Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΜΑΚΕΤΑ-ΣΧΕΔΙΟ ΠΛΑ'Ι'ΝΟΥ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΟΥ VSTROM

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
black_hawk
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
black_hawk

Ηλικία : 37
Τόπος : ΠΑΤΡΑ - ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ
Registration date : 10/03/2011

ΜΑΚΕΤΑ-ΣΧΕΔΙΟ ΠΛΑ'Ι'ΝΟΥ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΟΥ VSTROM Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΜΑΚΕΤΑ-ΣΧΕΔΙΟ ΠΛΑ'Ι'ΝΟΥ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΟΥ VSTROM   ΜΑΚΕΤΑ-ΣΧΕΔΙΟ ΠΛΑ'Ι'ΝΟΥ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΟΥ VSTROM Icon_minitimeΤρι Ιαν 10 2012, 09:58

Οπως λέει και ο τίτλος, ψαχνω να βρω τη μακέτα - σχέδια του πλαινου αυτοκόλλητου απο το vstrom... εχω του 2011 και θέλω να εκτυπωσω το βέλος που εχει αλλά με άλλες αποχρώσεις... για αυτό πρεπει να το βρω σε μορφή corel ή αλλου περεμφερες σχεδιαστικου προγράμματος για να βγουν και οι καμπυλώτητες... οπότε δεν ψανχω αποκλειστικά του '11 αλλα αυτο με το βέλος γενικα... υπαρχει κάποιος καλος συμφουρίτης να το έχει...???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

ΜΑΚΕΤΑ-ΣΧΕΔΙΟ ΠΛΑ'Ι'ΝΟΥ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΟΥ VSTROM Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΑΚΕΤΑ-ΣΧΕΔΙΟ ΠΛΑ'Ι'ΝΟΥ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΟΥ VSTROM   ΜΑΚΕΤΑ-ΣΧΕΔΙΟ ΠΛΑ'Ι'ΝΟΥ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΟΥ VSTROM Icon_minitimeΤρι Ιαν 10 2012, 10:17

Το έχει ο dimnik83... μίλα μαζί του να στο δώσει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
george83
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
george83

Ηλικία : 40
Τόπος : Κυψέλη
Registration date : 06/12/2009

ΜΑΚΕΤΑ-ΣΧΕΔΙΟ ΠΛΑ'Ι'ΝΟΥ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΟΥ VSTROM Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΑΚΕΤΑ-ΣΧΕΔΙΟ ΠΛΑ'Ι'ΝΟΥ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΟΥ VSTROM   ΜΑΚΕΤΑ-ΣΧΕΔΙΟ ΠΛΑ'Ι'ΝΟΥ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΟΥ VSTROM Icon_minitimeΤρι Ιαν 10 2012, 10:17

Παλικάρια κι εγώ το χρειάζομαι.
Αν το 'χει κάποιος ας κάνει την καλή γιατί δεν το βρίσκω πουθενά στο internet (αυτό με το βέλος).

Με πρόλαβες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΜΑΚΕΤΑ-ΣΧΕΔΙΟ ΠΛΑ'Ι'ΝΟΥ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΟΥ VSTROM

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Προστασία, οπτικές βελτιώσεις-
Μετάβαση σε: