Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Φθορά προσωπικής περιουσίας

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Φθορά προσωπικής περιουσίας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φθορά προσωπικής περιουσίας   Φθορά προσωπικής περιουσίας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 24 2012, 17:07

Τάκας... εγγύηση!!!! Laughing Laughing


Μάγε αργείς να απαντήσεις και προσωπικά προβληματίζομαι!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
hristos13gr
gold member
gold member
hristos13gr

Ηλικία : 42
Τόπος : Αθήνα - Νέα Σμύρνη
Registration date : 26/02/2009

Φθορά προσωπικής περιουσίας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φθορά προσωπικής περιουσίας   Φθορά προσωπικής περιουσίας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 24 2012, 20:57

angry angry angry angry



Μάγε δεν σε ξέρω προσωπικά, αλλά αν δεν αποδείξεις όλα αυτά που λες (όπως έκανα & εγώ σε μια αντίστοιχη περίπτωση) έχω κάθε δικαίωμα να πιστεύω ότι είσαι ένας ΑΡΧΙΨΕΥΤΑΡΟΣ ή ένας ΠΑΡΑΜΥΘΑΣ (που προσπαθεί έτσι να τρβήξει λίγη προσοχή επάνω του)!!!

Αν το αποδείξεις τότε μπορώ να ανακαλέσω.

Εννοείται ότι αν κάποιος στο έχει κάνει δεν το έκανε εκμέρους του φόρουμ, αλλά μάλλον θα του έχεις κάνει καμιά μαλακία!!!
'Οπως & να έχει, ΑΝ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ (που προσωπικά δεν το πιστεύω με την καμία) είναι κατακριτέω!!!

Αυτό όμως θα πρέπει να μας το αποδείξεις, αλλιώς ΤΡΆΒΑ ΚΑΙ.... πήγαινε από εκεί που ήρθες & που εμείς το ζηλεύουμε τόσο... drink







φιλικά πάντα εεε...
scratch scratch scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tezas
gold member
gold member
tezas

Ηλικία : 42
Registration date : 15/12/2008

Φθορά προσωπικής περιουσίας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φθορά προσωπικής περιουσίας   Φθορά προσωπικής περιουσίας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 24 2012, 21:46

Έστω ότι ένας απο το forum έκανε κάτι σε εσένα προσωπικά, αυτο δηλαδή σημαίνει ότι έχουμε όλοι κάτι μαζί σου η ότι πρέπει να απολογηθουμε όλοι για αυτόν? Ο καθένας είναι υπόλογος του εαυτού του και καλα θα κανείς να ασχοληθείς μαζί του και όχι με μια ολόκληρη ΠΑΡΕΑ!!! Σιγά μη μας βάλεις και διαγωνισμό επειδή ένα παιδάκι δεν έγραψε την άσκηση του! Επισης μας λες ότι τα παιδια απο το forum κάνουν ΄ζημιες΄ για αντίποινα σε αυτούς που γράφονται και στο club? Νομίζω ότι είναι πολυ χοντρή κατηγορία αυτή!!! Τι λέτε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LORDOS
gold member
gold member
LORDOS

Ηλικία : 49
Τόπος : Suncity
Registration date : 03/08/2010

Φθορά προσωπικής περιουσίας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φθορά προσωπικής περιουσίας   Φθορά προσωπικής περιουσίας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 24 2012, 21:59

felix felix felix felix






Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://lordos.listen2myradio.com/
Giorgos-Patra
moderator
moderator
Giorgos-Patra

Ηλικία : 54
Τόπος : Πατρα
Registration date : 14/01/2011

Φθορά προσωπικής περιουσίας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φθορά προσωπικής περιουσίας   Φθορά προσωπικής περιουσίας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 24 2012, 22:09

Nικο περιμενουμε να μας εξηγησεις τι εχει γινει . Δεν γινεται να κατηγορεις ολα τα μελη απο την Πατρα.

_________________
Γιώργος - DL 650 K8

Ζήσε το σήμερα ........αύριο ποιος ξέρει...

Φθορά προσωπικής περιουσίας - Σελίδα 2 IMG_20160604_205151Φθορά προσωπικής περιουσίας - Σελίδα 2 IMG_20160607_110417Φθορά προσωπικής περιουσίας - Σελίδα 2 IMG_20160606_153929Φθορά προσωπικής περιουσίας - Σελίδα 2 IMG_20170715_102923Φθορά προσωπικής περιουσίας - Σελίδα 2 IMG_20170714_155559
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tezas
gold member
gold member
tezas

Ηλικία : 42
Registration date : 15/12/2008

Φθορά προσωπικής περιουσίας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φθορά προσωπικής περιουσίας   Φθορά προσωπικής περιουσίας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 24 2012, 22:11

Γεμίσαμε 2 σελίδες παρακάλια για να μάθουμε τι εχει γίνει! Επειδή πιστεύω όλοι μας έχουμε σημαντικότερα και πραγματικά προβλήματα, καλώ τους moderator να ανοίξουν ένα νέο τοπικ με τίτλο ΕΔΩ ΨΥΧΑΝΑΛΥΣΗ ώστε να απευθύνεται οποίος θέλει εκεί και να τελειώνουμε!!!

arrostos arrostos
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMEYROS

JIMEYROS

Ηλικία : 45
Registration date : 10/04/2012

Φθορά προσωπικής περιουσίας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: επ ευκαιρια .................   Φθορά προσωπικής περιουσίας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 24 2012, 22:19

Nα ρωτησουμε και μεις οι νεοτεροι τι συμβαινει με το forum και το club
καπου εχει παρει το ματι μου κατι αλλααααααα

υπαρχει καποια κοντρα????????????

επισης τι ειναι οι moderator? admi enthu member??????????
ποιος τους οριζει και ποια η δουλεια τους????????

επισης ψαχνω καποιο παιδι που θα εφτιαχνε καποιες βιδες για τη barracuda κλωνο

τι εγινε ?????????

δεν υπαρχει ουτε στα μελη..................

merci
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mounodoulos
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Ηλικία : 56
Registration date : 07/08/2009

Φθορά προσωπικής περιουσίας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φθορά προσωπικής περιουσίας   Φθορά προσωπικής περιουσίας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 24 2012, 22:25

αντε κλειδωστε το να τελειωνουμε angry
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

Φθορά προσωπικής περιουσίας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φθορά προσωπικής περιουσίας   Φθορά προσωπικής περιουσίας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 24 2012, 22:28

Πάιδες για να γινόμαστε ξεκάθαροι, το θέμα δεν θα περάσει έτσι επειδή δεν πέρνουμε απάντηση.Απλά όσο πέρναει ο χρόνος μας κάνει να πιστεύουμε πόσο δίκιο έχουμε..
Τον έχω ενημερώσει οτι χρωστάει εξήγηση σε όλους μέχρι απόψε felix felix felix
Οταν ανοίγουμε το στοματάκι μας να ξέρουμε τι λέμε και τι επιπτώσεις θα έχουμε!! Φθορά προσωπικής περιουσίας - Σελίδα 2 747395
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

Φθορά προσωπικής περιουσίας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φθορά προσωπικής περιουσίας   Φθορά προσωπικής περιουσίας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 24 2012, 22:31

JIMEYROS έγραψε:
Nα ρωτησουμε και μεις οι νεοτεροι τι συμβαινει με το forum και το club
καπου εχει παρει το ματι μου κατι αλλααααααα

υπαρχει καποια κοντρα????????????

επισης τι ειναι οι moderator? admi enthu member??????????
ποιος τους οριζει και ποια η δουλεια τους????????

επισης ψαχνω καποιο παιδι που θα εφτιαχνε καποιες βιδες για τη barracuda κλωνο

τι εγινε ?????????

δεν υπαρχει ουτε στα μελη..................

merci
Ρε Τζίμ έκανες 5 ερωτήσεις σε ένα ποστ, για να τις απαντήσουμε θέλουμε ένα μεροκάματο!!! scratch scratch
Απλά το φόρουμ με το κλάμπ είναι δυο διαφορετικές παρέες που κάποτε ήταν μαζί,έχουν χωριστεί και τέλος τόσο απλά..
μοντερέτορς είναι οι συντονιστές του εκάστοτε θέματος του φόρουμ.
Οσο για τις βίδες δεν το γνωρίζω μάλλον έφυγε??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMEYROS

JIMEYROS

Ηλικία : 45
Registration date : 10/04/2012

Φθορά προσωπικής περιουσίας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φθορά προσωπικής περιουσίας   Φθορά προσωπικής περιουσίας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 24 2012, 22:40

να ξερουμε τι μας γινετε

μην σας χαλαω και το θεμα ομως
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

Φθορά προσωπικής περιουσίας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φθορά προσωπικής περιουσίας   Φθορά προσωπικής περιουσίας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 24 2012, 22:42

JIMEYROS έγραψε:
να ξερουμε τι μας γινετε

μην σας χαλαω και το θεμα ομως
Ευχομαι να βοήθησα. Τι να χαλάσεις την ξεφτίλα??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jumaru
gold member
gold member
Jumaru

Ηλικία : 45
Τόπος : Πιο πανω απο τα ελατα
Registration date : 10/03/2011

Φθορά προσωπικής περιουσίας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φθορά προσωπικής περιουσίας   Φθορά προσωπικής περιουσίας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 24 2012, 23:01

Περα απο τα φορουμ κ τις λεσχες εκει στην Πατρα ημαστε μια πολυ ξεχωριστη παρεα ανθρωπων
με διαφορετικους χαρακτηρες, επαγγελματα, μηχανες, χομπι, κουλτουρες, αλλα ολοι κολλησαμε
και περναμε καλα οπου κι αν ανηκουμε....γιατι απλα οταν συναντιομαστε ημαστε "ανθρωποΙ"
που νοιαζομαστε ο ενας για τον αλλο κ ξερουμε να περναμε καλα...!!!

υπαρχουν ατομα που κανουν χλμ ολοκληρα για να ερθουν στον καφε να δουμε ο ενας τον αλλο,
που αφηνουν δουλειες κ οικογενειες απλα για να γελασουν κ να περασουν μια-δυο ομορφες ωρες,
που ψαχνουν Κυριακες να ερθουν στις εκδρομες μας κ να κανουμε οτιδηποτε αλλο μας χαροποιει..!!!

πολλοι "αχαρακτηριστοι" κατα καιρους με διαφορα τεχνασματα προσπαθησαν να το διασπασουν ολο αυτο.. !!

καποιοι ενεδωσαν...καποιοι δεν ασχοληθηκαν.....καποιοι ασχοληθηκαν πολυ περισσοτερο !!!

δεν θα τους περασει ουτε κι αυτη τη φορα οσο κι αν προσπαθουν...!!!! Evil or Very Mad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leonady2
gold member
gold member
leonady2

Ηλικία : 45
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 24/03/2009

Φθορά προσωπικής περιουσίας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φθορά προσωπικής περιουσίας   Φθορά προσωπικής περιουσίας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 24 2012, 23:05

Οποίος έχει σωστή κρίση και ορθή λογική θεωρώ πως πλέον μπορει να καταλάβει την επεξήγηση του συγκεκριμένου θέματος. Για ακόμα μια φορα το συγκεκριμένο άτομο βγαίνει φάουλ και αυτο προκύπτει απο τα λεγόμενα του! Αν λοιπόν ήταν σωστός έστω και μια στο εκατομμύριο θα είχε τοποθετηθεί ανάλογα.
Αυτες οι συμπεριφορές μου θυμίζουν ανθρώπους χωρίς το γνωθις αυτόν, ανθρώπους που με την ευτυχία και την χαρα των άλλων (παρέα) όχι μόνο δεν χαίρονται αλλα αντιθέτως ψάχνουν λόγους και αφορμές να σπηλωνουν το κάθε άνθρωπο γύρο τους!

Λυπάμαι πραγματικά, αυτο έχω μόνο να πω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.militsopoulos.com
nikSalonik
Administrator
Administrator
nikSalonik

Ηλικία : 62
Τόπος : Νεάπολη θεσσαλονίκη
Registration date : 09/10/2008

Φθορά προσωπικής περιουσίας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φθορά προσωπικής περιουσίας   Φθορά προσωπικής περιουσίας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 24 2012, 23:14

ο Τακας τα ειπε "ολα" ....δυστηχώς το πράμα παει απ το κακο στο χειροτερο ...κι εγω τελευταια δέχομαι απειλητικά τηλεφωνήματα ....θα μου κόψουν το ρεύμα ..θα μου κατασχέσουν το σπιτι ...θα μου πάρουν άδεια διπλωμα ....αμαν πια ...αει στον "κορακα ¨(φτου)


ποσες φορες θα το πώ

τι κι αν έχω varadero ρε ..... Vstromhellasforum.com και μεσα μου και έξω μου !!!!!

_________________
VIDEO απο τις εξορμησεις μας  

το καλύτερο  δ ώ ρ ο   σ 'εναν μοτοσυκλετιστή ειναι η ...επόμενη βόλτα...

   
...γιατι η ζωή ειναι σαν την μοτοσυκλέτα...δεν έχει όπισθεν !!!

Vstromhellasforum...μεσα μου κι εξω μου ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://insuranceate.blogspot.com
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 49
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

Φθορά προσωπικής περιουσίας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φθορά προσωπικής περιουσίας   Φθορά προσωπικής περιουσίας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 24 2012, 23:17

ολοι μας λυπομαστε.
δεν μπορει να βγαινει μελος το οποιο εχει περασει και απο την συντονιστικη ομαδα και να σπιλωνει αοριστα το φορουμ.
κριμα πραγματικα , χανεις δεν κερδιζεις με τετοιες κινησεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

Φθορά προσωπικής περιουσίας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φθορά προσωπικής περιουσίας   Φθορά προσωπικής περιουσίας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Σεπ 25 2012, 00:35

σαλιγκάρι έγραψε:
ολοι μας λυπομαστε.
δεν μπορει να βγαινει μελος το οποιο εχει περασει και απο την συντονιστικη ομαδα και να σπιλωνει αοριστα το φορουμ.
κριμα πραγματικα , χανεις δεν κερδιζεις με τετοιες κινησεις.
Γιάννη μου τι πέρασε τι δεν πέρασε απο την συντονιστική ομάδα ένα και το αυτό, οχι μονο δεν προσέφερε τιποτα αλλά δεν έμαθε ούτε τα βασικά.
Λοιπόν, αφου ο μάγιστρος επιθυμεί την σιωπή, θα ενημερώσω τα μέλη της Πάτρας οτι προσπάθησα κι εγώ κι ο Αρίστος να μιλήσουμε να μάθουμε τι συμβαίνει και δεν σηκώνει το τηλ.Με sms μόνο μου είπε οτι: ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟΝ ΕΠΙΑΣΕ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΧΤΗΚΕ ΚΑΙ ΤΟΥ ΖΗΤΗΣΕ ΣΥΓΝΩΜΗ ΚΙ ΟΤΙ ΤΟΥ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΕΠΕΙΔΗ ΕΦΥΓΕ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ.
Μου ζήτησε να σβήσω το πόστ γιατί δεν θέλει να το συνέχισει κι οτι ΑΝ ΘΕΛΕΙ Ο ΔΟΛΙΟΦΘΟΡΕΑΣ ΘΑ ΤΟ ΠΕΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ..
Πραγματικά νιώθω απογοητευμένος απο το άτομο αυτο και λυπάμαι που κάναμε και εκδρομές μαζί.Μόνο και μόνο που ανακάτεψε την σχέση του φόρουμ με την λέσχη για να ζητήσει εύνοια στο και καλά προβλημά του δείχνει πόσο μυαλό έχει,πραγματικά λυπάμαι..
Εάν κρίνουν οι αντμίν οτι πρέπει να σβηστεί ας το σβήσουν, εγώ με παιδάκια δεν ασχολούμαι.καλό θα ήταν να ειδιποιηθεί και η λέσχη για το συμβάν..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gandalf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
gandalf

Ηλικία : 42
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 24/10/2010

Φθορά προσωπικής περιουσίας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φθορά προσωπικής περιουσίας   Φθορά προσωπικής περιουσίας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Σεπ 25 2012, 01:12

Θα δοθεί απάντηση και θα σας πω τι έχει συμβεί μιας και εξαρχής ενημέρωσα τον Κώστα να το σβήσει
λέγοντάς του ότι το θέμα έχει λήξει για εμένα και για να μη δοθεί περαιτέρω έκταση στο θέμα είπα ότι έληξε
για να τελειώνει εδώ .. αλλά θα σας πω παρακάτω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gandalf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
gandalf

Ηλικία : 42
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 24/10/2010

Φθορά προσωπικής περιουσίας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φθορά προσωπικής περιουσίας   Φθορά προσωπικής περιουσίας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Σεπ 25 2012, 01:24

Κατ' αρχάς να ξεκαθαρίσω ότι ουδε ένα λόγο έχω να προκαλέσω κάτι κακό στο σύλλογο θεωρώ
ότι μιας και έχω ασχοληθεί στο παρελθόν περισσότερο με το σύλλογο εδώ ότι είτε με τα γραφόμενά μου εδώ είτε
από προσωπική επαφή σε κάποιον καφέ ή εκδρομή θα έβλεπε ή θα έχει καταλάβει ότι ούτε φαντασιόπληκτο άτομο είμαι ούτε ασόβαρο
αλλά και ούτε άτομο που λέει κάτι χωρίς λόγο ή απλά για δημιουργήσει θέμα

Αυτά τα λέω γιατί είναι τουλάχιστον νοσηρό να σκεφτεί κάποιος ότι θέλω να κάνω κακό ή σκέφτομαι έτσι για ένα σύλλογο που με πολλούς από εδώ έχουμε πάει τόσες εκδρομές μαζί και έχουμε βρεθεί σε άλλους τόσους καφέδες και έχουμε ανταλλάξει και τόσες κουβέντες από εδώ μέσα.

Τώρα το τι συνέβη ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gandalf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
gandalf

Ηλικία : 42
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 24/10/2010

Φθορά προσωπικής περιουσίας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φθορά προσωπικής περιουσίας   Φθορά προσωπικής περιουσίας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Σεπ 25 2012, 02:01

Κάποιο διάστημα λοιπόν αφότου είχα πάψει πλέον να ασχολούμαι με το φόρουμ βρήκα στο αμάξι επάνω στο τζάμι γραμμένο
το εξής "είσαι πονηρός? και γι' αυτό θα είσαι μόνος σου" μου φάνηκε μεγάλη μικρότητα και δεν έδωσα σημασία .
τότε δεν είχε φτιαχτεί ακόμα το παράρτημα αχαίας στο club

Τώρα τελευταία είχα πάει εκδρομή μαζί με ένα φίλο που έρχεται και αυτός κάπου κάπου στους καφέδες του club
και λείπαμε για ένα διάστημα. Ενόσω ήμασταν στην εκδρομή πόσταρε μια φωτογραφία στο facebook απ'όπου φαινόταν
ότι ήμασταν πολύ μακριά από τα σπίτια μας.

Όταν γύρισα βρήκα το αμάξι κοπανημένο και με γρατσουνιές (4,5 χρόνια μέχρι τώρα δεν είχε συμβεί κάτι) και επάνω έγραφε είσαι πονηρός και υπήρχε και ένα φ

Το αμάξι φυσικά και μπορεί να το δει κάποιος άμα μου πει

Όταν το είδα και τα συνδύασα αυτά στο μυαλό μου εκείνη την ώρα μπήκα φουντωμένος και έτσι έγραψα το ανάλογο ποστ.

Φυσικά από την πλευρά μου θέλω να ξεκαθαρίσω ότι όλους τους βλέπω σαν συνοδοιπόρους δικυκλιστές χωρίς να ξεχωρίζω φυσικά σε
καμία των περιπτώσεων club foroum ή οτιδήποτε άλλο. Αυτά είναι πράγματα πολύ μικρά που δεν αξίζει καν να ασχοληθώ και να μπω στον κόπο. Σημασία δεν έχει σε ποιό σύλλογο συμμετέχουμε, πια μηχανή καβαλάμε ή οτιδήποτε άλλο φυσικά.

*Κώστα για να σε προλάβω και τελειώνω εδώ όταν σου είπα να σβήσεις το πόστ σου είπα ότι ο ένοχος βρέθηκε με μοναδικό σκοπό
να σβηστεί το θέμα και να τελειώσει εδώ γιατί όπως σου ήθελα να λήξει το θέμα

Αυτά είχα να πω ενδεχομένως να μην έπρεπε να το πω από εκεί και πέρα ο κάθε ένας βγάζει τα συμπεράσματά του
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vstromrider
Member
Member
vstromrider

Ηλικία : 39
Τόπος : brahames!!!!
Registration date : 14/07/2010

Φθορά προσωπικής περιουσίας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φθορά προσωπικής περιουσίας   Φθορά προσωπικής περιουσίας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Σεπ 25 2012, 03:12

vstromrider έγραψε:
κατι για να εχουμε να λεμε το βλεπω εγω.......

x2
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 49
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

Φθορά προσωπικής περιουσίας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φθορά προσωπικής περιουσίας   Φθορά προσωπικής περιουσίας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Σεπ 25 2012, 08:03

gandalf έγραψε:

Όταν γύρισα βρήκα το αμάξι κοπανημένο και με γρατσουνιές (4,5 χρόνια μέχρι τώρα δεν είχε συμβεί κάτι) και επάνω έγραφε είσαι πονηρός και υπήρχε και ένα φ


Ρε Νικο....................................ημαρτον Θεε μου imarton
ειδες το φ................................ο.κ βγηκαν τα συμπερασματα που ζητουσαμε και βρεθηκε ο ενοχος.
Φθορά προσωπικής περιουσίας - Σελίδα 2 451272
Φθορά προσωπικής περιουσίας - Σελίδα 2 Images?q=tbn:ANd9GcSQ8RZMMCFJHsH_EvEwnrT6bNGlEJvjs4_Z6_aLKiTTSGzpmnmX
ο........Φαντομας ηταν What a Face


και για να σοβαρευτουμε , περιμενα εστω μια συγνωμη για το ολο θεμα που δημιουργησες , δεν ειναι σοβαρα πραγματα αυτα ρε φιλε , κριμα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
socrates
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
socrates

Τόπος : Αθήνα, Χαλκίδα
Registration date : 25/06/2010

Φθορά προσωπικής περιουσίας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φθορά προσωπικής περιουσίας   Φθορά προσωπικής περιουσίας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Σεπ 25 2012, 08:30

Πιστεύω αυτά που λέει ο Νικόλας σαν γεγονότα... μου είχε κάνει εξ'αρχής εντύπωση η ώρα που έκανε το 1ο ποστάρισμα και φαντάστηκα ότι μόλις θα είχε δει κάτι που τον έκανε να εκνευριστεί.

Από εκεί και πέρα λειτούργησε εν θερμώ και πιστεύω ότι έγραψε κάτι που όμως άφηνε πολλά υπονούμενα και έθιγε αρκετούς που δεν είχαν απολύτως καμία σχέση. Εκεί ήταν το λάθος του κατ' εμέ. Δεν μπορείς να αφήνεις μια τέτοια κατηγορία να αιωρείται και από την στιγμή που δεν υπήρχαν αποδείξεις παρά μόνο στοιχεία το πιο έντιμο ήταν να ανακαλέσει ή να πει ακριβώς τι εννοούσε χωρίς υπονοούμενα. Το δεύτερο λάθος ήταν ότι δεν το έκανε έγκαιρα αφήνοντας χώρο για σχόλια. Το τρίτο λάθος δεν έχει γίνει ακόμα... δεν ζήτησε συγνώμη από αυτούς που άδικα πηρε η μπάλλα με τα λεγόμενα του (κάτι που πρέπει να το κάνει άμεσα).

Ανθρώπινο μεν, ωστόσο σε forum μιλάμε για γραπτά. Πιστεύω ότι με ένα συγνώμη και διαγραφή του παρόντος λήγει το θέμα για εμάς εδώ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leonady2
gold member
gold member
leonady2

Ηλικία : 45
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 24/03/2009

Φθορά προσωπικής περιουσίας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φθορά προσωπικής περιουσίας   Φθορά προσωπικής περιουσίας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Σεπ 25 2012, 09:03

Προσωπικά συνεχίζεις να μιλάς αόριστα και αυτό δεν ελαφρύνει τη θέση σου για τα γραφόμενα σου!

Περίμενα κάτι πολύ περισσότερο από την απάντηση που θα έδινες (ΣΥΓΝΩΜΗ) γιατί όπως είδες και εσυ έγινε μεγάλος ντόρος.

Νομίζω λοιπόν πως αν δεν γίνεις πιο συγκεκριμένος επί του θέματος τα συμπεράσματα που θα αποκομίσουν όλοι όπως και εγω ξέρεις ποια είναι!

gandalf έγραψε:
Τώρα τελευταία είχα πάει εκδρομή μαζί με ένα φίλο που έρχεται και αυτός κάπου κάπου στους καφέδες του club
και λείπαμε για ένα διάστημα. Ενόσω ήμασταν στην εκδρομή πόσταρε μια φωτογραφία στο facebook απ'όπου φαινόταν ότι ήμασταν πολύ μακριά από τα σπίτια μας.
Πίστεψε πως για την εκδρομή που κάνατε όλοι μας χαρήκαμε και είπαμε ένα μεγάλο μπράβο.

gandalf έγραψε:
Όταν γύρισα βρήκα το αμάξι κοπανημένο και με γρατσουνιές (4,5 χρόνια μέχρι τώρα δεν είχε συμβεί κάτι) και επάνω έγραφε είσαι πονηρός και υπήρχε και ένα φ
Δηλαδή κάθε φορά που θα πηγαίνεις κάπου αν συμβαίνει κάτι παρόμοιο πρέπει αποκλειστικά να ευθύνεται κάποιος από την παρέα? Πλάκα μας κάνεις τώρα?

gandalf έγραψε:
Όταν το είδα και τα συνδύασα αυτά στο μυαλό μου εκείνη την ώρα μπήκα φουντωμένος και έτσι έγραψα το ανάλογο ποστ.
Φρόντισε λοιπόν την επόμενη φορά που θα είσαι πάλι ΦΟΥΝΤΩΜΕΝΟΣ για κάποιο λόγο να σκεφτείς καλύτερα για το που θα απευθυνθείς και ποιον θα κατηγορήσεις.

gandalf έγραψε:
Φυσικά από την πλευρά μου θέλω να ξεκαθαρίσω ότι όλους τους βλέπω σαν συνοδοιπόρους δικυκλιστές χωρίς να ξεχωρίζω φυσικά σε καμία των περιπτώσεων club foroum ή οτιδήποτε άλλο. Αυτά είναι πράγματα πολύ μικρά που δεν αξίζει καν να ασχοληθώ και να μπω στον κόπο.
Δύσκολο μου είναι να πιστέψω τα γραφόμενα σου μιας και αν σκεφτόσουν έτσι δεν θα είχες πράξει ανάλογα όπως και έκανες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.militsopoulos.com
man_OS
gold member
gold member
man_OS

Ηλικία : 46
Τόπος : Αγ. Παρασκευή
Registration date : 23/08/2008

Φθορά προσωπικής περιουσίας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φθορά προσωπικής περιουσίας   Φθορά προσωπικής περιουσίας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Σεπ 25 2012, 09:17

imarton
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Φθορά προσωπικής περιουσίας

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φόρουμ Πελοποννήσου-
Μετάβαση σε: