Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Κάποιο ζώο πατρινό..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Man With No Name
Member
Member
Man With No Name

Ηλικία : 51
Τόπος : Minara City
Registration date : 17/01/2008

Κάποιο ζώο πατρινό.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Κάποιο ζώο πατρινό..   Κάποιο ζώο πατρινό.. Icon_minitimeΔευ Αυγ 06 2012, 19:12

..Αποφάσισε πως έχω χρήματα να πληρώσω τα γαμησιάτικά του και το Σάββατο το πρωί στο carrefour μου ξήλωσε δεξιά χούφτα και αντίβαρο..
Μου μαγάρισες το μηχανάκι ρε αλήτη και εύχομαι να σου βγει από τη μύτη!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

Κάποιο ζώο πατρινό.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κάποιο ζώο πατρινό..   Κάποιο ζώο πατρινό.. Icon_minitimeΤρι Αυγ 07 2012, 11:28

Αρχίσανε τις μ@λ@κίες.. Θα ακούσουμε πολλά ακόμα παιδιά προσοχή!! Το παιδι με το varadero που σας έλεγα την αλλη φορα που του το έκλεψαν, βρήκε τα πλαστικά μόνο. angry
Man αν φόραγες τα μαμά αντίβαρα εχω εγώ να σου δώσω.Στειλε μου πμ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jk_prince
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
jk_prince

Ηλικία : 49
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 06/09/2011

Κάποιο ζώο πατρινό.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κάποιο ζώο πατρινό..   Κάποιο ζώο πατρινό.. Icon_minitimeΤρι Αυγ 21 2012, 03:32

Φιλαρακο θα σου προτεινα να αλλαξεις τον τιτλο γιατι, εκτος και αν τον επιασες και ετσι εισαι σιγουρος οτι ειναι Πατρινος, πολυ απλα θιγεις ουκ ολιγα ατομα που ειναι απο την Πατρα και μαζι και τον εαυτο σου. Καταλαβαινω την αγανακτηση σου(και ποιος αλλωστε δεν θα την καταλαβαινε) αλλα ο τιτλος ειναι το λιγοτερο απαραδεκτος.

Παντα φιλικα
Δημητρης απο Πατρα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://patra2.meteoclub.gr
andreasp
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
andreasp

Ηλικία : 46
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 29/01/2010

Κάποιο ζώο πατρινό.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κάποιο ζώο πατρινό..   Κάποιο ζώο πατρινό.. Icon_minitimeΤρι Αυγ 21 2012, 08:23

jk_prince έγραψε:
Φιλαρακο θα σου προτεινα να αλλαξεις τον τιτλο γιατι, εκτος και αν τον επιασες και ετσι εισαι σιγουρος οτι ειναι Πατρινος, πολυ απλα θιγεις ουκ ολιγα ατομα που ειναι απο την Πατρα και μαζι και τον εαυτο σου. Καταλαβαινω την αγανακτηση σου(και ποιος αλλωστε δεν θα την καταλαβαινε) αλλα ο τιτλος ειναι το λιγοτερο απαραδεκτος.

Παντα φιλικα
Δημητρης απο Πατρα

Πολύ ευαίσθητοι έχουμε γίνει!
Στην Πάτρα έγινε... Πατρινός θα ήταν κατα πάσα πιθανότητα.
Μπορεί βέβαια να ήταν και ζώο Πυργιώτικο! Ζώο ήταν πάντως. Τώρα το Made in, λίγο με νοιάζει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

Κάποιο ζώο πατρινό.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κάποιο ζώο πατρινό..   Κάποιο ζώο πατρινό.. Icon_minitimeΤρι Αυγ 21 2012, 08:36

andreasp έγραψε:
jk_prince έγραψε:
Φιλαρακο θα σου προτεινα να αλλαξεις τον τιτλο γιατι, εκτος και αν τον επιασες και ετσι εισαι σιγουρος οτι ειναι Πατρινος, πολυ απλα θιγεις ουκ ολιγα ατομα που ειναι απο την Πατρα και μαζι και τον εαυτο σου. Καταλαβαινω την αγανακτηση σου(και ποιος αλλωστε δεν θα την καταλαβαινε) αλλα ο τιτλος ειναι το λιγοτερο απαραδεκτος.

Παντα φιλικα
Δημητρης απο Πατρα

Πολύ ευαίσθητοι έχουμε γίνει!
Στην Πάτρα έγινε... Πατρινός θα ήταν κατα πάσα πιθανότητα.
Μπορεί βέβαια να ήταν και ζώο Πυργιώτικο! Ζώο ήταν πάντως. Τώρα το Made in, λίγο με νοιάζει.
Δεν υπάρχει θέμα προσβολής σε κανέναν φίλε πρίγκηπα, τα ζώα είναι ζώα κι ακόμα χειρότερα.Απ΄ οπου κι αν είναι δεν μας ενδιαφέρει.. Κάποιο ζώο πατρινό.. 747395
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jk_prince
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
jk_prince

Ηλικία : 49
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 06/09/2011

Κάποιο ζώο πατρινό.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κάποιο ζώο πατρινό..   Κάποιο ζώο πατρινό.. Icon_minitimeΤρι Αυγ 21 2012, 11:47

andreasp έγραψε:
jk_prince έγραψε:
Φιλαρακο θα σου προτεινα να αλλαξεις τον τιτλο γιατι, εκτος και αν τον επιασες και ετσι εισαι σιγουρος οτι ειναι Πατρινος, πολυ απλα θιγεις ουκ ολιγα ατομα που ειναι απο την Πατρα και μαζι και τον εαυτο σου. Καταλαβαινω την αγανακτηση σου(και ποιος αλλωστε δεν θα την καταλαβαινε) αλλα ο τιτλος ειναι το λιγοτερο απαραδεκτος.

Παντα φιλικα
Δημητρης απο Πατρα

Πολύ ευαίσθητοι έχουμε γίνει!
Στην Πάτρα έγινε... Πατρινός θα ήταν κατα πάσα πιθανότητα.
Μπορεί βέβαια να ήταν και ζώο Πυργιώτικο! Ζώο ήταν πάντως. Τώρα το Made in, λίγο με νοιάζει.

Στο θεμα του "ζωου" συμφωνω και επαυξανω και δεν θα υπηρχε κανενα προβλημα. Απο κει και περα η στοχοποιηση με πειραξε(ναι και για καποιους μπορει να θεωρηθει περιεργο). Οπως αλλαξα στο τοπικ τον τιτλο απο "μ@λ@κες" σε "ασυνοιδητους" (αν θυμαμαι καλα) ετσι πολυ απλα και αυτη ειναι γενικευση,
Δηλαδη αν γραψω εγω "Ενας μ@λ@κ@ς Αθηναιος μου πεταξε τη μηχανη με το αμαξι του στην Ομονοια" ή "Ενα ζωον ασφαλιστης...." ή "Ενας ηλιθιος με V Strom....."δεν ειναι στοχοποιηση ομαδων; δεν θα παρεξηγηθουν καποιοι γιατι τους βαζω ολους στο ιδιο καλαθι
Επισης επειδη μπορει να παρεξηγηθει και αυτο γιατι ειμαι περιεργος το "φιλαρακο" προερχεται απο τον Πατρινο ιδιωματισμο "φιλαρακο μου", οπως λεμε εδω στη Πατρα "Γιατρε μου", "φιλε μου " και ου το καθεξης, και οχι απο τον ορο που μπορει να θεωρηθει υποτιμητικος "φιλαρακι"
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://patra2.meteoclub.gr
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

Κάποιο ζώο πατρινό.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κάποιο ζώο πατρινό..   Κάποιο ζώο πατρινό.. Icon_minitimeΤρι Αυγ 21 2012, 11:56

Κι ο συγγραφέας συντοπίτης είναι οπότε μην το πέρνεις προσωπικά.. Αν θελουμε να πιαστούμε από λέξεις υπάρχουν ένα σωρό.Όσο για τα "φιλαράκο" κλπ όταν δεν ξέρεις τον άλλον καλό ειναι να τον λές με το ονομά του.Τελειώνει εδώ το θέμα, αν συνεχίζει να σε ενοχλεί μίλα με πμ με τον man. geia
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikos147
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
nikos147

Registration date : 06/08/2010

Κάποιο ζώο πατρινό.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κάποιο ζώο πατρινό..   Κάποιο ζώο πατρινό.. Icon_minitimeΤρι Αυγ 21 2012, 12:07

Συγνωμη ρε παιδιά αλλά με τι ασχολείστε??? Στην Πάτρα δεν έγινε το σκηνικό? Άρα κάποιος από την Πάτρα το έκανε και άρα είναι ζώο πατρινό...να το έκανε Αθηναιος δεν νομίζω αν και είναι πιθανό μιας και έχουμε αρκετά ζώα και εδω!!!


Έχουμε ξεφυγει νομίζω όλοι μας μιας και παντου γυρω μας ανακαλύπτουμε στοχοποιήσεις, διχασμούς, διχόνοιες ακόμη και στα πιό απλά καθημερινά θέματα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andreasp
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
andreasp

Ηλικία : 46
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 29/01/2010

Κάποιο ζώο πατρινό.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κάποιο ζώο πατρινό..   Κάποιο ζώο πατρινό.. Icon_minitimeΤρι Αυγ 21 2012, 12:10

nikos147 έγραψε:

Έχουμε ξεφυγει νομίζω όλοι μας μιας και παντου γυρω μας ανακαλύπτουμε στοχοποιήσεις, διχασμούς, διχόνοιες ακόμη και στα πιό απλά καθημερινά θέματα...

Εντελώς! Μα εντελώς λέμε!...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jumaru
gold member
gold member
Jumaru

Ηλικία : 45
Τόπος : Πιο πανω απο τα ελατα
Registration date : 10/03/2011

Κάποιο ζώο πατρινό.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κάποιο ζώο πατρινό..   Κάποιο ζώο πατρινό.. Icon_minitimeΤρι Αυγ 21 2012, 12:26

nikos147 έγραψε:
Συγνωμη ρε παιδιά αλλά με τι ασχολείστε??? Στην Πάτρα δεν έγινε το σκηνικό? Άρα κάποιος από την Πάτρα το έκανε και άρα είναι ζώο πατρινό...να το έκανε Αθηναιος δεν νομίζω αν και είναι πιθανό μιας και έχουμε αρκετά ζώα και εδω!!!


Έχουμε ξεφυγει νομίζω όλοι μας μιας και παντου γυρω μας ανακαλύπτουμε στοχοποιήσεις, διχασμούς, διχόνοιες ακόμη και στα πιό απλά καθημερινά θέματα...

στο καρεφουρ να ξερεις πως περα απο τους Πατρινους επισκεπτονται οι περισσοτεροι εκδρομεις που κατευθυνονται προς Πυργο και νησια Ιονιου για ψωνια μιας κ βολευει η εξοδος απο Περιμετρικη στην Γλαυκου κ δεν χρειαζεται να μπουν κεντρο Πατρας να φανε κινηση...!!!

ΖΩΟ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΑΛΛΑ....ΤΙ ΕΘΝΙΚΟΤΗΤΑΣ ΗΤΑΝ Ο ΦΟΥΣΤΗΣ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ...!!!!

XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

Κάποιο ζώο πατρινό.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κάποιο ζώο πατρινό..   Κάποιο ζώο πατρινό.. Icon_minitimeΤρι Αυγ 21 2012, 12:27

Δεν χρειάζεται να ασχολούμαστε με τέτοια θέματα, ο άνθρωπος έπεσε θύμα κλοπής αυτό να βλέπουμε κι αν μπορούμε να τον βοηθήσουμε. Κάποιο ζώο πατρινό.. 8117
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jumaru
gold member
gold member
Jumaru

Ηλικία : 45
Τόπος : Πιο πανω απο τα ελατα
Registration date : 10/03/2011

Κάποιο ζώο πατρινό.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κάποιο ζώο πατρινό..   Κάποιο ζώο πατρινό.. Icon_minitimeΤρι Αυγ 21 2012, 12:31

Καβατζα χουφτα εχω δεξια απο παλια αλλα εχει γρατσουνιες στην γωνια..!!
μπορω να βαλω κ φωτο αν την θες να κανεις την δουλεια σου..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V - NIGHTHAWK
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
V - NIGHTHAWK

Ηλικία : 39
Τόπος : Από τον άλλο κόσμο κουφάλες..... κάμπος
Registration date : 06/07/2011

Κάποιο ζώο πατρινό.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κάποιο ζώο πατρινό..   Κάποιο ζώο πατρινό.. Icon_minitimeΤρι Αυγ 21 2012, 12:35

πωωωωωωωω ρε φιλε τι γινεται....... δλδ πρεπει να ημαστε πανω την μηχανη ολη την ωρα...... γαμω τον .......... μου ..... να τον επιασεις εκεινη την στιγμη και μετα που τον πονη και που τον σφαζει.....



πππφφφφφφφφ και δεν τον ειδες και κανενας το βρωμιαρη....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
shadow.gr.
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
shadow.gr.

Ηλικία : 47
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 25/05/2008

Κάποιο ζώο πατρινό.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κάποιο ζώο πατρινό..   Κάποιο ζώο πατρινό.. Icon_minitimeΤετ Αυγ 22 2012, 03:21

V - NIGHTHAWK έγραψε:
πωωωωωωωω ρε φιλε τι γινεται....... δλδ πρεπει να ημαστε πανω την μηχανη ολη την ωρα...... γαμω τον .......... μου ..... να τον επιασεις εκεινη την στιγμη και μετα που τον πονη και που τον σφαζει.....



πππφφφφφφφφ και δεν τον ειδες και κανενας το βρωμιαρη....


+ πολλα...


στο τελος θα τις βαλουμε στο σαλονι και θα κοιμομαστε πανω στην σελα.... Suspect Suspect
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leonady2
gold member
gold member
leonady2

Ηλικία : 45
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 24/03/2009

Κάποιο ζώο πατρινό.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κάποιο ζώο πατρινό..   Κάποιο ζώο πατρινό.. Icon_minitimeΤετ Αυγ 22 2012, 08:13

shadow.gr. έγραψε:


στο τελος θα τις βαλουμε στο σαλονι και θα κοιμομαστε πανω στην σελα.... Suspect Suspect

Εγω αυτό κάνω και κοιμάμαι κάθε βράδυ ήσυχος......! lol!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.militsopoulos.com
 

Κάποιο ζώο πατρινό..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φόρουμ Πελοποννήσου-
Μετάβαση σε: