Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 H4 LED ????

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
3laloum

3laloum

Τόπος : Σαντορίνη
Registration date : 14/01/2010

H4 LED ???? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H4 LED ????   H4 LED ???? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 12 2012, 23:45

Άρα, η μονάδικη αξιόπιστη λύση (να μας βλέπουν και να βλέπουμε), είναι η μετάβαση σε xenon ή έχετε να προτείνεται κάτι άλλο; H4 LED ???? - Σελίδα 2 8117
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
msp
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
msp

Ηλικία : 48
Τόπος : Athens, Ellas - Shantou, China
Registration date : 27/10/2009

H4 LED ???? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H4 LED ????   H4 LED ???? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 13 2012, 00:08

http://www.momo.it/momostore/home/luci/lampadine-momo-corse-super-white-h4.html
O Iταλός είναι ακριβός, εμένα με μεταφορικά μου κοστίσανε:
From amount ?37.27 EUR
To amount £30.99 GBP
Exchange rate: 1 Euro = 0.831499 British Pounds

και μιλάμε πάντα για τις white!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
invman
Member
Member
invman

Ηλικία : 35
Τόπος : ΠΑΤΡΑ-ΑΘΗΝΑ
Registration date : 02/12/2011

H4 LED ???? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H4 LED ????   H4 LED ???? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 13 2012, 00:39

εγω αυτες εχω στην καλη μου http://motocosmos.gr/index.php/popular-products/osram-lampa-alogonou-night-breaker-plus-h4.html

osram nightbreaker και ειμαι πολυ ευχαριστημενος ειδικα βραδυ που εχει τυχει να ταξιδευω προς πατρα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V - NIGHTHAWK
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
V - NIGHTHAWK

Ηλικία : 39
Τόπος : Από τον άλλο κόσμο κουφάλες..... κάμπος
Registration date : 06/07/2011

H4 LED ???? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H4 LED ????   H4 LED ???? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 13 2012, 14:49

3laloum έγραψε:
Άρα, η μονάδικη αξιόπιστη λύση (να μας βλέπουν και να βλέπουμε), είναι η μετάβαση σε xenon ή έχετε να προτείνεται κάτι άλλο; H4 LED ???? - Σελίδα 2 8117

και απλές λάμπες να έχεις , είναι τέτοιο το φανάρι μας που μας βλέπουνε καμπάνα.....

αλλά...

για να βλέπεις εγω που έκανα ταξίδη Λάρισα - Μπράλο - Ιτέα - Πάτρα και μόνο το βράδυ πήρα απο ένα βέβαια τα ξένον απο την Πάτρα για μέγαλη και μικρή σκάλα...με αυτό το φώς που έχω πλέον κυνηγάω λαγούς....κάνει την νύχτα μέρα...χωρίς υπερβολές!!!
Και ειδικά όταν ξεχνιούνται μερικοί με τα αυτοκίνητα το βράδυ και έχουν αναμένα μεγάλα με τα ξένον καταλαβαίνουν αμέσως τη πατάτα κάνουν....
προσωπικά εγω θα σε παρότρινα να βάλεις ξένον...με τα χίλια...και εννοείται πως αν βάλεις καλά ξένον δεν θα έχεις πρόβλημα όπως ακούω να λένε οι λάμπες είναι καλές και άλλα τέτοια...και το κόστος των ξένων 180 ευρώ....και τα πέρασα μόνος μου...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Hypersonic
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Hypersonic

Ηλικία : 47
Τόπος : Πετρουπολη, Καλλιθεα
Registration date : 12/04/2010

H4 LED ???? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H4 LED ????   H4 LED ???? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 13 2012, 15:02

3laloum έγραψε:
Άρα, η μονάδικη αξιόπιστη λύση (να μας βλέπουν και να βλέπουμε), είναι η μετάβαση σε xenon ή έχετε να προτείνεται κάτι άλλο; H4 LED ???? - Σελίδα 2 8117

Σωστα.
Αλλα αυτο που λες ισχυει για τα άλλα μηχανακια και οχι για το Strom που εχει γαμάτα φωτα (και 2πλες λαμπες μπρος πιασω, που δε θα σε αφησουν χωρις φως αν καει η μια... )


Τα ξενον στο Strom ειναι σατνιγυ στον ελληνικο καφε...

Προβολακια επιπλεον ναι (δεν ειναι και 100% απαραιτητα αλλα δινουν ογκο και επισης αν εισαι σε επαρχιακο δρομο με τα μεγαλα φωτα αναμμενα, βοηθανε που σου φωτιζουν κατω και μπροστα, εκει που δε φωτιζει η μεγαλη σκαλα)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chdimis
Member
Member
chdimis

Ηλικία : 50
Τόπος : Βέροια
Registration date : 08/08/2008

H4 LED ???? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H4 LED ????   H4 LED ???? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 14 2012, 01:30

Oι led ψείρες είναι πολύ fail η σε μένα έκατσε έτσι η φουρνιά; Έχω αλλάξει ένα ζευγάρι στη μηχανή και 2 στο αυτοκίνητο.Καλές - χρυσές αλλά μετά από ένα διάστημα αρχίζουν να αναβοσβήνουν και ψοφάνε.Μου το χουν πει κι άλλοι για τις συγκεκριμένες λάμπες αλλά τις δικές μου τις αλλάζω ποιο συχνά και από τα λάδια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

H4 LED ???? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H4 LED ????   H4 LED ???? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 14 2012, 10:48

Τις δικές μου τις έχω από τότε που έβαλα τα angel eyes. Οι ψείρες για να κρατήσουν πρέπει να είναι καλή ποιότητα. Οι υπόλοιπες απλά καίγονται σε χρόνο dt.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
 

H4 LED ????

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ηλεκτρικά-
Μετάβαση σε: