Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Για μια ακομη φορα ζητω τη βοηθεια σας.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
v-666
gold member
gold member
v-666

Ηλικία : 42
Τόπος : Θεσσαλονικη , απο Κρητη
Registration date : 16/02/2008

Για μια ακομη φορα ζητω τη βοηθεια σας. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Για μια ακομη φορα ζητω τη βοηθεια σας.   Για μια ακομη φορα ζητω τη βοηθεια σας. Icon_minitimeΤρι Ιαν 01 2013, 20:06

Αρχικα ευχομαι καλη χρονια και πολλα και ασφαλη χιλιομετρα!!!
Θα σας πω και παλι το πονο μου που εχω μεγαλο μεριδιο ευθηνης ...
περι ελαστικων ο λογος.
ειχα ακουσει τα καλυτερα για τα pirelli scorpio κι εδω μεσα και απο κοντα.
οποτε και τα εβαλα σε καταστημα που μου συστησαν εδω.
λογο μεγαλης πιεσης δε προσεξα πολυ σημαντικα πραγματα .
οπως το ποσο παλια ηταν.
ετσι μετα απο ενα χρονο και γυρω στα 5 000 χλμ .
να κανει το μπροστινο ενα σκισιμο σε ολη τη περιμετρο στο πλαϊ.
οποτε και οδυνηρα θα μαθω να προσεχω
τωρα αυτο που θα θελα ειναι να μ πειτε
την αποψη σας οπως και αν εχετε υποψη σας για το οικονομικο του θεματος .
γιατι οι καιροι ειναι δυσκολοι.
σκεφτομαι 3 επιλογες
bridgestone bw 501 (τα χω βαλει και ειχαν τη μεγαλυτερη διαρκεια ζωης)
metzeler tourance exp ( ειχαν τη καλυτερη συμπεριφορα)
heidenau (δε τα χω φορεσει αλλα ειναι φτηνα και λεν καλα λογια)
αυτα τα ολιγα.
και παλι ευχομαι υγεια αγαπη και ασφαλη ταξιδια!!!!
ευχαριστω!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 41
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

Για μια ακομη φορα ζητω τη βοηθεια σας. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για μια ακομη φορα ζητω τη βοηθεια σας.   Για μια ακομη φορα ζητω τη βοηθεια σας. Icon_minitimeΤρι Ιαν 01 2013, 20:18

Στέλιο τι ημερομηνία κατασκευής έχουν;
Πάντως φυσιολογικό δεν είναι σε καμία περίπτωση! Για βάλε και καμια φοτο...
Υπάρχει περίπτωση κατά τη γνώμη σου (αν και οπωσδήποτε πρέπει να το κυνηγήσεις) να στα αντικαταστήσουν λόγω προβλήματος στην κατασκευή του ελαστικού;

Τα καινούρια σου θα σου πρότεινα 2 πράγματα: να βάλεις πάλι τα σκόρπιον (ή τα EXP γιατί ο καμένος φυσά το γιαούρτι, αν και προσωπικά θα πρότεινα τα πιρέλια) και να ΜΗΝ βάλεις τα Bridgestone γιατί πιο σημαντικό από την διάρκεια ζωής τους είναι και η απόσταση φρεναρίσματος.
Στο κάτω κάτω, με τα χλμ που κάνεις το χρόνο, μια χαρά θα σου κρατήσουν και τα γρηγοροφάγωτα σκόρπιον.
Τα heidenauδεν τα ξέρω ... ποιός λέει τα καλά λόγια;;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
v-666
gold member
gold member
v-666

Ηλικία : 42
Τόπος : Θεσσαλονικη , απο Κρητη
Registration date : 16/02/2008

Για μια ακομη φορα ζητω τη βοηθεια σας. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για μια ακομη φορα ζητω τη βοηθεια σας.   Για μια ακομη φορα ζητω τη βοηθεια σας. Icon_minitimeΤρι Ιαν 01 2013, 20:33

mikios έγραψε:
Στέλιο τι ημερομηνία κατασκευής έχουν;
Πάντως φυσιολογικό δεν είναι σε καμία περίπτωση! Για βάλε και καμια φοτο...
Υπάρχει περίπτωση κατά τη γνώμη σου (αν και οπωσδήποτε πρέπει να το κυνηγήσεις) να στα αντικαταστήσουν λόγω προβλήματος στην κατασκευή του ελαστικού;

Τα καινούρια σου θα σου πρότεινα 2 πράγματα: να βάλεις πάλι τα σκόρπιον (ή τα EXP γιατί ο καμένος φυσά το γιαούρτι, αν και προσωπικά θα πρότεινα τα πιρέλια) και να ΜΗΝ βάλεις τα Bridgestone γιατί πιο σημαντικό από την διάρκεια ζωής τους είναι και η απόσταση φρεναρίσματος.
Στο κάτω κάτω, με τα χλμ που κάνεις το χρόνο, μια χαρά θα σου κρατήσουν και τα γρηγοροφάγωτα σκόρπιον.
Τα heidenauδεν τα ξέρω ... ποιός λέει τα καλά λόγια;;;;

http://imageshack.us/content_round.php?page=done&l=img9/2388/1001619z.jpg

το ειπα στο εν λογω μαγαζι και λεει οτι ειν απο ελειπη πιεση
οσο για τα χλμ μου ειναι αλλη ιστορια τη μια χρονια μπορει να μη κανω και την αλλη να χω
ειναι πονεμενη ιστορια
παντως εχεις δικιο για το γιαουρτι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v-666
gold member
gold member
v-666

Ηλικία : 42
Τόπος : Θεσσαλονικη , απο Κρητη
Registration date : 16/02/2008

Για μια ακομη φορα ζητω τη βοηθεια σας. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για μια ακομη φορα ζητω τη βοηθεια σας.   Για μια ακομη φορα ζητω τη βοηθεια σας. Icon_minitimeΤρι Ιαν 01 2013, 20:37

http://imageshack.us/content_round.php?page=done&l=img208/6662/1001623b.jpg
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v-666
gold member
gold member
v-666

Ηλικία : 42
Τόπος : Θεσσαλονικη , απο Κρητη
Registration date : 16/02/2008

Για μια ακομη φορα ζητω τη βοηθεια σας. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για μια ακομη φορα ζητω τη βοηθεια σας.   Για μια ακομη φορα ζητω τη βοηθεια σας. Icon_minitimeΤρι Ιαν 01 2013, 20:41

http://imageshack.us/content_round.php?page=done&l=img267/8976/1001622s.jpg
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v-666
gold member
gold member
v-666

Ηλικία : 42
Τόπος : Θεσσαλονικη , απο Κρητη
Registration date : 16/02/2008

Για μια ακομη φορα ζητω τη βοηθεια σας. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για μια ακομη φορα ζητω τη βοηθεια σας.   Για μια ακομη φορα ζητω τη βοηθεια σας. Icon_minitimeΤρι Ιαν 01 2013, 20:52

απο τιμες τι παιζει κρητη???
γιατι σκεφτομαι να κανω κατι αλλο
ξερει κανεις??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 41
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

Για μια ακομη φορα ζητω τη βοηθεια σας. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για μια ακομη φορα ζητω τη βοηθεια σας.   Για μια ακομη φορα ζητω τη βοηθεια σας. Icon_minitimeΤετ Ιαν 02 2013, 16:48

ρε κουμπάρε... το ξεπάτωσες.... Neutral
γιατ τιμές πάρε ένα την τον Δρόσο να δεις αν έχει καμιά ποροσφορά, αλλά ρώτα και ημερομηνία παραγωγής, στο 2810256996.
Κάτι πρόσφατο στα υπ' όψιν δεν έχω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
geo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
geo

Ηλικία : 50
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Registration date : 11/04/2009

Για μια ακομη φορα ζητω τη βοηθεια σας. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για μια ακομη φορα ζητω τη βοηθεια σας.   Για μια ακομη φορα ζητω τη βοηθεια σας. Icon_minitimeΤετ Ιαν 02 2013, 18:04

να πα να κουρευτείς και μετά να ξανά έρθεις εσυ .

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tasos78
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
tasos78

Ηλικία : 45
Τόπος : ΚΥΜΗ - ΒΟΛΟΣ
Registration date : 23/03/2011

Για μια ακομη φορα ζητω τη βοηθεια σας. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για μια ακομη φορα ζητω τη βοηθεια σας.   Για μια ακομη φορα ζητω τη βοηθεια σας. Icon_minitimeΤετ Ιαν 02 2013, 18:45

Pirelli ποτε ξανα..................
Μετα απο 2 σετ DIABLO στο προηφουμενο μηχανακι (Aprillia Pegaso Strada 650) που ειχα ακριβως τα ιδια συμπτοματα ΔΕΝ ξαναβαζω......
Απο κρατημα βεβαια ειμαουνα ευχαριστιμενος αλλα απο διαρκεια αστα να παν...
Το πρωτο σετ ηταν το μαμα και μετα απο προτροπη του λαστιχα που μου ειπε οτι ισως επειδη ηταν πρωτης τοποθετησης μπορει να εγινε η ΜΛΚΙΑ ξαναεβαλα αλλα μετα απο 1 χρονο με το λαστιχο χωρις ιδιαιτερη φθορα στο πελμα ειχα το ιδιο ακριβως συμπτομα στο προφιλ........
Τωρα στο Stroma εχω βαλει Dunlop TR-91 εδω και 1,5 χρονο και ειμαι απολυτα ευχαριστιμενος.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v-666
gold member
gold member
v-666

Ηλικία : 42
Τόπος : Θεσσαλονικη , απο Κρητη
Registration date : 16/02/2008

Για μια ακομη φορα ζητω τη βοηθεια σας. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για μια ακομη φορα ζητω τη βοηθεια σας.   Για μια ακομη φορα ζητω τη βοηθεια σας. Icon_minitimeΤετ Ιαν 02 2013, 18:53

geo έγραψε:
να πα να κουρευτείς και μετά να ξανά έρθεις εσυ .


αρχικα θειο εσυ δε κουρευτηκες!!! αρα μη μιλας!!!

και φιλιπα μονο του ξεκωλιαστικε αν το χα χαρει θα λεγα ενταξει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
geo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
geo

Ηλικία : 50
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Registration date : 11/04/2009

Για μια ακομη φορα ζητω τη βοηθεια σας. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για μια ακομη φορα ζητω τη βοηθεια σας.   Για μια ακομη φορα ζητω τη βοηθεια σας. Icon_minitimeΤετ Ιαν 02 2013, 19:34

Καταρχήν όσον αφόρα τα ελαστικά είναι θεμα προσωπικού γούστου και οδήγησης , από τους δεκάδες ιδιοκτήτες που ξέρω με Pirelli είστε απο τους λίγους που έχουν πρόβλημα .
Έχω ακούσει ώμος προβλήματα και με όλου του είδους τα ελαστικά ,που σημαίνει ότι κάθε ελαστικό μπορεί να παρουσιάσει κάποιο πρόβλημα , είναι σαν να λέμε ότι η aplle πχ δεν έχει ελαττωματικά προϊόντα.
Αν συμβεί δε σε πολλά σημαίνει ότι είναι ελαττωματική παρτίδα , αλλά σπάνια ο λαστιχάς η ή εταιρία το παραδέχεται .
Αν μου απαντήσεις στο τη ζητάς από ένα ελαστικό περισσότερο και τη χρήση κάνεις πιστεύω ότι θα μπορέσω να σου πω την άποψη μου ( άκουρε).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 41
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

Για μια ακομη φορα ζητω τη βοηθεια σας. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για μια ακομη φορα ζητω τη βοηθεια σας.   Για μια ακομη φορα ζητω τη βοηθεια σας. Icon_minitimeΤετ Ιαν 02 2013, 22:02

Στέλιο, γιατί δεν αλλάζεις μόνο το μπροστινό;

tasos78 έγραψε:
Pirelli ποτε ξανα..................
Μετα απο 2 σετ DIABLO στο προηφουμενο μηχανακι (Aprillia Pegaso Strada 650) που ειχα ακριβως τα ιδια συμπτοματα ΔΕΝ ξαναβαζω......
Απο κρατημα βεβαια ειμαουνα ευχαριστιμενος αλλα απο διαρκεια αστα να παν...
Το πρωτο σετ ηταν το μαμα και μετα απο προτροπη του λαστιχα που μου ειπε οτι ισως επειδη ηταν πρωτης τοποθετησης μπορει να εγινε η ΜΛΚΙΑ ξαναεβαλα αλλα μετα απο 1 χρονο με το λαστιχο χωρις ιδιαιτερη φθορα στο πελμα ειχα το ιδιο ακριβως συμπτομα στο προφιλ........
Τωρα στο Stroma εχω βαλει Dunlop TR-91 εδω και 1,5 χρονο και ειμαι απολυτα ευχαριστιμενος.....

ΟΚ τάσο, αλλά δεν μας είπες τι συμπτώματα είχε. Έπειτα, τα ντιάμπλο δεν τα ξέρω, είναι αντίστοιχα με τα σκόρπια (σε τεχνολιγία);
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
tasos78
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
tasos78

Ηλικία : 45
Τόπος : ΚΥΜΗ - ΒΟΛΟΣ
Registration date : 23/03/2011

Για μια ακομη φορα ζητω τη βοηθεια σας. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για μια ακομη φορα ζητω τη βοηθεια σας.   Για μια ακομη φορα ζητω τη βοηθεια σας. Icon_minitimeΤετ Ιαν 02 2013, 22:15

mikios έγραψε:
Στέλιο, γιατί δεν αλλάζεις μόνο το μπροστινό;

tasos78 έγραψε:
Pirelli ποτε ξανα..................
Μετα απο 2 σετ DIABLO στο προηφουμενο μηχανακι (Aprillia Pegaso Strada 650) που ειχα ακριβως τα ιδια συμπτοματα ΔΕΝ ξαναβαζω......
Απο κρατημα βεβαια ειμαουνα ευχαριστιμενος αλλα απο διαρκεια αστα να παν...
Το πρωτο σετ ηταν το μαμα και μετα απο προτροπη του λαστιχα που μου ειπε οτι ισως επειδη ηταν πρωτης τοποθετησης μπορει να εγινε η ΜΛΚΙΑ ξαναεβαλα αλλα μετα απο 1 χρονο με το λαστιχο χωρις ιδιαιτερη φθορα στο πελμα ειχα το ιδιο ακριβως συμπτομα στο προφιλ........
Τωρα στο Stroma εχω βαλει Dunlop TR-91 εδω και 1,5 χρονο και ειμαι απολυτα ευχαριστιμενος.....

ΟΚ τάσο, αλλά δεν μας είπες τι συμπτώματα είχε. Έπειτα, τα ντιάμπλο δεν τα ξέρω, είναι αντίστοιχα με τα σκόρπια (σε τεχνολιγία);

Το ιδιο θεμα με αυτο των φωτογραφιων ποιο πανω (σκασμενο το προφιλ παραλληλα με το πελμα)
Τα DIABLO ειναι 17αρια για μπρος πισω τεχνολογιας SUPERBIKE
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v-666
gold member
gold member
v-666

Ηλικία : 42
Τόπος : Θεσσαλονικη , απο Κρητη
Registration date : 16/02/2008

Για μια ακομη φορα ζητω τη βοηθεια σας. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για μια ακομη φορα ζητω τη βοηθεια σας.   Για μια ακομη φορα ζητω τη βοηθεια σας. Icon_minitimeΤετ Ιαν 02 2013, 22:54

tasos78 έγραψε:
mikios έγραψε:
Στέλιο, γιατί δεν αλλάζεις μόνο το μπροστινό;

tasos78 έγραψε:
Pirelli ποτε ξανα..................
Μετα απο 2 σετ DIABLO στο προηφουμενο μηχανακι (Aprillia Pegaso Strada 650) που ειχα ακριβως τα ιδια συμπτοματα ΔΕΝ ξαναβαζω......
Απο κρατημα βεβαια ειμαουνα ευχαριστιμενος αλλα απο διαρκεια αστα να παν...
Το πρωτο σετ ηταν το μαμα και μετα απο προτροπη του λαστιχα που μου ειπε οτι ισως επειδη ηταν πρωτης τοποθετησης μπορει να εγινε η ΜΛΚΙΑ ξαναεβαλα αλλα μετα απο 1 χρονο με το λαστιχο χωρις ιδιαιτερη φθορα στο πελμα ειχα το ιδιο ακριβως συμπτομα στο προφιλ........
Τωρα στο Stroma εχω βαλει Dunlop TR-91 εδω και 1,5 χρονο και ειμαι απολυτα ευχαριστιμενος.....

ΟΚ τάσο, αλλά δεν μας είπες τι συμπτώματα είχε. Έπειτα, τα ντιάμπλο δεν τα ξέρω, είναι αντίστοιχα με τα σκόρπια (σε τεχνολιγία);

Το ιδιο θεμα με αυτο των φωτογραφιων ποιο πανω (σκασμενο το προφιλ παραλληλα με το πελμα)
Τα DIABLO ειναι 17αρια για μπρος πισω τεχνολογιας SUPERBIKE

ε γιατι σε κανα εξαμηνο θα θελω και πισω αυτη τη δουλεια θα κανω???


οσο για το ακουρευτο παλικαρι και το τι θελω. κανονικα εγω επρεπε να εχω 2 ζευγαρια ζαντες. γιατι περναω περιοδουσ χωματος και περιοδους ασφαλτου. (στο χωμα μη φανταστεις οτι βγαινω στα μονοπατια αλλα παω στα βουνα μου.)
σημερα συναντησα και ενα νεαρο που φοραει dunlop στο τιγρακι του και μονο καλα λογια ειχε να μου πει . και εχει παει και χωμα λεει χωρις απωλειες. τωρα δε ξερω να το κανω το δρομολογιο με το τροχο στο μαγαζι ??? η θα καψω τζαμπα τη βενζινα???και δε παιζει να παραδεχτουν οτι ειναι σφαλμα υλικου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v-666
gold member
gold member
v-666

Ηλικία : 42
Τόπος : Θεσσαλονικη , απο Κρητη
Registration date : 16/02/2008

Για μια ακομη φορα ζητω τη βοηθεια σας. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για μια ακομη φορα ζητω τη βοηθεια σας.   Για μια ακομη φορα ζητω τη βοηθεια σας. Icon_minitimeΠαρ Ιαν 04 2013, 23:03

σημερα πηγα απ το λαστιχαδικο με το τροχο. το λαστιχο οντος ειχε δουλεψει χωρις πιεση αλλα το λαστιχο εχανε απ τη ζαντα.
λοιπον το λαστιχο μαλλον ζανταρστηκε λαθος. συν οτι ο τυπος μιλουσε λες κι εχει διδακτορικο κι εγω δεν εχω βγαλει ουτε ρο δημοτικο. εκτιμα μονο στριταδεσ καγκουρεσ μαλλον. συμπερασμα ενα ζευγαρι λαστιχα απατητα. αχρηστα. αυτα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v-666
gold member
gold member
v-666

Ηλικία : 42
Τόπος : Θεσσαλονικη , απο Κρητη
Registration date : 16/02/2008

Για μια ακομη φορα ζητω τη βοηθεια σας. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για μια ακομη φορα ζητω τη βοηθεια σας.   Για μια ακομη φορα ζητω τη βοηθεια σας. Icon_minitimeΤετ Ιαν 09 2013, 13:30

Και τελικα αφου δε βρηκα καμια ακρη με τον αποφοιτο του χαρβαρντ στη λαστιχολογια. οι τροχοι θα φυγουν αθηνα θα γυρισουν
πισω με dunlop tr 91 και ολο αυτο θα στοιχισει 40 ευρω κατω απο τη τιμη του Dr lastixopoulos . αυτα ... ετσι για να μαθω να προσεχω!!!

και επισης πρεπει να αφιερωνω περισοτερο χρονο στο φορουμ οσο καιρο εχω μηχανη.
merci merci VSTROM
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 58
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

Για μια ακομη φορα ζητω τη βοηθεια σας. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για μια ακομη φορα ζητω τη βοηθεια σας.   Για μια ακομη φορα ζητω τη βοηθεια σας. Icon_minitimeΤετ Ιαν 09 2013, 13:38

Aν και καθίμενος ορθά μίλησες Στέλιο , αντε με το καλό δεχθείς τα λάστιχα να πάμε βολταράκι στο σελάκανο

_________________
Για μια ακομη φορα ζητω τη βοηθεια σας. 107kpb5Για μια ακομη φορα ζητω τη βοηθεια σας. 53k93k
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
v-666
gold member
gold member
v-666

Ηλικία : 42
Τόπος : Θεσσαλονικη , απο Κρητη
Registration date : 16/02/2008

Για μια ακομη φορα ζητω τη βοηθεια σας. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για μια ακομη φορα ζητω τη βοηθεια σας.   Για μια ακομη φορα ζητω τη βοηθεια σας. Icon_minitimeΤετ Ιαν 09 2013, 13:43

Rory έγραψε:
Aν και καθίμενος ορθά μίλησες Στέλιο , αντε με το καλό δεχθείς τα λάστιχα να πάμε βολταράκι στο σελάκανο

παπουλη αν εισαι εδω θα παμε σελακανο και θα σου εχω φουλ πακετο (φαι , κρασι , ρακι ) κι οτι αλλο θες peinao
αλλιως θαερθω εγω να σε βρω χανια !!!
εχω καιρο να οδηγησω και μολις τη φτιαξω οπου φυγει φυγει!!!!!! rock
Για μια ακομη φορα ζητω τη βοηθεια σας. 184880 Για μια ακομη φορα ζητω τη βοηθεια σας. 184880 Για μια ακομη φορα ζητω τη βοηθεια σας. 184880 Για μια ακομη φορα ζητω τη βοηθεια σας. 184880 Για μια ακομη φορα ζητω τη βοηθεια σας. 184880 Για μια ακομη φορα ζητω τη βοηθεια σας. 184880 Για μια ακομη φορα ζητω τη βοηθεια σας. 184880 Για μια ακομη φορα ζητω τη βοηθεια σας. 184880 Για μια ακομη φορα ζητω τη βοηθεια σας. 184880

wolf wolf wolf wolf wolf wolf
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 41
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

Για μια ακομη φορα ζητω τη βοηθεια σας. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για μια ακομη φορα ζητω τη βοηθεια σας.   Για μια ακομη φορα ζητω τη βοηθεια σας. Icon_minitimeΤετ Ιαν 09 2013, 16:20

προλαβαίνεις για την Κυριακή... What a Face
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
v-666
gold member
gold member
v-666

Ηλικία : 42
Τόπος : Θεσσαλονικη , απο Κρητη
Registration date : 16/02/2008

Για μια ακομη φορα ζητω τη βοηθεια σας. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για μια ακομη φορα ζητω τη βοηθεια σας.   Για μια ακομη φορα ζητω τη βοηθεια σας. Icon_minitimeΤετ Ιαν 09 2013, 17:03

mikios έγραψε:
προλαβαίνεις για την Κυριακή... What a Face

ηθελα παρα πολυ να προλαβω αλλα δε τα καταφερα. ελπιζω ομως να τα πουμε συντομα. αν το θετε κι εσεις να γκινιασομε παρεα τα καινουρια παπα... cow dancing dancing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ASKIANOS

ASKIANOS

Ηλικία : 45
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Registration date : 15/09/2008

Για μια ακομη φορα ζητω τη βοηθεια σας. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για μια ακομη φορα ζητω τη βοηθεια σας.   Για μια ακομη φορα ζητω τη βοηθεια σας. Icon_minitimeΠαρ Φεβ 21 2014, 21:58

τα pirelli ειναι μαπα! το ιδιο ειχα παθει στο μπροστινο sto drz-400 που ειχα...στελιο
metzeler exp μου βγαλανε 38.000!!! τα εστηψα...χαχαχα
καλοκαιρι 2013 εβαλα metzeler next....πετανε!  και ειναι και φρεσκα!!! Για μια ακομη φορα ζητω τη βοηθεια σας. 581176
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Για μια ακομη φορα ζητω τη βοηθεια σας.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φόρουμ Κρήτης-
Μετάβαση σε: