Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Καινουργιο μπουφαν για τον αναβατη

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
verylife78
Member
Member


Ηλικία : 45
Τόπος : Κέρκυρα
Registration date : 29/07/2011

Καινουργιο μπουφαν για τον αναβατη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Καινουργιο μπουφαν για τον αναβατη   Καινουργιο μπουφαν για τον αναβατη Icon_minitimeΤετ Φεβ 15 2012, 19:29

Σκεφτομαι να παρω το μπουφαν της Dainese MARSH 2012. Βασικα εχω καταληξει σε αυτο μιας και ειχα αψογη εφαρμογη με καμια 10αρια που δοκιμασα.
Το ξερει κανεις; Ειναι καλη επιλογη; Αξιζει τα 300? που θα σκασω ή ειναι πολλα;
Ευχαριστω
ΥΓ. περιμενω και αντιπροτασεις αν εχετε κατι καλυτερο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.milka-home.gr
Bretsos
gold member
gold member
Bretsos

Τόπος : Φυλακισμένος στην Αθήνα...
Registration date : 06/03/2009

Καινουργιο μπουφαν για τον αναβατη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καινουργιο μπουφαν για τον αναβατη   Καινουργιο μπουφαν για τον αναβατη Icon_minitimeΤετ Φεβ 15 2012, 22:50

παραπάνω χρήματα διαθέτεις?


edit.
αν ναι αυτο με κλειστα τα ματια.
spidi ergo.

Καινουργιο μπουφαν για τον αναβατη Spidi_ergo365_expidetion_jacket_detail_3_600
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V.Stratos
moderator
moderator
V.Stratos

Ηλικία : 41
Τόπος : Βόλος
Registration date : 19/08/2008

Καινουργιο μπουφαν για τον αναβατη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καινουργιο μπουφαν για τον αναβατη   Καινουργιο μπουφαν για τον αναβατη Icon_minitimeΤετ Φεβ 15 2012, 22:59

Αυτό το Ergo δεν είναι που στην Πανελλήνια στον Αι-Γιάννη κάποιοι είχανε βραχεί
μέχρι και στις μασχάλες ???
Το είχα κι εγώ για σούπερ αλλά μετά από 2-3 μαρτυρίες έκοψα μακρυά και
κατέληξα σε ReviT..
Μπορεί και να λένε μλκς,αλλά μου το είπανε άνω του 1ος ατόμου

Χρήστο αυτό έχεις ρε συ ?


_________________
Καινουργιο μπουφαν για τον αναβατη 1331373600_20_1_EUR_3_dark

''Ride slower than your guardian angel can fly''

Reveka Project
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bretsos
gold member
gold member
Bretsos

Τόπος : Φυλακισμένος στην Αθήνα...
Registration date : 06/03/2009

Καινουργιο μπουφαν για τον αναβατη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καινουργιο μπουφαν για τον αναβατη   Καινουργιο μπουφαν για τον αναβατη Icon_minitimeΤετ Φεβ 15 2012, 23:03

εχω το παλιο ergo το οποιο δεν εχει βαλει ποτε τιποτα.
εχω και την σειρα της revit off track τα οποια βαζουν νερο απο παντου...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V.Stratos
moderator
moderator
V.Stratos

Ηλικία : 41
Τόπος : Βόλος
Registration date : 19/08/2008

Καινουργιο μπουφαν για τον αναβατη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καινουργιο μπουφαν για τον αναβατη   Καινουργιο μπουφαν για τον αναβατη Icon_minitimeΤετ Φεβ 15 2012, 23:07

Εμμ..off track μου θελες !!! Razz

Πιστεύω πως όλα τα μπουφάν θα πάρουν νερό κάποια στιγμή..
Το μόνο αδιάβροχο είναι το ψάρι

Cool

_________________
Καινουργιο μπουφαν για τον αναβατη 1331373600_20_1_EUR_3_dark

''Ride slower than your guardian angel can fly''

Reveka Project
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
@lex_73
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
@lex_73

Ηλικία : 50
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 29/01/2009

Καινουργιο μπουφαν για τον αναβατη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καινουργιο μπουφαν για τον αναβατη   Καινουργιο μπουφαν για τον αναβατη Icon_minitimeΠεμ Φεβ 16 2012, 00:47

Το συγκεκριμένο είναι μάλλον απίθανο να πάρει νερό μιας και από κάτω του κρύβει ένα ακόμα αδιάβροχο και ανεξάρτητο μπουφανάκι Η2OUT liner:

Καινουργιο μπουφαν για τον αναβατη Dsc0077kc

όποιος μπορεί να διαθέσει μερικά χρήματα παραπάνω, νομίζω θα κάνει μια εξαιρετική επιλογή.
Έχει πολύ καλές προστασίες, είναι ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ζεστό, σε κρατάει στεγνό, άπειρες τσέπες και δυνατότητες και τέλος μόλις πέσει το φως της μέρας φέγγεις σαν πυγολαμπίδα! Τα ανακλαστικά του είναι απίστευτα!
Μόνο αν το δει από κοντά και το φορέσει κάποιος, θα καταλάβει αυτά που λέω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SOTHRHS
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
SOTHRHS

Registration date : 01/06/2008

Καινουργιο μπουφαν για τον αναβατη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καινουργιο μπουφαν για τον αναβατη   Καινουργιο μπουφαν για τον αναβατη Icon_minitimeΠεμ Φεβ 16 2012, 01:12

Το ergo 05 εχω και εχει δοκιμαστει σε πολυωρη βροχη ατελειωτες φορες
ειναι απλα οτι καλυτερο
Στρατο το ergo δεν παιρνει νερο ρε φιλε τελος Razz
Αυτο που ποσταρει ο Χρηστος παραπανω ειναι απλα ονειρο!!!! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
verylife78
Member
Member


Ηλικία : 45
Τόπος : Κέρκυρα
Registration date : 29/07/2011

Καινουργιο μπουφαν για τον αναβατη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καινουργιο μπουφαν για τον αναβατη   Καινουργιο μπουφαν για τον αναβατη Icon_minitimeΠεμ Φεβ 16 2012, 19:14

απλα παει σχεδον ενα κατοσταρικο παραπανω ... και επειδη δυστυχως δεν μενω Αθηνα αλλα Κερκυρα δεν ειχα την δυνατοτητα να το δω αυτο που εχετε γραψει το ergo της SPIDI.
Οποτε ειναι μονοδρομος μιας και να κατεβω ξανα Αθηνα δεν παιζει.
Αλλωστε νομιζω οτι ειναι καλη τιμη τα 300 εουρω...μιας και εσκασα και αλλα 400 για το shoei και αλλα 480 για τα καγκελα, χουφτες, μπαγκαζιερα και συναγερμο..οποτε η κουκλα στοιχιζει παρα πολλαααα για αρχη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.milka-home.gr
John The Son
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
John The Son

Τόπος : Ξανθη
Registration date : 27/04/2009

Καινουργιο μπουφαν για τον αναβατη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καινουργιο μπουφαν για τον αναβατη   Καινουργιο μπουφαν για τον αναβατη Icon_minitimeΠεμ Φεβ 16 2012, 19:55

V.Stratos έγραψε:
Εμμ..off track μου θελες !!! Razz

Πιστεύω πως όλα τα μπουφάν θα πάρουν νερό κάποια στιγμή..
Το μόνο αδιάβροχο είναι το ψάρι

Cool

Στρατο πιο revit εχεις..??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
msp
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
msp

Ηλικία : 47
Τόπος : Athens, Ellas - Shantou, China
Registration date : 27/10/2009

Καινουργιο μπουφαν για τον αναβατη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καινουργιο μπουφαν για τον αναβατη   Καινουργιο μπουφαν για τον αναβατη Icon_minitimeΠεμ Φεβ 16 2012, 20:54

Συγγνώμη ρε παιδιά, αλλά κοιτούσα την φωτογραφία γιατί αναρωτιόμουνα για το σωληνάκι!
Το βρήκα εδώ το μπουφανάκι και πάει γύρω στα $1,199.95 και το σωληνάκι είναι camelback! Πανέμορφο μπουφάν, αλλά τσουχτερή τιμή και το camelback μου φαίνεται υπερβολικό, εκτός αν πάτε στην Αφρική με τον Βροχίδη!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Καινουργιο μπουφαν για τον αναβατη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καινουργιο μπουφαν για τον αναβατη   Καινουργιο μπουφαν για τον αναβατη Icon_minitimeΠεμ Φεβ 16 2012, 21:06

Ε, ναι... πιστεύω πως 1200 ντολαρς είναι λίγο υπερβολικά για μπουφάν με τη χρήση που του κάνει ένας μέσος αναβάτης!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
John The Son
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
John The Son

Τόπος : Ξανθη
Registration date : 27/04/2009

Καινουργιο μπουφαν για τον αναβατη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καινουργιο μπουφαν για τον αναβατη   Καινουργιο μπουφαν για τον αναβατη Icon_minitimeΠεμ Φεβ 16 2012, 21:43

Στον καταλογο το motomarket το εχει 700 ευρω και τωρα που ειχε εκπτωσεις καπιοι το πηραν γυρω στο 450αρι.. Cool Cool
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mounodoulos
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Ηλικία : 56
Registration date : 07/08/2009

Καινουργιο μπουφαν για τον αναβατη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καινουργιο μπουφαν για τον αναβατη   Καινουργιο μπουφαν για τον αναβατη Icon_minitimeΠεμ Φεβ 16 2012, 21:59

να μας πει ο ταζακος ποσο το παιρνουμε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
msp
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
msp

Ηλικία : 47
Τόπος : Athens, Ellas - Shantou, China
Registration date : 27/10/2009

Καινουργιο μπουφαν για τον αναβατη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καινουργιο μπουφαν για τον αναβατη   Καινουργιο μπουφαν για τον αναβατη Icon_minitimeΠεμ Φεβ 16 2012, 22:35

Καινουργιο μπουφαν για τον αναβατη Spidi_ergo_05_jkt_blk_LG
Ergo 05 $449.96



Καινουργιο μπουφαν για τον αναβατη Spidi_ergo365_expidetion_jacket_detail_1_600
Ergo 365 Pro Expedition $1,199.95
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bretsos
gold member
gold member
Bretsos

Τόπος : Φυλακισμένος στην Αθήνα...
Registration date : 06/03/2009

Καινουργιο μπουφαν για τον αναβατη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καινουργιο μπουφαν για τον αναβατη   Καινουργιο μπουφαν για τον αναβατη Icon_minitimeΠεμ Φεβ 16 2012, 23:30


Spidi - Μπουφάν SPIDI ERGO 365 PRO
Το ERGO 365 PRO σχεδιάστηκε για να σας συντροφεύει στα ταξίδια και να σας χαρίζει άνεση και ασφάλεια κάθε εποχή και με όλες τις καιρικές συνθήκες. Το ERGO 365 PRO θέτει νέα όρια στο τί μπορεί να προσφέρει ένα jacket στον αναβάτη. Διαθέτει δύο αφαιρούμενες εσωτερικές επενδύσεις, μία h2out 100% αδιάβροχη που επιτρέπει την αναπνοή του σώματος και μία ισοθερμική, οι οποίες μπορούν να φορεθούν και μόνες τους σαν ένα ελαφρύ jacket. Προστασίες CE Biomechanic σε ώμους και αγκώνες και Level 2 CE προστασία πλάτης. Ανακλαστικές περιοχές (3Μ 360o visibility certification). Αποσπώμενες αδιάβροχες τσέπες που μετατρέπονται σε ένα πρακτικό τσαντάκι. Μεγάλη πίσω τσέπη για χάρτη που μπορεί να τοποθετηθεί και σαν tankbag. Ρυθμιζόμενο σύστημα αερισμού στο στήθος, τα μανίκια και την πλάτη. Balaclava. Αδιάβροχη τσάντα αποθήκευσης. Προαιρετικά μπορεί να δεχθεί το Hydroback touring system για να ξεδιψάτε στην διαδρομή. Το ERGO 365 PRO είναι με λίγα λόγια, ένα jacket έτοιμο για όλα. Τιμή 499 ευρώ.

http://www.mototriti.gr/data/motoaccessories/proionta/16855.asp

Καινουργιο μπουφαν για τον αναβατη Spidi

Καινουργιο μπουφαν για τον αναβατη Tuta-Ergo-640x436
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
msp
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
msp

Ηλικία : 47
Τόπος : Athens, Ellas - Shantou, China
Registration date : 27/10/2009

Καινουργιο μπουφαν για τον αναβατη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καινουργιο μπουφαν για τον αναβατη   Καινουργιο μπουφαν για τον αναβατη Icon_minitimeΠαρ Φεβ 17 2012, 00:13

ti! Και πώς γίνεται να το έχει ο αμερικάνος 1200 δολλάρια; Αν κάνει μόνο 450 ?, μιλάμε για φοβερή τιμή για αυτά που προσφέρει! goood
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bretsos
gold member
gold member
Bretsos

Τόπος : Φυλακισμένος στην Αθήνα...
Registration date : 06/03/2009

Καινουργιο μπουφαν για τον αναβατη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καινουργιο μπουφαν για τον αναβατη   Καινουργιο μπουφαν για τον αναβατη Icon_minitimeΠαρ Φεβ 17 2012, 00:21

κατσε Μιχαλιο να δει το θεμα ο Γιαννης και νομιζω πως θα μας λυσει ολες τις αποριες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
verylife78
Member
Member


Ηλικία : 45
Τόπος : Κέρκυρα
Registration date : 29/07/2011

Καινουργιο μπουφαν για τον αναβατη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καινουργιο μπουφαν για τον αναβατη   Καινουργιο μπουφαν για τον αναβατη Icon_minitimeΔευ Φεβ 20 2012, 21:33

παιδες πηρα τελικα το MARSH της DAINESE απο το x-moto
here ...http://www.xmoto.gr/gr/ProductView.aspx?Prod_Id=2269&cat=30
στα 329 και μαλιστα και σε 12 ατοκες δοσεις στους χαλεπους καιρους που ζουμε νομιζω οτι ηταν καλη προσφορα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.milka-home.gr
apostolis
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
apostolis

Ηλικία : 43
Τόπος : ΣΑΛΑΜΙΝΑ
Registration date : 08/11/2011

Καινουργιο μπουφαν για τον αναβατη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καινουργιο μπουφαν για τον αναβατη   Καινουργιο μπουφαν για τον αναβατη Icon_minitimeΔευ Φεβ 20 2012, 22:19

verylife78 έγραψε:
παιδες πηρα τελικα το MARSH της DAINESE απο το x-moto
here ... http://www.xmoto.gr/gr/ProductView.aspx?Prod_Id=2269&cat=30
στα 329 και μαλιστα και σε 12 ατοκες δοσεις στους χαλεπους καιρους που ζουμε νομιζω οτι ηταν καλη προσφορα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
georgaras
gold member
gold member
georgaras

Ηλικία : 45
Τόπος : Χίος
Registration date : 24/08/2008

Καινουργιο μπουφαν για τον αναβατη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καινουργιο μπουφαν για τον αναβατη   Καινουργιο μπουφαν για τον αναβατη Icon_minitimeΣαβ Μαρ 10 2012, 12:49

Παιδες ψάχνοντας χτες ένα οικονομικό μπουφανακι χειμωνιάτικο, έπεσε το μάτι μου σε ένα μικρο μαγαζάκι που είχε μια μάρκα ονόματι.. "Nordcap" 3/4 το φόρεσα και απο ποιότητα υφάσματος και φόρμας ήταν πολύ ωραίο πάνω μου. Μειονέκτημα του ήταν τα προστατευτικά του που μάλλον είναι της πλάκας.

Θα ήθελα να ρωτήσω αν έχει κανένας αυτή την μάρκα, αν έχει αντικαταστήσει τα προστατευτικά με κάποια άλλα, και με ποια ? . Εγώ έχω προστασίες knox από ένα παλιό καλοκαιρινό μπουφάν μου , αλλά δεν ξέρω αν ταιριάζουν.


Αν ταιριάζουν πάντως σίγουρα δεύτερα θα πάω να το "χτυπήσω" γιατί οικονομικά δεν με παίρνει για κάτι άλλο ποιο επώνυμο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
δίας
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
δίας

Ηλικία : 41
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 07/06/2010

Καινουργιο μπουφαν για τον αναβατη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καινουργιο μπουφαν για τον αναβατη   Καινουργιο μπουφαν για τον αναβατη Icon_minitimeΣαβ Μαρ 10 2012, 13:12

georgaras έγραψε:
Παιδες ψάχνοντας χτες ένα οικονομικό μπουφανακι χειμωνιάτικο, έπεσε το μάτι μου σε ένα μικρο μαγαζάκι που είχε μια μάρκα ονόματι.. "Nordcap" 3/4 το φόρεσα και απο ποιότητα υφάσματος και φόρμας ήταν πολύ ωραίο πάνω μου. Μειονέκτημα του ήταν τα προστατευτικά του που μάλλον είναι της πλάκας.

Θα ήθελα να ρωτήσω αν έχει κανένας αυτή την μάρκα, αν έχει αντικαταστήσει τα προστατευτικά με κάποια άλλα, και με ποια ? . Εγώ έχω προστασίες knox από ένα παλιό καλοκαιρινό μπουφάν μου , αλλά δεν ξέρω αν ταιριάζουν.


Αν ταιριάζουν πάντως σίγουρα δεύτερα θα πάω να το "χτυπήσω" γιατί οικονομικά δεν με παίρνει για κάτι άλλο ποιο επώνυμο.

ένα φιλαράκι μου έχει ένα κοντό μπουφάν της nordcap όντως φτηνό 90 ευρώ νομίζω έκανε. το έχει ένα χρόνο και είναι πολύ ευχαριστημένος δοκιμασμένο σε κρύο και βροχή. τώρα για τις προστασίες που λες, δεν έχει αναφέρει τίποτα. για τα λεφτά του είναι αρκετά καλό πάντως.
υγ εμένα nordcap είναι τα γάντια καλοκαιρινά χειμερινά και είμαι ευχαριστημένος από την μάρκα.
αν σου κάνει κάτι από αυτά πάντως στα προτείνω που είναι κοντά στην τιμή που ψάχνειςκαι καλύτερα πιστεύω από αυτό που είδες.

http://www.louis.de/_30593b31652d0507b20754199306d78d39/index.php?topic=artnr_gr&article_context=detail&grwgr=110&wgr=870&list_total=13&anzeige=0&page=0&artnr_gr=208675

http://www.louis.de/_30593b31652d0507b20754199306d78d39/index.php?topic=artnr_gr&article_context=detail&grwgr=110&wgr=870&list_total=13&anzeige=0&page=0&artnr_gr=208842

http://www.louis.de/_30593b31652d0507b20754199306d78d39/index.php?topic=artnr_gr&article_context=detail&grwgr=110&wgr=870&list_total=13&anzeige=0&page=0&artnr_gr=205334

ελπίζω να βοήθησα Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://riding-around.blogspot.gr/
georgaras
gold member
gold member
georgaras

Ηλικία : 45
Τόπος : Χίος
Registration date : 24/08/2008

Καινουργιο μπουφαν για τον αναβατη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καινουργιο μπουφαν για τον αναβατη   Καινουργιο μπουφαν για τον αναβατη Icon_minitimeΣαβ Μαρ 10 2012, 16:08

Ωραία τα αυτά που ανέβασες, απλά επειδή έχω δοκιμάσει διάφορα μπουφάν σε μαγαζιά και ελάχιστα μου κάθονται καλά πάνω μου, δεν θα ήθελα να το ρισκάρω να πάρω κάτι από εξωτερικό (αν και οι τιμές είναι τέλειες!)

Θα πάω στο μαγαζί πάλι την δεύτερα να ξανά φορέσω το nordcap και βλέπουμε (μου κάθεται καλά και για 100 ευρώ είναι μια χαρά)



Να είσαι καλά φίλε μου

OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Καινουργιο μπουφαν για τον αναβατη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καινουργιο μπουφαν για τον αναβατη   Καινουργιο μπουφαν για τον αναβατη Icon_minitimeΚυρ Φεβ 03 2013, 19:59

χαχα, τώρα το είδα το νήμα αυτό....

βεστράτο με αυτό το μπουφάν δεν έχει βραχεί άνθρωπος ακόμη ποτέ...ύβρις!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sotiras
Member
Member
sotiras

Ηλικία : 41
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 21/02/2011

Καινουργιο μπουφαν για τον αναβατη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καινουργιο μπουφαν για τον αναβατη   Καινουργιο μπουφαν για τον αναβατη Icon_minitimeΚυρ Φεβ 17 2013, 00:32

όποιος ενδιαφέρεται πάντως για δερμάτινο μπουφάν πήρα πρόσφατα το dainese imatra pelle pro με 329 ευρώα απο xmoto και είναι μπουφάν για δέκα χρόνια και βάλε. ζεστό με επένδυση ψηλό λαιμό και προστατευτικά ώμους και αγκώνες. πολύ καλό δείτε και τις φότο

http://imageshack.us/content_round.php?page=done&l=img843/5821/imatraback.jpg
http://imageshack.us/content_round.php?page=done&l=img29/6955/imatra.jpg
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Καινουργιο μπουφαν για τον αναβατη

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ένδυση-
Μετάβαση σε: