Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Kρητικό recycle bin

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
paitos
gold member
gold member
paitos

Ηλικία : 47
Τόπος : Χανια
Registration date : 08/07/2008

Kρητικό recycle bin - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin   Kρητικό recycle bin - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Νοε 18 2008, 18:34

To νου σου Γιωργαρε eee
Και παρε και κανενα τηλ. ασε την κοπελα να ξεκουραστει λιγο xexe
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

Kρητικό recycle bin - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin   Kρητικό recycle bin - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Νοε 19 2008, 22:59

αυτο το βρηκα στη τοπικη εφημεριδα του αγιου νικολαου ΑΝΑΤΟΛΗ ( www.anatolh.com )

ΣΚΕΤΑ κουτιά είναι όλα όσα έχουν τοποθετηθεί στον οδικό δίκτυο του νησιού και όλοι μας νομίζουμε ότι πρόκειται για κάμερες που λειτουργούν και μας παρακολουθούν. Η εγκατάσταση των 40 αυτών αντικειμένων – που έχει γίνει σε ολόκληρο το οδικό δίκτυο της Κρήτης – είναι ημιτελής, εφόσον απουσιάζουν τα ηλεκτρονικά μηχανήματα από μέσα.

Όπως μας ενημερώνει ο Πρόεδρος της Τοπικής Ένωσης Δήμων και Κοινοτήτων κ. Νίκος Καστρινάκης, μετά την αντίδραση που είχε εκφραστεί και στο τελευταίο Δ.Σ. της Ένωσης έψαξε το θέμα, για να βρει ποια υπηρεσία έχει την ευθύνη για να της εκφράσει την άποψη των εκπροσώπων των ΟΤΑ να μη λειτουργήσουν οι κάμερες σαν εισπρακτικοί και μόνο μηχανισμοί.
«Η τοπική αστυνομία δεν γνωρίζει κάτι, η ΔΕΣΕ το ίδιο, οπότε μίλησα με εκπροσώπους του ΥΠΕΧΩΔΕ, που έχει την ευθύνη. Όπως μου είπαν λοιπόν, δεν υπάρχει λόγος να αντιδράσουμε για κάτι που δε λειτουργεί. Το κομμάτι της εργολαβίας για την προμήθεια του ηλεκτρονικού εξοπλισμού έχει ακυρωθεί και δεν έχουν τοποθετηθεί μηχανήματα μέσα. Όπως με ενημέρωσαν, η προμήθεια του ηλεκτρονικού εξοπλισμού δεν έχει γίνει, μιας και είχε εμπλακεί και η υπόθεση της Siemens, με αποτέλεσμα το πρώτο κομμάτι να προχωρήσει, ενώ η προμήθεια του ηλεκτρονικού εξοπλισμού ακόμα δεν έχει γίνει και, όπως εκτιμώ, θα καθυστερήσει αρκετά», είπε ο κ. Καστρινάκης.
Παρʼ όλα αυτά, ο πρόεδρος της ΚΕΔΚΕ εξέφρασε σε όσους μίλησε τις ανησυχίες των εκπροσώπων των ΟΤΑ για τον τρόπο που έχει γίνει το συγκεκριμένο έργο, ρώτησε υπό ποιές προϋποθέσεις τοποθετήθηκαν οι συσκευές αυτές και σημείωσε ότι δεν είναι δυνατόν τα όρια της ταχύτητας στο απαρχαιωμένο οδικό δίκτυο να μην ξεπεραστούν και από τον πιο συνετό οδηγό.
«Αν σκοπός του έργου αυτού είναι η προστασία των οδηγών και των επιβατών θα έπρεπε να γίνει διάλογος για τα σημεία που πρέπει να ελέγχονται, ώστε εμείς που ξέρουμε τους δρόμους μας να προτείνουμε ποια είναι τα σημεία που είναι καλό να ελέγχονται. Πάντως δεν θα αφήσουμε έτσι εύκολα, όποτε και αν προχωρήσει το έργο αυτό, να έχει μονάχα εισπρακτικό χαρακτήρα και να τονίσουμε ότι οι Δήμοι δεν έχουμε καμία σχέση με το μέτρο αυτό. Δε μπορούμε να το ανεχτούμε, όταν μάλιστα το οδικό μας δίκτυο έχει τόσο άσχημη εικόνα και ειδικά όταν κανένα τμήμα του νομού δε συμπεριλαμβάνεται ούτε καν στο πρωτεύον οδικό δίκτυο του νησιού, να έχουμε τέτοιες μορφές παρακολούθησης» είπε ακόμα και τόνισε ότι σαφώς οι οδηγοί πρέπει να ακολουθούν τον ΚΟΚ και σε καμία περίπτωση να μην αναπτύσσουν μεγάλες ταχύτητες άσχετα εάν παρακολουθούνται ή όχι».
ΘΑΝΟΣ ΚΟΡΟΜΠΥΛΙΑΣ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kalamaria
gold member
gold member
kalamaria

Ηλικία : 59
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ(ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ)
Registration date : 18/01/2008

Kρητικό recycle bin - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin   Kρητικό recycle bin - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Νοε 20 2008, 00:01

θα παω να δω απο κοντα Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

Kρητικό recycle bin - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin   Kρητικό recycle bin - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Νοε 20 2008, 00:38

kalamaria έγραψε:
θα παω να δω απο κοντα Wink
μπαμπη να εισαι ξυρισμενος για να βγεις ομορφος αμα δεις το πουλακι Razz Razz Razz Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JEFFakhs
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
JEFFakhs

Τόπος : Volos-->Piraeus-->Heraklion-->?
Registration date : 28/09/2008

Kρητικό recycle bin - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin   Kρητικό recycle bin - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Νοε 20 2008, 00:40

Αντε και ΔΙΟΔΙΑ με το καλό παιδιά στον Β.Ο.Α.Κ. (ποιόν?) rock rock
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kalamaria
gold member
gold member
kalamaria

Ηλικία : 59
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ(ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ)
Registration date : 18/01/2008

Kρητικό recycle bin - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin   Kρητικό recycle bin - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Νοε 20 2008, 00:47

φυσικα ξηρισμενος!!!να με στηλουν καμια κληση!!!!!!!
bliax bliax
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paitos
gold member
gold member
paitos

Ηλικία : 47
Τόπος : Χανια
Registration date : 08/07/2008

Kρητικό recycle bin - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin   Kρητικό recycle bin - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Νοε 25 2008, 18:45

Που χαθηκατε ωρε??????
Ετοιμοι για βολτα τωρα που καλοκαιριασε?
Απιστευτη μερα σημερα μετα τις 12,00

Πειτα για το φορουμ και σε αλλους δεν βλεπω κοσμο να μπαινει απο το Νησι μας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GOEF
Member
Member
GOEF

Τόπος : ΚΡΗΤΗ
Registration date : 25/01/2008

Kρητικό recycle bin - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin   Kρητικό recycle bin - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Νοε 25 2008, 19:50

Κοπέλια, αν έχει καλό καιρό τη Κυριακή, ήντα λέτε, πάμε καμιά βόλτα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 42
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

Kρητικό recycle bin - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin   Kρητικό recycle bin - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Νοε 26 2008, 09:03

αμε αμε! μέσα είτε βρέξει είτε χιονίσει

ΥΓ. Γιώργη να δεις που θα έρθει ο μάγειρας να πάρει τη ζελατίνα κ μεις θα λείπουμε... έ ρε γλέντια!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
paitos
gold member
gold member
paitos

Ηλικία : 47
Τόπος : Χανια
Registration date : 08/07/2008

Kρητικό recycle bin - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin   Kρητικό recycle bin - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Νοε 26 2008, 13:08

Aν εχει καλο καιρο μαλλον θα βγω στις ελιες gmt

Μπορουμε ομως να κανονισουμε συναντηση στον Βαφε Αποκορωνου
(να βοηθησετε και λιγο) ti!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

Kρητικό recycle bin - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin   Kρητικό recycle bin - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Νοε 26 2008, 13:54

τη κυριακη αυτη δε μπορω γιατι εχουμε συναντηση με το seatclub.
και την αλλη κυριακη επισεις δε μπορω λογω του οτι πετανε οι γονεις για θεσσαλονικη αργα το μεσημερι.
μετα οποτε θελετε,ελιες τις πιανουμε το γεναρι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GOEF
Member
Member
GOEF

Τόπος : ΚΡΗΤΗ
Registration date : 25/01/2008

Kρητικό recycle bin - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin   Kρητικό recycle bin - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Νοε 26 2008, 14:37

Φίλιππε θαρρώ πως θα βολτάρουμε οι δυο μας... γιατί όχι? καλά θα είναι φτάνει να έχει καλό καιρό!
Paito, εύχομαι τη Κυριακή να ρίξει καρεκλοπόδαρα και να μη μαζέψεις ούτε μία ελιά!!! Ετσι θα μπορέσεις να βολτάρουμε!!!
Painteraki, σταμάτα να ασχολείσαι με τις 4 ρόδες... οι δύο είναι πιο καλές!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 42
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

Kρητικό recycle bin - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin   Kρητικό recycle bin - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Νοε 26 2008, 15:21

paitos έγραψε:

Μπορουμε ομως να κανονισουμε συναντηση στον Βαφε Αποκορωνου
(να βοηθησετε και λιγο)
οκ, πες τι ώρα θα είναι έτοιμες οι μπριτζόλες κ τα παϊδάκια να'ρθουμε να βοηθήσουμε lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
JEFFakhs
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
JEFFakhs

Τόπος : Volos-->Piraeus-->Heraklion-->?
Registration date : 28/09/2008

Kρητικό recycle bin - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin   Kρητικό recycle bin - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Νοε 26 2008, 18:22

Λοιπόν.......

......έχω 500-600 χιλιομετράκια μέχρι το σέρβις των 6000 την επόμενη εβδομάς......και......η ζυναίκα θα λείπει σε 2ήμερο yoga και αντίστοιχες "λαογραφικές" εκδηλώσεις.....

Αν δέχεστε "νεους" στην παρέα και δεν έχει κλείσει το "casting" είμαι μέσα όπου θέτε!!!

Υ.Γ. επειδή καθε Κυριακή βολτάρουμε με 1 τέως ευτυχή κάτοχο STROM K5 (αυτος που με ζάλισε με το VSTROM μέχρι να το πάρω και μετά αλλαξοπίστησε) νυν Βαυαρό 1200 GSA.........

αν θέτε τονε φέρνω και αυτόν να του πούμε όλοι μαζί το "ΤΙ ΜΑΛ*&^ΙΑ ΕΚΑΝΕ" XYLO XYLO να μην του τα λεω μόνος μου!!

Αλλιώς ακόμα και αν είναι για αμιγώς VSTROM όβολτα και υπαρχει χώρος.......

Ι'Μ ΙΝ!!!! kalmi kalmi
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 42
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

Kρητικό recycle bin - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin   Kρητικό recycle bin - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Νοε 26 2008, 18:38

JEFFουλιδάκη γεια! Η πόρτα είναι ανοιχτή κ τα σκυλιά δεμένα ... εεεεε... όλοι είναι ευπρόσδεκτοι, ακόμα κ οι "αλλόθρησκοι"...

είναι ευκαιρία να βρεθούμε κ μια φορά, στην ίδια πόλη ζούμε κ μόνο ονλαιν τα λέμε Razz

Εγώ είμαι μέσα κ είμαι παντός καιρού, ο Γιωργάρας ο GOEF φαίνεται να είναι κ αυτός μέσα.... οπότε βλέπουμε, κ όσοι πιστοί προσέλθετε... μπρεί να πείσω κ ένα φίλο καμένο μοτάρντα Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
mageiras
Member
Member
mageiras

Ηλικία : 47
Τόπος : ΧΑΝΙΑ - ΚΡΗΤΗ
Registration date : 17/01/2008

Kρητικό recycle bin - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin   Kρητικό recycle bin - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Νοε 26 2008, 19:05

εγω κυριακη αποκλειεται αλανια γιατι θα βαφω.....την ζελατινα αν καταφερω θα ερθω σαββατο να την παρω γιατι θελει η γυναικα να παμε στο μακρο........αλλιως σας βλεπω να την στελνεται με το κτελ γιατι δεν την παλευβω απο την αγωνια μου να την βαλω......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JEFFakhs
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
JEFFakhs

Τόπος : Volos-->Piraeus-->Heraklion-->?
Registration date : 28/09/2008

Kρητικό recycle bin - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin   Kρητικό recycle bin - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Νοε 26 2008, 19:29

mikios έγραψε:
JEFFουλιδάκη γεια! Η πόρτα είναι ανοιχτή κ τα σκυλιά δεμένα ... εεεεε... όλοι είναι ευπρόσδεκτοι, ακόμα κ οι "αλλόθρησκοι"...

είναι ευκαιρία να βρεθούμε κ μια φορά, στην ίδια πόλη ζούμε κ μόνο ονλαιν τα λέμε Razz

Εγώ είμαι μέσα κ είμαι παντός καιρού, ο Γιωργάρας ο GOEF φαίνεται να είναι κ αυτός μέσα.... οπότε βλέπουμε, κ όσοι πιστοί προσέλθετε... μπρεί να πείσω κ ένα φίλο καμένο μοτάρντα Razz

Αϊντε βρεεεεεε!!!! Αυξάνεσθε και πλυθυνεσθε!!!

Παντος καιρου, All weather και 4 Seasons!!!

Κανονίστε καλή εκδρομούλα, και αρκετά χιλιόμετρα να πιλοτάρουμε ε? Όχι καμμια καντίνα στο Μπαλί και πίσω!!!

Α! Και κατα προτίμηση κλειστο επαρχιακό στροφιλίκι ευπρόσδεκτον!! afro afro
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JEFFakhs
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
JEFFakhs

Τόπος : Volos-->Piraeus-->Heraklion-->?
Registration date : 28/09/2008

Kρητικό recycle bin - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin   Kρητικό recycle bin - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Νοε 26 2008, 19:34

mageiras έγραψε:
εγω κυριακη αποκλειεται αλανια γιατι θα βαφω.....την ζελατινα αν καταφερω θα ερθω σαββατο να την παρω γιατι θελει η γυναικα να παμε στο μακρο........αλλιως σας βλεπω να την στελνεται με το κτελ γιατι δεν την παλευβω απο την αγωνια μου να την βαλω......

Ίντα θες απο το μάκρο μάγειρα να στο κραταω εγω αν είναι!!

3 χρόνια πωλητής ημουνα εκεί, άμα θες να σου κρατάω πράμα πες (στα στέλνω και με το ΚΤΕΛ αμα λάχει)!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 42
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

Kρητικό recycle bin - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin   Kρητικό recycle bin - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Νοε 26 2008, 23:53

To λοιπόν, οι Χανιώτες θα ξεστραβωθείτε να κανονίσουμε κατα Σφακιά μεριά καμιά αντάμωση;;;; Αμα είναι Τζεφ πάμε κ από παλιό εθνικό Ρέθεμνου, εγώ δεν έχω κανένα προβ, φτανει να θέλει κ ο ΓΚΟΕΦ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
JEFFakhs
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
JEFFakhs

Τόπος : Volos-->Piraeus-->Heraklion-->?
Registration date : 28/09/2008

Kρητικό recycle bin - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin   Kρητικό recycle bin - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Νοε 27 2008, 00:13

mikios έγραψε:
To λοιπόν, οι Χανιώτες θα ξεστραβωθείτε να κανονίσουμε κατα Σφακιά μεριά καμιά αντάμωση;;;; Αμα είναι Τζεφ πάμε κ από παλιό εθνικό Ρέθεμνου, εγώ δεν έχω κανένα προβ, φτανει να θέλει κ ο ΓΚΟΕΦ!

SUPER!!!

Μπορούμε να πάμε απο Πλακιά-Σφακιά νότια διαδρομή που θα είμαστε και "ελαφροί" και στο φευγα να κόψουμε βόρεια απο εθνική που θα είμαστε με φουλ τεπόζιτα (φαϊ)!!! peinao peinao

Συνεννοηθείτε και ενημερώστε για οποιαδήποτε "ειδική" διαδρομή σύμφωνήσετε υμέτεροι οι παλαίοτεροι!! Kρητικό recycle bin - Σελίδα 3 846930

Άντε...και το άλλο Σ/Κ που θα έχει παρκάρει στο γκαράζ το 4τροχο ο painterakis την κάνουμε απο την άλλη μπάντα!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GOEF
Member
Member
GOEF

Τόπος : ΚΡΗΤΗ
Registration date : 25/01/2008

Kρητικό recycle bin - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin   Kρητικό recycle bin - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Νοε 27 2008, 01:10

Κοπέλια μέσα για τη Κυριακή φτάνει μόνο να έχει καλό καιρό!!! Με καταιγίδες δε το κουνώ, ψιλοφοβάμαι να οδηγάω με βροχή!!! Η γυναίκα διαβάζει για ασεπ οπότε εγώ θα είμαι μόνος...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paitos
gold member
gold member
paitos

Ηλικία : 47
Τόπος : Χανια
Registration date : 08/07/2008

Kρητικό recycle bin - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin   Kρητικό recycle bin - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Νοε 27 2008, 08:33

Aν εχει καλο καιρο και Αν πατε Σφακια και μπειτε απο Βρυσες θα σας δω απο το χωραφι να περνατε gmt gmt XYLO XYLO
Αν ξερει κανεις την περιοχη, πηγαινοντας για Λιμνοπηγαδο....... θα σας σταματησω εγω με το ραβδι του ραβδιστικου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 42
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

Kρητικό recycle bin - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin   Kρητικό recycle bin - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Νοε 28 2008, 11:42

paito για πόσταρε συντεταγμένες μήπως κ την κάνουμε κατα τα μέρη σου... έυρε το στο γκουγκλι ερθ ανε θες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
paitos
gold member
gold member
paitos

Ηλικία : 47
Τόπος : Χανια
Registration date : 08/07/2008

Kρητικό recycle bin - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin   Kρητικό recycle bin - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Νοε 28 2008, 12:54

Το λεπος
Οπως μπαινεις στις Βρυσες απο Ρεουμνο μετα την πλατεια...............








σταματας αριστερα στο καφενειο και ρωτας "Πως παω για Λιμνοπηγαδο??"


ή κανεις ενα τηλεφωνο αν δεν βρεις κανενα εκει και σου λεω. Διπλα ειναι

Ευκολο!!!!!! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GOEF
Member
Member
GOEF

Τόπος : ΚΡΗΤΗ
Registration date : 25/01/2008

Kρητικό recycle bin - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin   Kρητικό recycle bin - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Νοε 28 2008, 14:05

Κοπέλια τη Κυριακή προβλέπεται μόνο συνεφιά και όχι βροχές, άντε να πάμε εκδρομούλα, μάλλον θα έρθει μαζί και ένας Varkaderos... Φίλιππε βγάλε πρόγραμμα διαδρομής, ώρα και σημείο αναχώρησης, σχεδιαγράμματα, μελέτες κτλ κτλ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Kρητικό recycle bin

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 3 από 17Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φόρουμ Κρήτης-
Μετάβαση σε: