Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Δεν φταίω εγώ που μεγαλώνω !!!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 58
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

Δεν φταίω εγώ που μεγαλώνω !!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Δεν φταίω εγώ που μεγαλώνω !!!!!!!   Δεν φταίω εγώ που μεγαλώνω !!!!!!! Icon_minitimeΠεμ Αυγ 09 2012, 15:17

Ατίθασο παιδί.. ανυπάκουο.. δυναμικό.. ευαίσθητο..
«Να προσέχεις.. δεν θα σου βγει σε καλό» μου είπαν κάποτε..
Και τα χρόνια πέρναγαν.. και εγώ μεγάλωνα.. κάποιες φορές περισσότερο απʼ όσο έπρεπε..
Έμαθα πολλά, μου έμαθαν.. πήρα, έδωσα, ρίσκαρα, κέρδισα, έχασα, με έχασα… αγάπησα, αγαπήθηκα, έφαγα τα μούτρα μου, αφέθηκα, έπιασα πάτο.. ξανασηκώθηκα ..
Μαθαίνω.. με μαθαίνω, με έμαθαν..
Χαμογελάω, κλαίω, πονάω, λυπάμαι, ερωτεύομαι, αγαπάω, θυμάμαι..
Ότι είμαι τώρα στα χρόνια που πέρασαν το χρωστάω.. και στους ανθρώπους που μπήκαν στην ζωή μου.. για πολύ.. για λίγο.. για πάντα..

Είμαι ότι είμαι.. και ότι είμαι φαίνεται.. δεν κρύβεται με τίποτα.. δεν θέλω να το κρύψω.. αγαπώ τα λάθη μου γιατί είναι και αυτά κάτι από μένα.. γιατί με έμαθαν, με έκαναν καλύτερο (νομίζω.. ελπίζω!)
Δεν λέω πολλά.. δεν μιλάω πολύ.. όμως καταλαβαίνω.. πιο πολλά από όσα νομίζουν.. πιο πολλά απʼ όσα δείχνω..
Τα χρόνια περνούν και εγώ μεγαλώνω.. μα όσα χρόνια και αν περάσουν .. ότι και να γίνει ..θα είμαι πάντα εγώ…
Ελπίζω να μου βγει σε καλό…

_________________
Δεν φταίω εγώ που μεγαλώνω !!!!!!! 107kpb5Δεν φταίω εγώ που μεγαλώνω !!!!!!! 53k93k
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
socrates
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
socrates

Τόπος : Αθήνα, Χαλκίδα
Registration date : 25/06/2010

Δεν φταίω εγώ που μεγαλώνω !!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δεν φταίω εγώ που μεγαλώνω !!!!!!!   Δεν φταίω εγώ που μεγαλώνω !!!!!!! Icon_minitimeΠεμ Αυγ 09 2012, 15:43

Εσύ δεν μεγαλώνεις... βελτιώνεσαι!!! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aristrom
gold member
gold member
aristrom

Ηλικία : 57
Τόπος : Αιγιο
Registration date : 05/05/2008

Δεν φταίω εγώ που μεγαλώνω !!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δεν φταίω εγώ που μεγαλώνω !!!!!!!   Δεν φταίω εγώ που μεγαλώνω !!!!!!! Icon_minitimeΠεμ Αυγ 09 2012, 16:10

Τσάκω δύο παγωμένες ! geiamas
geia
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GOEF
Member
Member
GOEF

Τόπος : ΚΡΗΤΗ
Registration date : 25/01/2008

Δεν φταίω εγώ που μεγαλώνω !!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δεν φταίω εγώ που μεγαλώνω !!!!!!!   Δεν φταίω εγώ που μεγαλώνω !!!!!!! Icon_minitimeΠεμ Αυγ 09 2012, 18:18

Γεια σου καπετάν Rory!!!! πότε θα πιούμε μια τσικουδιά?? Το ΣΚ θα είμαι Γεράπετρο, θα σε πετύχω?

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paitos
gold member
gold member
paitos

Ηλικία : 47
Τόπος : Χανια
Registration date : 08/07/2008

Δεν φταίω εγώ που μεγαλώνω !!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δεν φταίω εγώ που μεγαλώνω !!!!!!!   Δεν φταίω εγώ που μεγαλώνω !!!!!!! Icon_minitimeΠεμ Αυγ 09 2012, 20:12

Και μετα λες για μενα μαρη καλογρια Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 41
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

Δεν φταίω εγώ που μεγαλώνω !!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δεν φταίω εγώ που μεγαλώνω !!!!!!!   Δεν φταίω εγώ που μεγαλώνω !!!!!!! Icon_minitimeΠαρ Αυγ 10 2012, 10:16

μεγαλώνεις αλλά δεν γερνάς...

εγώ όταν μεγαλώσω θέλω να γίνω... παππούς! rock
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 58
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

Δεν φταίω εγώ που μεγαλώνω !!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δεν φταίω εγώ που μεγαλώνω !!!!!!!   Δεν φταίω εγώ που μεγαλώνω !!!!!!! Icon_minitimeΠαρ Αυγ 10 2012, 12:56

GOEF έγραψε:
Γεια σου καπετάν Rory!!!! πότε θα πιούμε μια τσικουδιά?? Το ΣΚ θα είμαι Γεράπετρο, θα σε πετύχω?

Γιωργη φίλε μου θα ειμαι Χανιά και Υπηρεσία γκρρρρρρρρρρρρρ αλλα που θα πάει θα την πιούμε την τσικουδιά μας geia

_________________
Δεν φταίω εγώ που μεγαλώνω !!!!!!! 107kpb5Δεν φταίω εγώ που μεγαλώνω !!!!!!! 53k93k
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
 

Δεν φταίω εγώ που μεγαλώνω !!!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φόρουμ Κρήτης-
Μετάβαση σε: