Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Αντί για βάψιμο...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
socrates
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
socrates

Τόπος : Αθήνα, Χαλκίδα
Registration date : 25/06/2010

Αντί για βάψιμο... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Αντί για βάψιμο...   Αντί για βάψιμο... Icon_minitimeΤρι Αυγ 28 2012, 08:37

Εδώ και καιρό σκέφτομαι να κάνω μια οπτική αλλαγή στα πλαϊνα φέρρινγ και στο ντεπόζιτο της μηχανής, όμως το αποτέλεσμα θέλω να είναι ανατρέψιμο και να μπορώ να την επαναφέρω στην αρχική της κατάσταση αν τυχών δεν μου αρέσει το τελικό αποτέλεσμα.

Επομένως το βάψιμο είναι άουτ οφ κουέστιον αφού είναι μόνιμη αλλαγή και ψάχνω τις εναλλακτικές.

Από ότι έχω δει υπάρχουν δύο μέθοδοι.

α. Αυτοκόλλητα/Αυτοκόλλητες ταινίες (3M ή τύπου 3Μ)
http://www.ebay.com/itm/270762503924?item=270762503924&viewitem=&vxp=mtr

β. Φίλμ/ταινία/φύλλο (δεν ξέρω πως το λένε) που βουτάς το κομμάτι που θέλεις σε υγρό και πιάνει η ταινία στην επιφάνεια.


Ποια ειναι τα +- της κάθε περίπτωσης. Έχω δει πχ αρκετούς να έχουν βάλει κάλλυμα στυλ ανθρακόνημα που μπορεί να μπει και με τις δυο προαναφερθήσες μεθόδους.

Υ.Γ. Αλήθεια στα αυτοκίνητα/λεωφορεία που βάζουν διαφημιστικά με τι μέθοδο το κάνουν;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Highlander
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Highlander

Ηλικία : 49
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 30/05/2011

Αντί για βάψιμο... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αντί για βάψιμο...   Αντί για βάψιμο... Icon_minitimeΤρι Αυγ 28 2012, 09:01

[spam]
Έπαθα πλάκα με αυτό το σχέδιο με το χέρι.
Μου θύμισε terminator Laughing
[/spam]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gr
georgaras
gold member
gold member
georgaras

Ηλικία : 45
Τόπος : Χίος
Registration date : 24/08/2008

Αντί για βάψιμο... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αντί για βάψιμο...   Αντί για βάψιμο... Icon_minitimeΤρι Αυγ 28 2012, 13:24

Το αυτοκόλλητο είναι μια καλη επιλογή, αλλα πρεπει να κολληθεί καλα, αλλιως μετα απο καιρό υπάρχει θεμα.

Εχω δει αρκετες μηχανές με carbon αυτοκόλλητο, το αποτελεσμα οπτικά ειναι καλο αλλα σε μερικες περιπτωσεις εχει ξεκολλήσει με μερικα σημεία. Και εγω ειμαι σε σκέψεις...


Το βιντεο με το φιλμ είναι πολυ καλο, σαφως ποιο καλη εφαρμογή, αλλα ποιος το κανει Ελλαδα και ποσο στοιχίζει περίπου?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
socrates
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
socrates

Τόπος : Αθήνα, Χαλκίδα
Registration date : 25/06/2010

Αντί για βάψιμο... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αντί για βάψιμο...   Αντί για βάψιμο... Icon_minitimeΤρι Αυγ 28 2012, 14:08

georgaras έγραψε:

...
Το βιντεο με το φιλμ είναι πολυ καλο, σαφως ποιο καλη εφαρμογή, αλλα ποιος το κανει Ελλαδα και ποσο στοιχίζει περίπου?

Έλα μου ντε; Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fanartzis
Member
Member
fanartzis

Ηλικία : 43
Τόπος : athens
Registration date : 18/05/2010

Αντί για βάψιμο... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αντί για βάψιμο...   Αντί για βάψιμο... Icon_minitimeΤρι Αυγ 28 2012, 14:33

παιδια καλησπερα το φιλμ που ειδατε ειναι και αυτο μονιμο επανω στη μηχανη και δεν βγαινει με τιποτα η μονη λυση για κατι το οποιο αφαιρειται ανα πασα στιγμη ειναι το αυτοκολλητο αλλα και παλι εχει θεματα το οτι ξεκολλαει οποτε για μενα τσαμπα τα λεφτα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.fanovafes-karistinos.gr
gagarin

gagarin

Ηλικία : 67
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 04/03/2010

Αντί για βάψιμο... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αντί για βάψιμο...   Αντί για βάψιμο... Icon_minitimeΤρι Αυγ 28 2012, 22:11

Δες κι αυτο φιλε. Ψεκαζεισ κ γινεται πλασικο.
Αφαιρειται πανευκολα.
Υπαρχει αντιπροσωπος Ελλαδα. http://www.plastidip.gr/

http://www.plastidip.com/
Αναζητηση : plastidip


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Byzantinos



Registration date : 22/10/2012

Αντί για βάψιμο... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: βαφη   Αντί για βάψιμο... Icon_minitimeΔευ Οκτ 22 2012, 14:56

ξερω το υλικο το εχω δουλεψει και ειναι οντος κατι που αξιζει. Περισσοτερες πληροφοριες μπορω να δωσω σε οποιον θελει μονο μετα απο ok διαχειριστων διοτι ειμαι καινουργιος στο φορουμ και δε θα ηθελα να θεωρηθει διαφημηση
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 49
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

Αντί για βάψιμο... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αντί για βάψιμο...   Αντί για βάψιμο... Icon_minitimeΔευ Οκτ 22 2012, 15:50

Byzantinos έγραψε:
ξερω το υλικο το εχω δουλεψει και ειναι οντος κατι που αξιζει. Περισσοτερες πληροφοριες μπορω να δωσω σε οποιον θελει μονο μετα απο ok διαχειριστων διοτι ειμαι καινουργιος στο φορουμ και δε θα ηθελα να θεωρηθει διαφημηση

για δωσε πληροφοριες λεβεντια , μπορει να ενδιαφερει πολλους απο εμας για το τι ακριβως ειναι αυτο το υλικο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliptos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
akaliptos

Ηλικία : 43
Τόπος : pireas
Registration date : 23/05/2010

Αντί για βάψιμο... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αντί για βάψιμο...   Αντί για βάψιμο... Icon_minitimeΔευ Οκτ 22 2012, 15:55

Που θα μπορεσουμε αραγε να βρουμε καποιον να κανει τη πατεντα με το υγρο;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loverdos11
moderator
moderator
loverdos11

Ηλικία : 39
Τόπος : ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
Registration date : 11/03/2012

Αντί για βάψιμο... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αντί για βάψιμο...   Αντί για βάψιμο... Icon_minitimeΔευ Οκτ 22 2012, 16:00

Έχω γνωστό που κανει αυτή την δουλειά
ΑΛΛΑ ειναι Καλαμάτα.
Αν μας ενδιαφέρει μπορω να του πω.

_________________
Αντώνης DL 650 L0 Black


Αντί για βάψιμο... 33ncnm10Αντί για βάψιμο... 33e6ee10Αντί για βάψιμο... 63u2ip10Αντί για βάψιμο... Amzm8k10Αντί για βάψιμο... 2rpb8y10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliptos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
akaliptos

Ηλικία : 43
Τόπος : pireas
Registration date : 23/05/2010

Αντί για βάψιμο... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αντί για βάψιμο...   Αντί για βάψιμο... Icon_minitimeΔευ Οκτ 22 2012, 16:04

Εκει πρεπει να γινει μαζικα φανταζομαι..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loverdos11
moderator
moderator
loverdos11

Ηλικία : 39
Τόπος : ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
Registration date : 11/03/2012

Αντί για βάψιμο... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αντί για βάψιμο...   Αντί για βάψιμο... Icon_minitimeΔευ Οκτ 22 2012, 19:40

akaliptos έγραψε:
Εκει πρεπει να γινει μαζικα φανταζομαι..

Oχι απαραίτητα, αλλα θα εχουμε περισσότερα έξοδα ( μεταφορικά ) αν τα στέλνει ο καθένας μόνος του.

_________________
Αντώνης DL 650 L0 Black


Αντί για βάψιμο... 33ncnm10Αντί για βάψιμο... 33e6ee10Αντί για βάψιμο... 63u2ip10Αντί για βάψιμο... Amzm8k10Αντί για βάψιμο... 2rpb8y10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikolasr200
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος : Αθήνα
Registration date : 10/10/2010

Αντί για βάψιμο... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αντί για βάψιμο...   Αντί για βάψιμο... Icon_minitimeΔευ Οκτ 22 2012, 20:56

Byzantinos έγραψε:
ξερω το υλικο το εχω δουλεψει και ειναι οντος κατι που αξιζει. Περισσοτερες πληροφοριες μπορω να δωσω σε οποιον θελει μονο μετα απο ok διαχειριστων διοτι ειμαι καινουργιος στο φορουμ και δε θα ηθελα να θεωρηθει διαφημηση

αναφέρεσαι στο Plastidip? ή στο άλλο υλικό?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Byzantinos



Registration date : 22/10/2012

Αντί για βάψιμο... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: plastidip   Αντί για βάψιμο... Icon_minitimeΤρι Οκτ 23 2012, 09:58

σαλιγκάρι έγραψε:
Byzantinos έγραψε:
ξερω το υλικο το εχω δουλεψει και ειναι οντος κατι που αξιζει. Περισσοτερες πληροφοριες μπορω να δωσω σε οποιον θελει μονο μετα απο ok διαχειριστων διοτι ειμαι καινουργιος στο φορουμ και δε θα ηθελα να θεωρηθει διαφημηση

για δωσε πληροφοριες λεβεντια , μπορει να ενδιαφερει πολλους απο εμας για το τι ακριβως ειναι αυτο το υλικο.


λοιπον αφου εχουμε και το οκ απο admin,
το υλικο που λεω ειναι το plastidip, το εχει στο μαγαζι του ο αδελφικος φιλος(δουλευω και εγω εκει σαν δευτερη δουλεια)
ειναι σε υγρη μορφη ακριβος σαν χρωμα αυτοκινητου και το ψεκαζεις με πιστολι και μολις στεγνωσει γινετε σαν μια μεμβρανη. δε θελει προεργασια ουτε ασταρομα και αφαιρειται χωρις να κανει ζημια στο χρωμα, εχουμε βαψει ολοκληρα αυτοκινητα και οποιος θελει μπορει να δει τη δουλεια απο κοντα, για αντοχη σε ζεστη το εχω δοκιμασει να το θερμενω με πιστολι στους 120 βαθμους για δεκα λεπτα και δεν επαθε τιποτα. τωρα λεω να βαψω το προστατευτικο της εξατμισης (του scooter) θα βγαλω video απο ολη τη βαφη και θα το κανω upload.

Να σας δωσω ενα παραδειγμα τον εαυτο μου. Τωρα εχω κολησει να αγορασω ενα λευκο Vstrom, λογο δουλειας μου ειναι πολυ ευκολο να το αγορασω σε ενα αλλο χρωμα και να το βαψω λευκο ΑΛΛΑ οταν θα θελω να το πουλησω δεν παυει να ειναι ενα βαμμενο μηχανακι που ο επομενος αγοραστης αν θελει πιστευει οτι το εβαψα λογο μουρλας και οχι λογο πτωσης, ενω με το plastidip μπορει να βρω ενα Vstrom ροζ με κανελι βουλες και να το κανω λευκο σε 1 ωριστα και οταν θελω να το πουλησω απλα βγαζω το υλικο απο πανω και παλι εχω εχω το μαμα χρωμα(ροζ με κανελι βουλες) Laughing Laughing Laughing
οτι απορια εχετε με ρωτατε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V.Stratos
moderator
moderator
V.Stratos

Ηλικία : 41
Τόπος : Βόλος
Registration date : 19/08/2008

Αντί για βάψιμο... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αντί για βάψιμο...   Αντί για βάψιμο... Icon_minitimeΤρι Οκτ 23 2012, 10:17

6? έχει απέξω το σπρέυ..παίρνεις 2-3-4 τέτοια και βάφεις όλο το μηχανάκι.. Cool

Μη σας πιάσουνε κότσο παίδες..

_________________
Αντί για βάψιμο... 1331373600_20_1_EUR_3_dark

''Ride slower than your guardian angel can fly''

Reveka Project
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
george83
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
george83

Ηλικία : 40
Τόπος : Κυψέλη
Registration date : 06/12/2009

Αντί για βάψιμο... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αντί για βάψιμο...   Αντί για βάψιμο... Icon_minitimeΤρι Οκτ 23 2012, 10:34

Ερώτηση πρώτη: Βγαίνει γυαλιστερό ή ματ????

Ερώτηση δεύτερη: Πως πλένουμε τις μηχανές μετά???? Εννοώ, με πιεστικό δεν υπάρχει κίνδυνος να αφαιρεθεί???

Ερώτηση τρίτη: Πώς αφαιρείται???

Ερώτηση τέταρτη: Εαν κολληθεί αυτοκόλλητο επάνω και θέλουμε να το αλλάξουμε, θα βγει και το χρώμα???

...and last but not least...

Ερώτηση πέμπτη: Αφήνει τίποτα σημάδια??? Εννοώ, μήπως προκαλεί αλλοίωση του κανονικού χρώματος???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Byzantinos



Registration date : 22/10/2012

Αντί για βάψιμο... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αντί για βάψιμο...   Αντί για βάψιμο... Icon_minitimeΤρι Οκτ 23 2012, 11:27

george83 έγραψε:
Ερώτηση πρώτη: Βγαίνει γυαλιστερό ή ματ????

Ερώτηση δεύτερη: Πως πλένουμε τις μηχανές μετά???? Εννοώ, με πιεστικό δεν υπάρχει κίνδυνος να αφαιρεθεί???

Ερώτηση τρίτη: Πώς αφαιρείται???

Ερώτηση τέταρτη: Εαν κολληθεί αυτοκόλλητο επάνω και θέλουμε να το αλλάξουμε, θα βγει και το χρώμα???

...and last but not least...

Ερώτηση πέμπτη: Αφήνει τίποτα σημάδια??? Εννοώ, μήπως προκαλεί αλλοίωση του κανονικού χρώματος???

1)Colours available: Red, Yellow, Blue, Black, Brown, Green, White and Clear.
ALSO available in our Fluorescent Red, Yellow, Pink, Blue, Orange, Green, and Purple
δεν εχει τυχει να ζητησει κανενας γυαλιστερο!!! ολοι θελουν τα ματ
2)προσωπικα προτεινω με λαστιχο αν βαλεις πιεστικο απο μακρια και χωρις full πιεση.
3)οπως βγαζεις τη φλουδα απο το δερμα σου το καλοκαιρι Smile τραβας και βγαινει.
4)δεν το εχω δοκιμασει, μολις βρω ευκαιρια θα δοκιμασω και θα σου πω
5)δε υπαρχει κανενα προβλημα με το μαμα χρωμα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
george83
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
george83

Ηλικία : 40
Τόπος : Κυψέλη
Registration date : 06/12/2009

Αντί για βάψιμο... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αντί για βάψιμο...   Αντί για βάψιμο... Icon_minitimeΤρι Οκτ 23 2012, 11:32

Άμεση απάντηση!!!

Ωραίος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sakismip
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
sakismip

Ηλικία : 43
Τόπος : Kαστοριά
Registration date : 22/03/2009

Αντί για βάψιμο... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αντί για βάψιμο...   Αντί για βάψιμο... Icon_minitimeΤρι Οκτ 23 2012, 12:06

πόσο κοστίζει η αλλάγή λοιπόν για ένα v-strom?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
iliastrom
Member
Member
iliastrom

Ηλικία : 62
Τόπος : Νίκαια...Πειραιάς
Registration date : 17/08/2010

Αντί για βάψιμο... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αντί για βάψιμο...   Αντί για βάψιμο... Icon_minitimeΤρι Οκτ 23 2012, 12:55

σαλιγκάρι έγραψε:
Byzantinos έγραψε:
ξερω το υλικο το εχω δουλεψει και ειναι οντος κατι που αξιζει. Περισσοτερες πληροφοριες μπορω να δωσω σε οποιον θελει μονο μετα απο ok διαχειριστων διοτι ειμαι καινουργιος στο φορουμ και δε θα ηθελα να θεωρηθει διαφημηση

για δωσε πληροφοριες λεβεντια , μπορει να ενδιαφερει πολλους απο εμας για το τι ακριβως ειναι αυτο το υλικο.

Για πες που μπορούμε να το δούμε ...που ακριβώς βρίσκεται
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.pantazisparts.gr
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 49
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

Αντί για βάψιμο... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αντί για βάψιμο...   Αντί για βάψιμο... Icon_minitimeΤρι Οκτ 23 2012, 13:28

μπορεις να μου πεις τι ποσοτητα χρειαζομαι για να βαψω 4 ζαντες αυτοκινητου?
επισης απο την εμπειρια σου στο συγκεκριμενο υλικο θεωρεις οτι αντεχει στο χρονο αξιζει τον κοπο η θα χρειαζομαι μια φορα το χρονο περασμα με τα σπρει?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jk_prince
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
jk_prince

Ηλικία : 49
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 06/09/2011

Αντί για βάψιμο... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αντί για βάψιμο...   Αντί για βάψιμο... Icon_minitimeΤρι Οκτ 23 2012, 13:49

V.Stratos έγραψε:
6? έχει απέξω το σπρέυ..παίρνεις 2-3-4 τέτοια και βάφεις όλο το μηχανάκι.. Cool

Μη σας πιάσουνε κότσο παίδες..

Δεν βαζεις και ενα link γιατι μονο αυτες τις τιμες δεν ειδα (4πλασιες και 5πλασιες ειδα)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://patra2.meteoclub.gr
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 49
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

Αντί για βάψιμο... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αντί για βάψιμο...   Αντί για βάψιμο... Icon_minitimeΤρι Οκτ 23 2012, 14:36

jk_prince έγραψε:
V.Stratos έγραψε:
6? έχει απέξω το σπρέυ..παίρνεις 2-3-4 τέτοια και βάφεις όλο το μηχανάκι.. Cool

Μη σας πιάσουνε κότσο παίδες..

Δεν βαζεις και ενα link γιατι μονο αυτες τις τιμες δεν ειδα (4πλασιες και 5πλασιες ειδα)


αντε ντε.............τι το λες και δε το κοτσαρεις λεβεντη μου?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Byzantinos



Registration date : 22/10/2012

Αντί για βάψιμο... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αντί για βάψιμο...   Αντί για βάψιμο... Icon_minitimeΤρι Οκτ 23 2012, 15:00

καλησπέρα και παλι,

τωρα πειρα τηλεφωνω στο καταστημα και ρωτησα τιμες

ενα vstorm ολοκληρο περιππου 200? (αν φερει καποιος λυμενα τα κομματια) 250? αν το λυσουν τα παιδια.

οσο για το φιλο που ρωτησε για ζαντες υπολογιζε γυρο στο κιλο αναλογα το ποσο παχος θελεις να εχει και ποσα χερια θα το περασεις. Ενα αυτοκινητο θελει περιπου 7 κιλα για καλο αποατελεσμα. Για οσους ρωτησαν για σπρεϊ δεν εχω απαντηση γιατι δεν το εχω δοκιμασει και δεν ξερω ποσο καλο μπορει να ειναι το αποτελεσμα σε σχεση με ενα επαγγελματικο πιστολι.

η εφαρμογη γινετε στο καταστημα :

Αρμουτακης κ σια
Μανιακιου 37 περιστερι
2105316006 (οποιος θελει μιλαει με το Στελιο)

ελπιζω να σας καλυψα.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Byzantinos στις Τρι Οκτ 23 2012, 16:43, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikolasr200
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος : Αθήνα
Registration date : 10/10/2010

Αντί για βάψιμο... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αντί για βάψιμο...   Αντί για βάψιμο... Icon_minitimeΤρι Οκτ 23 2012, 16:27

jk_prince έγραψε:
V.Stratos έγραψε:
6? έχει απέξω το σπρέυ..παίρνεις 2-3-4 τέτοια και βάφεις όλο το μηχανάκι.. Cool

Μη σας πιάσουνε κότσο παίδες..

Δεν βαζεις και ενα link γιατι μονο αυτες τις τιμες δεν ειδα (4πλασιες και 5πλασιες ειδα)

μία από τα ίδια..όσους βρήκα από amazon σε τιμές χώμα δεν στέλνουν Ελλάδα, και είμαι στο τσακ να παραγγείλω απο foliatec αλλά μου βγαίνει 50 ευρώ σχεδόν τα δύο σπρέυ.. :S
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Αντί για βάψιμο...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Προστασία, οπτικές βελτιώσεις-
Μετάβαση σε: