Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Ξανα ηρθα και εγώ.................

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
gevo
Member
Member
gevo

Ηλικία : 62
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 11/10/2008

Ξανα ηρθα και εγώ................. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξανα ηρθα και εγώ.................   Ξανα ηρθα και εγώ................. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 11 2008, 09:09

Μιχάλη χθές βράδυ εμαθα στο καφέ το δυσάρεστο , περαστικα ρε φίλε
την αλλη Τετάρτη παρε τηλέφωνο (το εχεις ) να σε πάρω με το αυτοκίνητο για τον καφέ , χθές βραδυ
εγινε χαμός ,οι μόδιστροι της υψηλής ραπτικής τα εδωσαν ολα ....αυτά φίλε και ξανά περαστικά....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ganezos
Member
Member
ganezos

Ηλικία : 44
Τόπος : ΧΙΟΣ
Registration date : 05/02/2008

Ξανα ηρθα και εγώ................. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξανα ηρθα και εγώ.................   Ξανα ηρθα και εγώ................. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 11 2008, 19:46

Περαστικα φιλε να το προσεξεις ιδιαιτερα το σημειο γιατι ειναι η βαση ολου
του σωματος στο λεω απο προσωπικη εμπειρια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.anezinis.gr
Jimmis
gold member
gold member
Jimmis

Ηλικία : 53
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ-- ΕΔΕΣΣΑ- ΒΟΛΟΣ
Registration date : 17/05/2008

Ξανα ηρθα και εγώ................. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξανα ηρθα και εγώ.................   Ξανα ηρθα και εγώ................. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 11 2008, 20:36

μιχαλη περαστικα και απο εμενα αν και στα ειπα απο κοντα . οσο για τον βαλαντη εκανα ειδικη παραγγελια (καυτο σορτς με τα φαναρια του V στα κω...........μερια)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://dkautosevice@yahoo.gr
toumpanos
gold member
gold member
toumpanos

Ηλικία : 43
Τόπος : νεα σμυρνη
Registration date : 31/01/2008

Ξανα ηρθα και εγώ................. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξανα ηρθα και εγώ.................   Ξανα ηρθα και εγώ................. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 11 2008, 22:07

ειδες τελικα πως ισχυει αυτο που λενε, οτι οταν εισαι χαλαρος την παθαινεις. περαστικα φιλε κ παλι καλα να λες...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Carbonman

Carbonman

Τόπος : ΜΠΟΥΡΝΑΖΙ
Registration date : 24/01/2008

Ξανα ηρθα και εγώ................. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξανα ηρθα και εγώ.................   Ξανα ηρθα και εγώ................. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Δεκ 12 2008, 09:52

Περαστικά και καμιά φορά όπως λέει και ο toumpanos την πατάς χαλαρός !
Γρήγορη και καλή ανάρωση και από εμένα .
bounce cheers
Α και για να μην ξεχνιόμαστε η σκέψη σου για να γιάνεις πιο γρήγορα σκέψου... :drunken: Sleep scratch
..............
..............
..............




Ξανα ηρθα και εγώ................. - Σελίδα 2 184880 Ξανα ηρθα και εγώ................. - Σελίδα 2 184880 Ξανα ηρθα και εγώ................. - Σελίδα 2 184880
lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nick thalasolikos
gold member
gold member
nick thalasolikos

Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 28/01/2008

Ξανα ηρθα και εγώ................. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξανα ηρθα και εγώ.................   Ξανα ηρθα και εγώ................. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Δεκ 12 2008, 15:12

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΜΗΧΑΛΗ ΚΑΛΗ ΑΝΑΡΩΣΗ Exclamation Exclamation Exclamation
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kopeli
gold member
gold member
kopeli

Ηλικία : 48
Τόπος : GR-SKG
Registration date : 16/07/2008

Ξανα ηρθα και εγώ................. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξανα ηρθα και εγώ.................   Ξανα ηρθα και εγώ................. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Δεκ 12 2008, 18:30

michalis έγραψε:
Ευτυχως δεν εχει σπασιμο ή ραγισμα.Θα το εχω 5 μερες ακινητο και θα κινουμαι με πατεριτσες,μετα θα το παταω σιγα σιγα και βλεπουμε.
Αυτα για την ωρα.

Tι να προτοαναφερω δεν ξερω ουτε και εγω.
Οταν χτυπησα στις 09/12/08 ηταν οι μερες οπου τα επεισοδια δεν ειχαν σταματησει και το μονο νοσοκομειο που ειχε εφημερια ηταν το Ιπποκρατειο.Που να πας εκει,δεν το ρισκαρα και πηγα στο Ιατρικο Διαβαλκανικο Κεντρο Υγειας Θεσσαλονικης.Στα εκτακτα περιστατικα,στο γραφειο κινησης,ενω πονουσα,μου ζητανε να πληρωσω πρωτα τον ορθοπαιδικο και την ακτινογραφια,χωρις να τα εχω κανει.Πληρωνει η γυναικα μου 70€ την ακτινογραφια και αλλα 70€ τον ορθοπαιδικο που θα με εξεταζε.Καναμε ακτινες και μετα 20 λεπτα ηρθε ο ορθοπαιδικος και με εξετασε.Τον ειδα καπως....Ειχε μια απορια με αυτο που εβλεπε.Μου ειπε πως δεν βλεπει κατι σοβαρο,το εδεσε με επιδεσμο
και μου ειπε να το εχω 5 μερες ακινητο και θα κινουμαι με πατεριτσες,μετα θα το παταω σιγα σιγα και θα δουμε πως παει.Με δικη μου προτροπη του πηρα μια διαγνωση περιστατικου.
Χθες 11/12/08 πηγα στον ορθοπαιδικο του ταμειου μου στις 10:00 pm,με μια καθηστερηση 2 ημερων,λογω του οτι καποιοες στιγμες οι περισοτεροι απο εμας κανουμε και τους γιατρους.Δεν ειχα αδικο.Ο ορθοπαιδικος βρηκε ελειπεις την ακτινογραφια και με εστειλε να βγαλω νεα.Πηγα παλι στο Διαβαλκανικο ,στις 10:50pm,γιατι το μηχανημα τους ειναι παρα πολυ καλο και για αλλα 70€ δεν το ρισκαρα,προκειμενου να ψαχνομαι,την εκανα εκει.Προηγουμενως με την εξεταση μου εδωσε και φαρμακα,κατι που ο ορθοπαιδικος του Ιατρικου ουτε κουβεντα για κατι τετοιο..
Σημερα 12/12/08 η διαγνωση εχει ως εξης:
ΚΑΤΑΓΜΑ ΚΑΙ ΡΗΞΗ ΣΥΝΔΕΣΜΟΥ........30 Mερες εκτως εργασιας και μου εβαλε γυψο...
Με το Ιατρικο Διαβαλκανικο Κεντρο Υγειας Θεσσαλονικης δεν εχω προβλημα γιατι ειναι απο τα καλυτερα Ιατρικα των βαλκανιων.Το σιγουρο ειναι οτι θα κανω τα παραπονα μου για τον γιατρο οπου ηταν βαρδια την ωρα και την ημ/νια οπου πηγα,γιατι ηταν καπως απαραδεκτη η αντιμετωπιση αυτου του συμβαν.
Τελος παντων,τωρα θα κατσω σπιτι να αναρωσω με το καλο και μη χειροτερα.Ξερω οτι υπαρχουν πολυ χειροτερα περιστατικα,μιας και διαβασα καποια εδω μεσα στο ποστ.Αυτα να ειναι μονο και να ειμαστε ολοι καλα και γεροί.Υγεια σε ολουσ μας παιδια.Κοινοτυπο αλλα σαν την υγεια δεν υπαρχει τιποτα.

Υ.Γ..Σας ευχαριστω παρα πολυ ολους για τις ευχες αναρωσης που μου στελνετε και να ειστε παντα γεροι.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την michalis στις Παρ Δεκ 12 2008, 23:29, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
big_driver
Member
Member
big_driver

Ηλικία : 53
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 24/10/2008

Ξανα ηρθα και εγώ................. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξανα ηρθα και εγώ.................   Ξανα ηρθα και εγώ................. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Δεκ 12 2008, 18:50

Τελικα απο μικρο εγινε μεγαλο...τεσπα τι να πω? περαστικα και παλι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gmavrid
gold member
gold member
gmavrid

Ηλικία : 43
Τόπος : Σέρρες-Θεσσαλονίκη
Registration date : 20/02/2008

Ξανα ηρθα και εγώ................. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξανα ηρθα και εγώ.................   Ξανα ηρθα και εγώ................. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Δεκ 13 2008, 15:34

Εμένα πάντως σε θέμα υγείας κυρίως αν με βλέπουν σαν πορτοφόλι μόνο μου τη δίνει!
Εφόσον έτσι έχουν τα πράγματα, να έχεις παράπονο κι από το Διαβαλκανικό που είναι ο εργοδότης!
Και πάλι περαστικά κι αγύριστα φίλε μου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kopeli
gold member
gold member
kopeli

Ηλικία : 48
Τόπος : GR-SKG
Registration date : 16/07/2008

Ξανα ηρθα και εγώ................. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξανα ηρθα και εγώ.................   Ξανα ηρθα και εγώ................. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Δεκ 19 2008, 17:36

Σε λιιγο θα κανουμε λιστα ποσοι εχουμε πεσει....Ειναι απιστευτο, μεσα σε μια εβδομαδα πανω απο 5 ατομα...

Ξανα ηρθα και εγώ................. - Σελίδα 2 Warnin10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kopeli
gold member
gold member
kopeli

Ηλικία : 48
Τόπος : GR-SKG
Registration date : 16/07/2008

Ξανα ηρθα και εγώ................. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξανα ηρθα και εγώ.................   Ξανα ηρθα και εγώ................. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 06 2009, 18:38

Χαιρετω ολη την καλη παρεα.Σημερα ηταν η πρωτη μου μεγαλη βολτα με το V-Strom μιας και απο τις 09 Δεκεμβριου 2008 δεν το ειχα καβαλησει.Η αληθεια ειναι οτι ειχα μια φοβεια,μια ανασφαλεια και τα σχετικα.
Η βολτα αυτη συνδιαστηκε με επισκεψη στον ορθοπαιδικο.Η κατασταση του ποδιου μου ειναι πολυ καλυτερη,χρειαζομαι 10 φυσικοθεραπειες για να πιασω το 85%.το υπολοιπο 15%θα ερθει μονο του με τον καιρο,την ασκηση και το περπατημα.
Αυτο που με βοηθησε πολυ ηταν η βολτα στην ΚΡΗΤΗ,στο πατρικο μου.Αλλος καιρος,αλλος κοσμος,αλλη διατροφη,αλλη κουλτουρα. (ΚΟΥΖΟΥΛΑΔΑ ΚΑΙ ΠΡΑΜΑ ΑΛΛΟ).
Σκεφτομαι συχνα το πως μου συνεβει και λεω παλι καλα.Ηταν ενα απο τα πολυ σπανια καταγματα και πολυ δυσκολη η αποκατασταση του αλλα ο ατιμος ο ΧΡΟΝΟΣ τα γιατρευει τα περισσοτερα.Ολα ειναι μια κακια στιγμη...............Ευχομαι σε ολους μας να ειμαστε γεροι και πολυ προσεχτικοι.
Κρανος,μποτες,γαντια,μπουφαν,κτλ.κτλ.πρεπει να τα φοραμε παντα,ακομα και για λιγα μετρα και στην μηχανη να ανεβαινουμε ετοιμοι,ετοιμοι με ολο τον εξοπλισμο μας.

Σας ευχαριστω ολους για το ενδιαφερον σας και παντα δυνατοι και ορθοιοι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gevo
Member
Member
gevo

Ηλικία : 62
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 11/10/2008

Ξανα ηρθα και εγώ................. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξανα ηρθα και εγώ.................   Ξανα ηρθα και εγώ................. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 06 2009, 18:54

Μιχάλη ,καλώς ηρθες και φύγε ..............απο τα δυσάρεστα γιατί το ειδα και έφαγα ενα σοκάρισμα
καλές βόλτες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JEFFakhs
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
JEFFakhs

Τόπος : Volos-->Piraeus-->Heraklion-->?
Registration date : 28/09/2008

Ξανα ηρθα και εγώ................. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξανα ηρθα και εγώ.................   Ξανα ηρθα και εγώ................. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 07 2009, 00:01

ΜΙΧΑΛΗ ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΕΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ!!!

ΠΑΝΤΑ ΟΡΘΙΟΣ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΤΟΣ!!!

Σε περιμένουμε στο νησί σου με τη VSTROM ΑΡΑ σου!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kopeli
gold member
gold member
kopeli

Ηλικία : 48
Τόπος : GR-SKG
Registration date : 16/07/2008

Ξανα ηρθα και εγώ................. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξανα ηρθα και εγώ.................   Ξανα ηρθα και εγώ................. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Αυγ 18 2009, 23:05

Παρ Feb 06
Αυτο ηταν το τελευταιο μου ποστ μετα το ατυχημα μου.
Τριτη 18 Αυγουστου.
Σημερα λοιπον επιστρεφω με ακομα ενα αλλα ευτυχως χωρις την μηχανη.
Ξεκινησα στις 06:05 am για να παω στη δουλεια.
Σημερα και αυριο και μετα....αδεια.....Την Πεμπτη το πρωι θα ξεκινουσαμε για Ηγουμενιτσα-Παργα και γενικα στην γυρω περιοχη.
Φτανω στη δουλεια με την μηχανη,βγαζω το κρανος,τακτοποιω τα γαντια-κρανος-ζωνη στην μπαγκαζιερα και με το που παω να ανεβω το πρωτο σκαλοπατι παραπαταω και πεφτω.Γυρισε το ποδι μου και επεσα κατω με τον αγκωνα.Φορουσα το μπουφαν της μηχανης,οπου και με βοηθησαν τα προστατευτικα και τα μποτακια που και αυτα εκαναν σε ενα βαθμο τη δουλεια τους μιας και αν δεν τα φορουσα μπορει και να ειχα σπασει τιποτα.Το αποτελεσμα ειναι οτι πρηστηκε αμεσως και πηγα στο νοσοκομειο για ακτινες κτλ κτλ.Το αποτελεσμα ειναι Διαστρεμα. 7 Μερες εκτος μαχης και βλεπουμε.
Η χρονια μου δεν αρχισε καλα και απο οτι βλεπω συνεχιζετε.Ας ελπισω να ειναι το τελευταιο.Τον Δεκεμβριο ταλαιπωρηθηκα παρα πολυ με το δεξι ποδι και τωρα το αριστερο...Ειμαι σιγουρος οτι υπαρχουν χειροτερα αλλα με καιει το γεγονος οτι δεν μπορω να ορθοποδισω......Οι διακοπες για φετος ειναι off για μενα αλλα και την γυναικα μου μιας και το περιμεναμε πως και πως.


Σορρυ που σας πριζω αλλα και εγω εχω μεγαλο πριξιμο Laughing στο ποδι....
Περαστικα σε ολους μας μιας και διαβασα αρκετα ποστ με διαφορα περιστατικα.
ΥΓΕΙΑ ΥΓΕΙΑ ΥΓΕΙΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fotislarissa
Member
Member
fotislarissa

Ηλικία : 49
Τόπος : ΛΑΡΙΣΑ
Registration date : 17/05/2009

Ξανα ηρθα και εγώ................. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξανα ηρθα και εγώ.................   Ξανα ηρθα και εγώ................. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Αυγ 18 2009, 23:56

ρε φίλε μου τί να πω............. περαστικά σου εύχομαι, αλλά πάρε και κανέναν παπά (ευχέλαιο και τα σχετικά)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SOTHRHS
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
SOTHRHS

Registration date : 01/06/2008

Ξανα ηρθα και εγώ................. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξανα ηρθα και εγώ.................   Ξανα ηρθα και εγώ................. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Αυγ 19 2009, 00:23

Περαστικα ρε φιλε τελικα πιο γκαντεμης και απο μενα εισαι
Σουευχομαι ολοψυχα ποτε ξανα!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gevo
Member
Member
gevo

Ηλικία : 62
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 11/10/2008

Ξανα ηρθα και εγώ................. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξανα ηρθα και εγώ.................   Ξανα ηρθα και εγώ................. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Αυγ 19 2009, 09:09

michalis έγραψε:
Τον Δεκεμβριο ταλαιπωρηθηκα παρα πολυ με το δεξι ποδι και τωρα το αριστερο...

αστα αυτά ......κοπανατζή Shocked....οχι δεν λέει ....να πούμε άλλο ......
εισαι η λύση μου .............βρήκα ανθρωπο για το συμπλέκτη ......εσύ πόδια εγώ χέρια ...αν προετοιμαστούμε κατάλληλα απο τώρα ,θα πάμε στη πανελλήνια με μια μηχανή ...........και γλυτώνουμε τα εξοδα XYLO και τη φασαρία απο τις γυναίκες XYLO (ναρθούνε με το κτελη Rolling Eyes )

Μιχάλη περαστικά και να το πάρουμε στη πλάκα γιατί φέτος .............

2009 δέρνουμε;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
massai
gold member
gold member
massai

Ηλικία : 50
Τόπος : Ίλιον
Registration date : 03/11/2008

Ξανα ηρθα και εγώ................. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξανα ηρθα και εγώ.................   Ξανα ηρθα και εγώ................. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Αυγ 19 2009, 11:06

Άμα δε σε θέλει ρε π0ύστη μου...
Περαστικά ρε Μιχαλιό, και αν εκτός από πρήξιμο έχεις και μελάνιασμα, να το προσέξεις διπλά... Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leonidas_dl650
gold member
gold member
leonidas_dl650

Ηλικία : 39
Τόπος : ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Registration date : 28/09/2008

Ξανα ηρθα και εγώ................. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξανα ηρθα και εγώ.................   Ξανα ηρθα και εγώ................. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Αυγ 19 2009, 15:05

Περαστικα ρε Μιχαλαρα...μην αγχωνεσαι φιλε...συμβαινουν και αυτα και συμβαινουν σε ολους μας...
μπορει να ηταν και για καλο...
κοιτα να αναρωσεις οσο το δυνατον καλυτερα γιατι φτανει η πανελληνια και θα εχουμε χορους και πανηγυρια...Ξανα ηρθα και εγώ................. - Σελίδα 2 581176
Πρωτος να σερνεις τον χορο...
Περαστικα φιλε... Sad Sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.bikepics.com/members/2006dl650leontis/07dl650/
thedentist
Member
Member


Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 07/03/2008

Ξανα ηρθα και εγώ................. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξανα ηρθα και εγώ.................   Ξανα ηρθα και εγώ................. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Αυγ 19 2009, 15:33

eleos Ena pb pappa gia ton mixalio paidia afro
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.dental-blog.gr
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 58
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

Ξανα ηρθα και εγώ................. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξανα ηρθα και εγώ.................   Ξανα ηρθα και εγώ................. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Αυγ 19 2009, 18:24

Περαστικα μιχαλη μου

_________________
Ξανα ηρθα και εγώ................. - Σελίδα 2 107kpb5Ξανα ηρθα και εγώ................. - Σελίδα 2 53k93k
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
sakismip
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
sakismip

Ηλικία : 43
Τόπος : Kαστοριά
Registration date : 22/03/2009

Ξανα ηρθα και εγώ................. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξανα ηρθα και εγώ.................   Ξανα ηρθα και εγώ................. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Αυγ 19 2009, 20:38

φίλε Μιχάλη περαστικά και μην ξεχνάς μετά από μια μεγάλη μπόρα υπάρχει λιακάδα.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JEFFakhs
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
JEFFakhs

Τόπος : Volos-->Piraeus-->Heraklion-->?
Registration date : 28/09/2008

Ξανα ηρθα και εγώ................. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξανα ηρθα και εγώ.................   Ξανα ηρθα και εγώ................. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 21 2009, 10:22

michalis έγραψε:
Παρ Feb 06
...Ειμαι σιγουρος οτι υπαρχουν χειροτερα αλλα με καιει το γεγονος οτι δεν μπορω να ορθοποδισω......Οι διακοπες για φετος ειναι off για μενα αλλα και την γυναικα μου μιας και το περιμεναμε πως και πως.

Μιχαλιώ!!! Κατ'αρχάς ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ αδερφέ κι αγύριστα!!!
Είναι κάποια γεγονότα που πολλές φορές με κομψό και άλλες φορές με άκομψο τρόπο μας δείχνουν που και πως να κινηθούμε ή που και πως να ΜΗΝ κινηθούμε!!!
Εσύ φέτος έχεις 2 περιστατικά με μικρούς ή μεγάλους τραυματισμούς και σε μένα 2 φορές που ξεκίνησα να παω ταξίδι με έπιασε λάστιχο......μερικές ώρες πριν φύγω (τελευταία τη Δευτέρα στις 11 το βράδυ κι ενώ το πρωϊ είχα ετοιμαστεί να φύγω με τη γυναίκα μου εδώ στον Αγιο Παυλο, νότιο Ρέθυμνο).......απανωτά γεγονότα που δεν κάθομαι να τα εξηγήσω με την απλή λογική!
Απλά.........ΔΕΝ ήτανε να γίνουν (τούλαχιστον με τον τρόπο που τα σχεδίαζα)!!!

Είναι ίσως αυτό που 1 φίλος λέει στην υπογραφή του:
''Όταν οι άνθρωποι κάνουν σχέδια, ο ΘΕΟΣ γελάει''!!!

Σηκωνόμαστε, ανασκουμπωνόμαστε.......και ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ!!!

Όσο για το τάξιδάκι σας......να σκέφτεστε ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ!!! (π.χ. ''Πανελλήνια'')!!! success
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kopeli
gold member
gold member
kopeli

Ηλικία : 48
Τόπος : GR-SKG
Registration date : 16/07/2008

Ξανα ηρθα και εγώ................. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξανα ηρθα και εγώ.................   Ξανα ηρθα και εγώ................. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 21 2009, 10:51

Φιλε Χρηστο θα συμφωνησω 100% μαζι σου.Μετα απο 3 μερες απο το συμβαν εχω να πω πως τα βλεπω πολυ διαφορετικα τα πραγματα.Καθε εμποδιο σε καλο.Τι αλλο να πω,υγεια,περαστικα να ειναι οπως και ειναι.
Σημερα ειμαι πολυ καλυτερα και μαλλον την Κυριακη ή την Δευτερα θα φυγουμε για Παργα με το αμαξι μιας και η περδικα μου οδηγαει.
Ο χρονος τα φτιαχνει ολα τελικα.

JEFFakhs έγραψε:
Είναι ίσως αυτό που 1 φίλος λέει στην υπογραφή του:
''Όταν οι άνθρωποι κάνουν σχέδια, ο ΘΕΟΣ γελάει''!!!

Σηκωνόμαστε, ανασκουμπωνόμαστε.......και ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ!!!

Όσο για το τάξιδάκι σας......να σκέφτεστε ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ!!! (π.χ. ''Πανελλήνια'')!!!

Ακριβως ετσι.

Να εισαι καλα και καλα να περνας και ευχαριστω για τη υποστηριξη εσενα και ολα τα παιδια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
geo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
geo

Ηλικία : 50
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Registration date : 11/04/2009

Ξανα ηρθα και εγώ................. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξανα ηρθα και εγώ.................   Ξανα ηρθα και εγώ................. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 21 2009, 11:00

Φιλέ Μιχάλη αν και καθυστερημένα λόγο δουλειάς περαστικά και από μένα .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Ξανα ηρθα και εγώ.................

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ.... :: Δυσάρεστα.....-
Μετάβαση σε: