Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Throttle Rocker εντυπώσεις

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
n.l
Member
Member
n.l

Ηλικία : 44
Τόπος : Θεσσαλονίκη-Ηγουμενίτσα
Registration date : 18/04/2012

Throttle Rocker εντυπώσεις Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Throttle Rocker εντυπώσεις   Throttle Rocker εντυπώσεις Icon_minitimeΚυρ Μάης 20 2012, 01:01

Δανείζομαι τη φωτο του προϊόντος για να το δείξω απλά http://www.motoraid.eu/shop/product_info.php?products_id=901
Το τοποθέτησα σήμερα και έκανα μια μικρή βόλτα μέσα σε πόλη και 70χμ στην Εγνατία Οδό.Η εντύπωση μου στο ταξίδι είναι ανάμεικτη.Από τη μία όντως κάνει αυτό που λέει ξεκουράζοντας το δεξί χέρι στο ταξίδι και με πολύ λίγη δύναμη(ίσα που αφήνεις το χέρι σου πάνω του) κρατάς σταθερή ταχύτητα ταξιδιού.Από την άλλη όμως όταν χρειαστεί να κλείσεις το γκάζι η γλώσσα αυτή ανεβαίνει,η παλάμη ολόκληρη δεν ακουμπά στο γκριπ,μόνο μέρος της,και νομίζω ότι την κόντρα του χεριού στο γκριπ την κρατά ουσιαστικά ο αντίχειρας.Εάν πας να πιάσεις με όλη την παλάμη το γκριπ,η γλώσσα κατεβαίνει με αποτέλεσμα να ανοίγει το γκάζι.Αρα πρέπει να έχεις το νου σου εκεί.Κ λέω εγώ τώρα:τί θα γίνει σε ένα φρένο πανικού?την ώρα δηλ που θα πρέπει να κλείσεις το γκάζι,να κρατήσεις το τιμόνι και να φρενάρεις μήπως,
α.δεν μπορέσεις να το πιάσεις καλά το δεξί γκριπ λόγω της γλώσσας και
β.αν καταφέρεις και το πιασεις μήπως ανοίξει το γκάζι affraid affraid affraid ????
Λέω εγω τώρα Throttle Rocker εντυπώσεις 8117 (παρακαλώ μην πείτε τα του τύπου για τον κλασσικό μηχανόβιο,πρέπει να ναι παραδοσιακός,να πάει ταξίδι με ένα βρακί αποσκευές κ.λ.π)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Throttle Rocker εντυπώσεις Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Throttle Rocker εντυπώσεις   Throttle Rocker εντυπώσεις Icon_minitimeΚυρ Μάης 20 2012, 01:18

ετσι είναι στην αρχή, το συνηθίζεις....εγώ θα το χρησιμοποιούσα μόνο όταν είναι να κάνω πάνω από 150χλμ διαδρομές. Τώρα για το φρενάρισμα πανικού...αν είναι έτσι από το ματσούκιασμα του γκριπ φεύγει κ από την θέση του...Το πρώτο που είχα με βολεψε στην εθνική, όταν εφτασα απο Αθήνα Βόλο κ μπήκα στην πολη μου την έσπασε, το έβγαλα το ακούμπησα για λίγο στα τέτοια μου κ το έχασα. Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Throttle Rocker εντυπώσεις Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Throttle Rocker εντυπώσεις   Throttle Rocker εντυπώσεις Icon_minitimeΚυρ Μάης 20 2012, 01:21

επίσης 13 είναι πολλά....8 κάνει!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
n.l
Member
Member
n.l

Ηλικία : 44
Τόπος : Θεσσαλονίκη-Ηγουμενίτσα
Registration date : 18/04/2012

Throttle Rocker εντυπώσεις Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Throttle Rocker εντυπώσεις   Throttle Rocker εντυπώσεις Icon_minitimeΚυρ Μάης 20 2012, 01:25

tazakos έγραψε:
ετσι είναι στην αρχή, το συνηθίζεις....εγώ θα το χρησιμοποιούσα μόνο όταν είναι να κάνω πάνω από 150χλμ διαδρομές. Τώρα για το φρενάρισμα πανικού...αν είναι έτσι από το ματσούκιασμα του γκριπ φεύγει κ από την θέση του...Το πρώτο που είχα με βολεψε στην εθνική, όταν εφτασα απο Αθήνα Βόλο κ μπήκα στην πολη μου την έσπασε, το έβγαλα το ακούμπησα για λίγο στα τέτοια μου κ το έχασα. Smile
καλά για την πόλη νομίζω δεν ενδείκνυται πολύ.Αλλά στο φρενάρισμα πανικού δε νομίζω να αλλάξει θέση.Κ επειδή τα σκεφτόμουν αυτά την ώρα της οδήγησης,έκανα κάτι δοκιμούλες(μη φανταστείς τιποτα τρελό) και το γκαζι άνοιγε ti!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
n.l
Member
Member
n.l

Ηλικία : 44
Τόπος : Θεσσαλονίκη-Ηγουμενίτσα
Registration date : 18/04/2012

Throttle Rocker εντυπώσεις Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Throttle Rocker εντυπώσεις   Throttle Rocker εντυπώσεις Icon_minitimeΚυρ Μάης 20 2012, 01:25

tazakos έγραψε:
επίσης 13 είναι πολλά....8 κάνει!
4 το πήρα bounce bounce bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Translatoras
Member
Member
Translatoras

Ηλικία : 51
Τόπος : τα Βράχια της Πειραϊκής
Registration date : 21/11/2009

Throttle Rocker εντυπώσεις Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Throttle Rocker εντυπώσεις   Throttle Rocker εντυπώσεις Icon_minitimeΚυρ Μάης 20 2012, 02:18

Άντε ας πω και εγώ τη γνώμη μου τώρα που αποφάσισε η μικρή να πάει για ύπνο... yeye yeye yeye yeye

Για τα λεφτά του το rocker είναι εξαιρετικό.
Το δοκίμασα 2 φορές στο Αθήνα-Κόρινθος-Αθήνα και τα έβγαλε τα λεφτά του.
Στο ταξιδάκι σε κρατάει αρκετά ξεκούραστο, μόλις όμως βρεθείς έστω και σε λίγη κίνηση πρέπει να το παροπλίσεις προς τα πάνω ή προς τα κάτω για να μην εμποδίζει.

Αν όμως έχετε τη δυνατότητα πάρτε το Throttle Control.

Εϊναι το μεγάλο παξιμάδι στο αντίβαρο του τιμονιού που σφίγγει το γκριπ του γκαζιού και εξουδετερώνει την επαναφορά χωρίς όμως να το ακινητοποιεί.

Κατέβηκα Καλαμάτα για ψήφο και γύρισα αμέσως (6 ώρες οδήγημα......ναι καπνίζω πολύ Very Happy ) και το δεξί χέρι ήταν πιο ξεκούραστο από το αριστερό που χειριζόταν τη μουσική και το τηλέφωνο από το ΒΤ2.

Αυτά......

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jk_prince
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
jk_prince

Ηλικία : 49
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 06/09/2011

Throttle Rocker εντυπώσεις Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Throttle Rocker εντυπώσεις   Throttle Rocker εντυπώσεις Icon_minitimeΚυρ Μάης 20 2012, 02:26

να πω και γω τη μ@λ@κια μου......Οταν πανικοβληθεις (φρεναρισμα η οτιδηποτε) το σωμα εχει τη ταση να ερχεται σε εμβρυακη σταση. Αν εισαι στο δρομο και ακουσεις πυροβολισμο,σκυβεις και πιανεις τα γονατα σου ΑΣΥΝΑΙΣΘΗΤΑ μειωνοντας τον ογκο σου αλλα (και δω κολλαει η σκεψη μου) προφυλάσσεις τα ζωτικα οργανα κοινως καλυπτεις το στηθος σου. Αρα στη μηχανη στο πανικο προσπαθοντας να ερθεις οσο το δυνατον σε αυτη την θεση και εχοντας καποια εμποδια (τεποζιτο,τιμονη) σε πανικο τα ποδια σου σφιγγουν το τεποζιτο και τα ανω ακρα ερχονται οσο το δυνατον εσωτερικα προς εσενα εχοντας σχεδον κοντραρει τον δεξιο αντιχειρα και δεικτη πανω στο πλαστικο που εχει τους διακοπτες της μιζας κλεινοντας ταυτοχρονα το γκαζι αρα και ο καρπος σου βρισκεται εκτος throttle control.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την jk_prince στις Δευ Μάης 21 2012, 00:11, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://patra2.meteoclub.gr
n.l
Member
Member
n.l

Ηλικία : 44
Τόπος : Θεσσαλονίκη-Ηγουμενίτσα
Registration date : 18/04/2012

Throttle Rocker εντυπώσεις Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Throttle Rocker εντυπώσεις   Throttle Rocker εντυπώσεις Icon_minitimeΚυρ Μάης 20 2012, 02:54

[/quote]
μόλις όμως βρεθείς έστω και σε λίγη κίνηση πρέπει να το παροπλίσεις προς τα πάνω ή προς τα κάτω για να μην εμποδίζει.[/quote]
Θα αναφερεσαι όταν το εχεις τερμα δεξια προς τα αντιβαρα.Αν το εχεις στο κεντρο ομως?


[/quote]Αν όμως έχετε τη δυνατότητα πάρτε το Throttle Control.[/quote]
Αυτο τα σπάει,όπως και η τιμή του...αν κανεις όμως μεγαλα ταξιδια θα σε αποζιμιώσει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
n.l
Member
Member
n.l

Ηλικία : 44
Τόπος : Θεσσαλονίκη-Ηγουμενίτσα
Registration date : 18/04/2012

Throttle Rocker εντυπώσεις Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Throttle Rocker εντυπώσεις   Throttle Rocker εντυπώσεις Icon_minitimeΚυρ Μάης 20 2012, 03:00

jk_prince έγραψε:
να πω και γω τη μ@λ@κια μου......Οταν πανικοβληθεις (φρεναρισμα η οτιδηποτε) το σωμα εχει τη ταση να ερχεται σε εμβυακη σταση. Αν εισαι στο δρομο και ακουσεις πυροβολισμο,σκυβεις και πιανεις τα γοντα σου ΑΣΥΝΑΙΣΘΗΤΑ μειωνοντας τον ογκο σου αλλα (και δω κολλαει η σκεψη μου) προφυλάσσεις τα ζωτικα οργανα κοινως καλυπτεις το στηθος σου. Αρα στη μηχανη στο πανικο προσπαθοντας να ερθεις οσο το δυνατον σε αυτη την θεση και εχοντας καποια εμποδια (τεποζιτο,τιμονη) σε πανικο τα ποδια σου σφιγγουν το τεποζιτο και τα ανω ακρα ερχονται οσο το δυνατον εσωτερικα προς εσενα εχοντας σχεδον κοντραρει τον δεξιο αντιχειρα και δεικτη πανω στο πλαστικο που εχει τους διακοπτες της μιζας κλεινοντας ταυτοχρονα το γκαζι αρα και ο καρπος σου βρισκεται εκτος throttle control.
και αν το έχεις στο κέντρο όπως εγώ για παράδειγμα σήμερα?τι γινεται?αν και πιστεύω ότι και τέρμα δεξιά να το χεις,αν φορας χοντρα γάντια καλύπτεις ολο το γκριπ συνεπώς και αυτό...όποιος το χει με καταλαβαίνει....με το που δεχεται το βαρος του χεριου είναι σαν να γκαζώνεις
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jk_prince
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
jk_prince

Ηλικία : 49
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 06/09/2011

Throttle Rocker εντυπώσεις Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Throttle Rocker εντυπώσεις   Throttle Rocker εντυπώσεις Icon_minitimeΚυρ Μάης 20 2012, 03:15

n.l έγραψε:
jk_prince έγραψε:
να πω και γω τη μ@λ@κια μου......Οταν πανικοβληθεις (φρεναρισμα η οτιδηποτε) το σωμα εχει τη ταση να ερχεται σε εμβυακη σταση. Αν εισαι στο δρομο και ακουσεις πυροβολισμο,σκυβεις και πιανεις τα γοντα σου ΑΣΥΝΑΙΣΘΗΤΑ μειωνοντας τον ογκο σου αλλα (και δω κολλαει η σκεψη μου) προφυλάσσεις τα ζωτικα οργανα κοινως καλυπτεις το στηθος σου. Αρα στη μηχανη στο πανικο προσπαθοντας να ερθεις οσο το δυνατον σε αυτη την θεση και εχοντας καποια εμποδια (τεποζιτο,τιμονη) σε πανικο τα ποδια σου σφιγγουν το τεποζιτο και τα ανω ακρα ερχονται οσο το δυνατον εσωτερικα προς εσενα εχοντας σχεδον κοντραρει τον δεξιο αντιχειρα και δεικτη πανω στο πλαστικο που εχει τους διακοπτες της μιζας κλεινοντας ταυτοχρονα το γκαζι αρα και ο καρπος σου βρισκεται εκτος throttle control.
και αν το έχεις στο κέντρο όπως εγώ για παράδειγμα σήμερα?τι γινεται?αν και πιστεύω ότι και τέρμα δεξιά να το χεις,αν φορας χοντρα γάντια καλύπτεις ολο το γκριπ συνεπώς και αυτό...όποιος το χει με καταλαβαίνει....με το που δεχεται το βαρος του χεριου είναι σαν να γκαζώνεις

εκει περα παιζεις "αντιχειρας και προτεταμενα τα υπολοιπα δαχτυλα" σαν να πλαθεις ενα πραγμα. Τωρα αν εχεις και χουφτες που σημαινει τα προτεταμενα δαχτυλα ειναι χλωμο......μια λυση μενει.Πετα το να παει στο Βελζεβουλι. Η κανονικη του θεση παντως τερμα δεξια ειναι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://patra2.meteoclub.gr
n.l
Member
Member
n.l

Ηλικία : 44
Τόπος : Θεσσαλονίκη-Ηγουμενίτσα
Registration date : 18/04/2012

Throttle Rocker εντυπώσεις Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Throttle Rocker εντυπώσεις   Throttle Rocker εντυπώσεις Icon_minitimeΚυρ Μάης 20 2012, 03:28

jk_prince έγραψε:
n.l έγραψε:
jk_prince έγραψε:
να πω και γω τη μ@λ@κια μου......Οταν πανικοβληθεις (φρεναρισμα η οτιδηποτε) το σωμα εχει τη ταση να ερχεται σε εμβυακη σταση. Αν εισαι στο δρομο και ακουσεις πυροβολισμο,σκυβεις και πιανεις τα γοντα σου ΑΣΥΝΑΙΣΘΗΤΑ μειωνοντας τον ογκο σου αλλα (και δω κολλαει η σκεψη μου) προφυλάσσεις τα ζωτικα οργανα κοινως καλυπτεις το στηθος σου. Αρα στη μηχανη στο πανικο προσπαθοντας να ερθεις οσο το δυνατον σε αυτη την θεση και εχοντας καποια εμποδια (τεποζιτο,τιμονη) σε πανικο τα ποδια σου σφιγγουν το τεποζιτο και τα ανω ακρα ερχονται οσο το δυνατον εσωτερικα προς εσενα εχοντας σχεδον κοντραρει τον δεξιο αντιχειρα και δεικτη πανω στο πλαστικο που εχει τους διακοπτες της μιζας κλεινοντας ταυτοχρονα το γκαζι αρα και ο καρπος σου βρισκεται εκτος throttle control.
και αν το έχεις στο κέντρο όπως εγώ για παράδειγμα σήμερα?τι γινεται?αν και πιστεύω ότι και τέρμα δεξιά να το χεις,αν φορας χοντρα γάντια καλύπτεις ολο το γκριπ συνεπώς και αυτό...όποιος το χει με καταλαβαίνει....με το που δεχεται το βαρος του χεριου είναι σαν να γκαζώνεις

εκει περα παιζεις "αντιχειρας και προτεταμενα τα υπολοιπα δαχτυλα" σαν να πλαθεις ενα πραγμα. Τωρα αν εχεις και χουφτες που σημαινει τα προτεταμενα δαχτυλα ειναι χλωμο......μια λυση μενει.Πετα το να παει στο Βελζεβουλι. Η κανονικη του θεση παντως τερμα δεξια ειναι
ΣΩΣΤΑ δεν ανέφερα ότι εχω χούφτες όπως και οι περισσότεροι.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jk_prince
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
jk_prince

Ηλικία : 49
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 06/09/2011

Throttle Rocker εντυπώσεις Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Throttle Rocker εντυπώσεις   Throttle Rocker εντυπώσεις Icon_minitimeΚυρ Μάης 20 2012, 03:34

n.l έγραψε:
jk_prince έγραψε:
n.l έγραψε:
jk_prince έγραψε:
να πω και γω τη μ@λ@κια μου......Οταν πανικοβληθεις (φρεναρισμα η οτιδηποτε) το σωμα εχει τη ταση να ερχεται σε εμβυακη σταση. Αν εισαι στο δρομο και ακουσεις πυροβολισμο,σκυβεις και πιανεις τα γοντα σου ΑΣΥΝΑΙΣΘΗΤΑ μειωνοντας τον ογκο σου αλλα (και δω κολλαει η σκεψη μου) προφυλάσσεις τα ζωτικα οργανα κοινως καλυπτεις το στηθος σου. Αρα στη μηχανη στο πανικο προσπαθοντας να ερθεις οσο το δυνατον σε αυτη την θεση και εχοντας καποια εμποδια (τεποζιτο,τιμονη) σε πανικο τα ποδια σου σφιγγουν το τεποζιτο και τα ανω ακρα ερχονται οσο το δυνατον εσωτερικα προς εσενα εχοντας σχεδον κοντραρει τον δεξιο αντιχειρα και δεικτη πανω στο πλαστικο που εχει τους διακοπτες της μιζας κλεινοντας ταυτοχρονα το γκαζι αρα και ο καρπος σου βρισκεται εκτος throttle control.
και αν το έχεις στο κέντρο όπως εγώ για παράδειγμα σήμερα?τι γινεται?αν και πιστεύω ότι και τέρμα δεξιά να το χεις,αν φορας χοντρα γάντια καλύπτεις ολο το γκριπ συνεπώς και αυτό...όποιος το χει με καταλαβαίνει....με το που δεχεται το βαρος του χεριου είναι σαν να γκαζώνεις

εκει περα παιζεις "αντιχειρας και προτεταμενα τα υπολοιπα δαχτυλα" σαν να πλαθεις ενα πραγμα. Τωρα αν εχεις και χουφτες που σημαινει τα προτεταμενα δαχτυλα ειναι χλωμο......μια λυση μενει.Πετα το να παει στο Βελζεβουλι. Η κανονικη του θεση παντως τερμα δεξια ειναι
ΣΩΣΤΑ δεν ανέφερα ότι εχω χούφτες όπως και οι περισσότεροι.....
Μη σε παρω στο λαιμο μου κιολας....Σου θυμιζω πως αρχισα.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://patra2.meteoclub.gr
Highlander
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Highlander

Ηλικία : 49
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 30/05/2011

Throttle Rocker εντυπώσεις Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Throttle Rocker εντυπώσεις   Throttle Rocker εντυπώσεις Icon_minitimeΚυρ Μάης 20 2012, 08:56

Το έχω 6 μήνες και το έχω μόνιμα πάνω.
Το έχω σε χαμηλή θέση και σε ταξίδι το σηκώνω ελάχιστα προς τα επάνω.

Δεν έχω θέμα με φρενάρισμα πανικού και 2 φορές που μου έχει χρειαστεί να φρενάρω απότομα, δεν προβληματίστηκα.

Το έχω τέρμα δεξιά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gr
.........
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος :
Registration date : 31/03/2010

Throttle Rocker εντυπώσεις Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Throttle Rocker εντυπώσεις   Throttle Rocker εντυπώσεις Icon_minitimeΚυρ Μάης 20 2012, 13:54

Πριγκηπα μα την παναγια τετοια αναλυση δεν φανταζομουν οτι μπορει να γινει για το συγκεκριμενο π@παρακι... Shocked Laughing



Το εχω καθημερινα το εχω τερμα δεξια το εχω συνηθισει και ειναι σαν να μην υπαρχει σε ολο το φασμα της οδηγησης (..και στα φρενα πανικου!)

...κανει πολυ καλη δουλεια σε μενα που λογω δουλειας ο καρπος μου δεν την παλευει και αυτη η βλακειουλα τον ξεκουραζει!





...υ.γ Γιαννη αποδεδειγμενα το 90% των πραγματων που τοποθετεις για λιγο μπροστα στα π@παρια σου εν ωρα οδηγησης το χανεις! Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
n.l
Member
Member
n.l

Ηλικία : 44
Τόπος : Θεσσαλονίκη-Ηγουμενίτσα
Registration date : 18/04/2012

Throttle Rocker εντυπώσεις Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Throttle Rocker εντυπώσεις   Throttle Rocker εντυπώσεις Icon_minitimeΚυρ Μάης 20 2012, 14:01

Ευχαριστώ για τις παρατηρήσεις σας,μάλλον είναι θέμα συνήθειας κ δικής μου απειρίας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Throttle Rocker εντυπώσεις Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Throttle Rocker εντυπώσεις   Throttle Rocker εντυπώσεις Icon_minitimeΚυρ Μάης 20 2012, 21:30

έτσι ακριβώς ξεκινησα την απάντηση, το συνηθίζεις.

Γιώργο όντως δεν μένει τίποτα εκεί κάτω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
theofilos
Member
Member
theofilos

Τόπος : ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Registration date : 14/03/2011

Throttle Rocker εντυπώσεις Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Throttle Rocker εντυπώσεις   Throttle Rocker εντυπώσεις Icon_minitimeΚυρ Μάης 20 2012, 23:07

n.l έγραψε:
tazakos έγραψε:
επίσης 13 είναι πολλά....8 κάνει!
4 το πήρα bounce bounce bounce


απο που το πηρες? Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
n.l
Member
Member
n.l

Ηλικία : 44
Τόπος : Θεσσαλονίκη-Ηγουμενίτσα
Registration date : 18/04/2012

Throttle Rocker εντυπώσεις Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Throttle Rocker εντυπώσεις   Throttle Rocker εντυπώσεις Icon_minitimeΤρι Μάης 22 2012, 00:23

theofilos έγραψε:
n.l έγραψε:
tazakos έγραψε:
επίσης 13 είναι πολλά....8 κάνει!
4 το πήρα bounce bounce bounce


απο που το πηρες? Very Happy
στα Γιάννενα στη honda Ζαβογιαννης(παραλίμνια)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kopeli
gold member
gold member
kopeli

Ηλικία : 48
Τόπος : GR-SKG
Registration date : 16/07/2008

Throttle Rocker εντυπώσεις Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Throttle Rocker εντυπώσεις   Throttle Rocker εντυπώσεις Icon_minitimeΤρι Μάης 22 2012, 00:32

Το συγκεκριμένο μαραφέτι το εχω εδώ και 4 χρόνια στη μηχανή.Ολα είναι θέμα συνήθειας.Δεν μπορείς να έχεις αποψη μονο με μια βόλτα.Στην αρχή θέλει πολύ προσοχή, θες να το βγάλεις αλλα με τον καιρό θα το μάθεις.Με εχει βολέψει στα μεγάλα μου ταξίδια,ειδικά στην ευρώπη που οι δρόμοι είναι ολο ευθείες και οι ταχύτητες στα 120 με 130.Το έχω μόνιμα πάνω στο γκρίπ.
Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Throttle Rocker εντυπώσεις Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Throttle Rocker εντυπώσεις   Throttle Rocker εντυπώσεις Icon_minitimeΤρι Μάης 22 2012, 00:33

tazako κράτα μου ένα τέτοιο ματζαφλάρι να περάσω να το πάρω!!! I love you
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

Throttle Rocker εντυπώσεις Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Throttle Rocker εντυπώσεις   Throttle Rocker εντυπώσεις Icon_minitimeΤρι Μάης 22 2012, 08:59

must το μαντζαφλάρι....δεν μπορώ να οδηγήσω πλέον χωρίς αυτό. Πολύ ξεκούραστο, ειδικά στις μεγάλες αποστάσεις που κάνω πολύ συχνά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Throttle Rocker εντυπώσεις

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Προστασία, οπτικές βελτιώσεις-
Μετάβαση σε: