Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Τελικά καλύτερα Matris ή intiminators + ελατήρια???

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
aldopan13



Ηλικία : 42
Τόπος : Πυργος
Registration date : 10/05/2012

Τελικά καλύτερα Matris ή intiminators + ελατήρια??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Τελικά καλύτερα Matris ή intiminators + ελατήρια???   Τελικά καλύτερα Matris ή intiminators + ελατήρια??? Icon_minitimeΔευ Μάης 28 2012, 10:32

Παιδιά αν και νέος στην παρέα θα ήθελα να μου δώσετε τα φώτα σας πάνω σε αυτό το καυτό θέμα!Η χρηματική διαφορά ειναι στο περίπου 200+ ευρώ!Διάβασα όλα τα σχετικά άρθρα και διαμόρφωσα μια γνώμη αλλά θα ήθελα περαιτέρω διευκρινίσεις!
Τελικά αξίζει τα 200+ ευρώ ή η διαφορά με τα matris είναι μηδαμινή ή ίσως και χειρότερη!
Θέλω να πώ να τα δώσω ρε παιδιά αλλά η διαφορά πρέπει να με συναρπάσει τόσο ώστε να μην μετανιώσω, όχι τόσο για τα λεφτά αλλά για το αποτέλεσμα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Τελικά καλύτερα Matris ή intiminators + ελατήρια??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τελικά καλύτερα Matris ή intiminators + ελατήρια???   Τελικά καλύτερα Matris ή intiminators + ελατήρια??? Icon_minitimeΔευ Μάης 28 2012, 14:28

Προσωπικά δεν τα έχω δοκιμάσει αλλά όσοι τα έχουν δοκιμάσει λένε ότι η διαφορά ανάμεσα σε Matris και intiminatiors με ότι ελατήριο και να βάλεις είναι χαοτική υπέρ των Matris.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
aldopan13



Ηλικία : 42
Τόπος : Πυργος
Registration date : 10/05/2012

Τελικά καλύτερα Matris ή intiminators + ελατήρια??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τελικά καλύτερα Matris ή intiminators + ελατήρια???   Τελικά καλύτερα Matris ή intiminators + ελατήρια??? Icon_minitimeΔευ Μάης 28 2012, 17:58

χαοτικη?επειδή φίλοι μου που έχουν βάλει ricor χωρίς ελατήρια είναι πολύ ευχαριστημένοι με το αποτέλεσμα, μου κάνει εντύπωση η χαοτική διαφορά!!! Shocked
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Τελικά καλύτερα Matris ή intiminators + ελατήρια???

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Αναρτήσεις-
Μετάβαση σε: