Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΑΛΛΑΓΉ ΣΕ ΛΕΥΚΌ ΤΟ ΠΑΝΕΛ ΤΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Salvatore_76

Salvatore_76

Ηλικία : 47
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 20/04/2012

ΑΛΛΑΓΉ ΣΕ ΛΕΥΚΌ ΤΟ ΠΑΝΕΛ ΤΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΑΛΛΑΓΉ ΣΕ ΛΕΥΚΌ ΤΟ ΠΑΝΕΛ ΤΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ!!!   ΑΛΛΑΓΉ ΣΕ ΛΕΥΚΌ ΤΟ ΠΑΝΕΛ ΤΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ!!! Icon_minitimeΠεμ Σεπ 13 2012, 14:35

Καλησπέρα και καλό φθηνόπωρο...

Αποφάσιαα μιάς και έχω λίγο ελεύθερο χρόνο να ασχοληθώ λίγο με το stromaki,διάβασα αρκετά post και κατέληξα ότι θα
είναι πολύ όμορφη παρέμβαση η αλλαγή του χρώματος των οργάνων σε λευκό η (αλλά το θεωρώ ακατόρθωτο από ότι έιδα τουλάχιστον απο εμένα) αλλαγή χρώματος φωτισμού με LED.Θα ήθελα λοιπόν την βοηθειά σας τι προτείνετε και μπορώ να τα βρώ..πόσο?? και ποιος (εαν δεν μπορώ εγώ) αναλαμβάνει την εγκατάσταση...!!!

Ps. Εθεάθη την προηγούμενη εβδομάδα...βραδάκι..στα φανάρια του Σαρακάκη δίπλα μου ένα V-stromaki πολύ όμορφο
μαύρο με κόκκινα αυτοκόλλητα με ψηφιακή γραμματοσειρα ,με προβολάκια,εξάτμιση,και τα όργανα ει΄χαν ε'να φωτισμο σαν των GOLF ενα blue electric με άσπρες τις γραμμές...πανέμορφο!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fousekis
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
fousekis

Ηλικία : 38
Τόπος : ΜΟΥΖΑΚΙ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
Registration date : 14/01/2009

ΑΛΛΑΓΉ ΣΕ ΛΕΥΚΌ ΤΟ ΠΑΝΕΛ ΤΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΛΛΑΓΉ ΣΕ ΛΕΥΚΌ ΤΟ ΠΑΝΕΛ ΤΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ!!!   ΑΛΛΑΓΉ ΣΕ ΛΕΥΚΌ ΤΟ ΠΑΝΕΛ ΤΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ!!! Icon_minitimeΠεμ Σεπ 13 2012, 14:57

Μήπως ήταν του Λευτέρη???????????????? (terino)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

ΑΛΛΑΓΉ ΣΕ ΛΕΥΚΌ ΤΟ ΠΑΝΕΛ ΤΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΛΛΑΓΉ ΣΕ ΛΕΥΚΌ ΤΟ ΠΑΝΕΛ ΤΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ!!!   ΑΛΛΑΓΉ ΣΕ ΛΕΥΚΌ ΤΟ ΠΑΝΕΛ ΤΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ!!! Icon_minitimeΠεμ Σεπ 13 2012, 15:45

Παίζει... Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
Salvatore_76

Salvatore_76

Ηλικία : 47
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 20/04/2012

ΑΛΛΑΓΉ ΣΕ ΛΕΥΚΌ ΤΟ ΠΑΝΕΛ ΤΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΛΛΑΓΉ ΣΕ ΛΕΥΚΌ ΤΟ ΠΑΝΕΛ ΤΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ!!!   ΑΛΛΑΓΉ ΣΕ ΛΕΥΚΌ ΤΟ ΠΑΝΕΛ ΤΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ!!! Icon_minitimeΔευ Σεπ 17 2012, 10:09

καλημέρα...

Κάποιος εδω μέσα πουλάει από ότι είδα "μαύρα όργανα με ασπρους δείκτες" από κάποιο παλιό pb που είχε γίνει,
το θέμα είναι εάν αυτά από μόνα τους αλλάζουν των χρωματισμό των οργάνων ή για να βγεί ωραίο αποτέλεσμα θα χρειαστώ και
αλλαγή εσωτερικά με LED ....
τα φώτα σας λοιπόν??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

ΑΛΛΑΓΉ ΣΕ ΛΕΥΚΌ ΤΟ ΠΑΝΕΛ ΤΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΛΛΑΓΉ ΣΕ ΛΕΥΚΌ ΤΟ ΠΑΝΕΛ ΤΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ!!!   ΑΛΛΑΓΉ ΣΕ ΛΕΥΚΌ ΤΟ ΠΑΝΕΛ ΤΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ!!! Icon_minitimeΔευ Σεπ 17 2012, 11:55

Πρέπει να αλλάξεις LED.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
xristos
Member
Member
xristos

Ηλικία : 40
Τόπος : Ιωάννινα
Registration date : 06/03/2010

ΑΛΛΑΓΉ ΣΕ ΛΕΥΚΌ ΤΟ ΠΑΝΕΛ ΤΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΛΛΑΓΉ ΣΕ ΛΕΥΚΌ ΤΟ ΠΑΝΕΛ ΤΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ!!!   ΑΛΛΑΓΉ ΣΕ ΛΕΥΚΌ ΤΟ ΠΑΝΕΛ ΤΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ!!! Icon_minitimeΠαρ Σεπ 28 2012, 17:23

terino έγραψε:
Πρέπει να αλλάξεις LED.

Ξέρει να μας πει κανένας τι led είναι αυτά ώστε να μην πάρουμε καμία μ@λ@κία και δεν κάνουν?Ακόμα καλύτερα και link με λευκά τέτοια led

merci
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
STROMER

STROMER

Ηλικία : 50
Τόπος : ATHENS
Registration date : 28/03/2008

ΑΛΛΑΓΉ ΣΕ ΛΕΥΚΌ ΤΟ ΠΑΝΕΛ ΤΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΛΛΑΓΉ ΣΕ ΛΕΥΚΌ ΤΟ ΠΑΝΕΛ ΤΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ!!!   ΑΛΛΑΓΉ ΣΕ ΛΕΥΚΌ ΤΟ ΠΑΝΕΛ ΤΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ!!! Icon_minitimeΠαρ Σεπ 28 2012, 17:57

ΔΕΣ ΑΥΤΟ ΤΟ POST : https://www.vstromhellasforum.com/t10264-topic

Εγω τα είχα πάρει απο το ebay την 50αδα 5?, συγκεκριμένα 35 μπλε 15 λευκά.
Τα άλλαξα μόνος μου, το δύσκολο είναι η lcd οθόνη και να βγει αλλά και να τη τοποθετήσεις πάλι, εαν δεν είσαι καλός στο να ξεκολλάς - κολλάς καλό θα ήταν να την αφήσεις όπως έχει και να ασχοληθείς μόνο με τα όργανα, εκεί βάλε ότι χρώμα θες, εαν ψάξεις εδώ μέσα θα βρεις και φώτο που έχουμε ανεβάσει όλοι εμείς που αλλάξαμε.

>>>το βρήκα... Εδώ δες μερικές φώτο από αλλαγές, υπόψη σου η φωτογραφίες αδικούν το αποτέλεσμα!!!

https://www.vstromhellasforum.com/t15351p285-topic
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xristos
Member
Member
xristos

Ηλικία : 40
Τόπος : Ιωάννινα
Registration date : 06/03/2010

ΑΛΛΑΓΉ ΣΕ ΛΕΥΚΌ ΤΟ ΠΑΝΕΛ ΤΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΛΛΑΓΉ ΣΕ ΛΕΥΚΌ ΤΟ ΠΑΝΕΛ ΤΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ!!!   ΑΛΛΑΓΉ ΣΕ ΛΕΥΚΌ ΤΟ ΠΑΝΕΛ ΤΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ!!! Icon_minitimeΠαρ Σεπ 28 2012, 18:55

STROMER έγραψε:
ΔΕΣ ΑΥΤΟ ΤΟ POST : https://www.vstromhellasforum.com/t10264-topic

Εγω τα είχα πάρει απο το ebay την 50αδα 5?, συγκεκριμένα 35 μπλε 15 λευκά.
Τα άλλαξα μόνος μου, το δύσκολο είναι η lcd οθόνη και να βγει αλλά και να τη τοποθετήσεις πάλι, εαν δεν είσαι καλός στο να ξεκολλάς - κολλάς καλό θα ήταν να την αφήσεις όπως έχει και να ασχοληθείς μόνο με τα όργανα, εκεί βάλε ότι χρώμα θες, εαν ψάξεις εδώ μέσα θα βρεις και φώτο που έχουμε ανεβάσει όλοι εμείς που αλλάξαμε.

>>>το βρήκα... Εδώ δες μερικές φώτο από αλλαγές, υπόψη σου η φωτογραφίες αδικούν το αποτέλεσμα!!!

https://www.vstromhellasforum.com/t15351p285-topic

Κατατοπιστικότατος.

merci merci merci
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliptos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
akaliptos

Ηλικία : 43
Τόπος : pireas
Registration date : 23/05/2010

ΑΛΛΑΓΉ ΣΕ ΛΕΥΚΌ ΤΟ ΠΑΝΕΛ ΤΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΛΛΑΓΉ ΣΕ ΛΕΥΚΌ ΤΟ ΠΑΝΕΛ ΤΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ!!!   ΑΛΛΑΓΉ ΣΕ ΛΕΥΚΌ ΤΟ ΠΑΝΕΛ ΤΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ!!! Icon_minitimeΠεμ Οκτ 18 2012, 18:11

Ρε παιδια ξερουμε καποιον να αναλαβει τη συγκεκριμενη ιδεα;;;;για να βαλει τα led αλλα και το νεο πανελ με λευκα γραμματα;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
msp
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
msp

Ηλικία : 48
Τόπος : Athens, Ellas - Shantou, China
Registration date : 27/10/2009

ΑΛΛΑΓΉ ΣΕ ΛΕΥΚΌ ΤΟ ΠΑΝΕΛ ΤΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΛΛΑΓΉ ΣΕ ΛΕΥΚΌ ΤΟ ΠΑΝΕΛ ΤΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ!!!   ΑΛΛΑΓΉ ΣΕ ΛΕΥΚΌ ΤΟ ΠΑΝΕΛ ΤΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ!!! Icon_minitimeΠεμ Οκτ 18 2012, 18:26

akaliptos έγραψε:
Ρε παιδια ξερουμε καποιον να αναλαβει τη συγκεκριμενη ιδεα;;;;για να βαλει τα led αλλα και το νεο πανελ με λευκα γραμματα;;;

Aν μπορείς να περιμένεις, έχω μιλήσει με φίλο ηλεκτρονικό και μου είπε πως μπορεί να το αναλάβει με κόστος 30?. Απλά ένας την φορά. Τελειώνουμε κάτι δικά μου και μόλις βάλω φωτογραφία θα το κοινοποιήσω επίσημα στις προσφορές μαζί με τις υπόλοιπες λεπτομέρειες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliptos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
akaliptos

Ηλικία : 43
Τόπος : pireas
Registration date : 23/05/2010

ΑΛΛΑΓΉ ΣΕ ΛΕΥΚΌ ΤΟ ΠΑΝΕΛ ΤΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΛΛΑΓΉ ΣΕ ΛΕΥΚΌ ΤΟ ΠΑΝΕΛ ΤΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ!!!   ΑΛΛΑΓΉ ΣΕ ΛΕΥΚΌ ΤΟ ΠΑΝΕΛ ΤΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ!!! Icon_minitimeΠεμ Οκτ 18 2012, 19:36

Αντε ρε φιλε μπραβο...θα πρεπει να βγαλουμε εμεις το καντραν η θα το κανει εκεινος;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikos147
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
nikos147

Registration date : 06/08/2010

ΑΛΛΑΓΉ ΣΕ ΛΕΥΚΌ ΤΟ ΠΑΝΕΛ ΤΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΛΛΑΓΉ ΣΕ ΛΕΥΚΌ ΤΟ ΠΑΝΕΛ ΤΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ!!!   ΑΛΛΑΓΉ ΣΕ ΛΕΥΚΌ ΤΟ ΠΑΝΕΛ ΤΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ!!! Icon_minitimeΠεμ Οκτ 18 2012, 20:57

Στο παρακάτω link φαινονται τα δικά μου λευκά όργανα...εαν αλλάξεις τις πλακέτες πάλι πορτοκαλί θα φαίνεται μιας και τα led από κατω είναι πορτοκαλι! Επίσης εαν αλλάξεις μονο τα led χωρίς τις καρτέλες πάλι πορτοκαλί θα φαίνονται λόγο των πορτοκαλί ενσδείξεων των καρτελών...η λύση ειναι μια, δηλαδή λευκές καρτέλες με λευκά led!

https://www.vstromhellasforum.com/t16044p495-topic
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliptos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
akaliptos

Ηλικία : 43
Τόπος : pireas
Registration date : 23/05/2010

ΑΛΛΑΓΉ ΣΕ ΛΕΥΚΌ ΤΟ ΠΑΝΕΛ ΤΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΛΛΑΓΉ ΣΕ ΛΕΥΚΌ ΤΟ ΠΑΝΕΛ ΤΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ!!!   ΑΛΛΑΓΉ ΣΕ ΛΕΥΚΌ ΤΟ ΠΑΝΕΛ ΤΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ!!! Icon_minitimeΠεμ Οκτ 18 2012, 21:04

Εγω εχω απο το ΡΒ μαυρα οργανα με λευκες ενδειξεις και θελω να βαλω μπλε λεντ τοσο στα οργανα οσο και στην κεντρικη οθονη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
msp
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
msp

Ηλικία : 48
Τόπος : Athens, Ellas - Shantou, China
Registration date : 27/10/2009

ΑΛΛΑΓΉ ΣΕ ΛΕΥΚΌ ΤΟ ΠΑΝΕΛ ΤΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΛΛΑΓΉ ΣΕ ΛΕΥΚΌ ΤΟ ΠΑΝΕΛ ΤΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ!!!   ΑΛΛΑΓΉ ΣΕ ΛΕΥΚΌ ΤΟ ΠΑΝΕΛ ΤΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ!!! Icon_minitimeΠαρ Οκτ 19 2012, 15:34

akaliptos έγραψε:
Αντε ρε φιλε μπραβο...θα πρεπει να βγαλουμε εμεις το καντραν η θα το κανει εκεινος;;
Nα το αναφέρω από τώρα πως τα όργανα του τα δίνετε στο χέρι και πρέπει να φερετε δικά σας led!
Εννοείται πως κατά την παράδοση πριν κλείσουν τα όργανα θα γίνει τσεκάρισμα πάνω στη μηχανή πως όλα δουλεύουν και μετά ο καθένας τα κλείνει και μόνος αν τυχόν θέλει να βάλει αυτοκόλλητα, να βάψει δείκτες κτλ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
msp
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
msp

Ηλικία : 48
Τόπος : Athens, Ellas - Shantou, China
Registration date : 27/10/2009

ΑΛΛΑΓΉ ΣΕ ΛΕΥΚΌ ΤΟ ΠΑΝΕΛ ΤΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΛΛΑΓΉ ΣΕ ΛΕΥΚΌ ΤΟ ΠΑΝΕΛ ΤΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ!!!   ΑΛΛΑΓΉ ΣΕ ΛΕΥΚΌ ΤΟ ΠΑΝΕΛ ΤΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ!!! Icon_minitimeΣαβ Οκτ 20 2012, 19:28

msp έγραψε:
akaliptos έγραψε:
Αντε ρε φιλε μπραβο...θα πρεπει να βγαλουμε εμεις το καντραν η θα το κανει εκεινος;;
Nα το αναφέρω από τώρα πως τα όργανα του τα δίνετε στο χέρι και πρέπει να φερετε δικά σας led!
Εννοείται πως κατά την παράδοση πριν κλείσουν τα όργανα θα γίνει τσεκάρισμα πάνω στη μηχανή πως όλα δουλεύουν και μετά ο καθένας τα κλείνει και μόνος αν τυχόν θέλει να βάλει αυτοκόλλητα, να βάψει δείκτες κτλ.

Σε συνέχεια του παραπάνω ΑΥΤΟ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikolasr200
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος : Αθήνα
Registration date : 10/10/2010

ΑΛΛΑΓΉ ΣΕ ΛΕΥΚΌ ΤΟ ΠΑΝΕΛ ΤΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΛΛΑΓΉ ΣΕ ΛΕΥΚΌ ΤΟ ΠΑΝΕΛ ΤΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ!!!   ΑΛΛΑΓΉ ΣΕ ΛΕΥΚΌ ΤΟ ΠΑΝΕΛ ΤΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ!!! Icon_minitimeΣαβ Οκτ 20 2012, 20:08

nikos147 έγραψε:
Στο παρακάτω link φαινονται τα δικά μου λευκά όργανα...εαν αλλάξεις τις πλακέτες πάλι πορτοκαλί θα φαίνεται μιας και τα led από κατω είναι πορτοκαλι! Επίσης εαν αλλάξεις μονο τα led χωρίς τις καρτέλες πάλι πορτοκαλί θα φαίνονται λόγο των πορτοκαλί ενσδείξεων των καρτελών...η λύση ειναι μια, δηλαδή λευκές καρτέλες με λευκά led!

https://www.vstromhellasforum.com/t16044p495-topic

πολύ ωραία..που τα έφτιαξες???

bounce bounce bounce bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikos147
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
nikos147

Registration date : 06/08/2010

ΑΛΛΑΓΉ ΣΕ ΛΕΥΚΌ ΤΟ ΠΑΝΕΛ ΤΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΛΛΑΓΉ ΣΕ ΛΕΥΚΌ ΤΟ ΠΑΝΕΛ ΤΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ!!!   ΑΛΛΑΓΉ ΣΕ ΛΕΥΚΌ ΤΟ ΠΑΝΕΛ ΤΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ!!! Icon_minitimeΣαβ Οκτ 20 2012, 22:50

nikolasr200 έγραψε:
nikos147 έγραψε:
Στο παρακάτω link φαινονται τα δικά μου λευκά όργανα...εαν αλλάξεις τις πλακέτες πάλι πορτοκαλί θα φαίνεται μιας και τα led από κατω είναι πορτοκαλι! Επίσης εαν αλλάξεις μονο τα led χωρίς τις καρτέλες πάλι πορτοκαλί θα φαίνονται λόγο των πορτοκαλί ενσδείξεων των καρτελών...η λύση ειναι μια, δηλαδή λευκές καρτέλες με λευκά led!

https://www.vstromhellasforum.com/t16044p495-topic

πολύ ωραία..που τα έφτιαξες???

bounce bounce bounce bounce

Δεν μπορώ να σου πώ...το μονο που λέω ειναι οτι είναι μάστορας από τους λίγους!!!

Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
msp
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
msp

Ηλικία : 48
Τόπος : Athens, Ellas - Shantou, China
Registration date : 27/10/2009

ΑΛΛΑΓΉ ΣΕ ΛΕΥΚΌ ΤΟ ΠΑΝΕΛ ΤΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΛΛΑΓΉ ΣΕ ΛΕΥΚΌ ΤΟ ΠΑΝΕΛ ΤΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ!!!   ΑΛΛΑΓΉ ΣΕ ΛΕΥΚΌ ΤΟ ΠΑΝΕΛ ΤΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ!!! Icon_minitimeΠαρ Οκτ 26 2012, 14:26

Όπως αναφέρω και ΕΔΩ έφτιαξα αυτοκόλλητα από μαύρο βινύλιο που κόβουν την φωτεινότητα στους πίνακες οργάνων αφήνοντας μόνο τα γράμματα και αριθμούς με φως.
Τα αυτοκόλλητα είναι τα παρακάτω στην τιμή των 4 ?.
ΑΛΛΑΓΉ ΣΕ ΛΕΥΚΌ ΤΟ ΠΑΝΕΛ ΤΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ!!! Snc00115z
Θα τα δοκιμάσω αύριο σε εμένα, θα ποστάρω φωτογραφίες και αν σας αρέσουν θα κάνουμε μία λίστα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
theofilos
Member
Member
theofilos

Τόπος : ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Registration date : 14/03/2011

ΑΛΛΑΓΉ ΣΕ ΛΕΥΚΌ ΤΟ ΠΑΝΕΛ ΤΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΛΛΑΓΉ ΣΕ ΛΕΥΚΌ ΤΟ ΠΑΝΕΛ ΤΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ!!!   ΑΛΛΑΓΉ ΣΕ ΛΕΥΚΌ ΤΟ ΠΑΝΕΛ ΤΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ!!! Icon_minitimeΠαρ Οκτ 26 2012, 15:14

επειδη εχω διαβασει πολλα και εχω μπερδευτει. με αυτο που εφτιαξες χρειαζωνταιαυτα: ''ΡΒ για μαύρα όργανα με λευκές-κόκκινες ενδείξεις'' η το παρακαμπτουμε και γλιτωνουμε τα 70? αλλαζωντας μονο τα led σε λευκα???
μιλαω για μαυρα οργανα με λευκες ενδειξεις
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
msp
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
msp

Ηλικία : 48
Τόπος : Athens, Ellas - Shantou, China
Registration date : 27/10/2009

ΑΛΛΑΓΉ ΣΕ ΛΕΥΚΌ ΤΟ ΠΑΝΕΛ ΤΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΛΛΑΓΉ ΣΕ ΛΕΥΚΌ ΤΟ ΠΑΝΕΛ ΤΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ!!!   ΑΛΛΑΓΉ ΣΕ ΛΕΥΚΌ ΤΟ ΠΑΝΕΛ ΤΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ!!! Icon_minitimeΠαρ Οκτ 26 2012, 17:13

Τα ''ΡΒ για μαύρα όργανα με λευκές-κόκκινες ενδείξεις'' με τα ''ΡΒ για μαύρα όργανα με λευκές ενδείξεις'' είναι ίδια απλώς δεν υπαρχει κόκκινο στους κόφτες που αν θες βάφεις εσύ με ανεξίτηλο και μπροστά και πίσω. Τα αυτοκόλλητα είναι και για τα 2 ώστε να περιορίσουμε την φωτεινότητα!.
Δεν κατάλαβα τον υπολογισμό του κόστους. Πάντως ναι πρέπει να αλλάξεις όλα τα led σε λευκά, γιατί τα μαμά είναι πορτοκαλί!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikos147
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
nikos147

Registration date : 06/08/2010

ΑΛΛΑΓΉ ΣΕ ΛΕΥΚΌ ΤΟ ΠΑΝΕΛ ΤΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΛΛΑΓΉ ΣΕ ΛΕΥΚΌ ΤΟ ΠΑΝΕΛ ΤΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ!!!   ΑΛΛΑΓΉ ΣΕ ΛΕΥΚΌ ΤΟ ΠΑΝΕΛ ΤΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ!!! Icon_minitimeΣαβ Οκτ 27 2012, 00:27

theofilos έγραψε:
επειδη εχω διαβασει πολλα και εχω μπερδευτει. με αυτο που εφτιαξες χρειαζωνταιαυτα: ''ΡΒ για μαύρα όργανα με λευκές-κόκκινες ενδείξεις'' η το παρακαμπτουμε και γλιτωνουμε τα 70? αλλαζωντας μονο τα led σε λευκα???
μιλαω για μαυρα οργανα με λευκες ενδειξεις

Έχω απαντησει στην αμέσως προηγουμενη σελίδα...

nikos147 έγραψε:
..................εαν αλλάξεις μονο τις καρτέλες πάλι πορτοκαλί θα φαίνεται μιας και τα led από κατω είναι πορτοκαλι! Επίσης εαν αλλάξεις μονο τα led χωρίς τις καρτέλες πάλι πορτοκαλί θα φαίνονται λόγο των πορτοκαλί ενδείξεων των καρτελών...η λύση ειναι μια, δηλαδή λευκές καρτέλες με λευκά led!................................
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
theofilos
Member
Member
theofilos

Τόπος : ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Registration date : 14/03/2011

ΑΛΛΑΓΉ ΣΕ ΛΕΥΚΌ ΤΟ ΠΑΝΕΛ ΤΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΛΛΑΓΉ ΣΕ ΛΕΥΚΌ ΤΟ ΠΑΝΕΛ ΤΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ!!!   ΑΛΛΑΓΉ ΣΕ ΛΕΥΚΌ ΤΟ ΠΑΝΕΛ ΤΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ!!! Icon_minitimeΣαβ Οκτ 27 2012, 10:05

nikos147 έγραψε:

Έχω απαντησει στην αμέσως προηγουμενη σελίδα...

nikos147 έγραψε:
..................εαν αλλάξεις μονο τις καρτέλες πάλι πορτοκαλί θα φαίνεται μιας και τα led από κατω είναι πορτοκαλι! Επίσης εαν αλλάξεις μονο τα led χωρίς τις καρτέλες πάλι πορτοκαλί θα φαίνονται λόγο των πορτοκαλί ενδείξεων των καρτελών...η λύση ειναι μια, δηλαδή λευκές καρτέλες με λευκά led!................................


το διαβασα αυτο αλλα ειπα ΜΗΠΩΣ με το αυτοκολλητο που εβαλε απο κατω μπορεσε να βαλλει πιο δυνατα led σε ψυχρο λευκο και ετσι εσπασε το πορτοκαλι χρωμα απο τις μαμα καρτελες.
αλλα ΑΚΥΡΟ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
msp
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
msp

Ηλικία : 48
Τόπος : Athens, Ellas - Shantou, China
Registration date : 27/10/2009

ΑΛΛΑΓΉ ΣΕ ΛΕΥΚΌ ΤΟ ΠΑΝΕΛ ΤΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΛΛΑΓΉ ΣΕ ΛΕΥΚΌ ΤΟ ΠΑΝΕΛ ΤΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ!!!   ΑΛΛΑΓΉ ΣΕ ΛΕΥΚΌ ΤΟ ΠΑΝΕΛ ΤΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ!!! Icon_minitimeΣαβ Οκτ 27 2012, 17:01

Νέα επί των αυτοκόλλητων!!!!

Εδώ περασμένα!
ΑΛΛΑΓΉ ΣΕ ΛΕΥΚΌ ΤΟ ΠΑΝΕΛ ΤΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ!!! Snc00116j

Και εδώ σε νυχτερινή λειτουργία!
ΑΛΛΑΓΉ ΣΕ ΛΕΥΚΌ ΤΟ ΠΑΝΕΛ ΤΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ!!! Snc00117q

Όπως βλέπετε, άψογα!!!! What a Face
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

ΑΛΛΑΓΉ ΣΕ ΛΕΥΚΌ ΤΟ ΠΑΝΕΛ ΤΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΛΛΑΓΉ ΣΕ ΛΕΥΚΌ ΤΟ ΠΑΝΕΛ ΤΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ!!!   ΑΛΛΑΓΉ ΣΕ ΛΕΥΚΌ ΤΟ ΠΑΝΕΛ ΤΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ!!! Icon_minitimeΣαβ Οκτ 27 2012, 19:02

Βγάλε ένα σετάκι και κράτα μου!! I love you
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
loverdos11
moderator
moderator
loverdos11

Ηλικία : 40
Τόπος : ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
Registration date : 11/03/2012

ΑΛΛΑΓΉ ΣΕ ΛΕΥΚΌ ΤΟ ΠΑΝΕΛ ΤΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΛΛΑΓΉ ΣΕ ΛΕΥΚΌ ΤΟ ΠΑΝΕΛ ΤΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ!!!   ΑΛΛΑΓΉ ΣΕ ΛΕΥΚΌ ΤΟ ΠΑΝΕΛ ΤΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ!!! Icon_minitimeΣαβ Οκτ 27 2012, 23:42

msp έγραψε:
Όπως αναφέρω και ΕΔΩ έφτιαξα αυτοκόλλητα από μαύρο βινύλιο που κόβουν την φωτεινότητα στους πίνακες οργάνων αφήνοντας μόνο τα γράμματα και αριθμούς με φως.
Τα αυτοκόλλητα είναι τα παρακάτω στην τιμή των 4 ?.
ΑΛΛΑΓΉ ΣΕ ΛΕΥΚΌ ΤΟ ΠΑΝΕΛ ΤΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ!!! Snc00115z
Θα τα δοκιμάσω αύριο σε εμένα, θα ποστάρω φωτογραφίες και αν σας αρέσουν θα κάνουμε μία λίστα!

Δεν νομίζω ότι πρέπει να σου πω να μου κρατήσεις 2 σετάκια. What a Face

_________________
Αντώνης DL 650 L0 Black


ΑΛΛΑΓΉ ΣΕ ΛΕΥΚΌ ΤΟ ΠΑΝΕΛ ΤΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ!!! 33ncnm10ΑΛΛΑΓΉ ΣΕ ΛΕΥΚΌ ΤΟ ΠΑΝΕΛ ΤΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ!!! 33e6ee10ΑΛΛΑΓΉ ΣΕ ΛΕΥΚΌ ΤΟ ΠΑΝΕΛ ΤΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ!!! 63u2ip10ΑΛΛΑΓΉ ΣΕ ΛΕΥΚΌ ΤΟ ΠΑΝΕΛ ΤΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ!!! Amzm8k10ΑΛΛΑΓΉ ΣΕ ΛΕΥΚΌ ΤΟ ΠΑΝΕΛ ΤΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ!!! 2rpb8y10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΑΛΛΑΓΉ ΣΕ ΛΕΥΚΌ ΤΟ ΠΑΝΕΛ ΤΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Προστασία, οπτικές βελτιώσεις-
Μετάβαση σε: