Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 AGV Numo Mono White

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
chefbf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
chefbf

Ηλικία : 51
Τόπος : ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΤΙΚΗΣ
Registration date : 29/02/2008

AGV Numo Mono White Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: AGV Numo Mono White   AGV Numo Mono White Icon_minitimeΠεμ Οκτ 25 2012, 12:11

για σας παλικάρια

έψαχνα καιρό για ένα ανοιγομενο κράνος και τελικά κατέληξα στο agv .το συγκεκριμένο Κρανάκη είναι καινούργια σειρά
στην αναμονή μέχρι να το παραλάβω μιας και στην Ελλάδα είναι στο θεό οι τιμές .

ΕΛΛΑΔΑ

http://www.xmoto.gr/gr/ProductView.aspx?Prod_Id=2290&cat=162

και από το γνωστό site και χωρίς μεταφορικά

http://www.motocard.com/en/helmets/helmet-agv-numo_bl.aspx

εν αναμονή για την παραλαβή



AGV Numo Mono White Agv-numo-white
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.chefclub.gr
loxias
gold member
gold member
loxias

Ηλικία : 47
Τόπος : Βόλος
Registration date : 06/07/2008

AGV Numo Mono White Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: AGV Numo Mono White   AGV Numo Mono White Icon_minitimeΠεμ Οκτ 25 2012, 14:30

Αμα σου πω οτι ματιαζα το ιδιο γιατι το καθημερινο μου εχει διαλυθει!

Τι βαρος εχει αυτο ρε συ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chefbf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
chefbf

Ηλικία : 51
Τόπος : ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΤΙΚΗΣ
Registration date : 29/02/2008

AGV Numo Mono White Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: AGV Numo Mono White   AGV Numo Mono White Icon_minitimeΠεμ Οκτ 25 2012, 14:33

loxias έγραψε:
Αμα σου πω οτι ματιαζα το ιδιο γιατι το καθημερινο μου εχει διαλυθει!

Τι βαρος εχει αυτο ρε συ?

1750 +- gr


φαίνεται πολύ καλό φίλε χτύπα το απο το motocard και με 0 μεταφορική
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.chefclub.gr
Kostas_Ath
Member
Member
Kostas_Ath

Ηλικία : 44
Τόπος : ΓΛΥΦΑΔΑ - ΜΑΝΤΟΥΔΙ
Registration date : 26/09/2012

AGV Numo Mono White Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: AGV Numo Mono White   AGV Numo Mono White Icon_minitimeΠεμ Οκτ 25 2012, 15:11

καλο αλλα δεν εχει κατι συμαντικο!!!! Που ειναι το pin lock??? το χειμωνα με κρυο θα εχεις θεμα αδερφε!!! θα τα βλεπεις ολα αχνιστα. mouuuuuu mouuuuuu
Ενας απο τους λογους που ψαχνω να αλλαξω το περυσινο κρανος μου ειναι αυτο που ανεφερα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 49
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

AGV Numo Mono White Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: AGV Numo Mono White   AGV Numo Mono White Icon_minitimeΠεμ Οκτ 25 2012, 15:58

kostas_ath έγραψε:
καλο αλλα δεν εχει κατι συμαντικο!!!! Που ειναι το pin lock??? το χειμωνα με κρυο θα εχεις θεμα αδερφε!!! θα τα βλεπεις ολα αχνιστα. mouuuuuu mouuuuuu
Ενας απο τους λογους που ψαχνω να αλλαξω το περυσινο κρανος μου ειναι αυτο που ανεφερα


δεν θα εχει κανενα απολυτος θεμα.
η ζελατινα του ειναι οτι ακριβως λεει "antifog" τσεκαρισμενο 100%.
εχω ακριβως την ιδια ζελατινα στο horizon , οσο και να προσπαθησεις δεν την αχνιζεις με την καμμια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Kostas_Ath
Member
Member
Kostas_Ath

Ηλικία : 44
Τόπος : ΓΛΥΦΑΔΑ - ΜΑΝΤΟΥΔΙ
Registration date : 26/09/2012

AGV Numo Mono White Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: AGV Numo Mono White   AGV Numo Mono White Icon_minitimeΠεμ Οκτ 25 2012, 16:02

σαλιγκάρι έγραψε:
kostas_ath έγραψε:
καλο αλλα δεν εχει κατι συμαντικο!!!! Που ειναι το pin lock??? το χειμωνα με κρυο θα εχεις θεμα αδερφε!!! θα τα βλεπεις ολα αχνιστα. mouuuuuu mouuuuuu
Ενας απο τους λογους που ψαχνω να αλλαξω το περυσινο κρανος μου ειναι αυτο που ανεφερα


δεν θα εχει κανενα απολυτος θεμα.
η ζελατινα του ειναι οτι ακριβως λεει "antifog" τσεκαρισμενο 100%.
εχω ακριβως την ιδια ζελατινα στο horizon , οσο και να προσπαθησεις δεν την αχνιζεις με την καμμια.

και το δικο μου (HJC is-max) antifog ελεγε, αλλα μετα απο ενα τριμηνο περιπου αρχισα να χανω το φως μου...

αφου την εχεις δοκιμασει ομως αλλαζει το πραμα!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
2FAST4U(GEORGES)
Member
Member
2FAST4U(GEORGES)

Ηλικία : 43
Τόπος : ΠΡΕΒΕΖΑ
Registration date : 16/08/2011

AGV Numo Mono White Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: AGV Numo Mono White   AGV Numo Mono White Icon_minitimeΠεμ Οκτ 25 2012, 18:54

η ζελατίνα αν δεν κάνω λάθος είναι antifog λόγω κάποιας ουσίας που ρίχνουν σωστα? Μετά από κάποιες φορές που θα την καθαρίσεις θα αρχίσει να φεύγει η ουσία αυτή. Το πιό σημαντικό για μένα είναι το βάρος που λέει ο φίλος 1750 γρ? όχι και να κουβαλάω στο κεφάλι μου χύτρα με 3 επιστρώσεις!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chefbf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
chefbf

Ηλικία : 51
Τόπος : ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΤΙΚΗΣ
Registration date : 29/02/2008

AGV Numo Mono White Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: AGV Numo Mono White   AGV Numo Mono White Icon_minitimeΠεμ Οκτ 25 2012, 19:15

2FAST4U(GEORGES) έγραψε:
η ζελατίνα αν δεν κάνω λάθος είναι antifog λόγω κάποιας ουσίας που ρίχνουν σωστα? Μετά από κάποιες φορές που θα την καθαρίσεις θα αρχίσει να φεύγει η ουσία αυτή. Το πιό σημαντικό για μένα είναι το βάρος που λέει ο φίλος 1750 γρ? όχι και να κουβαλάω στο κεφάλι μου χύτρα με 3 επιστρώσεις!!

τα περισσότερα αναγόμενα κρανοι είναι σε ευτο το βάρος η και λίγο περισσότερο ολλα ώμος είναι μια συνήθεια για μέσα στην πόλη που το θέλω είναι μια χαρά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.chefclub.gr
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 49
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

AGV Numo Mono White Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: AGV Numo Mono White   AGV Numo Mono White Icon_minitimeΠεμ Οκτ 25 2012, 19:21

2FAST4U(GEORGES) έγραψε:
η ζελατίνα αν δεν κάνω λάθος είναι antifog λόγω κάποιας ουσίας που ρίχνουν σωστα? Μετά από κάποιες φορές που θα την καθαρίσεις θα αρχίσει να φεύγει η ουσία αυτή. Το πιό σημαντικό για μένα είναι το βάρος που λέει ο φίλος 1750 γρ? όχι και να κουβαλάω στο κεφάλι μου χύτρα με 3 επιστρώσεις!!

Γιωργη μου.

συναδελφος εχει το agv longway εδω και 2 χρονια , το σκουπιζει με πατσαβουρια με χαρτια κουζινας με οτι βρει , πεταει πανω καθαριστικα τζαμιων και οτι μπορεις να φανταστεις για να φυγει η λασπουρια What a Face , παρολα αυτα λοιπον η ζελατινα του ΔΕΝ ΘΟΛΩΝΕΙ με τιποτα.
στο stealth που εχω εδω και 4 χρονια η μαμα ζελατινα την οποια και κρατησα κανα χρονο ΔΕΝ ΘΟΛΩΝΕ με τιποτα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chefbf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
chefbf

Ηλικία : 51
Τόπος : ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΤΙΚΗΣ
Registration date : 29/02/2008

AGV Numo Mono White Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: AGV Numo Mono White   AGV Numo Mono White Icon_minitimeΠεμ Οκτ 25 2012, 19:27

σαλιγκάρι έγραψε:
2FAST4U(GEORGES) έγραψε:
η ζελατίνα αν δεν κάνω λάθος είναι antifog λόγω κάποιας ουσίας που ρίχνουν σωστα? Μετά από κάποιες φορές που θα την καθαρίσεις θα αρχίσει να φεύγει η ουσία αυτή. Το πιό σημαντικό για μένα είναι το βάρος που λέει ο φίλος 1750 γρ? όχι και να κουβαλάω στο κεφάλι μου χύτρα με 3 επιστρώσεις!!

Γιωργη μου.

συναδελφος εχει το agv longway εδω και 2 χρονια , το σκουπιζει με πατσαβουρια με χαρτια κουζινας με οτι βρει , πεταει πανω καθαριστικα τζαμιων και οτι μπορεις να φανταστεις για να φυγει η λασπουρια What a Face , παρολα αυτα λοιπον η ζελατινα του ΔΕΝ ΘΟΛΩΝΕΙ με τιποτα.
στο stealth που εχω εδω και 4 χρονια η μαμα ζελατινα την οποια και κρατησα κανα χρονο ΔΕΝ ΘΟΛΩΝΕ με τιποτα.

ωραια ......
δηλαδή εγώ που έχω χειμώνα καλοκαίρι την ζελατίνα ανοιχτή δεν θα έχω και θέμα καθαρίσματος

lol! lol! lol! lol!

στο scorpion που έχω πάντα αφήνω λίγο κενό στην ζελατίνα αλλά και πάλη και κλειστό να είναι δεν θολώνει με τίποτα και το έχω 2 χρόνια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.chefclub.gr
2FAST4U(GEORGES)
Member
Member
2FAST4U(GEORGES)

Ηλικία : 43
Τόπος : ΠΡΕΒΕΖΑ
Registration date : 16/08/2011

AGV Numo Mono White Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: AGV Numo Mono White   AGV Numo Mono White Icon_minitimeΠεμ Οκτ 25 2012, 20:03


Γιωργη μου.

συναδελφος εχει το agv longway εδω και 2 χρονια , το σκουπιζει με πατσαβουρια με χαρτια κουζινας με οτι βρει , πεταει πανω καθαριστικα τζαμιων και οτι μπορεις να φανταστεις για να φυγει η λασπουρια What a Face , παρολα αυτα λοιπον η ζελατινα του ΔΕΝ ΘΟΛΩΝΕΙ με τιποτα.
στο stealth που εχω εδω και 4 χρονια η μαμα ζελατινα την οποια και κρατησα κανα χρονο ΔΕΝ ΘΟΛΩΝΕ με τιποτα.[/quote]

mouuuuuu mouuuuuu μωρέ σκυλί!!!!!!! mouuuuuu mouuuuuu
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

AGV Numo Mono White

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Κράνη-
Μετάβαση σε: