yoshi
Member
Member
vs_yoshi

Ηλικία : 34
Τόπος : Δράμα
Registration date : 24/07/2012

ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ  ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ   ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ  ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Ιαν 30 2013, 00:25

loverdos11 έγραψε:
vs_yoshi έγραψε:

Εγώ έχω το 500άρι , αν δεν θες να εχεις βάρος στην τσέπη σου.
1 κέρμα όχι 5.

Ύπουλε πας να παίξεις άτιμα εεε;Πρώτο δικαίωμα για οhlins Λευτέρη!!! Laughing Laughing Laughing

ps.Ας το λείξουμε γιατί το ξεσκίσαμε το post Exclamation
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loverdos11
moderator
moderator
loverdos11

Ηλικία : 39
Τόπος : ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
Registration date : 11/03/2012

ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ  ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ   ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ  ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Ιαν 30 2013, 00:28

vs_yoshi έγραψε:


Ύπουλε πας να παίξεις άτιμα εεε;Πρώτο δικαίωμα για οhlins Λευτέρη!!! Laughing Laughing Laughing

ps.Ας το λείξουμε γιατί το ξεσκίσαμε το post Exclamation

ΟΚ, ελευθερη από εμένα.

μεγείες vs_yoshi .

_________________
Αντώνης DL 650 L0 Black


ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ  ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ - Σελίδα 2 33ncnm10ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ  ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ - Σελίδα 2 33e6ee10ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ  ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ - Σελίδα 2 63u2ip10ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ  ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ - Σελίδα 2 Amzm8k10ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ  ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ - Σελίδα 2 2rpb8y10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mounodoulos
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Ηλικία : 56
Registration date : 07/08/2009

ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ  ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ   ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ  ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Ιαν 30 2013, 00:47

terino έγραψε:
Όταν το πήρα δεν γνωρίζαμε για το K-Shock... τότε ήταν όντως η καλύτερη επιλογή. Αν είχα σήμερα το δίλημμα που είχα τότε, ναι, θα το σκεφτόμουν αλλιώς. Το πιθανότερο να πήγαινα για revalving...εκτός αν θεωρείς πως οδηγικά οι απαιτήσεις σου είναι τόσες πολλές που ούτε αυτό δεν σε καλύπτει... γιατί απ'ότι σε έχω δει, στο δρόμο πας λίγο κυρία!!!!!!!!!! Laughing
για ρωτα τον apogt και αν γουσταρεις παιζουμε και τις αδειες μας broum
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
888hayabusa

888hayabusa

Registration date : 12/01/2009

ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ  ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ   ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ  ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Ιαν 30 2013, 00:57

Σύντομα πιστεύω θα έχω μια ανάρτηση μαμά στα χέρια μου για φρεσκάρισμα...και ίσως έχω και μια δεύτερη για ανακατασκευή με καλύτερο έμβολο και βαλβίδα...

Και θα τα έχω μαζί μου για να τα δοκιμάζει όποιος επιθυμεί στη μοτοσυκλέτα του στο επόμενο σχολείο που θα κάνουμε Σέρρες....

όποιος επιθυμεί και του αρέσει θα το κρατάει και θα μου δίνει το μαμά που φοράει + τη διαφορά.

Όποιος θέλει βέβαια θα μπορεί να το δοκιμάσει στη μοτοσυκλέτα του και πριν ή μετά το σχολείο αρκεί να έρθουμε σε επικοινωνία.

Όλα αυτά τα αναφέρω για να βοηθηθούν που κάποιοι που δεν είναι σίγουροι για το αν αξίζει να φτιάξουν την ανάρτηση τους ή να πάνε σε κάποια aftermarket λύση
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://ridingschool888.blogspot.gr/
mounodoulos
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Ηλικία : 56
Registration date : 07/08/2009

ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ  ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ   ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ  ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Απρ 07 2013, 19:30

υστερα απο ανοδο προς θεσσαλονικη μερια περα απο την γνωριμια με τα εκει παιδια
τοποθετηθηκε και η πισω αναρτηση WILBERS στο εργαλειο

ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ  ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ - Σελίδα 2 Img1175fc

ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ  ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ - Σελίδα 2 Img1176js

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leonady2
gold member
gold member
leonady2

Ηλικία : 45
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 24/03/2009

ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ  ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ   ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ  ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Απρ 07 2013, 21:29

Adder έγραψε:
υστερα απο ανοδο προς θεσσαλονικη μερια περα απο την γνωριμια με τα εκει παιδια
τοποθετηθηκε και η πισω αναρτηση WILBERS στο εργαλειο

ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ  ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ - Σελίδα 2 Img1175fc

ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ  ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ - Σελίδα 2 Img1176js


Πέτρο να χαίρεσαι την καινούργια σου ανάρτηση. Περιμένουμε λεπτομέρειες....! Κατέβα καμία βόλτα προς τα κάτω να μας τάσεις πιο αναλυτικά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.militsopoulos.com
theofilos
Member
Member
theofilos

Τόπος : ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Registration date : 14/03/2011

ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ  ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ   ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ  ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Απρ 07 2013, 22:35

ποια ηταν η τιμη φιλε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mounodoulos
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Ηλικία : 56
Registration date : 07/08/2009

ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ  ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ   ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ  ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Απρ 07 2013, 22:37

theofilos έγραψε:
ποια ηταν η τιμη φιλε?
700 ευρω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioarma
gold member
gold member
ioarma

Ηλικία : 54
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΑ
Registration date : 29/08/2008

ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ  ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ   ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ  ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Απρ 08 2013, 08:50

Adder έγραψε:
theofilos έγραψε:
ποια ηταν η τιμη φιλε?
700 ευρω

καλοριζικη!!!!

για πες μας ....

τυπος ? μοντελο? απο που?

ευχαροστω!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Αναρτήσεις-
Μετάβαση σε: