Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει.....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
cantona
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
cantona

Ηλικία : 51
Τόπος : Λουτσαίος
Registration date : 10/03/2008

ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει.....   ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μάης 20 2008, 23:07

fanis83 έγραψε:
Προχθές ήρθε απο Αμερική το δικό μου κράνος με 350 ευρώ Twisted Evil
ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... - Σελίδα 2 G21200smgt0

Ενώ εδώ πόσο το βρήκες;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Fanis83
Member
Member
Fanis83

Ηλικία : 40
Τόπος : Άνω Γλυφάδα
Registration date : 07/04/2008

ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει.....   ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μάης 20 2008, 23:13

Η μάνα μου με έβγαλε με κεφάλα (63,5cm ελπίζω να χρησιμοποιήτε όλο Laughing ) και δυστυχώς το μόνο κράνος
που μου έκανε σε XXL είναι το XR1000.
Στο Ellada δεν υπάρχει πολύχρωμο σε XXL αλλά μόνο σε μονόχρωμο,για πολύχρωμο θα έπρεπε να περιμένω 1 μήνα+
Και πάλι όμως στην καλύτερη το βρήκα 410 ευρώ στο υπόγειο στην Ηλιούπολη Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.vwgolf-club.gr/
mitsos

mitsos

Registration date : 18/03/2008

ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει.....   ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μάης 20 2008, 23:51

frankxgr έγραψε:
mitsos έγραψε:
Πιστευω οτι η επιλογη του κρανους, στηριζεται στο σεβασμο που εχει ο καθενας στο κεφαλι του.
Βρηκα το παρακατω κρανος για online αγορα. GRAFO
Τι λετε;;;

Αυτό που έχεις ερωτευτεί από απόσταση μοιάζει με τους έρωτες μέσω μέσω internet με την φωτογραφία της θεογκόμενας από μπροστά και τον μπετατζή από πίσω. lol!

Πέρα από την πλάκα οι προδιαγραφές του κράνους φαίνονται πολύ καλές αλλά εάν δεν το βρεις σε μαγαζί στην ελλάδα να το δοκιμάσεις θα σε συμβούλευα να μην κάνεις την κίνηση.
Οπως έχει ξαναειπωθεί δεν ξέρεις εάν θα κάθεται καλά στο κεφάλι σου.
Κι αν δεν σου κάτσει ???????
ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... - Σελίδα 2 489962


Κακα τα ψεμματα, ετσι ειναι...

καλοι οι ερωτες απο αποσταση, αλλα να εχεις και το κεφαλι σου ησυχο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loxias
gold member
gold member
loxias

Ηλικία : 47
Τόπος : Βόλος
Registration date : 06/07/2008

ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει.....   ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 12 2008, 10:38

Eγω εχω το Vemar Jiano Matt Graphite με ενσωματομενο bluetooth!
Μεχρι στιγμης εχω μεινει ευχαριστημενος ,αν και θα ηθελα να εχει περισσοτερους εξαερισμους!Κατα τα αλλα ειναι αθορυβο και δεν τριζει!

ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... - Σελίδα 2 Vemar-jiano-side

Eνα καλο review που βρηκα...

http://www.webbikeworld.com/r2/motorcycle-helmet/vemar/jiano/
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cantona
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
cantona

Ηλικία : 51
Τόπος : Λουτσαίος
Registration date : 10/03/2008

ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει.....   ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιουλ 14 2008, 01:00

Loxia,πες μου λίγο για το κρανάκι,γιατί το έχω δει και με ενδιαφέρει.
Πόσο καιρό το έχεις;
Τι συσκευές έχεις συνδέσει με το bluetooth,και τις εντυπώσεις από αυτές;
ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... - Σελίδα 2 316594
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loxias
gold member
gold member
loxias

Ηλικία : 47
Τόπος : Βόλος
Registration date : 06/07/2008

ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει.....   ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιουλ 14 2008, 10:47

cantona έγραψε:
Loxia,πες μου λίγο για το κρανάκι,γιατί το έχω δει και με ενδιαφέρει.
Πόσο καιρό το έχεις;
Τι συσκευές έχεις συνδέσει με το bluetooth,και τις εντυπώσεις από αυτές;
ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... - Σελίδα 2 316594


To εχω 2 εβδομαδες ,αλλα λογω το οτι βρισκομαι καθε μερα στην εθνικη το εχω χρησιμοποιησει πολυ και σε διαφορες ταχυτητες!
Στο δικο μου κεφαλι καθεται πολυ ανετα ,το κουμπωμα του flip top ειναι αρκετα ευκολο και εμπνεει μπολικη σιγουρια.Το δεσιμο στο λουρακι γινεται με πολυ διαφορετικο τροπο απο οτι συνηθως και ειναι σαφεστατα πιο ευκολο απο οτι εχω δει μεχρι στιγμης!
Το bluetooth εκτελει χρεη ενδοεπικοινωνιας με αλλο κρανος ,handsfree για το κινητο αλλα και παιζει μουσικη απο αυτο!Κοινως τα κανει ολα και συμφερει!
Προχτες παρηγγειλα αλλο ενα Jiano για την γυναικα για να ακουω την μουρμουρα της στο ταξιδι παρα να μου μελανιαζει τα πλευρα απο τις τσιμπιες!
Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dog handler

dog handler

Ηλικία : 47
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 22/09/2008

ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει.....   ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 22 2008, 18:46

ΕΙΧΑ ΤΟ ARAI CONDOR ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΑΞΑ ΠΕΡΣΙ ΜΕ XR1000. ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ,. ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΕΞΑΕΡΙΣΜΟΣ, ΛΙΓΟΤΕΡΟΣ ΘΟΡΥΒΟΣ, ΛΙΓΟΤΕΡΟΙ ΚΡΑΔΑΣΜΟΙ, ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΥΦΗ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΡΑΝΟΣ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MrSmoothkiller

MrSmoothkiller

Τόπος : Kos - Greece
Registration date : 19/09/2008

ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει.....   ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 22 2008, 19:16

Kalispera paides,

egw exw to UVEX Boss 3000. To eixa parei to 2003 500€. To eixane kanei Test ston ADAC edw stin Germania kai eixe bgei markan to kalhtero Kranos pou khkloforouse toute. Exei kai 15xrwnakia Eggish. Smile

To 2005 tin eixa faei katw stin pista tou Nürnburgring kai to Kranaki eixe kati gratzounies.. To eixa steilei gia Checkup meta stin Uvex kai mou steilane kapaki olokainourgio me shmeio oti to Kranos men den eixe pathei tipota alla gia na eggithoun 100% asfaleia tou Kranous to allaksan Smile

Y.G : Giati bre paidia psonizete olo ektos EE ? To Teloneio prepei na sas exei tsakisi Smile Gia deste ligo www.polo-motorrad.com kai www.louis.de. Pollh kales times kai ta dyo shop kai exw psonisei sxedon ta panta apo ekei Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris1982

aris1982

Ηλικία : 41
Τόπος : Παλαιο Φαληρο - Αθηνα
Registration date : 03/06/2008

ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει.....   ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μάης 12 2009, 15:23

Καλησπερα μετα απο ενα ατυχες συμβαν (μου εκλεψαν ενα Nolan N-103) ειμαι σε θεση να σας παρουσιασω το νεο μου κρανος XR-1000 Artifact TC-5 το οποιο ηρθε απο Αγγλια κατοπιν παραγγελιας (www.bickersdirect.co.uk) και ευχαριστω πολυ τον LordJohn για τις πολυτιμες πληροφοριες του.
Τιμη 317 το κρανος με τα μεταφορικα.!

ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... - Σελίδα 2 Dsc00009c ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... - Σελίδα 2 Dsc000082 ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... - Σελίδα 2 Dsc00013 ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... - Σελίδα 2 Dsc00010rbn


Έχει επεξεργασθεί από τον/την aris1982 στις Τρι Μάης 12 2009, 22:17, 4 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioarma
gold member
gold member
ioarma

Ηλικία : 55
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΑ
Registration date : 29/08/2008

ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει.....   ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μάης 12 2009, 15:36

aris1982 έγραψε:
.......... το νεο μου κρανος το οποιο ηρθε απο Αγγλια παραγγελιας ...............

καλοφορετο πανεμορφο πεσ ομωσ πληροφοριες μοντελο -site-τιμη -εξυπηρετηση κλπ
πολυ κοσμο θα ενδοιαφερει πες πες πες.............
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris1982

aris1982

Ηλικία : 41
Τόπος : Παλαιο Φαληρο - Αθηνα
Registration date : 03/06/2008

ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει.....   ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μάης 12 2009, 15:42

ioarma έγραψε:
aris1982 έγραψε:
.......... το νεο μου κρανος το οποιο ηρθε απο Αγγλια παραγγελιας ...............

καλοφορετο πανεμορφο πεσ ομωσ πληροφοριες μοντελο -site-τιμη -εξυπηρετηση κλπ
πολυ κοσμο θα ενδοιαφερει πες πες πες.............

Εχεις δικιο εκανα διορθωση, στο προηγουμενο μηνυμα μου μπορεις να δεις αυτα που ρωτας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Yiannis

Yiannis

Ηλικία : 46
Τόπος : Καβάλα
Registration date : 20/03/2009

ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει.....   ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μάης 12 2009, 19:43

Η σελίδα είναι www.bikersdirect.co.uk Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris1982

aris1982

Ηλικία : 41
Τόπος : Παλαιο Φαληρο - Αθηνα
Registration date : 03/06/2008

ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει.....   ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μάης 12 2009, 22:16

Yiannis έγραψε:
Η σελίδα είναι www.bikersdirect.co.uk Razz


Εχεις δικιο sry....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lordjohn
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Lordjohn

Ηλικία : 46
Τόπος : N. Smirni-Athens
Registration date : 15/02/2008

ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει.....   ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μάης 13 2009, 10:03

Τπ πηρες βλεπω.... Μπραβο! OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioarma
gold member
gold member
ioarma

Ηλικία : 55
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΑ
Registration date : 29/08/2008

ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει.....   ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μάης 13 2009, 10:09

Lordjohn έγραψε:
Τπ πηρες βλεπω.... Μπραβο! OK

το πηρε μονο?
απο τη χαρα του γεμισε ολο το forum με την νεα του αγορα!!!!!

παντα φιλικα!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris1982

aris1982

Ηλικία : 41
Τόπος : Παλαιο Φαληρο - Αθηνα
Registration date : 03/06/2008

ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει.....   ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μάης 13 2009, 11:45

ioarma έγραψε:
Lordjohn έγραψε:
Τπ πηρες βλεπω.... Μπραβο! OK

το πηρε μονο?
απο τη χαρα του γεμισε ολο το forum με την νεα του αγορα!!!!!

παντα φιλικα!!

Looooool ειπα να το βαλω οπου εχει σχετικο θεμα..... lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bluemax

bluemax

Ηλικία : 46
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 05/04/2008

ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει.....   ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μάης 13 2009, 14:34

dog handler έγραψε:
ΕΙΧΑ ΤΟ ARAI CONDOR ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΑΞΑ ΠΕΡΣΙ ΜΕ XR1000. ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ,. ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΕΞΑΕΡΙΣΜΟΣ, ΛΙΓΟΤΕΡΟΣ ΘΟΡΥΒΟΣ, ΛΙΓΟΤΕΡΟΙ ΚΡΑΔΑΣΜΟΙ, ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΥΦΗ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΡΑΝΟΣ.

Φιλτατοι κατι που μου ειχε πει μια κοπελα που δουλευε στο Δικυκλο οταν ειχε πρωτοανοιξει και πραγματικα ηξερε. ΟΛΑ τα arai εχουν τον ιδιο σχεδιασμο στο κελυφος, ο οποιος λειτουργει ΠΑΝΩ απο τα 160χλμ. Ακουγεται κουφο αλλα ως κατοχος 2 Αrai και 2 shoei το διασταυρωσα. Οσο τα χλμ ηταν λιγοτερα απο 160 το arai σφυριζε κουναγε και γενικως δεν δικαιολογουσε τα λεφτα του. Αυτος ηταν και ο λογος που πηρα το πρωτο μου shoei. Απο την αλλη με το shoei δεν ειχα κανενα προβλημα. Αυτο ενημερωτικα μονο αφου αναφερεστε σε κρανη. Απο προσωπικη εμπειρια ( εχω αλλαξει αλλες 4 μαρκες) προτεινω μια απο αυτες τις δυο για πιο καλες. Και βεβαια οχι απο Ελλαδα εννοειται εκτος αν σας περισσευουν χρηματα για πεταμα. Οσοι εχεται arai δοκιμαστε το παραπανω. Αν βρειτε και καποιο supersport ακομα καλυτερα γιατι ερχεται ολος ο αερας επανω στο κρανος και φαινεται η διαφορα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioarma
gold member
gold member
ioarma

Ηλικία : 55
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΑ
Registration date : 29/08/2008

ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει.....   ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μάης 26 2009, 14:54

έχετε δει την διαφήμιση στο ΣΚΑΙ με τα άτομα
που δεν φοράγανε κράνος πως καταντήσανε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris1982

aris1982

Ηλικία : 41
Τόπος : Παλαιο Φαληρο - Αθηνα
Registration date : 03/06/2008

ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει.....   ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μάης 26 2009, 23:36

ioarma έγραψε:
έχετε δει την διαφήμιση στο ΣΚΑΙ με τα άτομα
που δεν φοράγανε κράνος πως καταντήσανε?

οχι εχεις κανενα link ???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikSalonik
Administrator
Administrator
nikSalonik

Ηλικία : 62
Τόπος : Νεάπολη θεσσαλονίκη
Registration date : 09/10/2008

ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει.....   ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μάης 26 2009, 23:56

παιδες το θεμα έχει τεθέι και σε αλλα τοπικ στη γενική συζήτηση...ριξτε μια ματια και κεί..

το βιντεακι που ζητάτε μήπως ειναι αυτό?
https://www.youtube.com/watch?v=JmcTrp1j8pI&feature=related

_________________
VIDEO απο τις εξορμησεις μας  

το καλύτερο  δ ώ ρ ο   σ 'εναν μοτοσυκλετιστή ειναι η ...επόμενη βόλτα...

   
...γιατι η ζωή ειναι σαν την μοτοσυκλέτα...δεν έχει όπισθεν !!!

Vstromhellasforum...μεσα μου κι εξω μου ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://insuranceate.blogspot.com
ioarma
gold member
gold member
ioarma

Ηλικία : 55
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΑ
Registration date : 29/08/2008

ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει.....   ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μάης 27 2009, 09:10

συγλονιστικο αυτο που εβαλε ο φιλοσ nik-salonic!!!!
δεν μπορεσα να βρω link του skai αλλα κατι παραπλισιο
δανεικο απο αλλο φορουμ
ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... - Σελίδα 2 451272

https://www.youtube.com/watch?v=7TpWG2GD20c
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 58
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει.....   ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μάης 27 2009, 11:41

ioarma έγραψε:
συγλονιστικο αυτο που εβαλε ο φιλοσ nik-salonic!!!!
δεν μπορεσα να βρω link του skai αλλα κατι παραπλισιο
δανεικο απο αλλο φορουμ
ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... - Σελίδα 2 451272

https://www.youtube.com/watch?v=7TpWG2GD20c
+ΟΛΟΙ πρεπει να μας γινει βιωμα !!!!!!!!!

_________________
ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... - Σελίδα 2 107kpb5ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... - Σελίδα 2 53k93k
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
 

ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει.....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Κράνη-
Μετάβαση σε: