Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 φωτισμός στην βαλίτσα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
billaros19



Registration date : 14/12/2010

φωτισμός στην βαλίτσα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: φωτισμός στην βαλίτσα   φωτισμός στην βαλίτσα Icon_minitimeΤετ Σεπ 12 2012, 13:09

καλημέρα σε όλους
εγώ φοράω μία KAPPA MONOLOCK και τώρα που αρχίζει να νυχτώνει νωρίς νωρίς...δεν βλέπω τον μπούσουλά μου μέσα στην μπαγαζιέρα τι έχει.
δοκίμασα να βάλω αυτά τα φωτάκια τύπου osram με 3 LED αυτοκόλλητα αλλα δεν...έφεγγαν όσο χρειάζεται καθώς επίσης το κράνος έβρισκε πάνω και δεν έκλεινε.
έχει κάποιος να μου προτίνει κάποιο είδος φωτισμού για την μπαγαζιέρα αυτή?
μέχρι στιγμής δουεύω το κινητό για φακό bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.tobacconistas.gr
Sailing
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Sailing

Ηλικία : 46
Τόπος : Μαρούσι
Registration date : 15/06/2012

φωτισμός στην βαλίτσα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: φωτισμός στην βαλίτσα   φωτισμός στην βαλίτσα Icon_minitimeΤετ Σεπ 12 2012, 13:37

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V - NIGHTHAWK
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
V - NIGHTHAWK

Ηλικία : 39
Τόπος : Από τον άλλο κόσμο κουφάλες..... κάμπος
Registration date : 06/07/2011

φωτισμός στην βαλίτσα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: φωτισμός στην βαλίτσα   φωτισμός στην βαλίτσα Icon_minitimeΤετ Σεπ 12 2012, 13:51

Sailing έγραψε:
https://www.vstromhellasforum.com/t16079-topic



αμα δεν μπορείς να κάνεις κάτι τέτοιο όπως σου πρότεινε ο αδερφός @Sailing τότε μπορείς να βάλεις μια λεντο ταινία ....

να τραβίξεις καλώδιο μεχρι πίσω στο φανάρι .... να το συνδέσεις - κλέψεις στο καλώδιο που περνάει ρεύμα συννεχόμενο

απο το φανάρι θα βάλεις και εναν μικρό διακόπτη και θα ανάβει όποτε θές εσύ..... και βέβαια να είναι πάντα το κλειδί στην μίζα για να

φωτίζει Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

φωτισμός στην βαλίτσα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ηλεκτρικά-
Μετάβαση σε: