Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Φθηνό λαδάκι στη Θεσσαλονίκη????

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
BillST

BillST

Ηλικία : 42
Τόπος : Οrestiada
Registration date : 30/05/2012

Φθηνό λαδάκι στη Θεσσαλονίκη???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Φθηνό λαδάκι στη Θεσσαλονίκη????   Φθηνό λαδάκι στη Θεσσαλονίκη???? Icon_minitimeΚυρ Σεπ 23 2012, 21:47

Αγαπητοί φίλοι και συμμοτοσυκλετιστές
Όπως όλοι γνωρίζουμε και βιώνουμε,οι καιροί είναι δύσκολοι.Παλιότερα όλοι μας (νομίζω),πηγαίναμε στον καλύτερο μηχανικό της πόλης μας,αφήναμε το μωρό μας και του λέγαμε να πράξει τα δέοντα με τα καλύτερα και επομένως ακριβότερα ανταλλακτικά κ.α. καλούδια.Νομίζω ότι αυτή η παλιά μας συνήθεια έχει αλλάξει!Τώρα πλέον κάθε μοτοσυκλετιστής έχει την δικιά του (ή του κολλητού του) εργαλειοθήκη και κάνει το βασικό τουλάχιστον service της καλής του,μόνος του.Έτσι και εγώ.
Μετά από αυτή την μικρή αλλά επιβαλλόμενη εισαγωγή,θα ήθελα να πληροφορηθώ για την προμήθεια οικονομικού λαδιού-φίλτρου από Θεσσαλονίκη.Yπάρχει κάποια έκπτωση σε μέλη του forum από κάποιο κατάστημα?
Ευχαριστώ προκαταβολικά.
Φθηνό λαδάκι στη Θεσσαλονίκη???? 709343 VSTROM
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Kostis
Member
Member
Kostis

Ηλικία : 42
Τόπος : Χανιά-Άγιος Νικόλαος
Registration date : 17/11/2009

Φθηνό λαδάκι στη Θεσσαλονίκη???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φθηνό λαδάκι στη Θεσσαλονίκη????   Φθηνό λαδάκι στη Θεσσαλονίκη???? Icon_minitimeΤετ Σεπ 26 2012, 07:58

Μπές στις προσφορές ... κατάστημα oils moto .. πολυ καλές τιμές πολυ μικρό κοστος αποστολής.
Σκέψου αν θα αλλάζεις κάθε φορά το φίλτρο η φορά παρα φορά & πάρε τα 2 * 4 lt λαδi ipone & τον ανάλογο αριθμό φίλτρων με 1 αποστολή .. & ξεμπέρδεψες απλά ,αξιοπρεπώς & οικονομικά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
2FAST4U(GEORGES)
Member
Member
2FAST4U(GEORGES)

Ηλικία : 43
Τόπος : ΠΡΕΒΕΖΑ
Registration date : 16/08/2011

Φθηνό λαδάκι στη Θεσσαλονίκη???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φθηνό λαδάκι στη Θεσσαλονίκη????   Φθηνό λαδάκι στη Θεσσαλονίκη???? Icon_minitimeΤετ Σεπ 26 2012, 09:36

μια απορία κι απο μένα το μαμά φίλτρο το έχει εντοπίσει κανείς από πού μπορούμε να το προμηθευτούμε οικονομικά?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
liakosvol
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
liakosvol

Ηλικία : 60
Registration date : 05/10/2010

Φθηνό λαδάκι στη Θεσσαλονίκη???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φθηνό λαδάκι στη Θεσσαλονίκη????   Φθηνό λαδάκι στη Θεσσαλονίκη???? Icon_minitimeΣαβ Σεπ 29 2012, 00:06

Kostis έγραψε:
Μπές στις προσφορές ... κατάστημα oils moto .. πολυ καλές τιμές πολυ μικρό κοστος αποστολής.
Σκέψου αν θα αλλάζεις κάθε φορά το φίλτρο η φορά παρα φορά & πάρε τα 2 * 4 lt λαδi ipone & τον ανάλογο αριθμό φίλτρων με 1 αποστολή .. & ξεμπέρδεψες απλά ,αξιοπρεπώς & οικονομικά.

Συμφωνώ κι εγώ απο το ίδιο κατάστημα έχω τις καλύτερες αλλά και αψεγάδιαστες συναλλαγές-αγορές μέχρι σήμερα( oilsmoto).Kαι μάλιστα μου τα στέλνει Βόλο την επόμενη της παραγγελίας με ελάχιστο κόστος μεταφορικών (2,5 ευρώ)...Οπότε πάλι απο εκεί θα αγοράζω.... Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Φθηνό λαδάκι στη Θεσσαλονίκη????

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Υγρά....& φίλτρα-
Μετάβαση σε: