Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 κλοπη κρανων

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
invman
Member
Member
invman

Ηλικία : 35
Τόπος : ΠΑΤΡΑ-ΑΘΗΝΑ
Registration date : 02/12/2011

κλοπη κρανων  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: κλοπη κρανων    κλοπη κρανων  Icon_minitimeΚυρ Ιαν 13 2013, 20:19

Καλησπερα δυστυχως γραφω εδω και εγω.Σημερα πηγα για καφε θυσειο γυριζουμε να φυγουμε και ελειπαν τα δυο κρανη

ARAI rx-7 corsair colin edwards


shoei xr-1100 el capitan

gmt κοντευω να σκασω...

Οποιος γνωριζει κατι τα δει ειδικα το δικο μου το αραι δεν εχω πετυχει αλλον πουθενα και ποτε ας στειλει κανα πμ..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ifantonio
Member
Member
ifantonio

Ηλικία : 36
Τόπος : Καισαριανή
Registration date : 18/04/2011

κλοπη κρανων  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κλοπη κρανων    κλοπη κρανων  Icon_minitimeΚυρ Ιαν 13 2013, 20:23

Αδερφέ που έιχες παρκάρει????
Σε ρωτάω γαιτί και γώ ήμουν σ΄ενα τσιπουράδικο εκεί κοντά κι όταν πήγα να παρκάρω κοντά στο περίπτερο δίπλα στο σταθμό του ηλεκτρικού, γινόταν της πουτ@ν@ς απο κόσμο. Που τα είχες???? Τα είχες ασφαλισμένα?????


Μακάρι να τα βρείς φιλαράκο γαιτί δεν είναι εποχές τώρα για καινούργια κράνη και ειδικά με αξία σαν τα δικά σου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
invman
Member
Member
invman

Ηλικία : 35
Τόπος : ΠΑΤΡΑ-ΑΘΗΝΑ
Registration date : 02/12/2011

κλοπη κρανων  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κλοπη κρανων    κλοπη κρανων  Icon_minitimeΚυρ Ιαν 13 2013, 20:28

ifantonio έγραψε:
Αδερφέ που έιχες παρκάρει????
Σε ρωτάω γαιτί και γώ ήμουν σ΄ενα τσιπουράδικο εκεί κοντά κι όταν πήγα να παρκάρω κοντά στο περίπτερο δίπλα στο σταθμό του ηλεκτρικού, γινόταν της πουτ@ν@ς απο κόσμο. Που τα είχες???? Τα είχες ασφαλισμένα?????


Μακάρι να τα βρείς φιλαράκο γαιτί δεν είναι εποχές τώρα για καινούργια κράνη και ειδικά με αξία σαν τα δικά σου!

Εκει που τα βαζουν ολοι τα μηχανακια διπλα απο τον Ησαπ αν δεν κανω λαθος (δεν ειμαι απο Αθηνα)..Μεσα στην μπαγκαζιερα του

παπιου της πλακας μπαγκαζιερας . Crying or Very sad

Το αραι εχει διαφανα ελαφρως φιμε καπακια κανει μπαμ οποιος το δεις και ο πισω αριστερα αεραγωγος ειναι λιγο σπασμενος

πιασμενος με ζελοτειπ ..αν καποιος τα δει..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ifantonio
Member
Member
ifantonio

Ηλικία : 36
Τόπος : Καισαριανή
Registration date : 18/04/2011

κλοπη κρανων  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κλοπη κρανων    κλοπη κρανων  Icon_minitimeΚυρ Ιαν 13 2013, 20:40

Και γω κάπου εκεί παραδίπλα ήμουν...Τι να πώ ρε φιλαράκο???? Τον περιπτερά τον ρώτησες?? Κανέναν απ αυτούς που τρωγανε στο γυράδικο απέναντι???

Ρε φούστη μου, γινόταν χαμός απο κόσμο....


Μακάρι κάποιος να δεί κάτι και να τα βρείς. Θα χω και γω το νού μου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mpetatzis
gold member
gold member
mpetatzis

Ηλικία : 52
Registration date : 17/01/2008

κλοπη κρανων  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κλοπη κρανων    κλοπη κρανων  Icon_minitimeΔευ Ιαν 14 2013, 00:07

δυστυχως πλεον μεσα απο συζητησεις που ειχα με αλλους οδηγους μηχανων ουτε στις μπαγκαζιερες ειναι ασφαλισμενα τα κρανοι μας..εχουν σκιστει να τις ανοιγουν γιατι ξερουν πως οπως και να εχει κατι αξιας θα εχουν μεσα..
και γαμωτο εχω συνηθισει να αφηνω τα παντα μεσα....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 50
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

κλοπη κρανων  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κλοπη κρανων    κλοπη κρανων  Icon_minitimeΔευ Ιαν 14 2013, 00:14

ευτυχως για μενα βαλιτσα βαζω μονο οταν εχω την κυρα μου μαζι μου για ακουμπιστηρι Very Happy σε μεγαλες διαδρομες.
κριμα ρε φιλε πραγματικα , ευχομαι να βρεις την οποια ακρη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Hypersonic
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Hypersonic

Ηλικία : 47
Τόπος : Πετρουπολη, Καλλιθεα
Registration date : 12/04/2010

κλοπη κρανων  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κλοπη κρανων    κλοπη κρανων  Icon_minitimeΔευ Ιαν 14 2013, 01:28

Ποτε δεν εχω αφησει κρανος στη μπαγκαζιερα, μονο γαντια, αδιαβροχα και οτιδηποτε μικρης αξιας....

Καποιες ακριβες βαλιτσες ανοιγουν απιστευτα ευκολα.... ακομα και με εναν απλο συνδετηρα... και οχι παραβιαζοντας την κλειδαρια...
Οταν εκανα κατι μετατροπες στη δικη μου βαλιτσα και ειχα δει το μηχανισμο.... τραβουσα τα μαλλια μου....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V - NIGHTHAWK
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
V - NIGHTHAWK

Ηλικία : 39
Τόπος : Από τον άλλο κόσμο κουφάλες..... κάμπος
Registration date : 06/07/2011

κλοπη κρανων  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κλοπη κρανων    κλοπη κρανων  Icon_minitimeΔευ Ιαν 14 2013, 12:17

φιλε ευχομαι να τα βρεις ... που θα τα δει καποιος δεν υπαρχει περιπτωση ... γιατι ολο και καποιος

θα τα φοραει ... υπομονη μεχρι να τα βρεις ...

και μολις τον βρεις ...

που τον πονα και που τον σφαζει ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
albertstrom
Member
Member
albertstrom

Ηλικία : 36
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 24/09/2011

κλοπη κρανων  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κλοπη κρανων    κλοπη κρανων  Icon_minitimeΔευ Ιαν 14 2013, 13:12

φιλε... ευχομαι και εγω με την σειρα μου και ολοψυχα να τα βρεις, μας ανοιξαν το σπιτι την Παρασκευη το Βραδυ, και μας πηραν πραγματα αξιας 3000 ευρω, και εφυγαν με το αμαξι της κοπελας μου.. δεν καταλαβαινεις πικρα... No ειμαι φρεσκος κι εγω και σε καταλαβαινω.

που θα παει.... δεν θα τα βαλει τα κρανη στο car ο Κα%^&*λης??? θα τον παρεις τηλ και θα του πεις, ποσα v-strom θες να ερθουνε να σε σκισουνε σκ@τοκλεφτρονι???? dead εγω μεσα παντως (καποιος πρεπει να την πληρωσει απο ολους αυτους εκει εξω)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mounodoulos
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Ηλικία : 56
Registration date : 07/08/2009

κλοπη κρανων  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κλοπη κρανων    κλοπη κρανων  Icon_minitimeΔευ Ιαν 14 2013, 13:20

ξεχασε τα ........στο λεω πεζα για να το χωνεψεις..........μακαρι να εχω αδικο αλλα.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
morfeas
Administrator
Administrator
morfeas

Ηλικία : 50
Τόπος : Ηλιούπολη
Registration date : 14/01/2008

κλοπη κρανων  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κλοπη κρανων    κλοπη κρανων  Icon_minitimeΔευ Ιαν 14 2013, 13:25

gmt....την έχω πατήσει και εγώ 2 φορές με αρκετό κόστος για την τσέπη μου.... έκτοτε η μπαγκαζιέρα είναι πάντα κενή....ή δεν την παίρνω μαζί μου. Δυστυχώς είναι μάστιγα και αυτός ο τύπος κλοπής....

Υπομονή μαν....


_________________
κλοπη κρανων  Motolo10
Δημήτρης K.
mail:info@vstromhellasforum.com
MOTOtaxidiotis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.mototaxidiotis.gr
hristos13gr
gold member
gold member
hristos13gr

Ηλικία : 42
Τόπος : Αθήνα - Νέα Σμύρνη
Registration date : 26/02/2009

κλοπη κρανων  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κλοπη κρανων    κλοπη κρανων  Icon_minitimeΔευ Ιαν 14 2013, 15:05

Δυστυχώς ξέχασέ τα...
Crying or Very sad Crying or Very sad
Την "δουλειά" αυτήν στο κέντρο την κάνουν κάτι πρεζάκια & μετά πάνε τα σκοτώνουν σε τιμές ξεφτίλα (5?-20?) για την δόση τους.
Όλες οι βαλίτσες ανοίγουν εύκολα ή δύσκολα. Κάποιες ανοίγουν ακόμη & με γυμνά χέρια (πχ. kappa 52 που είχα & εγώ). Υπήρξα θύμα τους δις. Έπιασα μια φορά ένα τσογλάνι του έριξα μερικές & μου είπε όλα τα παραπάνω & μου έκανε & επίδειξη στην βαλίτσα μου.

Ανοίγουν ελαφρώς πιο δύσκολα οι βαλίτσες που το καπάκι τους ανοίγει με κουμπί.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vstromolado
Member
Member
vstromolado

Ηλικία : 40
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 26/02/2010

κλοπη κρανων  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κλοπη κρανων    κλοπη κρανων  Icon_minitimeΔευ Ιαν 14 2013, 15:27

Κρίμα... πας για καφέ ή βόλτα να ηρεμήσεις να περάσεις ωραία και μετά... σχεδόν πάντα κάτι συμβαίνει.... Σε όλους μας έχει τύχει κάτι ανάλογο και είναι πραγματικά πολύ άδικο.
Θα έχω το νου μου και εγώ και μακάρι να βρεθούν...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Spoil
Member
Member
Spoil

Ηλικία : 34
Τόπος : Aθηνα
Registration date : 06/07/2012

κλοπη κρανων  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κλοπη κρανων    κλοπη κρανων  Icon_minitimeΔευ Ιαν 14 2013, 16:42

Κριμα ρε γαμωτο μακαρι να βρεις τον $%%@#% και να τον slapping
Παιδια εχω ακουσει απειρα περιστατικα κλοπης κρανων και μπουφαν που ηταν μεσα σε μπαγκαζιερα σε αυτο το σημειο και ολοκληρων μηχανων επισης.
Οι επιτηδειοι εκμεταλευομενοι την πολυκοσμια δρουν ανενοχλητοι.
Τα ματια σας 14 !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
invman
Member
Member
invman

Ηλικία : 35
Τόπος : ΠΑΤΡΑ-ΑΘΗΝΑ
Registration date : 02/12/2011

κλοπη κρανων  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κλοπη κρανων    κλοπη κρανων  Icon_minitimeΔευ Ιαν 14 2013, 18:45

Ρε πουστη μου ειμαι Αθηνα 4 χρονια και 3,5 χρονια χρησιμοποιω το κρανος στα μηχανακια μου καθε φορα που τα καβαλαω και τωρα

χωρις κρανος ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΟΔΗΓΗΣΩ ! ! ! !Νιωθω ανασφαλεια !!Καλυτερα να μην βρεθει αυτος που τα πηρε !! angry angry
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bandit
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bandit

Ηλικία : 59
Τόπος : θεσσαλονικη
Registration date : 09/01/2011

κλοπη κρανων  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κλοπη κρανων    κλοπη κρανων  Icon_minitimeΔευ Ιαν 14 2013, 19:16

περαστικά σου silent
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vagman
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
vagman

Ηλικία : 52
Τόπος : Αθήνα - Νότια
Registration date : 30/07/2010

κλοπη κρανων  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κλοπη κρανων    κλοπη κρανων  Icon_minitimeΔευ Ιαν 14 2013, 21:53

Τα τυπάκια αυτά δεν ανοίγουν πάντα τυχαία τις βαλίτσες... Κάθονται κάπου και μας βλέπουν... Τα λαμπερά κρανάκια μας αλλά και άλλα πράγματα αξίας που μπορεί να μπαίνουν στα βαλιτσάκια μας ή αν κλειδώνουμε τα μηχανάκια μας, κλπ κλπ...
Πήγαινε φίλε μου στο ίδιο σημείο την επόμενη εβδομάδα, να έχεις στείλει κάποια φιλαράκια σου για βόλτα και καλά ανέμελα να χαβαλεδιάζουν παρακάτω (να μην πάτε ταυτόχρονα δηλαδή), κάνε τα ίδια που έκανες και τώρα... Ξαναβάλε πράγματα αξίας μέσα αφού θα έχεις δικούς σου ανθρώπους κοντά, ακόμα και άδεια γυναικεία τσάντα αν συνοδεύεσαι από κοπέλα...
Βασικό να φροντίσεις να απομακρυνθείς ή και να κάτσεις κάπου για καφέ, πιθανόν κάποιο λαμόγιο να βολτάρει κοντά σου για να δει αν είναι ασφαλείς για να δράσουν αν είναι παρέα...
Αν είσαι τυχερός φώναξε και εμάς για να σε βοηθήσουμε στο ξύλο που θα φάνε για να μην κουράσεις πολύ τα χέρια σου... Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://vagman1@yahoo.gr
Pakkos

Pakkos

Ηλικία : 46
Τόπος : ATHENS
Registration date : 04/04/2012

κλοπη κρανων  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κλοπη κρανων    κλοπη κρανων  Icon_minitimeΤρι Ιαν 15 2013, 13:42

Το είδατε αυτό;;;;
http://www.car.gr/parts/view/3220539/
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 50
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

κλοπη κρανων  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κλοπη κρανων    κλοπη κρανων  Icon_minitimeΤρι Ιαν 15 2013, 13:45

Pakkos έγραψε:
Το είδατε αυτό;;;;
http://www.car.gr/parts/view/3220539/


για τον πισω αριστερα αεραγωγο ελαφρως σπασμενο δεν εγραφε ο φιλος?........................ερεγλεντιαλεμε bounce bounce bounce ......................ραντεβουδακι Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ammoulianiotis
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
ammoulianiotis

Ηλικία : 37
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗ
Registration date : 09/09/2009

κλοπη κρανων  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κλοπη κρανων    κλοπη κρανων  Icon_minitimeΤρι Ιαν 15 2013, 13:54

σαλιγκάρι έγραψε:
Pakkos έγραψε:
Το είδατε αυτό;;;;
http://www.car.gr/parts/view/3220539/


για τον πισω αριστερα αεραγωγο ελαφρως σπασμενο δεν εγραφε ο φιλος?........................ερεγλεντιαλεμε bounce bounce bounce ......................ραντεβουδακι Twisted Evil

Ραντεβουδαρα, οχι ραντεβουδακι!
Πρωτα κλοπη κρανων  95412και μετα κλοπη κρανων  501340

κλοπη κρανων  1412233742 κλοπη κρανων  1412233742 κλοπη κρανων  1412233742 κλοπη κρανων  1412233742 κλοπη κρανων  1412233742 κλοπη κρανων  1412233742 κλοπη κρανων  1412233742 κλοπη κρανων  1412233742 κλοπη κρανων  1412233742 κλοπη κρανων  1412233742 κλοπη κρανων  1412233742
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.stilo-club.gr
vagman
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
vagman

Ηλικία : 52
Τόπος : Αθήνα - Νότια
Registration date : 30/07/2010

κλοπη κρανων  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κλοπη κρανων    κλοπη κρανων  Icon_minitimeΤρι Ιαν 15 2013, 13:56

σαλιγκάρι έγραψε:
Pakkos έγραψε:
Το είδατε αυτό;;;;
http://www.car.gr/parts/view/3220539/


για τον πισω αριστερα αεραγωγο ελαφρως σπασμενο δεν εγραφε ο φιλος?........................ερεγλεντιαλεμε bounce bounce bounce ......................ραντεβουδακι Twisted Evil

Επειδή δικαιωματικά πρώτος θα είναι ο ιδιοκτήτης...
Δικαίωμα να αναλάβω δεύτερος τον τύπο (αν το κρανάκι είναι το κλεμένο που λέμε ντάξ?)! Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://vagman1@yahoo.gr
Pakkos

Pakkos

Ηλικία : 46
Τόπος : ATHENS
Registration date : 04/04/2012

κλοπη κρανων  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κλοπη κρανων    κλοπη κρανων  Icon_minitimeΤρι Ιαν 15 2013, 14:02

Τον πήρα τηλ και δεν ήξερε κάνει το νούμερο,καλό είναι να μην τον πάρουμε όλοι τηλ.Σαλιγκαρι θα σου στείλω πμ..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

κλοπη κρανων  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κλοπη κρανων    κλοπη κρανων  Icon_minitimeΤρι Ιαν 15 2013, 14:05

Μισό, ανεβαίνω στο πατάρι να βρω το ρόπαλο του baseball!


invman ακούς??? Τσέκαρε το!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
ammoulianiotis
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
ammoulianiotis

Ηλικία : 37
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗ
Registration date : 09/09/2009

κλοπη κρανων  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κλοπη κρανων    κλοπη κρανων  Icon_minitimeΤρι Ιαν 15 2013, 14:11

Pakkos έγραψε:
Τον πήρα τηλ και δεν ήξερε κάνει το νούμερο,καλό είναι να μην τον πάρουμε όλοι τηλ.Σαλιγκαρι θα σου στείλω πμ..

Το οτι δεν ηξερε το νουμερο λεει πολλα!
Οντως μην αρχισετε τα τηλεφωνα ολοι μαζι γιατι μπορει κατι να καταλαβει...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.stilo-club.gr
vagman
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
vagman

Ηλικία : 52
Τόπος : Αθήνα - Νότια
Registration date : 30/07/2010

κλοπη κρανων  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κλοπη κρανων    κλοπη κρανων  Icon_minitimeΤρι Ιαν 15 2013, 14:12

Επειδή δεν το κατέχω ας κάνει κάποιος ένα screenshot την αγγελία από το car μήπως και την κατεβάσει το λαμόγιο... Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://vagman1@yahoo.gr
 

κλοπη κρανων

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 3Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ.... :: Δυσάρεστα.....-
Μετάβαση σε: