Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Τελικά αγόρασα το AGV K-4 ΕVO N Black~~~~

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
V - NIGHTHAWK
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
V - NIGHTHAWK

Ηλικία : 39
Τόπος : Από τον άλλο κόσμο κουφάλες..... κάμπος
Registration date : 06/07/2011

Τελικά αγόρασα το AGV K-4 ΕVO N Black~~~~ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Τελικά αγόρασα το AGV K-4 ΕVO N Black~~~~   Τελικά αγόρασα το AGV K-4 ΕVO N Black~~~~ Icon_minitimeΤρι Ιουλ 24 2012, 15:25

Λοιπόν απο το καλοκαίρι έψαχνα κράνοι.

Είδα και άλλα πόστ που έγιναν για σχετικά κράνοι και κρητικές.

Προσοχή : τα κράνοι τα επέλεξα με βάση τι αρέσει σε εμένα και με το κριτήριο να δώσω μέχρι 300? το πολύ.

Τελικά ήρθαν οι μέρες ( όχι ο καιρός γενικά ) να πάρω κράνος.

Είμαι ανάμεσα στo AGV και το UVEX .



αυτό είναι το UVEX , όπου είναι ανθρακόνημα , 1100 γραμμάρια και έχει 270?.

Το ίδιο κράνος σε απλό μαύρο , έχει 160? και είναι 1300 γραμμάρια.

Τώρα πάμε στα AGV ...

Το 1ο AGV που είδα είναι αυτό.

Το 2ο AGV που είδα είναι αυτό.

Και το 3ο AGV που είδα.

Και τέλος το 4ο AGV μαυρο τελείως.


περιμένω γνώμες σας όσοι ξέρετε , κάτι για αυτές τις δύο μάρκες.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την V - NIGHTHAWK στις Παρ Δεκ 14 2012, 14:55, 5 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
spyros_gsxr

spyros_gsxr

Τόπος : Larisa
Registration date : 13/07/2012

Τελικά αγόρασα το AGV K-4 ΕVO N Black~~~~ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τελικά αγόρασα το AGV K-4 ΕVO N Black~~~~   Τελικά αγόρασα το AGV K-4 ΕVO N Black~~~~ Icon_minitimeΤρι Ιουλ 24 2012, 15:33

Το 1ο δαγκωτο!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Xouve



Ηλικία : 47
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 30/07/2010

Τελικά αγόρασα το AGV K-4 ΕVO N Black~~~~ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τελικά αγόρασα το AGV K-4 ΕVO N Black~~~~   Τελικά αγόρασα το AGV K-4 ΕVO N Black~~~~ Icon_minitimeΤρι Ιουλ 24 2012, 15:36

Αδερφέ με τα λεφτα που ζητανε για το 2 και το 3 βρίσκεις ακομα και ARAI Cool
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Minas
Member
Member
Minas

Ηλικία : 54
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 28/09/2011

Τελικά αγόρασα το AGV K-4 ΕVO N Black~~~~ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τελικά αγόρασα το AGV K-4 ΕVO N Black~~~~   Τελικά αγόρασα το AGV K-4 ΕVO N Black~~~~ Icon_minitimeΤρι Ιουλ 24 2012, 15:42

Επειδή το site είναι Αμερικάνικο, υπάρχει νομίζω θέμα τελωνείου. Μπες στο fc-moto.de. Πήρα το 3ο μου Arai από εκεί με άμεση εξυπηρέτηση, δίχως πιστωτική (δεν έχω) και ελάχιστη χρέωση για courier και αντικαταβολή. Α! η διαφορά με Ελλάδα ήταν 225 Ευρώ...συμπεριλαμβάνοντας και όλα τα παραπάνω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Xouve



Ηλικία : 47
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 30/07/2010

Τελικά αγόρασα το AGV K-4 ΕVO N Black~~~~ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τελικά αγόρασα το AGV K-4 ΕVO N Black~~~~   Τελικά αγόρασα το AGV K-4 ΕVO N Black~~~~ Icon_minitimeΤρι Ιουλ 24 2012, 15:48

Minas1970 έγραψε:
Επειδή το site είναι Αμερικάνικο, υπάρχει νομίζω θέμα τελωνείου. Μπες στο fc-moto.de. Πήρα το 3ο μου Arai από εκεί με άμεση εξυπηρέτηση, δίχως πιστωτική (δεν έχω) και ελάχιστη χρέωση για courier και αντικαταβολή. Α! η διαφορά με Ελλάδα ήταν 225 Ευρώ...συμπεριλαμβάνοντας και όλα τα παραπάνω.


OK Απο κει πηρα και γω ενα Arai το οποίο τοτε εδω εβγαινε +120 ?. Ουτε τελωνία ούτε πιστωτικές ουτε τίποτα.Σκαει το δεματάκι (υπολογισε κανα 2 βδομαδες περίπου) ανοιγεις το κουτακι τσεκαρεις το κρανακι πληρώνεις το παληκαράκι, με γειά 👅

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V - NIGHTHAWK
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
V - NIGHTHAWK

Ηλικία : 39
Τόπος : Από τον άλλο κόσμο κουφάλες..... κάμπος
Registration date : 06/07/2011

Τελικά αγόρασα το AGV K-4 ΕVO N Black~~~~ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τελικά αγόρασα το AGV K-4 ΕVO N Black~~~~   Τελικά αγόρασα το AGV K-4 ΕVO N Black~~~~ Icon_minitimeΤρι Ιουλ 24 2012, 15:49

Xouve έγραψε:
Minas1970 έγραψε:
Επειδή το site είναι Αμερικάνικο, υπάρχει νομίζω θέμα τελωνείου. Μπες στο fc-moto.de. Πήρα το 3ο μου Arai από εκεί με άμεση εξυπηρέτηση, δίχως πιστωτική (δεν έχω) και ελάχιστη χρέωση για courier και αντικαταβολή. Α! η διαφορά με Ελλάδα ήταν 225 Ευρώ...συμπεριλαμβάνοντας και όλα τα παραπάνω.


Τελικά αγόρασα το AGV K-4 ΕVO N Black~~~~ 478122 Απο κει πηρα και γω ενα Arai το οποίο τοτε εδω εβγαινε +120 ?. Ουτε τελωνία ούτε πιστωτικές ουτε τίποτα.Σκαει το δεματάκι (υπολογισε κανα 2 βδομαδες περίπου) ανοιγεις το κουτακι τσεκαρεις το κρανακι πληρώνεις το παληκαράκι, με γειά 👅



κατσε και πως το παραγγελνω??? μπαινω στην φορμα που εχει?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Xouve



Ηλικία : 47
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 30/07/2010

Τελικά αγόρασα το AGV K-4 ΕVO N Black~~~~ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τελικά αγόρασα το AGV K-4 ΕVO N Black~~~~   Τελικά αγόρασα το AGV K-4 ΕVO N Black~~~~ Icon_minitimeΤρι Ιουλ 24 2012, 15:55

V - NIGHTHAWK έγραψε:
Xouve έγραψε:
Minas1970 έγραψε:
Επειδή το site είναι Αμερικάνικο, υπάρχει νομίζω θέμα τελωνείου. Μπες στο fc-moto.de. Πήρα το 3ο μου Arai από εκεί με άμεση εξυπηρέτηση, δίχως πιστωτική (δεν έχω) και ελάχιστη χρέωση για courier και αντικαταβολή. Α! η διαφορά με Ελλάδα ήταν 225 Ευρώ...συμπεριλαμβάνοντας και όλα τα παραπάνω.


Τελικά αγόρασα το AGV K-4 ΕVO N Black~~~~ 478122 Απο κει πηρα και γω ενα Arai το οποίο τοτε εδω εβγαινε +120 ?. Ουτε τελωνία ούτε πιστωτικές ουτε τίποτα.Σκαει το δεματάκι (υπολογισε κανα 2 βδομαδες περίπου) ανοιγεις το κουτακι τσεκαρεις το κρανακι πληρώνεις το παληκαράκι, με γειά 👅



κατσε και πως το παραγγελνω??? μπαινω στην φορμα που εχει?

Επιλεγεις μάρκα κράνους μετρας με μεζουρα το κεφαλι σου για να δεις τι νουμερο φοράς / ή πας σε ενα καταστημα που εχει την εν λογω μαρκα και δοκιμαζεις για να δεις το νουμερό σου μετα μπαινεις στο site (πανω δεξια βαζεις αγγλικη γλώσσα για να μην παραγγείλεις αντι για κρανος κανα μπουφάν 👅 ) επιλεγεις κρανος και Μέγεθος πας add to shopping card μετα δεξιά πας στο shopping card συμπληρωνεις στοιχεία τηλέφωνα κτλ βάζεις τροπο πληρωμης cash on delivery και πατας checkout.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Minas
Member
Member
Minas

Ηλικία : 54
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 28/09/2011

Τελικά αγόρασα το AGV K-4 ΕVO N Black~~~~ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τελικά αγόρασα το AGV K-4 ΕVO N Black~~~~   Τελικά αγόρασα το AGV K-4 ΕVO N Black~~~~ Icon_minitimeΤρι Ιουλ 24 2012, 15:56

Μην ξεχάσεις να κάνεις register!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V - NIGHTHAWK
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
V - NIGHTHAWK

Ηλικία : 39
Τόπος : Από τον άλλο κόσμο κουφάλες..... κάμπος
Registration date : 06/07/2011

Τελικά αγόρασα το AGV K-4 ΕVO N Black~~~~ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τελικά αγόρασα το AGV K-4 ΕVO N Black~~~~   Τελικά αγόρασα το AGV K-4 ΕVO N Black~~~~ Icon_minitimeΤρι Ιουλ 24 2012, 15:57

Xouve έγραψε:

Επιλεγεις μάρκα κράνους μετρας με μεζουρα το κεφαλι σου για να δεις τι νουμερο φοράς / ή πας σε ενα καταστημα που εχει την εν λογω μαρκα και δοκιμαζεις για να δεις το νουμερό σου μετα μπαινεις στο site (πανω δεξια βαζεις αγγλικη γλώσσα για να μην παραγγείλεις αντι για κρανος κανα μπουφάν 👅 ) επιλεγεις κρανος και Μέγεθος πας add to shopping card μετα δεξιά πας στο shopping card συμπληρωνεις στοιχεία τηλέφωνα κτλ βάζεις τροπο πληρωμης cash on delivery και πατας checkout.

εισαι αρχοντας.......τελος!!!! Τελικά αγόρασα το AGV K-4 ΕVO N Black~~~~ 512673 Τελικά αγόρασα το AGV K-4 ΕVO N Black~~~~ 512673 Τελικά αγόρασα το AGV K-4 ΕVO N Black~~~~ 512673 Τελικά αγόρασα το AGV K-4 ΕVO N Black~~~~ 512673 Τελικά αγόρασα το AGV K-4 ΕVO N Black~~~~ 512673 Τελικά αγόρασα το AGV K-4 ΕVO N Black~~~~ 512673 Τελικά αγόρασα το AGV K-4 ΕVO N Black~~~~ 512673 Τελικά αγόρασα το AGV K-4 ΕVO N Black~~~~ 512673
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sakismip
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
sakismip

Ηλικία : 43
Τόπος : Kαστοριά
Registration date : 22/03/2009

Τελικά αγόρασα το AGV K-4 ΕVO N Black~~~~ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τελικά αγόρασα το AGV K-4 ΕVO N Black~~~~   Τελικά αγόρασα το AGV K-4 ΕVO N Black~~~~ Icon_minitimeΤρι Ιουλ 24 2012, 15:58

πιστέυω ότι με τόσα λεφτά πας σε πολύ καλύτερο

http://www.louis.de/_10ce3b97fb2e5d264c89d8184b0fc4a546/index.php?topic=artnr_gr&article_context=detail&grwgr=150&wgr=837&list_total=36&anzeige=0&page=2&artnr_gr=216617

http://www.louis.de/_10ce3b97fb2e5d264c89d8184b0fc4a546/index.php?topic=artnr_gr&article_context=detail&grwgr=150&wgr=837&list_total=36&anzeige=0&page=2&artnr_gr=216621

http://www.louis.de/_10ce3b97fb2e5d264c89d8184b0fc4a546/index.php?topic=artnr_gr&article_context=detail&grwgr=150&wgr=837&list_total=36&anzeige=0&page=0&artnr_gr=504990

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tolismark
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
tolismark

Ηλικία : 49
Τόπος : Χανιά
Registration date : 30/12/2010

Τελικά αγόρασα το AGV K-4 ΕVO N Black~~~~ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τελικά αγόρασα το AGV K-4 ΕVO N Black~~~~   Τελικά αγόρασα το AGV K-4 ΕVO N Black~~~~ Icon_minitimeΤρι Ιουλ 24 2012, 16:10

Το πρώτο είναι το ποιό ωραίο και το φθηνότερο απ' όλα, αν όμως ταξιδεύεις βράδυ πρέπει να πάρεις και ζελατίνα γιατί με αυτή που φοράει δεν θα βλέπεις ούτε τη μύτη σου...
Από την άλλη πάλι αν μπορέις να ανέβεις σε χρήματα όσο τα δύο άλλα κράνη που βρήκες, τότε χωρίς σκέψη πάρε Shoei. Από FC Moto έχω πάρει δύο κράνη και είμαι πολύ ευχαριστημένος από την εξυπηρέτηση (σε μια εβδομάδα στην πόρτα μου).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V - NIGHTHAWK
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
V - NIGHTHAWK

Ηλικία : 39
Τόπος : Από τον άλλο κόσμο κουφάλες..... κάμπος
Registration date : 06/07/2011

Τελικά αγόρασα το AGV K-4 ΕVO N Black~~~~ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τελικά αγόρασα το AGV K-4 ΕVO N Black~~~~   Τελικά αγόρασα το AGV K-4 ΕVO N Black~~~~ Icon_minitimeΤρι Ιουλ 24 2012, 16:25

tolismark έγραψε:
Από FC Moto


εχω πεση με τα μουτρα ....... πανε τα λεφτα............
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tolismark
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
tolismark

Ηλικία : 49
Τόπος : Χανιά
Registration date : 30/12/2010

Τελικά αγόρασα το AGV K-4 ΕVO N Black~~~~ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τελικά αγόρασα το AGV K-4 ΕVO N Black~~~~   Τελικά αγόρασα το AGV K-4 ΕVO N Black~~~~ Icon_minitimeΤρι Ιουλ 24 2012, 16:29

V - NIGHTHAWK έγραψε:
tolismark έγραψε:
Από FC Moto


εχω πεση με τα μουτρα ....... πανε τα λεφτα............

Δεν πειράζει...τα λεφτά και τα ψάρια τρώγονται φρέσκα... Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
duke
Member
Member
duke

Ηλικία : 36
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 22/09/2011

Τελικά αγόρασα το AGV K-4 ΕVO N Black~~~~ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τελικά αγόρασα το AGV K-4 ΕVO N Black~~~~   Τελικά αγόρασα το AGV K-4 ΕVO N Black~~~~ Icon_minitimeΤρι Ιουλ 24 2012, 16:37

Παντως για τα shoei που προαναφερθηκαν, οι τιμες στην Ελλαδα ειναι παρομοιες και μπορει να πετυχεις και με λιγο παζαρι καλυτερη τιμη πιστευω.
https://www.vstromhellasforum.com/t20883-topic Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tolismark
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
tolismark

Ηλικία : 49
Τόπος : Χανιά
Registration date : 30/12/2010

Τελικά αγόρασα το AGV K-4 ΕVO N Black~~~~ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τελικά αγόρασα το AGV K-4 ΕVO N Black~~~~   Τελικά αγόρασα το AGV K-4 ΕVO N Black~~~~ Icon_minitimeΤρι Ιουλ 24 2012, 16:39

duke έγραψε:
Παντως για τα shoei που προαναφερθηκαν, οι τιμες στην Ελλαδα ειναι παρομοιες και μπορει να πετυχεις και με λιγο παζαρι καλυτερη τιμη πιστευω.
https://www.vstromhellasforum.com/t20883-topic Wink

Πραγματικά στα shoei δεν βρίσκεις μεγάλη διαφορά αγοράζοντας από το εξωτερικό.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
2FAST4U(GEORGES)
Member
Member
2FAST4U(GEORGES)

Ηλικία : 43
Τόπος : ΠΡΕΒΕΖΑ
Registration date : 16/08/2011

Τελικά αγόρασα το AGV K-4 ΕVO N Black~~~~ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τελικά αγόρασα το AGV K-4 ΕVO N Black~~~~   Τελικά αγόρασα το AGV K-4 ΕVO N Black~~~~ Icon_minitimeΤρι Ιουλ 24 2012, 20:10

ΓΙΑ ΡΊΞΕ ΜΑΙ ΜΑΤΙΆ ΜΟΥ έχουν πεί οτι έχει πολύ καλές τιμές
http://www.helmetcity.co.uk/
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DIM RAFT

DIM RAFT

Ηλικία : 37
Τόπος : Λιβαδειά Βοιωτίας
Registration date : 10/08/2011

Τελικά αγόρασα το AGV K-4 ΕVO N Black~~~~ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τελικά αγόρασα το AGV K-4 ΕVO N Black~~~~   Τελικά αγόρασα το AGV K-4 ΕVO N Black~~~~ Icon_minitimeΤετ Ιουλ 25 2012, 00:31

τσέκαρε μία και εδώ να δεις βαθμολογίες

http://sharp.direct.gov.uk/index.php?q=testhelmetlist&sharp-make=132&sharp-model=&sharp-type=All&sharp-rating=1&discontinued=1&comparisons=286
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
2FAST4U(GEORGES)
Member
Member
2FAST4U(GEORGES)

Ηλικία : 43
Τόπος : ΠΡΕΒΕΖΑ
Registration date : 16/08/2011

Τελικά αγόρασα το AGV K-4 ΕVO N Black~~~~ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τελικά αγόρασα το AGV K-4 ΕVO N Black~~~~   Τελικά αγόρασα το AGV K-4 ΕVO N Black~~~~ Icon_minitimeΤρι Ιουλ 31 2012, 21:31

αυτές τις μέρες παρέλαβα αυτό:

https://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf/sec0b9dab6223/?ObjectID=12346459&ViewAction=View

καλό φαίνεται σχετικά ελαφρύ. μένει να το δοκιμάσω σε δρόμο για αέρα κλπ.
Απορία ξέρει κανείς πώς βγαίνουν τα μαξιλάρια για πλύσιμο? λίγο που το περιεργάστηκα δεν βρήκα τον τρόπο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bandit
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bandit

Ηλικία : 59
Τόπος : θεσσαλονικη
Registration date : 09/01/2011

Τελικά αγόρασα το AGV K-4 ΕVO N Black~~~~ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τελικά αγόρασα το AGV K-4 ΕVO N Black~~~~   Τελικά αγόρασα το AGV K-4 ΕVO N Black~~~~ Icon_minitimeΤρι Ιουλ 31 2012, 23:50

[quote="V - NIGHTHAWK"]Τελικα αποφασησα και εγω να αγορασω κρανος αλλο.......

επελεξα αυτα τα κρανη διοτη παντα ταξιδευω βραδυ................


/quote]

εγώ λέω να πάρεις τούτο





θα σε πάει


Very Happy Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V - NIGHTHAWK
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
V - NIGHTHAWK

Ηλικία : 39
Τόπος : Από τον άλλο κόσμο κουφάλες..... κάμπος
Registration date : 06/07/2011

Τελικά αγόρασα το AGV K-4 ΕVO N Black~~~~ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τελικά αγόρασα το AGV K-4 ΕVO N Black~~~~   Τελικά αγόρασα το AGV K-4 ΕVO N Black~~~~ Icon_minitimeΤετ Αυγ 01 2012, 12:19

[quote="bandit"]
V - NIGHTHAWK έγραψε:
Τελικα αποφασησα και εγω να αγορασω κρανος αλλο.......

επελεξα αυτα τα κρανη διοτη παντα ταξιδευω βραδυ................


/quote]

εγώ λέω να πάρεις τούτο





θα σε πάει


Very Happy Very Happy Very Happy



το κρανος Τελικά αγόρασα το AGV K-4 ΕVO N Black~~~~ 100198850 Τελικά αγόρασα το AGV K-4 ΕVO N Black~~~~ 100198850 Τελικά αγόρασα το AGV K-4 ΕVO N Black~~~~ 100198850 απλα Τελικά αγόρασα το AGV K-4 ΕVO N Black~~~~ 692440 Τελικά αγόρασα το AGV K-4 ΕVO N Black~~~~ 692440 Τελικά αγόρασα το AGV K-4 ΕVO N Black~~~~ 692440 Τελικά αγόρασα το AGV K-4 ΕVO N Black~~~~ 692440 Τελικά αγόρασα το AGV K-4 ΕVO N Black~~~~ 692440 Τελικά αγόρασα το AGV K-4 ΕVO N Black~~~~ 692440 Τελικά αγόρασα το AGV K-4 ΕVO N Black~~~~ 692440 Τελικά αγόρασα το AGV K-4 ΕVO N Black~~~~ 692440 Τελικά αγόρασα το AGV K-4 ΕVO N Black~~~~ 692440 Τελικά αγόρασα το AGV K-4 ΕVO N Black~~~~ 692440 Τελικά αγόρασα το AGV K-4 ΕVO N Black~~~~ 692440 Τελικά αγόρασα το AGV K-4 ΕVO N Black~~~~ 692440 Τελικά αγόρασα το AGV K-4 ΕVO N Black~~~~ 692440 Τελικά αγόρασα το AGV K-4 ΕVO N Black~~~~ 692440 Τελικά αγόρασα το AGV K-4 ΕVO N Black~~~~ 692440 Τελικά αγόρασα το AGV K-4 ΕVO N Black~~~~ 692440 Τελικά αγόρασα το AGV K-4 ΕVO N Black~~~~ 692440 Τελικά αγόρασα το AGV K-4 ΕVO N Black~~~~ 692440 Τελικά αγόρασα το AGV K-4 ΕVO N Black~~~~ 692440


Τελικά αγόρασα το AGV K-4 ΕVO N Black~~~~ 328167 Τελικά αγόρασα το AGV K-4 ΕVO N Black~~~~ 328167 Τελικά αγόρασα το AGV K-4 ΕVO N Black~~~~ 328167 Τελικά αγόρασα το AGV K-4 ΕVO N Black~~~~ 328167 Τελικά αγόρασα το AGV K-4 ΕVO N Black~~~~ 328167
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NASOS_p
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
NASOS_p

Ηλικία : 43
Τόπος : Πυργος Ηλειας
Registration date : 07/05/2011

Τελικά αγόρασα το AGV K-4 ΕVO N Black~~~~ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τελικά αγόρασα το AGV K-4 ΕVO N Black~~~~   Τελικά αγόρασα το AGV K-4 ΕVO N Black~~~~ Icon_minitimeΤετ Αυγ 08 2012, 10:10

Αποψη μου, απεφυγε τα ανοιγομενα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NonosG4
Member
Member
NonosG4

Ηλικία : 32
Τόπος : ΤΟΥΜΠΑ
Registration date : 15/05/2012

Τελικά αγόρασα το AGV K-4 ΕVO N Black~~~~ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τελικά αγόρασα το AGV K-4 ΕVO N Black~~~~   Τελικά αγόρασα το AGV K-4 ΕVO N Black~~~~ Icon_minitimeΤετ Αυγ 08 2012, 13:03

Και επειδή οι εποχές είναι δύσκολες εγώ θα σου πρότεινα αυτό..

Μέτρια ποιότητα εντάξει, προφυλάσει από σκούτερ παπιά και κάτω αλλά για τα λεφτά του είναι μια χαρά...















































































XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V - NIGHTHAWK
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
V - NIGHTHAWK

Ηλικία : 39
Τόπος : Από τον άλλο κόσμο κουφάλες..... κάμπος
Registration date : 06/07/2011

Τελικά αγόρασα το AGV K-4 ΕVO N Black~~~~ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τελικά αγόρασα το AGV K-4 ΕVO N Black~~~~   Τελικά αγόρασα το AGV K-4 ΕVO N Black~~~~ Icon_minitimeΤετ Αυγ 08 2012, 15:54

NASOS_p έγραψε:
Αποψη μου, απεφυγε τα ανοιγομενα


γιατι??? για πε για πε... γιατι με ενδιαφερει να παρω ανοιγομενο για αυτο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V - NIGHTHAWK
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
V - NIGHTHAWK

Ηλικία : 39
Τόπος : Από τον άλλο κόσμο κουφάλες..... κάμπος
Registration date : 06/07/2011

Τελικά αγόρασα το AGV K-4 ΕVO N Black~~~~ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τελικά αγόρασα το AGV K-4 ΕVO N Black~~~~   Τελικά αγόρασα το AGV K-4 ΕVO N Black~~~~ Icon_minitimeΔευ Δεκ 10 2012, 16:11

Λοιπόν απο το καλοκαίρι έψαχνα κράνοι.

Είδα και άλλα πόστ που έγιναν για σχετικά κράνοι και κρητικές.

Προσοχή : τα κράνοι τα επέλεξα με βάση τι αρέσει σε εμένα και με το κριτήριο να δώσω μέχρι 300? το πολύ.

Τελικά ήρθαν οι μέρες ( όχι ο καιρός γενικά ) να πάρω κράνος.

Είμαι ανάμεσα στo AGV και το UVEX .



αυτό είναι το UVEX , όπου είναι ανθρακόνημα , 1100 γραμμάρια και έχει 270?.

Το ίδιο κράνος σε απλό μαύρο , έχει 160? και είναι 1300 γραμμάρια.

Τώρα πάμε στα AGV ...

Το 1ο AGV που είδα είναι αυτό.

Το 2ο AGV που είδα είναι αυτό.

Και το 3ο AGV που είδα.

Και τέλος το 4ο AGV μαυρο τελείως.

περιμένω γνώμες σας όσοι ξέρετε , κάτι για αυτές τις δύο μάρκες.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vs_yoshi
Member
Member
vs_yoshi

Ηλικία : 34
Τόπος : Δράμα
Registration date : 24/07/2012

Τελικά αγόρασα το AGV K-4 ΕVO N Black~~~~ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τελικά αγόρασα το AGV K-4 ΕVO N Black~~~~   Τελικά αγόρασα το AGV K-4 ΕVO N Black~~~~ Icon_minitimeΔευ Δεκ 10 2012, 16:30

Προσωπικά ψηφίζω το 3ο AGV που είδες.Δεν έχω προσωπική εμπειρία αλλά έψαξα και τα 4 που σκέφτεσαι και εγώ αν ήμουν στη
θέση σου θα έπαιρνα αυτό!Καλή επιλογή και ΑΧΡΕΙΑΣΤΟ ΝΑ ΝΑΙ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Τελικά αγόρασα το AGV K-4 ΕVO N Black~~~~

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Κράνη-
Μετάβαση σε: