Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 GIVI E55 TECH

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ReBeLoS
Member
Member
ReBeLoS

Ηλικία : 49
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 13/08/2012

GIVI E55 TECH - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GIVI E55 TECH   GIVI E55 TECH - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Αυγ 16 2012, 21:51

Εγω μιλησα με διαφορους εκτος απο εκει και τελικα απο τον τροπο που μου μιλησαν ολοι κατεληξα στον Σταπουντζη.
Απο βδομαδα του δινω την προκαταβολη και την μεθεπομενη Τριτη Τεταρτη θα το εχω στα χερια μου πρωτα ο Θεος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
n.l
Member
Member
n.l

Ηλικία : 44
Τόπος : Θεσσαλονίκη-Ηγουμενίτσα
Registration date : 18/04/2012

GIVI E55 TECH - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GIVI E55 TECH   GIVI E55 TECH - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Αυγ 21 2012, 01:55

Θέλω να βάλω κ γω την εν λόγω ή την 52trekker (monokey).Φοράω μια MBK 44 λίτρων(όχι monokey,σαν την καρρα 46 ένα πράμα)και η ερώτησή μου επειδή δεν γνωρίζω καθόλου είναι:αλλάζω μόνο πιατάκι με κόστος περί τα 15 ευρώ όπως μου είπαν τηλεφωνικά στο mega bazzar θεσ/νίκης ή κάτι άλλο? unsure
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
n.l
Member
Member
n.l

Ηλικία : 44
Τόπος : Θεσσαλονίκη-Ηγουμενίτσα
Registration date : 18/04/2012

GIVI E55 TECH - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GIVI E55 TECH   GIVI E55 TECH - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Αυγ 21 2012, 22:21

n.l έγραψε:
Θέλω να βάλω κ γω την εν λόγω ή την 52trekker (monokey).Φοράω μια MBK 44 λίτρων(όχι monokey,σαν την καρρα 46 ένα πράμα)και η ερώτησή μου επειδή δεν γνωρίζω καθόλου είναι:αλλάζω μόνο πιατάκι με κόστος περί τα 15 ευρώ όπως μου είπαν τηλεφωνικά στο mega bazzar θεσ/νίκης ή κάτι άλλο? unsure

Κάποιος ρε παιδιά???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

GIVI E55 TECH - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GIVI E55 TECH   GIVI E55 TECH - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Αυγ 22 2012, 01:20

το πιατάκι παίζει από 35 εώς 45 κ όχι 15 αλλά ναι μόνο αυτό αλλάζεις. χρειάζεσαι ένα Ε250 by givi δλδ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
n.l
Member
Member
n.l

Ηλικία : 44
Τόπος : Θεσσαλονίκη-Ηγουμενίτσα
Registration date : 18/04/2012

GIVI E55 TECH - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GIVI E55 TECH   GIVI E55 TECH - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Αυγ 22 2012, 01:26

και γω για τόσο ήξερα αλλά γιατί μου είπαν 15?πλαστικά είναι αυτά έτσι?αντέχουν το φόρτωμα? GIVI E55 TECH - Σελίδα 2 8117
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

GIVI E55 TECH - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GIVI E55 TECH   GIVI E55 TECH - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Αυγ 22 2012, 14:47

n.l έγραψε:
και γω για τόσο ήξερα αλλά γιατί μου είπαν 15?πλαστικά είναι αυτά έτσι?αντέχουν το φόρτωμα? GIVI E55 TECH - Σελίδα 2 8117

Υπάρχουν και μεταλλικά πιο ανθεκτικά!!!!!!! Suspect Suspect Suspect



Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
n.l
Member
Member
n.l

Ηλικία : 44
Τόπος : Θεσσαλονίκη-Ηγουμενίτσα
Registration date : 18/04/2012

GIVI E55 TECH - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GIVI E55 TECH   GIVI E55 TECH - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Αυγ 22 2012, 16:25

Το γνωρίζω.Bλέποντας τις βάσεις-πιάστρες και για monolock και για monokey βαλίτσες παρατηρώ ότι και τα δύο αποτελούνται από μία βάση σαν σχάρα(πλέγμα) και ένα πιάτο πλαστικό,απλά τα κουμπώματα διαφέρουν.Μήπως γι'αυτό μου είπαν στο mega bazzar θεσ/νίκης ότι πρέπει να αλλάξω μόνο πιατάκι(15ευρώ) επειδή ήδη έχω τη βάση-σχάρα για να πατήσει επάνω?


mouuuuuu mouuuuuu mouuuuuu
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

GIVI E55 TECH - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GIVI E55 TECH   GIVI E55 TECH - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Αυγ 22 2012, 17:58

n.l έγραψε:
Το γνωρίζω.Bλέποντας τις βάσεις-πιάστρες και για monolock και για monokey βαλίτσες παρατηρώ ότι και τα δύο αποτελούνται από μία βάση σαν σχάρα(πλέγμα) και ένα πιάτο πλαστικό,απλά τα κουμπώματα διαφέρουν.Μήπως γι'αυτό μου είπαν στο mega bazzar θεσ/νίκης ότι πρέπει να αλλάξω μόνο πιατάκι(15ευρώ) επειδή ήδη έχω τη βάση-σχάρα για να πατήσει επάνω?


mouuuuuu mouuuuuu mouuuuuu

Μα τα κουμπώματα είναι αυτά που κάνουν όλη τη δουλειά, τα υπόλοιπα είναι η γαρνιτούρα! Και με 15 ευρώ βάση σε κόβω χλωμό!

Οπότε ή παίρνεις το πλαστικό που σου λέει ο ταζάκος που είναι η επίσημη λύση ή πας σε μεταλλικό είτε από τη givi είτε σε αφτερμαρκετ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
n.l
Member
Member
n.l

Ηλικία : 44
Τόπος : Θεσσαλονίκη-Ηγουμενίτσα
Registration date : 18/04/2012

GIVI E55 TECH - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GIVI E55 TECH   GIVI E55 TECH - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Αυγ 22 2012, 20:35

Μάλλον από το μαγαζί με μπέρδεψε μία που μίλησα,δίνοντας μου να καταλάβω ότι αφού έχω τη βάση από το monolock θα άλλαζα το πλαστικό πιατάκι και τα κουμπώματα και θα γίνονταν μετατροπή σε monokey,δεν ήξερα ότι αυτά τα δύο πάνε μαζί κ αλλάζει όλο What a Face ...thanks for the tip cyclops Κάποιο λίνκ για βάσεις και μεταλλικές αν γίνεται givi ή aftermarket?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMEYROS

JIMEYROS

Ηλικία : 44
Registration date : 10/04/2012

GIVI E55 TECH - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GIVI E55 TECH   GIVI E55 TECH - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Αυγ 22 2012, 21:24

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikolasr200
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος : Αθήνα
Registration date : 10/10/2010

GIVI E55 TECH - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GIVI E55 TECH   GIVI E55 TECH - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Νοε 12 2012, 01:06

θα ήθελα μια γνώμη και από κάτοχο μιας Kappa 53l..

η εικόνα που έχω μέχρι στιγμής με την Givi Ε55, τόσο από τη δική μου, όσο και από άλλα μέλη με τα στοιχεία που έχουν αναφέρει κατά καιρούς, είναι πως πρόκειται πράγματι για μια όμορφη βαλίτσα, αλλα ως εκεί. Ποιοτικά θεωρώ πως δεν ανταποκρίνεται στις προσδοκίες μου τελικά και στο κόστος φυσικά και εδώ θα ήθελα την γνώμη κάποιου με μία Kappa 53, γιατί θεωρώ πως μάλλον πρέπει να υπερτερούν οι Kappa ποιοτικά..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
massai
gold member
gold member
massai

Ηλικία : 50
Τόπος : Ίλιον
Registration date : 03/11/2008

GIVI E55 TECH - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GIVI E55 TECH   GIVI E55 TECH - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Νοε 12 2012, 11:51

Ποιοτικότερη ή όχι δεν ξέρω, δε νομίζω κιόλας για να είμαι ακριβοδίκαιος
Πάντως μιά χαρά είναι η 53άρα κάπα, τα κάνει όλα μιά χαρα, δεν κολλάει, δε μαγκώνει κτλ κτλ
Ικανοποιημένος στο έπακρο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikolasr200
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος : Αθήνα
Registration date : 10/10/2010

GIVI E55 TECH - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GIVI E55 TECH   GIVI E55 TECH - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Νοε 12 2012, 14:43

massai έγραψε:
Ποιοτικότερη ή όχι δεν ξέρω, δε νομίζω κιόλας για να είμαι ακριβοδίκαιος
Πάντως μιά χαρά είναι η 53άρα κάπα, τα κάνει όλα μιά χαρα, δεν κολλάει, δε μαγκώνει κτλ κτλ
Ικανοποιημένος στο έπακρο

συνυπολόγισε πόσους έχουν αναφέρει πρόβλημα με τους βραχίονες συγκράτησης του καπακιού, ότι μετά από κάμποσο παίρνει τζόγους, με το περιμετρικό διακοσμητικό πλαστικό που ορισμένοι έχουν αναφέρει ότι τους βγήκε από τη θέση τους.. κλπ, κλπ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
δίας
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
δίας

Ηλικία : 41
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 07/06/2010

GIVI E55 TECH - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GIVI E55 TECH   GIVI E55 TECH - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Νοε 12 2012, 15:31

και εγώ δεν ξέρω αν είναι ποιοτικότερη, αλλά σχεδόν ένα χρόνο που την έχω τώρα, δεν έχω κανένα παράπονο.
δεν μου έχει δημιουργήσει το παραμικρό πρόβλημα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://riding-around.blogspot.gr/
cantona
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
cantona

Ηλικία : 51
Τόπος : Λουτσαίος
Registration date : 10/03/2008

GIVI E55 TECH - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GIVI E55 TECH   GIVI E55 TECH - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Νοε 12 2012, 20:15

nikolasr200 έγραψε:
massai έγραψε:
Ποιοτικότερη ή όχι δεν ξέρω, δε νομίζω κιόλας για να είμαι ακριβοδίκαιος
Πάντως μιά χαρά είναι η 53άρα κάπα, τα κάνει όλα μιά χαρα, δεν κολλάει, δε μαγκώνει κτλ κτλ
Ικανοποιημένος στο έπακρο

συνυπολόγισε πόσους έχουν αναφέρει πρόβλημα με τους βραχίονες συγκράτησης του καπακιού, ότι μετά από κάμποσο παίρνει τζόγους, με το περιμετρικό διακοσμητικό πλαστικό που ορισμένοι έχουν αναφέρει ότι τους βγήκε από τη θέση τους.. κλπ, κλπ

Κι εγώ πριν λίγο καιρό ήμουν έτοιμος να την κάνω τράμπα με την δική μου 53αρα από ένα παιδί που την ήθελε στο moto.gr,επειδή την είχε με όλα το κοκοκόψαρα που μπορεί να πάρει επάνω έτοιμη,αλλά έκανα πίσω γιατί είδα τις 55αρες δυο φίλων με τα γνωστά προβλήματα και δεν το κυνήγησα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

GIVI E55 TECH

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ταξιδιωτικός εξοπλισμός-
Μετάβαση σε: