Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Συμμάζεμα του Nolan Μου?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
nikolasr200
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος : Αθήνα
Registration date : 10/10/2010

Συμμάζεμα του Nolan Μου? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συμμάζεμα του Nolan Μου?   Συμμάζεμα του Nolan Μου? Icon_minitimeΤετ Δεκ 19 2012, 20:57

επειδή μάλλον θα είναι ζόρι η αγορά κράνους..
να κάνω δύο ερωτήσεις..
έχω το Nolan N100E...
η ζελατίνα του είναι ταλαιπωρημένη και δεν θα με χαλούσα να την άλλαζα..αλλά βλέπω τιμές γύρω στα 35-40 ευρώ..εκεί κινούνται..??

επίσης κάτι που μου λείπει από το κράνος και θα με βόλευε αν υπήρχε (προστασία από τον ήλιο) βρήκα αυτό εδώ.. http://www.revzilla.com/product/nolan-n100ex-1002-helmet-sun-visor
http://www.ebay.co.uk/itm/NEW-NOLAN-N100-N100E-X1003-VPS-SUNSHIELD-ADULT-HELMET-SHIELD-VISOR-SMOKE-/350653804275?pt=Apparel_Merchandise&hash=item51a4986ef3
να υποθέσω πως μπαίνει εξωτερικά και ανεβοκατεβαίνει ανεξάρτητα? αν και αυτό μου φαινεται σχετικά τσιμπημένο επίσης
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Translatoras
Member
Member
Translatoras

Ηλικία : 51
Τόπος : τα Βράχια της Πειραϊκής
Registration date : 21/11/2009

Συμμάζεμα του Nolan Μου? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συμμάζεμα του Nolan Μου?   Συμμάζεμα του Nolan Μου? Icon_minitimeΤετ Δεκ 19 2012, 22:26

Το εξωτερικο ζελατινάκι είναι μια μ@λ@κι@ και μισή.

Όταν είναι ανεβασμένο διαταράσσει τόσο πολύ την αεροδυναμική του κράνους που νιώθεις οτι φοράς το καπέλλο της Chiquita

Συμμάζεμα του Nolan Μου? Chiquita_banana

Όταν είναι κατεβασμένο το πιθανότερο είναι ότι το χείλος του θα συμπίπτει με τον ορίζοντα, δηλαδή ακριβώς στη μέση του οπτικού πεδίου σου.

Το έχω σε N42 jet κράνος και το έβγαλα την πρώτη κιόλας ώρα. Απλά για τον ήλιο κόλλησα μια φάσα αυτοκόλλητο στο επάνω
χείλος της ζελατίνας.

Αν θες στο δίνω να το δοκιμάσεις και αν σου αρέσει προχωράς στην αγορά του.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikolasr200
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος : Αθήνα
Registration date : 10/10/2010

Συμμάζεμα του Nolan Μου? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συμμάζεμα του Nolan Μου?   Συμμάζεμα του Nolan Μου? Icon_minitimeΤετ Δεκ 19 2012, 22:32

Translatoras έγραψε:
Το εξωτερικο ζελατινάκι είναι μια μ@λ@κι@ και μισή.

Όταν είναι ανεβασμένο διαταράσσει τόσο πολύ την αεροδυναμική του κράνους που νιώθεις οτι φοράς το καπέλλο της Chiquita

Συμμάζεμα του Nolan Μου? Chiquita_banana

Όταν είναι κατεβασμένο το πιθανότερο είναι ότι το χείλος του θα συμπίπτει με τον ορίζοντα, δηλαδή ακριβώς στη μέση του οπτικού πεδίου σου.

Το έχω σε N42 jet κράνος και το έβγαλα την πρώτη κιόλας ώρα. Απλά για τον ήλιο κόλλησα μια φάσα αυτοκόλλητο στο επάνω
χείλος της ζελατίνας.

Αν θες στο δίνω να το δοκιμάσεις και αν σου αρέσει προχωράς στην αγορά του.

θα εξυπηρετούσε αν γινόταν να το δοκιμάσω..και αν όντως είναι φόλα να μην το πάρω.. Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Translatoras
Member
Member
Translatoras

Ηλικία : 51
Τόπος : τα Βράχια της Πειραϊκής
Registration date : 21/11/2009

Συμμάζεμα του Nolan Μου? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συμμάζεμα του Nolan Μου?   Συμμάζεμα του Nolan Μου? Icon_minitimeΤετ Δεκ 19 2012, 22:56

Για να φορεθεί το ζελατινάκι το κούμπωμα της ζελατίνας πρέπει να είναι στρογγυλό όπως της φωτό.

Συμμάζεμα του Nolan Μου? X-1002_Helmet_Sun_Visor_detail

βλέπω και κάποια Ν100Ε με κούμπωμα τεταρτημόριο.

Συμμάζεμα του Nolan Μου? Nolan%20N100E%20grey

σε αυτά δεν νομίζω να μπορεί να μπει το ζελατινάκι.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GD
Member
Member
GD

Ηλικία : 42
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 15/03/2011

Συμμάζεμα του Nolan Μου? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συμμάζεμα του Nolan Μου?   Συμμάζεμα του Nolan Μου? Icon_minitimeΤετ Δεκ 19 2012, 23:37

Όντως είναι φόλα αν ήταν καλό θα το κρατούσαν κιόλας δεν είναι τυχαίο ότι και η nolan έπειτα έβαλε και αυτήν εσωτερικό για τον ήλιο.Μην το βάλεις δεν βολεύει καθόλου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Συμμάζεμα του Nolan Μου? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συμμάζεμα του Nolan Μου?   Συμμάζεμα του Nolan Μου? Icon_minitimeΠεμ Δεκ 20 2012, 01:29

ομορφούλη το κρανάκι πόσων ετών είναι? αν κρίνω από το Ν103 μου που κοντεύει 4 χρονών το δικό σου μήπως δεν είναι για να το φοράς? Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikolasr200
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος : Αθήνα
Registration date : 10/10/2010

Συμμάζεμα του Nolan Μου? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συμμάζεμα του Nolan Μου?   Συμμάζεμα του Nolan Μου? Icon_minitimeΠεμ Δεκ 20 2012, 01:43

tazakos έγραψε:
ομορφούλη το κρανάκι πόσων ετών είναι? αν κρίνω από το Ν103 μου που κοντεύει 4 χρονών το δικό σου μήπως δεν είναι για να το φοράς? Rolling Eyes

4+ ετών είναι και μένα Γιάννη..καλοκαίρι 2008..λες να μην ασχοληθώ και να το βάλω στο πρόγραμμα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
derd



Ηλικία : 51
Registration date : 05/05/2008

Συμμάζεμα του Nolan Μου? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συμμάζεμα του Nolan Μου?   Συμμάζεμα του Nolan Μου? Icon_minitimeΠεμ Δεκ 20 2012, 15:35

nikolasr200 έγραψε:


4+ ετών είναι και μένα Γιάννη..καλοκαίρι 2008..λες να μην ασχοληθώ και να το βάλω στο πρόγραμμα?


εχω και γω το Ν100Ε απο το 2004 το οποιο το ειχα μαζεψει περισυ (ζελατινα 40? , μηχανισμος ζελατινας 20? , λιπανση μηχανισμου ανοιγματος ) και με εβγαλε ενα χρονο . Φετος ομως αρχισε να κουνιεται το εσωτερικο αφρωδες (αναμεσα στο κελυφος και την επενδυση) και η επενδυση να διαλυεται οποτε κατεληξα στο Ν104 φετινης εσοδειας (300?) .

Αν το προβλημα σου ειναι μονο η ζελατινα νομιζω οτι αν την αλλαξεις και σε συνδιασμο με μια καλη λιπανση - σφιξημο θα παρεις μια πιστωση μεχρι την επομενη αγορα νεου..

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikolasr200
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος : Αθήνα
Registration date : 10/10/2010

Συμμάζεμα του Nolan Μου? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συμμάζεμα του Nolan Μου?   Συμμάζεμα του Nolan Μου? Icon_minitimeΠεμ Δεκ 20 2012, 19:05

derd έγραψε:
nikolasr200 έγραψε:


4+ ετών είναι και μένα Γιάννη..καλοκαίρι 2008..λες να μην ασχοληθώ και να το βάλω στο πρόγραμμα?


εχω και γω το Ν100Ε απο το 2004 το οποιο το ειχα μαζεψει περισυ (ζελατινα 40? , μηχανισμος ζελατινας 20? , λιπανση μηχανισμου ανοιγματος ) και με εβγαλε ενα χρονο . Φετος ομως αρχισε να κουνιεται το εσωτερικο αφρωδες (αναμεσα στο κελυφος και την επενδυση) και η επενδυση να διαλυεται οποτε κατεληξα στο Ν104 φετινης εσοδειας (300?) .

Αν το προβλημα σου ειναι μονο η ζελατινα νομιζω οτι αν την αλλαξεις και σε συνδιασμο με μια καλη λιπανση - σφιξημο θα παρεις μια πιστωση μεχρι την επομενη αγορα νεου..


κατάφερες και το κράτησες 8 χρόνια? ωραίος!!! συγκριτικά με το 104 πως σου φαίνεται?? ανώτερο πολύ?λίγο? τα ίδια?
π.χ. νομίζω πως το 100ε είναι επιρρεπές στους θορύβους..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

Συμμάζεμα του Nolan Μου? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συμμάζεμα του Nolan Μου?   Συμμάζεμα του Nolan Μου? Icon_minitimeΠεμ Δεκ 20 2012, 19:38

Εχω κι εγώ το ίδιο επίσης απο το 2004 σε κατάσταση πολύ καλή.Οταν έκανα έρευνα αγοράς για κράνος πόλης κατέληξα οτι έχω μεγαλύτερη ασφάλεια με το νολαν.Διοτι τα κράνη πόλης είναι μόνο να μην σε γράψουν και για τίποτε άλλο.!!! Το φοράω μόνο μέσα στην Πόλη,δεν είναι για τίποτα παραπάνω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikolasr200
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος : Αθήνα
Registration date : 10/10/2010

Συμμάζεμα του Nolan Μου? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συμμάζεμα του Nolan Μου?   Συμμάζεμα του Nolan Μου? Icon_minitimeΠαρ Δεκ 21 2012, 21:43

Εγώ Κώστα, ένα είχα το n100 εντός και εκτός (βασικά κατά κύριο λόγο εντός τριγυρνάω) και το πιθανότερο είναι πως και να το αντικαταστήσω πάλι ένα θα έχω.. (και εδώ "μπαίνει" και το debate αν τελικά πρέπει να εγκαταλείψω τα ανοιγόμενα, παρά την άνεση που προσφέρουν, και να κινηθώ σε "κλασσικό" full face
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

Συμμάζεμα του Nolan Μου? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συμμάζεμα του Nolan Μου?   Συμμάζεμα του Nolan Μου? Icon_minitimeΠαρ Δεκ 21 2012, 22:54

Νικόλα μια χαρά κράνος ειναι απλα δεν το διατύπωσα σωστα.Δεν κάνει για τίποτα πλέον εννουσα μετα απο τόσα χρονια.έχουν κι αυτα το όριο ζωής τους.Για εκτος πόλης όμως τα fullface είναι σίγουρα Συμμάζεμα του Nolan Μου? 3787515331 καταληλότερα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
derd



Ηλικία : 51
Registration date : 05/05/2008

Συμμάζεμα του Nolan Μου? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συμμάζεμα του Nolan Μου?   Συμμάζεμα του Nolan Μου? Icon_minitimeΔευ Δεκ 24 2012, 10:50

nikolasr200 έγραψε:


κατάφερες και το κράτησες 8 χρόνια? ωραίος!!! συγκριτικά με το 104 πως σου φαίνεται?? ανώτερο πολύ?λίγο? τα ίδια?
π.χ. νομίζω πως το 100ε είναι επιρρεπές στους θορύβους..

Σαφως ανωτερο.Εχει μειωμενο θορυβο (δεν ειναι schuberth βεβαια), μεγαλυτερη ζελατινα (+ extra φιμε ζελατινακι με σουπερ μηχανισμο) , καλυτερο δεσιμο , ευκολοτερο και ασφαλεστερο κλεισιμο προσοψης , καλη εφαρμογη και επενδυση και τελος ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ συστημα κυκλοφοριας του αερα . Το μονο μειονεκτημα για μενα ειναι οτι θαμπωνει ευκολα και ο αερισμος της ζελατινας δεν αρκει (βεβαια εχω τον ανεμοθραυστη της μηχανης τερμα πανω οποτε αυτο μπορει να μην ισχυει στη πραγματικοτητα..) . Η σχεση αποδοσης/τιμης παντως περνει 9 για μενα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikolasr200
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος : Αθήνα
Registration date : 10/10/2010

Συμμάζεμα του Nolan Μου? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συμμάζεμα του Nolan Μου?   Συμμάζεμα του Nolan Μου? Icon_minitimeΔευ Δεκ 24 2012, 17:10

derd έγραψε:
nikolasr200 έγραψε:


κατάφερες και το κράτησες 8 χρόνια? ωραίος!!! συγκριτικά με το 104 πως σου φαίνεται?? ανώτερο πολύ?λίγο? τα ίδια?
π.χ. νομίζω πως το 100ε είναι επιρρεπές στους θορύβους..

Σαφως ανωτερο.Εχει μειωμενο θορυβο (δεν ειναι schuberth βεβαια), μεγαλυτερη ζελατινα (+ extra φιμε ζελατινακι με σουπερ μηχανισμο) , καλυτερο δεσιμο , ευκολοτερο και ασφαλεστερο κλεισιμο προσοψης , καλη εφαρμογη και επενδυση και τελος ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ συστημα κυκλοφοριας του αερα . Το μονο μειονεκτημα για μενα ειναι οτι θαμπωνει ευκολα και ο αερισμος της ζελατινας δεν αρκει (βεβαια εχω τον ανεμοθραυστη της μηχανης τερμα πανω οποτε αυτο μπορει να μην ισχυει στη πραγματικοτητα..) . Η σχεση αποδοσης/τιμης παντως περνει 9 για μενα

ομολογώ ότι με "εντυπωσιάζει" αρκετά η συγκριτική περιγραφή σου, εφόσον ήσουν και εσύ κάτοχος του n100..
τα μαξιλαράκια του μέσα πως σου φαίνονται? π.χ. στο n100 διαπίστωσα (δεν ξέρω αν συμφωνείς) ότι πατιούνται εύκολα, και σε σχετικά σύντομο διάστημα..
αν και η περιγραφή σου μου "δείχνει" ένα κράνος συνολικά αναβαθμισμένο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Συμμάζεμα του Nolan Μου? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συμμάζεμα του Nolan Μου?   Συμμάζεμα του Nolan Μου? Icon_minitimeΔευ Δεκ 24 2012, 19:45

το 104 φαίνεται πολύ ωραίο, εγώ είχα το 103 με πολλά πλεονεκτήματα που με βόλεψαν κ ένα μειονέκτημα...το ζύγισα 2045γρ (+300 από το αναφερόμενο)
μπορείς να ζυγίσεις το 104 σε αναλυτικό να δούμε αν διορθώθηκαν στο θέμα βάρος? αν ναι, αποτελεί μια ποιοτική επιλογή στα σπαστά κράνη αν κ 300ευρώ για κράνος τέτοιας κατηγορίας ακούγεται λίγο κάπως affraid
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
derd



Ηλικία : 51
Registration date : 05/05/2008

Συμμάζεμα του Nolan Μου? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συμμάζεμα του Nolan Μου?   Συμμάζεμα του Nolan Μου? Icon_minitimeΔευ Δεκ 24 2012, 22:25

nikolasr200 έγραψε:


ομολογώ ότι με "εντυπωσιάζει" αρκετά η συγκριτική περιγραφή σου, εφόσον ήσουν και εσύ κάτοχος του n100..
τα μαξιλαράκια του μέσα πως σου φαίνονται? π.χ. στο n100 διαπίστωσα (δεν ξέρω αν συμφωνείς) ότι πατιούνται εύκολα, και σε σχετικά σύντομο διάστημα..
αν και η περιγραφή σου μου "δείχνει" ένα κράνος συνολικά αναβαθμισμένο

Θυμαμαι ακομα χαρακτηριστικα, ποσο σφικτο μου ειχε φανει το Ν100 οταν το πηρα και ο πωλητης επεμενε οτι αυτο ηταν το νουμερο μου και ποσο δικιο τελικα ειχε.. τα μαξιλαρακια οντως μετα απο τοσα χρονια εχουν πατηθει (και το κεφαλι τελικα επλεε μεσα αλλα δε το ειχα παρει γραμμη λογο συνηθειας) αλλα ειχαν κρατησει σφιχτα αρκετα. Μετρο συγκρισης με αλλο κρανος δεν εχω οποτε θα περιμενεις μερικους μηνες η χρονια για να παρεις απαντηση..

Συγκριτικα για να συνοψισω το Ν104 σε σχεση με το Ν100 ειναι βελτιωμενο σε καιρια σημεια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikolasr200
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος : Αθήνα
Registration date : 10/10/2010

Συμμάζεμα του Nolan Μου? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συμμάζεμα του Nolan Μου?   Συμμάζεμα του Nolan Μου? Icon_minitimeΤρι Δεκ 25 2012, 03:24

tazakos έγραψε:
το 104 φαίνεται πολύ ωραίο, εγώ είχα το 103 με πολλά πλεονεκτήματα που με βόλεψαν κ ένα μειονέκτημα...το ζύγισα 2045γρ (+300 από το αναφερόμενο)
μπορείς να ζυγίσεις το 104 σε αναλυτικό να δούμε αν διορθώθηκαν στο θέμα βάρος? αν ναι, αποτελεί μια ποιοτική επιλογή στα σπαστά κράνη αν κ 300ευρώ για κράνος τέτοιας κατηγορίας ακούγεται λίγο κάπως affraid

θεωρείται αποδεκτή τέτοια απόκλιση?? What a Face
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Συμμάζεμα του Nolan Μου? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συμμάζεμα του Nolan Μου?   Συμμάζεμα του Nolan Μου? Icon_minitimeΤρι Δεκ 25 2012, 10:50

σε καμιά περίπτωση...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikolasr200
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος : Αθήνα
Registration date : 10/10/2010

Συμμάζεμα του Nolan Μου? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συμμάζεμα του Nolan Μου?   Συμμάζεμα του Nolan Μου? Icon_minitimeΤρι Δεκ 25 2012, 14:54

tazakos έγραψε:
σε καμιά περίπτωση...

πας στη Nolan με μια ζυγαριά και ζητάς τη διαφορά σε χρυσό? Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Συμμάζεμα του Nolan Μου? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συμμάζεμα του Nolan Μου?   Συμμάζεμα του Nolan Μου? Icon_minitimeΤρι Δεκ 25 2012, 15:17

χεχε, έλλειψη συνομολογουμένων ιδιοτήτων κ έτσι...δεν νομίζω ωστόσο στην Ελλάδα ότι γίνονται αυτά Neutral ίσως θα έπρεπε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nick_greek
Member
Member
nick_greek

Ηλικία : 57
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 17/04/2011

Συμμάζεμα του Nolan Μου? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συμμάζεμα του Nolan Μου?   Συμμάζεμα του Nolan Μου? Icon_minitimeΠεμ Ιαν 17 2013, 11:19

όλα τα κράνη έχουν άτυπα ημερομηνία λήξεως τα υλικά τους , συνεπώς θα πρέπει κατά την προσωπική μου γνώμη να διαθέσεις κάποια χρήματα τα οποία θα πιάσουν και τόπο. Δεν έχει σημασία αν έχεις καλή και γρήγορή μηχανή για να έχεις και καλό κράνος. Το καλό κράνος θα σου μείνει όσες μηχανές και αν αλλάξεις (γνώμη μου).

Τώρα όσο αφοαρά τα NOLAN το Ν103 το βρήκα στην Λ. Αλεξάνδρας 42 σε κάποιο μαγαζί 245€ και το είχε λέει προσφορά. Ήταν πολύ ενδιαφέρον και είχε από μέσα το γιαλί για τον ήλιο. Σαν εναλλάκτική μπορέις να πας στον Μπαξεβάνη στην Καλλιροής ο οποίος είναι και ο επίσημος αντιπρόσωπος την NOLAN .

Θα προσπαθήσω να βρω με ποιόν πρέπει να μιλήσω από το forum για να μας κάνει και προσφορές μιας και τον ξέρω αρκετά καλά.

Εξώ πάντος έχω αγοράσει δύο ΝOLAN το δικό μου είναι το Ν102 και είμαι αρκετά ευχαριστημένος αν και το έχω 6 χρόνια και σιγά σιγά αρχίζει να ζητάει και αυτό.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikolasr200
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος : Αθήνα
Registration date : 10/10/2010

Συμμάζεμα του Nolan Μου? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συμμάζεμα του Nolan Μου?   Συμμάζεμα του Nolan Μου? Icon_minitimeΠεμ Ιαν 17 2013, 14:42

νομίζω οτι σωστα συγκλινατε οι πιο πολλοι (και εχω πεισθει) οτι καλυτερα να προγραμματισω αγορα κρανους..
τωρα ειμαι στη εσωτερικη παλη του ανοιγομενου vs κλειστου.. ξερω οτι το ανοιγομενο θα με βολεψει (ισως και λογω συνηθειας) πολυ περισσοτερο, αλλα το κλειστο ειναι σιγουρα καλυτερη επιλογη..
απο ανοιγομενα εχω 3-4 υποψιν μου αλλα δεν ξερω.. αναμεσα σε nolan caberg agv και givi
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mounodoulos
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Ηλικία : 56
Registration date : 07/08/2009

Συμμάζεμα του Nolan Μου? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συμμάζεμα του Nolan Μου?   Συμμάζεμα του Nolan Μου? Icon_minitimeΠεμ Ιαν 17 2013, 16:15

στην αρχη με σενα ειχαμε ιστορια που να κατασταλαξεις με μποτες ...φαγαμε κανα 4μηνο για να αποφσισεις..
τωρα εχουμε το κρανος...ωραια θα περασουμε!!!!! ,,εσυ θα μας πας χαλαρα μεχρι το πασχα και τελικα θα κανεις το δικο σου
τι τις θελεις τις γνωμες? mouuuuuu
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikolasr200
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος : Αθήνα
Registration date : 10/10/2010

Συμμάζεμα του Nolan Μου? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συμμάζεμα του Nolan Μου?   Συμμάζεμα του Nolan Μου? Icon_minitimeΠεμ Ιαν 17 2013, 17:59

άσε μας ρε Αγλαϊτσα Razz αν έκανα το δικό μου θα είχα πάρει αυτά που έλεγα για το Nolan αλλά συμφώνησα ότι έχουν δίκιο τα παιδιά πως δεν αξίζει .. Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mounodoulos
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Ηλικία : 56
Registration date : 07/08/2009

Συμμάζεμα του Nolan Μου? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συμμάζεμα του Nolan Μου?   Συμμάζεμα του Nolan Μου? Icon_minitimeΠεμ Ιαν 17 2013, 18:43

τσου ρε λακη που θα βγαλεις και γλωσσα ..τραβα παρε μια χυτρα απο την κουζινα και κοτσαρετην στο
κεφαλι σου και εισαι οκ
Συμμάζεμα του Nolan Μου? 88966099


η λυση βρεθηκε να κλειδωθει please bliax YOU!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Συμμάζεμα του Nolan Μου?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Κράνη-
Μετάβαση σε: