Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Kρητικό recycle bin

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
big_tzo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Ηλικία : 38
Τόπος : Central Crete Heraklion City
Registration date : 07/02/2009

Kρητικό recycle bin - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin   Kρητικό recycle bin - Σελίδα 16 Icon_minitimeΔευ Φεβ 16, 2009 5:19 am

nai eyxaristoume gia tin filoxenia emas kai twn motoriown....episeis gia ta kopsidia kai to yperoxo krasaki... peinao geia mas kalo pareaki an kai eprepe na ixame kanei perisoteri douleia/100xm kai oxi kopsidia/100xm......an kai dn mas xalase!!!!aaaa thelw ena mpokalaki apo ekiona pou dn prolava na pio...ekiona me tin kanela kai to garoufalo....pes tou na sou pei poso kanei!!!!!!!!ena mpokalaki for me!!!!xixixixi,...... xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gzpainter

gzpainter

Ηλικία : 42
Registration date : 09/02/2009

Kρητικό recycle bin - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin   Kρητικό recycle bin - Σελίδα 16 Icon_minitimeΤρι Φεβ 17, 2009 4:52 am

nai bre paidia....perasata wraia.....alla den bazete kai kammia photo ....gia emas ths ksenhtias....
drink drink

gmt gmt gmt

ftiaksate tis kales sas.. : ti! XYLO ..fagate.. peinao peinao ante kante kai kanena upload twra.......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 17/01/2008

Kρητικό recycle bin - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin   Kρητικό recycle bin - Σελίδα 16 Icon_minitimeΤετ Φεβ 18, 2009 2:44 am

αυριο τσικνοπεμπτη αρα bliax + drink
καλα να περασεται και να γινεται μασκαραδες ... κανει καλο
απο την περσινη αποκρα
Kρητικό recycle bin - Σελίδα 16 Zuc2xq7b2ze08qdtywd9
Kρητικό recycle bin - Σελίδα 16 Vvp33m9lvvki7aazmwra
μη το ψαχνεται.. ειμαι εγω και η σοφι σε mercedes cabrio φιλου να γυριζουμε στον αγιο με αραβικη μουσικη στο διαπασον Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paitos
gold member
gold member
paitos

Ηλικία : 47
Τόπος : Χανια
Registration date : 08/07/2008

Kρητικό recycle bin - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin   Kρητικό recycle bin - Σελίδα 16 Icon_minitimeΤετ Φεβ 18, 2009 2:47 am

http://vstromhellas.forumgreek.com/forum-f3/topic-t2593.htm


ΨΗΘΕΙΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 17/01/2008

Kρητικό recycle bin - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin   Kρητικό recycle bin - Σελίδα 16 Icon_minitimeΤετ Φεβ 18, 2009 3:38 am

paitos έγραψε:
http://vstromhellas.forumgreek.com/forum-f3/topic-t2593.htm


ΨΗΘΕΙΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ OK
καλο ειναι αλλα εγω δε θα μπορω γιατι εχουν εξετασεις τα παιδια

για τη κυριακη τι λετε;το κανουμε το βολταρακι;

Kρητικό recycle bin - Σελίδα 16 M6i5vpjstsuaj0ki15wl
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 41
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

Kρητικό recycle bin - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin   Kρητικό recycle bin - Σελίδα 16 Icon_minitimeΤετ Φεβ 18, 2009 4:23 am

rock
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
paitos
gold member
gold member
paitos

Ηλικία : 47
Τόπος : Χανια
Registration date : 08/07/2008

Kρητικό recycle bin - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin   Kρητικό recycle bin - Σελίδα 16 Icon_minitimeΤετ Φεβ 18, 2009 5:06 am

Για Κυριακη εγω δεν ξανακανονιζω ........ αν κατσει θα με δειτε εκει Shocked

Οσο για το 36ωρο απο καιρο το σκεφτομαι αλλα δεν καθιζει καταληλο παρεακι , ολοι θελουν την βολι τους Sleep
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GOEF
Member
Member
GOEF

Τόπος : ΚΡΗΤΗ
Registration date : 25/01/2008

Kρητικό recycle bin - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin   Kρητικό recycle bin - Σελίδα 16 Icon_minitimeΤετ Φεβ 18, 2009 1:10 pm

1. mikios
2. GOEF (μαζί με τη GOEFINA ή Κατερίνα ή Σοφία κτλ κατά κόσμον Πόπη!!!!!)

(power trip δε κάνουμε ή κάνω λάθος???) yeye yeye yeye

OK OK OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JEFFakhs
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
JEFFakhs

Τόπος : Volos-->Piraeus-->Heraklion-->?
Registration date : 28/09/2008

Kρητικό recycle bin - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin   Kρητικό recycle bin - Σελίδα 16 Icon_minitimeΤετ Φεβ 18, 2009 2:12 pm

Μέσα!!!

Ανεύ Κατερίνας και με την προϋποθεση ότι θα φύγουμε νωρίς, να δούμε και το ματς με τον ΕΡΓΟΤΕΛΑ!! (Κυριακή 19:00)!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 17/01/2008

Kρητικό recycle bin - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin   Kρητικό recycle bin - Σελίδα 16 Icon_minitimeΤετ Φεβ 18, 2009 2:57 pm

λοιπον η διαδρομη ειναι ωραια,την εχω κανει καμποσες φορες,με πολλες παραλαγες.
με ενα ρεζερβουαρ με λογικη χρηση βγαινει για μενα που ειμαι απο αγιο,αρα για εσας χαλαρα.
το θεμα ειναι οτι πολυ πιθανον να βρεχει,αρα πρεπει να προετοιμαστουμε,αυτο παει στους παρθενους του team (δλδ στο γιωργο με το περτικαλι Κ9 ).
κατα 100% θα ειμαι μονος,μιας και το σαββατο γενναει η κουμπαρα μας και οι γυναικες θα ειναι επιποδος αρα οι αντρες free να αλωνιζουν Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
οπως προειπα κατα 90% θα βρεχει (ας ειναι καλα το meteo.gr ) αρα οι ταχυτητες θα ειναι χαμηλες συν του οτι ο χρηστος θελει να δει την υπερτατη ομαδα (γαυριακος) και θα πρεπει να γυρισουμε νωρις αρα λεω να ξεκινησουμε νωρις,δλδ στις 9και30 απο το ηρακλειο.
εγω δε θα μπω καθολου ηρακλειο,θα σας περιμενω στου γρηγορη που ειναι στο πρατηριο της ΒΡ στη κορυφη της παντανασας για να πιω και εγω κανα καφεδακι μιας και θα ξεκινησω πολυ ποιο νωρις απο εσας.
εσεις αν θελετε δινετε ραντεβου στο jumbo ή στου γρηγορη...αρκει στις 9και30 να φευγουμε, το καλυτερο σεναριο θα ηταν να φευγαμε στις 9και30 απο του γρηγορη.θελω να γυρισουμε νωρις,δλδ κατα τις 5 στο ηρακλειο γιατι μετα εχω και 45 λεπτα δρομο και αμα νυχτωσει και βρεχει στη νεαπολη εχει πολυυυυ υγρασια.

παναγιωτη εσυ μη κανονισεις τιποτα απλα να ξερεις οτι κατα τις 11 το αργοτερο (το θεμα ειναι τι ωρα θα ξεκινησουμε) θα στριβουν καμποσα vstrom απο εθνικη προς αργυρουπολη... αλλα ειπαμε εσυ δε κανονιζεις τιποτα,ε; Razz Razz Razz Razz
η διαδρομη ειναι αγιος-ηρακλειο-ρεθυμνο-διασταυρωση εθνικης για αργυρουπολη (οπου πιθανον να συναντιθουμε με καποιους ... που δε κανονιζουν απο τα χανια Razz Razz Razz )-αργυρουπολη-καλλικρατης-φραγκοκαστελλο-σφακια-αραδενα-γεφυρα ... (ασε δε το λεω για να ερθει ο χρηστος)-σφακια-ασκυφου (επιθυμια του manufactur)-βρυσες (χωρισμος με τα παλικαρια απο τα χανια)-και πισω.
τι λετε Question


Έχει επεξεργασθεί από τον/την painterakis στις Τετ Φεβ 18, 2009 3:12 pm, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 41
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

Kρητικό recycle bin - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin   Kρητικό recycle bin - Σελίδα 16 Icon_minitimeΤετ Φεβ 18, 2009 3:03 pm

κοριτσάρες... δεν ημπορώ gmt έχω πολύ δουλειά.... μάλλον πως θα κάτσω εδω κ με την ευκαιρία θα κάνω μια βόλιτα από το κυνήγι χαμένου θυσαυρού.... κρίμα κ ψηνόμουνα άσκημα.... η Μαρία θα είναι στο Βροντήσι ούτως η άλλως. καλά να περάσετε.... Sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
GOEF
Member
Member
GOEF

Τόπος : ΚΡΗΤΗ
Registration date : 25/01/2008

Kρητικό recycle bin - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin   Kρητικό recycle bin - Σελίδα 16 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 19, 2009 5:13 am

ήντα μρε θαμέννοι θυσαυροί.... παραίτα και κλούθα οθέ τα Σφακιά... Kρητικό recycle bin - Σελίδα 16 95412 Kρητικό recycle bin - Σελίδα 16 95412
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 17/01/2008

Kρητικό recycle bin - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin   Kρητικό recycle bin - Σελίδα 16 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 19, 2009 11:22 am

GOEF έγραψε:
ήντα μρε θαμέννοι θυσαυροί.... παραίτα και κλούθα οθέ τα Σφακιά... Kρητικό recycle bin - Σελίδα 16 95412 Kρητικό recycle bin - Σελίδα 16 95412
αυτο λεω και εγω...

να και κατι για να αλλαξεις γνωμη...Φαράγγι Καλλικράτη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 41
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

Kρητικό recycle bin - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin   Kρητικό recycle bin - Σελίδα 16 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 19, 2009 12:50 pm

painterakis έγραψε:

να και κατι για να αλλαξεις γνωμη...Φαράγγι Καλλικράτη

τώρα είσαι κ@λόπαιδο... αφου σου λεω έχω δουλειά κ συ μου το τρίβεις στα μούτρα..... Sad 99% δεν μπορώ, αλλά το θέλω πολύ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
gzpainter

gzpainter

Ηλικία : 42
Registration date : 09/02/2009

Kρητικό recycle bin - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin   Kρητικό recycle bin - Σελίδα 16 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 19, 2009 1:44 pm

καλα...κανονιστε να πατε τωρα οοοοολες τις εκδρομές σας........και οταν κατέβω εγω...δεν θα μπορείται.....κλαξ...κλαψ...... gmt gmt gmt

ρε bro....οταν ήμουν Κρητη....δεν είχεσ πει τιποτα....να κανουμε καμμία ανάβαση-κατάβαση....εεεεε..ετσι και σε πετύχω....σε εφαγα.... PITA Kρητικό recycle bin - Σελίδα 16 95412 Kρητικό recycle bin - Σελίδα 16 95412 Kρητικό recycle bin - Σελίδα 16 95412
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 17/01/2008

Kρητικό recycle bin - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin   Kρητικό recycle bin - Σελίδα 16 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 19, 2009 3:27 pm

mikios έγραψε:
painterakis έγραψε:

να και κατι για να αλλαξεις γνωμη...Φαράγγι Καλλικράτη

τώρα είσαι κ@λόπαιδο... αφου σου λεω έχω δουλειά κ συ μου το τρίβεις στα μούτρα..... Sad 99% δεν μπορώ, αλλά το θέλω πολύ....
αρα υπαρχει και το 1%
εσυ αδερφι παρε τωρα το gs και μετα σου εχω διαδρομες με το τσουβαλι.
α... αλλη φορα αν δε μου ΜΙΛΑΣ στο skype θα σε σκισω,ακου εκει να γραφουμε τωρα που εχουμε την τεχνολογια Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GOEF
Member
Member
GOEF

Τόπος : ΚΡΗΤΗ
Registration date : 25/01/2008

Kρητικό recycle bin - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin   Kρητικό recycle bin - Σελίδα 16 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 20, 2009 3:56 am

Κοπέλια με ψιλοτρομάζει ο καιρός, το κρύο δε με πειράζει αλλά η βροχή? Ξέρω 'γω θα δούμε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
santrikos

santrikos

Ηλικία : 43
Τόπος : Ηρακλειο Κρητης
Registration date : 29/01/2009

Kρητικό recycle bin - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin   Kρητικό recycle bin - Σελίδα 16 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 20, 2009 9:15 am

Παιδια να σας χαιρετησω και εγω απο τη μερια μου σαν καινουριος vstromas εδω κ περιπου 2 βδομαδες. (δε το χω ευχαριστηθει λογω καιρου ρε γμτ). Λοιπον πρεπει οπωσδηποτε να κανονισω να ερθω σε καποια απο τις συναντησεις σας να γνωριστουμε απο κοντα αρκει να ευκαιρησω λογω τρεχαματων αυτο το καιρο. Αφηστε που εχω αλλον ενα vstroma, καινουριος κ αυτος, που ανυπομονει μαζι με μενα ποτε θα ανοιξει λιγο ο καιρος για να αρχισουμε εξορμησεις...

Την διαδρομη που σχεδιαζετε για την κυριακη την εκανα το καλοκαιρι αλλα με το 'κουτι' και ειχα υποσχεθει στον εαυτο μου οτι την επομενη φορα που θα την κανω θα ειναι με μηχανη. ειναι φοβερη!!

στη γεφυρα της αραδενας μαλιστα ημουν στο παραπεντε να κανω και "βουτια" (135 μετρα ειναι νομιζω), αλλα η γυναικα ηταν ετοιμη να παθει καρδια κ το ανεβαλα για αλλη φορα. Κολωσα κ εγω λιγο η αληθεια ειναι...

λοιπον χαιρετω κ αναμμενω γυντομα για συναντηση geia
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
big_tzo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Ηλικία : 38
Τόπος : Central Crete Heraklion City
Registration date : 07/02/2009

Kρητικό recycle bin - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin   Kρητικό recycle bin - Σελίδα 16 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 20, 2009 9:34 am

paides blepw kai poloi fovountai na taxidepsoun epi anamenomenis vroxas(goef) xaxa
kai egw ontas ligo kairo to motori....kai oti dn exw kai tosi empiria me to pertikali pou anaferate Kρητικό recycle bin - Σελίδα 16 489962
kai oti den xerw apo odiki pleyra tin diadromi...egw eimai ektos...oxi(6os) XAXAXAXA
tespa katse na anoiksei o kairos kai vlepoume....na vgoune kai alla atomaa apo ta garaz tous
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kalamaria
gold member
gold member
kalamaria

Ηλικία : 59
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ(ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ)
Registration date : 18/01/2008

Kρητικό recycle bin - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin   Kρητικό recycle bin - Σελίδα 16 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 20, 2009 10:37 am

φιλε giorgos_kriti αν σε ειμαι ευκολο γραψε ελληνικα για να μην βγαζουμε τα ματια μας(φιλικα μπαμπης) geia
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 17/01/2008

Kρητικό recycle bin - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin   Kρητικό recycle bin - Σελίδα 16 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 20, 2009 11:39 am

μπαμπη θε να ερθεις ή μονο θα παρακολουθεις το forum.
αστα ολα και ελα τη κυριακη
θα ειμαστε μοναχουλια εγω και ο χρηστος απο οτι βλεπω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kalamaria
gold member
gold member
kalamaria

Ηλικία : 59
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ(ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ)
Registration date : 18/01/2008

Kρητικό recycle bin - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin   Kρητικό recycle bin - Σελίδα 16 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 20, 2009 12:46 pm

αυτη η εκδρομη ειναι τελοια αλλα τα καιρικα δεν θα μας αφησουν να την χαρουμε η γνωμη μου ειναι να περιμενουμε λιγο Kρητικό recycle bin - Σελίδα 16 434624
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 58
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

Kρητικό recycle bin - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin   Kρητικό recycle bin - Σελίδα 16 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 21, 2009 3:02 am

θα γινει τελικα το βολταρακι καλλικρατη αραδενα ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 17/01/2008

Kρητικό recycle bin - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin   Kρητικό recycle bin - Σελίδα 16 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 21, 2009 3:18 am

wlcm

santrikos έγραψε:

Την διαδρομη που σχεδιαζετε για την κυριακη την εκανα το καλοκαιρι αλλα με το 'κουτι' και ειχα υποσχεθει στον εαυτο μου οτι την επομενη φορα που θα την κανω θα ειναι με μηχανη. ειναι φοβερη!!

στη γεφυρα της αραδενας μαλιστα ημουν στο παραπεντε να κανω και "βουτια" (135 μετρα ειναι νομιζω), αλλα η γυναικα ηταν ετοιμη να παθει καρδια κ το ανεβαλα για αλλη φορα. Κολωσα κ εγω λιγο η αληθεια ειναι...

λοιπον χαιρετω κ αναμμενω γυντομα για συναντηση geia

καλα εκανες που δεν επεσες...αμα δεις τι κομπους εχει το σκοινι σου κοβεται η ορεξη (αυτα τα λεω για το καλοκαιρι του 07, τωρα μπορει να το εχουν αλλαξει)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 17/01/2008

Kρητικό recycle bin - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin   Kρητικό recycle bin - Σελίδα 16 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 21, 2009 3:20 am

Rory έγραψε:
θα γινει τελικα το βολταρακι καλλικρατη αραδενα ?
wlcm
κοιτα εγω με το χρηστο (jeffakh) θα την κανουμε τη βολτα,μπορει να ερθει και ο γιωργος (goef).
το θεμα ειναι αν ερθεται απο χανια να το ξερουμε ωστε να συναντηθουμε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Kρητικό recycle bin

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 16 από 17Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φόρουμ Κρήτης-
Μετάβαση σε: