Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Ποδιά για 650

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 49
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

Ποδιά για 650 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποδιά για 650   Ποδιά για 650 - Σελίδα 5 Icon_minitimeΔευ Σεπ 15 2008, 10:29

THN ΠΟΔΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΕΠΙΣΥΝΑΨΕΙ Ο ALEX ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΤΗΝ ΒΡΗΚΑ ΣΤΗΝ ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ 150 ΕΥΡΩ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΔΙΚΤΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΚΟΥΣ 44.ΑΣ ΑΦΗΝΕΙ ΚΕΝΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΤΟΥ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ.......ΣΥΝ ΤΟΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΞΑΕΡΙΣΜΟ ΤΟΥ ΜΟΤΕΡ VSTROM
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pritanis

pritanis

Ηλικία : 45
Τόπος : Άνω Γλυφάδα
Registration date : 27/12/2008

Ποδιά για 650 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Αν έχεις τύχη διάβαινε...!   Ποδιά για 650 - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ Δεκ 31 2008, 18:40

Ψάχνοντας και μη βρίσκοντας εδώ και τρείς μέρες την ποδιά που έχει κεντρίσει το ενδιαφέρον των περισσότερων (για τη μισή αλουμίνιο -μισή πλαστικό μιλάω) έπεσα πάνω σ' έναν άγιο άνθρωπο που ολοένα και περισσότερο αρχίζω και νομίζω πως ήταν ο Άγιος Βασίλης που με σκέφτηκε μέρες που είναι...
Διασχίζοντας κάθετα τις γραμμές του τράμ στο Νέο Κόσμο σήμερα το πρωί πέτυχα V-Strom που τη φορόυσε και τον οδηγό της να βοηθά μια ταλαίπωρη που είχε μείνει με το αυτοκίνητό της...
Κατέβηκα και τον ρώτησα από πού και πόσο την είχε αγοράσει...
Απάντηση: "Θα πάς στο moto Japan στην Καλλιρόης θα ζητήσεις το Γιώργο και θα πείς ότι σε στέλνουν τα παιδιά από την εταιρεία Ι......., για να μη σου ζητήσει παράλογα λεφτά...
Σε 5' ήμουν εκεί...
Τοποθετήθηκε και ταίριαξε απίστευτα σε λιγότερο από 3 λεπτά πάνω στο V-Strom μου στην τιμή των 120 ευρώ από τα 180 που κανονικά πουλιέται επειδή υποθετικά και θεωρητικά γνώριζα τα παιδιά της εταιρείας Ι...
Μεγάλε αν είσαι μέλος του forum σ' ευχαριστώ πολύ!!! Αν πάλι είσαι ο Άγιος Βασίλης τα λέμε ξανά σε 1 χρόνο στο ίδιο σημείο και την ίδια ώρα... Σ' αγαπώ αγιε Βασίλη, σ' αγαπώ μέχρι τον ουρανό!!!

Ποδιά για 650 - Σελίδα 5 Pc310057uc0.th
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fparis



Ηλικία : 44
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Registration date : 05/03/2009

Ποδιά για 650 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποδιά για 650   Ποδιά για 650 - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠαρ Απρ 24 2009, 08:54

morfeas έγραψε:
ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΙΚΗ ΠΟΔΙΑ - ΣΚΑΦΗ - ΚΑΡΙΝΑ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ SUZUKI V-STROM 650

Ποδιά για 650 - Σελίδα 5 Podia211

τιμή 199.00 ευρώ

πηγή:http://www.e-moto.gr/gr/details.asp?ProductID=1205

Έχω βρει αυτή την ποδιά μεταχειρισμένη. Το παλικάρι που μου την πουλάει δεν θυμάται πως "δένει".
Το πρόβλημά μου είναι οι μπροστινές βίδες είναι στον αέρα. Υποθέτω ότι πιάνουν στην βάση του κυλίνδρου με αποστάτες. Είναι έτσι. Μπορεί κάποιος να με διαφωτίσει παρακαλώ;
Τα κάγκελα είναι KAPPA και απότι βλέπω κάνουν για αυτή την ποδιά.

Ευχαριστώ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V.Stratos
moderator
moderator
V.Stratos

Ηλικία : 41
Τόπος : Βόλος
Registration date : 19/08/2008

Ποδιά για 650 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποδιά για 650   Ποδιά για 650 - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠαρ Απρ 24 2009, 11:01

pritanis έγραψε:
Ψάχνοντας και μη βρίσκοντας εδώ και τρείς μέρες την ποδιά που έχει κεντρίσει το ενδιαφέρον των περισσότερων (για τη μισή αλουμίνιο -μισή πλαστικό μιλάω) έπεσα πάνω σ' έναν άγιο άνθρωπο που ολοένα και περισσότερο αρχίζω και νομίζω πως ήταν ο Άγιος Βασίλης που με σκέφτηκε μέρες που είναι...
Διασχίζοντας κάθετα τις γραμμές του τράμ στο Νέο Κόσμο σήμερα το πρωί πέτυχα V-Strom που τη φορόυσε και τον οδηγό της να βοηθά μια ταλαίπωρη που είχε μείνει με το αυτοκίνητό της...
Κατέβηκα και τον ρώτησα από πού και πόσο την είχε αγοράσει...
Απάντηση: "Θα πάς στο moto Japan στην Καλλιρόης θα ζητήσεις το Γιώργο και θα πείς ότι σε στέλνουν τα παιδιά από την εταιρεία Ι......., για να μη σου ζητήσει παράλογα λεφτά...
Σε 5' ήμουν εκεί...
Τοποθετήθηκε και ταίριαξε απίστευτα σε λιγότερο από 3 λεπτά πάνω στο V-Strom μου στην τιμή των 120 ευρώ από τα 180 που κανονικά πουλιέται επειδή υποθετικά και θεωρητικά γνώριζα τα παιδιά της εταιρείας Ι...
Μεγάλε αν είσαι μέλος του forum σ' ευχαριστώ πολύ!!! Αν πάλι είσαι ο Άγιος Βασίλης τα λέμε ξανά σε 1 χρόνο στο ίδιο σημείο και την ίδια ώρα... Σ' αγαπώ αγιε Βασίλη, σ' αγαπώ μέχρι τον ουρανό!!!

Ποδιά για 650 - Σελίδα 5 Pc310057uc0.th


I...... ??? <--- Αυτό μας ενδιαφέρει και την βάζω αύριο !!!

_________________
Ποδιά για 650 - Σελίδα 5 1331373600_20_1_EUR_3_dark

''Ride slower than your guardian angel can fly''

Reveka Project
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lordjohn
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Lordjohn

Ηλικία : 46
Τόπος : N. Smirni-Athens
Registration date : 15/02/2008

Ποδιά για 650 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποδιά για 650   Ποδιά για 650 - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠαρ Απρ 24 2009, 11:17

Ρε παιδια, πηγαιντε στον ανθρωπο που τις φτιαχνει... ΤΖΙΒΑΡΑΚΗΣ στον Πειραια...
Καντε παζαρια, (δεχεται....) και την περνετε με επι τοπου τοποθετηση...
Ψεκαστε, σκουπιστε, τελειωσατε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
proedros



Ηλικία : 55
Τόπος : Νέα Πεντέλη
Registration date : 02/05/2008

Ποδιά για 650 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποδιά για 650   Ποδιά για 650 - Σελίδα 5 Icon_minitimeΣαβ Απρ 25 2009, 10:23

καλημέρα... πόσο την έχει ο Τζιβαράκης τοποθετημένη ????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lordjohn
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Lordjohn

Ηλικία : 46
Τόπος : N. Smirni-Athens
Registration date : 15/02/2008

Ποδιά για 650 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποδιά για 650   Ποδιά για 650 - Σελίδα 5 Icon_minitimeΣαβ Απρ 25 2009, 10:26

Περνα απο Πειραι και μιλα του.... Οτι θελειθ λει στον καθενα
γιατι εκεινος την κανει! Πες οτι εισαι απο το Φορουμ και
ζητα οτι καλυτερο. Περιπου 130-140
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
proedros



Ηλικία : 55
Τόπος : Νέα Πεντέλη
Registration date : 02/05/2008

Ποδιά για 650 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποδιά για 650   Ποδιά για 650 - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ Απρ 29 2009, 21:22

Lordjohn έγραψε:
Περνα απο Πειραι και μιλα του.... Οτι θελειθ λει στον καθενα
γιατι εκεινος την κανει! Πες οτι εισαι απο το Φορουμ και
ζητα οτι καλυτερο. Περιπου 130-140

ok ευχαριστώ Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fparis



Ηλικία : 44
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Registration date : 05/03/2009

Ποδιά για 650 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποδιά για 650   Ποδιά για 650 - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠεμ Απρ 30 2009, 22:09

Αυτή η ποδιά έχει διαφορετικό έλασμα για κάθε κάγκελο. Πόύ θα βρω το κατάλληλο για τα κάγκελα της Suzuki;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MixalisX aka HELLBOY
Member
Member
MixalisX aka HELLBOY

Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 27/05/2009

Ποδιά για 650 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποδιά για 650   Ποδιά για 650 - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠαρ Μάης 29 2009, 14:34

ολα καλά και ωραία παιδιά αλλά οι τιμές είναι λίγακι εξωφρενικές για ένα κομματι μεταλό-πλαστικό. Επειδή πιάνουν πολύ τα χέρια μου και έχω τα απαραίτητα εργαλεία, μηπως γνωρίζει κανείς που θα βρώ οδηγίες-διαστάσεις για handmade κατασκευή?

Για την ώρα έχω πέσει μόνο σε αυτό: http://www.stromtrooper.com/forums/showthread.php?t=21106&highlight=homemade
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gkstd

gkstd

Ηλικία : 51
Τόπος : Παιανία
Registration date : 24/01/2009

Ποδιά για 650 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποδιά για 650   Ποδιά για 650 - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠαρ Μάης 29 2009, 16:05

Στη φωτό που δίχνεις τη ποδιά την έβαλε αφού γύρησε απο τo μοτο cross αυτός .... Very Happy Very Happy η μηχανή μπορντέλο και η ποδια καινούρια Very Happy Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.balloonshouse.gr
chdimis
Member
Member
chdimis

Ηλικία : 50
Τόπος : Βέροια
Registration date : 08/08/2008

Ποδιά για 650 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποδιά για 650   Ποδιά για 650 - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠαρ Μάης 29 2009, 16:22

gkstd έγραψε:
Στη φωτό που δίχνεις τη ποδιά την έβαλε αφού γύρησε απο τo μοτο cross αυτός .... Very Happy Very Happy η μηχανή μπορντέλο και η ποδια καινούρια Very Happy Very Happy Very Happy

Αφου ήταν στα χώματα δεν είχε χρόνο ω ασχοληθεί.Μόλις γύρισε έιπε κάτσε να το κοιτάξω.

Πάντως είναι πολύ καλή ιδέα η ιδιοκατασκευή και δεν φαίνεται δύσκολη.Βασικά αν έχεις στο χέρι μια μανίσια είναι εύκολο αυτή:
Ποδιά για 650 - Σελίδα 5 194510
Αν βρείς διαστάσεις κάνε ένα σχέδιο και ρίξτο να το κάνουμε κι εμείς.
Πάντως αυτό το αμερικάνικο δε λεει.Σαν τελάρο από ροδάκινα είναι.Το είχε και με 2 χιλ λαμαρίνα κουρσούμι

Εγώ έτσι έψαξα για τα πλαινά κάγκελλα κανα σχέδιο αλλα κανείς
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gevo
Member
Member
gevo

Ηλικία : 61
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 11/10/2008

Ποδιά για 650 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποδιά για 650   Ποδιά για 650 - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠαρ Μάης 29 2009, 16:40

MixalisX έγραψε:
ολα καλά και ωραία παιδιά αλλά οι τιμές είναι λίγακι εξωφρενικές για ένα κομματι μεταλό-πλαστικό. Επειδή πιάνουν πολύ τα χέρια μου και έχω τα απαραίτητα εργαλεία, μηπως γνωρίζει κανείς που θα βρώ οδηγίες-διαστάσεις για handmade κατασκευή?

Για την ώρα έχω πέσει μόνο σε αυτό: http://www.stromtrooper.com/forums/showthread.php?t=21106&highlight=homemade

η φωτό που εχει στο τέλος δεν είναι το σχέδιο;
Ποδιά για 650 - Σελίδα 5 2929974820032092443s600
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MixalisX aka HELLBOY
Member
Member
MixalisX aka HELLBOY

Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 27/05/2009

Ποδιά για 650 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποδιά για 650   Ποδιά για 650 - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠαρ Μάης 29 2009, 16:57

ναι, είναι ουσιαστικά η βάση. Απο εκεί και πέρα πρέπει να βγάλεις άκρη μόνος σου. Το ιδανικότερο για εμένα θα ήταν έτοιμο εκτυπόσημο carbon. Να περάσεις απευθύας το σχέδειο πάνω στην λαμαρίνα και μετά απλά κόψε-ράψε. Μήπως ζητάω πολλά? 👅
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chdimis
Member
Member
chdimis

Ηλικία : 50
Τόπος : Βέροια
Registration date : 08/08/2008

Ποδιά για 650 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποδιά για 650   Ποδιά για 650 - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠαρ Μάης 29 2009, 18:00

Ναι.Αυτό είναι μόνο η βάση και λείπουν τα "πλαΐνά".Το ιδανικότερο είναι να γίνει σε vector μορφή (dxf,dwg).Αυτό γίνεται με Autocad (παλιά μου τέχνη).Μετά το πας σ αυτούς που κόβουν με λέιζερ και το παίρνεις ακριβώς όπως το σχεδίασες ακόμη και με το S του.Βασικά έτσι έγινε και η κατασκευή του.
Μ αυτό τον τρόπο είχα κάνει τα αυτκόλλητα για το ΧΤ κάποτε και πήγα σε πινακιδά να μου τα κόψει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MixalisX aka HELLBOY
Member
Member
MixalisX aka HELLBOY

Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 27/05/2009

Ποδιά για 650 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποδιά για 650   Ποδιά για 650 - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠαρ Μάης 29 2009, 20:31

Aκριβώς, φυσικά μπορεί κάποιος μηχανολόγος να το σχεδιάσει και σε solidworks, οπότε να κάνει και μελέτη αντοχής υλικών και προσομοιώσεις. Οπότε μετά να το πάμε σε έναν καλουπψή να μας φτιάξει ένα καλούπι και να μπορεί ο καθένας να το αναπαράγει σε οποιοδήποτε υλικό τον βολεύει Razz .

Πέρα απο την πλάκα πάντως αν υπάρχει κάτι τετοιο, υποτυπώδες σχέδιο ας το ποστάρει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nik_Strom

Nik_Strom

Ηλικία : 45
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 07/03/2009

Ποδιά για 650 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποδιά για 650   Ποδιά για 650 - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠαρ Μάης 29 2009, 22:46

MixalisX έγραψε:
Aκριβώς, φυσικά μπορεί κάποιος μηχανολόγος να το σχεδιάσει και σε solidworks, οπότε να κάνει και μελέτη αντοχής υλικών και προσομοιώσεις. Οπότε μετά να το πάμε σε έναν καλουπψή να μας φτιάξει ένα καλούπι και να μπορεί ο καθένας να το αναπαράγει σε οποιοδήποτε υλικό τον βολεύει Razz .

Πέρα απο την πλάκα πάντως αν υπάρχει κάτι τετοιο, υποτυπώδες σχέδιο ας το ποστάρει.


Ωραια αλλα προσπαθω να καταλαβω τι χρειαζεται η μελετη αντοχης υλικων και οι προσομοιωσεις για μια τετοια εφαρμογη ...... δεν ειναι να φτιαξουμε κανα ψαλιδι η σκελετο μηχανης ενα κομματι για εμφανιση και προστασια ειναι..... νομιζω ενα κραμα αλουμινιου θα ηταν ιδανικη επιλογη και λογο χαμηλου βαρους

Φιλικα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MixalisX aka HELLBOY
Member
Member
MixalisX aka HELLBOY

Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 27/05/2009

Ποδιά για 650 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποδιά για 650   Ποδιά για 650 - Σελίδα 5 Icon_minitimeΣαβ Μάης 30 2009, 00:28

βασικά αστειευόμουν φιλε. Δεν χρειαζεται μελέτη υλικων φυσικα.

Το αλουμίνιο είναι το καλύτερο υλικό για αυτη την δουλειά. Όμως η επεξεργασία του είναι δυσκολη (αλουμινοκολλήσεις). Το ποιο βολικό είναι το σίδερο 2χιλιοστα πιστεύω φθάνουν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JOHN-ROCK

JOHN-ROCK

Ηλικία : 40
Τόπος : N.FILADELFIA-ALEXANDROUPOLI
Registration date : 29/04/2010

Ποδιά για 650 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποδιά για 650   Ποδιά για 650 - Σελίδα 5 Icon_minitimeΚυρ Ιουν 06 2010, 18:26

μολισ ειδα μια διαφιμιση στο περιοδικο μοτο...ποδια αλουμινιου HEPKO BECKER.162 euro απο τον ελληνα αντιπροσωπο της εταιριας βελλη αναστασιο στουσ αγιους αναργυρους.Νομιζω πως ειναι αυτο που εψαχνα...στο site της εταιριας δεν την βρηκα ομως.....απο τη foto φαινεται παντος καθαρα η μαρκα.νομιζω αν ψαχνομασταν με ομαδικη θα βρισκαμαι καλυτερη τιμη......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MixalisX aka HELLBOY
Member
Member
MixalisX aka HELLBOY

Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 27/05/2009

Ποδιά για 650 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποδιά για 650   Ποδιά για 650 - Σελίδα 5 Icon_minitimeΚυρ Ιουν 06 2010, 18:42

Mηπως είδες αυτή? http://www.hepco-becker.de/frameset.php
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sakis-lamia

sakis-lamia

Registration date : 05/06/2010

Ποδιά για 650 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποδιά για 650   Ποδιά για 650 - Σελίδα 5 Icon_minitimeΚυρ Ιουν 06 2010, 22:30

γεια σασ παιδια το μωρο θελει στολισμα τι λετε για την ποδια της HEPCO BECKER ΣΤΑ 162 ΕΥΡΩ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SOTHRHS
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
SOTHRHS

Registration date : 01/06/2008

Ποδιά για 650 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποδιά για 650   Ποδιά για 650 - Σελίδα 5 Icon_minitimeΚυρ Ιουν 06 2010, 22:48

προσωπικα δεν την εχω δει(μαλλον)
παιζει καμια φωτο προχειρη? Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JOHN-ROCK

JOHN-ROCK

Ηλικία : 40
Τόπος : N.FILADELFIA-ALEXANDROUPOLI
Registration date : 29/04/2010

Ποδιά για 650 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποδιά για 650   Ποδιά για 650 - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠεμ Ιουν 10 2010, 22:47

ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΓΙΑ ΤΗΝ HEPCO & BECKER Question Question Question Question Question
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
B4tiSp0t

B4tiSp0t

Ηλικία : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 03/04/2010

Ποδιά για 650 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποδιά για 650   Ποδιά για 650 - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 11 2010, 01:50

SOTHRHS έγραψε:
προσωπικα δεν την εχω δει(μαλλον)
παιζει καμια φωτο προχειρη? Very Happy

εδώ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://ropsis.photography
bozosd
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bozosd

Ηλικία : 48
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 12/12/2009

Ποδιά για 650 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποδιά για 650   Ποδιά για 650 - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 11 2010, 01:58

Ανέστη ,όταν πάρεις με το καλό το δικό σου στρωματάκι,
σίγουρα θα είσαι απ' τους πιο ενημερωμένους στον εξοπλισμό!

Καλά κάνεις και την ψάχνεις! Ποδιά για 650 - Σελίδα 5 Icon_arrow
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Ποδιά για 650

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 5 από 7Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Προστασία, οπτικές βελτιώσεις-
Μετάβαση σε: