Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ μονο ΕΛΛΗΝΙΚΑ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
nikSalonik
Administrator
Administrator
nikSalonik

Ηλικία : 62
Τόπος : Νεάπολη θεσσαλονίκη
Registration date : 09/10/2008

ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ μονο ΕΛΛΗΝΙΚΑ  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ μονο ΕΛΛΗΝΙΚΑ    ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ μονο ΕΛΛΗΝΙΚΑ  Icon_minitimeΠεμ Φεβ 09 2012, 01:18

Συμβουλή από τον Αϊνστάιν

Αν τρέξεις γυμνός γύρω από ένα δέντρο με ταχύτητα 185.999χλμ/δευτερ.
υπάρχει μια μικρή πιθανότητα να καταφέρεις να αυτογ@μηθείς.
Εναλλακτικά όμως μπορείς να ξανά-ψηφίσεις ΝΔ ή Πασοκ
και να έχεις ακριβώς το ίδιο αποτέλεσμα!


για δειτε μια σοβαρη αποψη ....μου ηρθε με mail ...δεν ξερω κατα ποσο ευσταθει αλλα το βλέπω εφικτο !!!


Αν κάθε Έλληνας καταφέρει μέσα στο 2012 να αγοράσει ελληνικά προϊόντα αξίας 1.000 ευρώ > στη θέση ξένων προϊόντων που αγόρασε πέρυσι, τότε θα προστεθεί στην > προβληματική ελληνική οικονομία το αστρονομικό ποσό των 12 > δισεκατομμυρίων ευρώ. Ολόκληρο το περιβόητο ΕΣΠΑ που υποτίθεται ότι θα > αναζωογονούσε τη χώρα, είναι 18 δισεκατομμύρια για τέσσερα χρόνια. > Αντιλαμβανόμαστε τι σημαίνει η είσοδος 12 δις ευρώ τον χρόνο στην > κατάσταση που βρισκόμαστε σήμερα; Τι σημαίνει σε επενδύσεις, σε νέες > θέσεις εργασίας; Σε πολύπλοκα προβλήματα λοιπόν, χρειάζονται απλές > λύσεις. > > Στροφή στο ελληνικό τρόφιμο, στο ελληνικό ποτό, στροφή στον Έλληνα > παραγωγό. Και σιγά-σιγά, στροφή στο ελληνικό ρούχο και το ελληνικό > παπούτσι. Μην ψαρώνετε από τα πολυδιαφημισμένα ξένα προϊόντα, μη > θεωρείτε μόδα την κατανάλωση τους. Οι πολυεθνικές του τροφίμου, του > ποτού, του ρούχου, της συσκευής, μας έκαναν να τρώμε πλαστικά σαν > Αμερικάνοι, να ντυνόμαστε σαν Βρεττανοί ή Ιταλοί, να πίνουμε σαν > Γάλλοι, να γίνουμε γκατζετάκηδες σαν Γιαπωνέζοι. Η ματιά μας πρέπει να > είναι ανοικτή στον κόσμο, αλλά όχι ως το σημείο να περιφρονήσουμε τους > εαυτούς μας και να υιοθετήσουμε συμπεριφορές συλλογικής καταστροφής > μας. Ως εδώ. Αξίζουμε πολύ περισσότερα και ως παραγωγοί και ως > καταναλωτές και ως αυτεξούσιοι πολίτες. αντε να γλυτωσουμε το τρεξιμο γυρω απο το δεντρο

_________________
VIDEO απο τις εξορμησεις μας  

το καλύτερο  δ ώ ρ ο   σ 'εναν μοτοσυκλετιστή ειναι η ...επόμενη βόλτα...

   
...γιατι η ζωή ειναι σαν την μοτοσυκλέτα...δεν έχει όπισθεν !!!

Vstromhellasforum...μεσα μου κι εξω μου ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://insuranceate.blogspot.com
John The Son
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
John The Son

Τόπος : Ξανθη
Registration date : 27/04/2009

ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ μονο ΕΛΛΗΝΙΚΑ  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ μονο ΕΛΛΗΝΙΚΑ    ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ μονο ΕΛΛΗΝΙΚΑ  Icon_minitimeΠεμ Φεβ 09 2012, 01:39

Καλα ρε κανεις copy paste τον τοιχο μου απ'το φατσοβιβλιο..??

Αυτα τα δυο τα ανεβασα το ενα μετα το αλλο το απογευμα.. 👅 👅
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikSalonik
Administrator
Administrator
nikSalonik

Ηλικία : 62
Τόπος : Νεάπολη θεσσαλονίκη
Registration date : 09/10/2008

ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ μονο ΕΛΛΗΝΙΚΑ  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ μονο ΕΛΛΗΝΙΚΑ    ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ μονο ΕΛΛΗΝΙΚΑ  Icon_minitimeΠεμ Φεβ 09 2012, 02:14

John The Son έγραψε:
Καλα ρε κανεις copy paste τον τοιχο μου απ'το φατσοβιβλιο..??

Αυτα τα δυο τα ανεβασα το ενα μετα το αλλο το απογευμα.. 👅 👅

ωπα ρε μεγαλε ...που απέκτησες και το ©️ Copyright .....μονο συ τα χεις δηλαδη η εσύ εισαι ο συγγραφεας τους lol! lol! lol!

το λεω παραπαν μικρε ...με email απο φιλο ελαβα....παμε παρακατ....

_________________
VIDEO απο τις εξορμησεις μας  

το καλύτερο  δ ώ ρ ο   σ 'εναν μοτοσυκλετιστή ειναι η ...επόμενη βόλτα...

   
...γιατι η ζωή ειναι σαν την μοτοσυκλέτα...δεν έχει όπισθεν !!!

Vstromhellasforum...μεσα μου κι εξω μου ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://insuranceate.blogspot.com
John The Son
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
John The Son

Τόπος : Ξανθη
Registration date : 27/04/2009

ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ μονο ΕΛΛΗΝΙΚΑ  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ μονο ΕΛΛΗΝΙΚΑ    ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ μονο ΕΛΛΗΝΙΚΑ  Icon_minitimeΠεμ Φεβ 09 2012, 02:28

niksalonik έγραψε:
John The Son έγραψε:
Καλα ρε κανεις copy paste τον τοιχο μου απ'το φατσοβιβλιο..??

Αυτα τα δυο τα ανεβασα το ενα μετα το αλλο το απογευμα.. 👅 👅

ωπα ρε μεγαλε ...που απέκτησες και το ©️ Copyright .....μονο συ τα χεις δηλαδη η εσύ εισαι ο συγγραφεας τους lol! lol! lol!

το λεω παραπαν μικρε ...με email απο φιλο ελαβα....παμε παρακατ....

Το ειδα Νικο..
Σε πειραζω, δεν σοβαρολογω.. 👅 👅

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikSalonik
Administrator
Administrator
nikSalonik

Ηλικία : 62
Τόπος : Νεάπολη θεσσαλονίκη
Registration date : 09/10/2008

ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ μονο ΕΛΛΗΝΙΚΑ  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ μονο ΕΛΛΗΝΙΚΑ    ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ μονο ΕΛΛΗΝΙΚΑ  Icon_minitimeΠεμ Φεβ 09 2012, 03:08

Συμβουλή από τον Αϊνστάιν

Αν τρέξεις γυμνός γύρω από ένα δέντρο με ταχύτητα 185.999χλμ/δευτερ.
υπάρχει μια μικρή πιθανότητα να καταφέρεις να αυτογ@μηθείς.
Εναλλακτικά όμως μπορείς να ξανά-ψηφίσεις ΝΔ ή Πασοκ
και να έχεις ακριβώς το ίδιο αποτέλεσμα!


για δειτε μια σοβαρη αποψη ....μου ηρθε με mail ...δεν ξερω κατα ποσο ευσταθει αλλα το βλέπω εφικτο !!!


Αν κάθε Έλληνας καταφέρει μέσα στο 2012 να αγοράσει ελληνικά προϊόντα αξίας 1.000 ευρώ > στη θέση ξένων προϊόντων που αγόρασε πέρυσι, τότε θα προστεθεί στην > προβληματική ελληνική οικονομία το αστρονομικό ποσό των 12 > δισεκατομμυρίων ευρώ. Ολόκληρο το περιβόητο ΕΣΠΑ που υποτίθεται ότι θα > αναζωογονούσε τη χώρα, είναι 18 δισεκατομμύρια για τέσσερα χρόνια. > Αντιλαμβανόμαστε τι σημαίνει η είσοδος 12 δις ευρώ τον χρόνο στην > κατάσταση που βρισκόμαστε σήμερα; Τι σημαίνει σε επενδύσεις, σε νέες > θέσεις εργασίας; Σε πολύπλοκα προβλήματα λοιπόν, χρειάζονται απλές > λύσεις. > > Στροφή στο ελληνικό τρόφιμο, στο ελληνικό ποτό, στροφή στον Έλληνα > παραγωγό. Και σιγά-σιγά, στροφή στο ελληνικό ρούχο και το ελληνικό > παπούτσι. Μην ψαρώνετε από τα πολυδιαφημισμένα ξένα προϊόντα, μη > θεωρείτε μόδα την κατανάλωση τους. Οι πολυεθνικές του τροφίμου, του > ποτού, του ρούχου, της συσκευής, μας έκαναν να τρώμε πλαστικά σαν > Αμερικάνοι, να ντυνόμαστε σαν Βρεττανοί ή Ιταλοί, να πίνουμε σαν > Γάλλοι, να γίνουμε γκατζετάκηδες σαν Γιαπωνέζοι. Η ματιά μας πρέπει να > είναι ανοικτή στον κόσμο, αλλά όχι ως το σημείο να περιφρονήσουμε τους > εαυτούς μας και να υιοθετήσουμε συμπεριφορές συλλογικής καταστροφής > μας. Ως εδώ. Αξίζουμε πολύ περισσότερα και ως παραγωγοί και ως > καταναλωτές και ως αυτεξούσιοι πολίτες. αντε να γλυτωσουμε το τρεξιμο γυρω απο το δεντρο

_________________
VIDEO απο τις εξορμησεις μας  

το καλύτερο  δ ώ ρ ο   σ 'εναν μοτοσυκλετιστή ειναι η ...επόμενη βόλτα...

   
...γιατι η ζωή ειναι σαν την μοτοσυκλέτα...δεν έχει όπισθεν !!!

Vstromhellasforum...μεσα μου κι εξω μου ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://insuranceate.blogspot.com
 

ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ μονο ΕΛΛΗΝΙΚΑ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ.... :: Απόψεις....-
Μετάβαση σε: