Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Delta force

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
nikolasr200
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος : Αθήνα
Registration date : 10/10/2010

Delta force - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Delta force   Delta force - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Ιαν 04 2012, 11:37

man_OS έγραψε:
θα έγραφα στο συγκεκριμένο θρεντ, αλλά μετά θα πρέπει να με κάνω μπαν...


bliax

και από μένα το ελεύθερο να γράψεις ό,τι θέλεις.. Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giannis81
Member
Member
giannis81

Ηλικία : 42
Τόπος : Aθήνα
Registration date : 07/03/2010

Delta force - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Delta force   Delta force - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Ιαν 04 2012, 18:13

Ρε εσεις εδω μεσα ειστε πιο προκατειλλημενοι και απο μενα, ειναι ξεκαθαρο οτι τα οργανα ειδαν τον ανθρωπο να σκουντουφλαει καθως ετρεχε να προλαβει ανοιχτο το σουπερ μαρκετ και σπευδουν να τον ανασηκωσουν, να του μαζεψουν το σακιδιο αφου πρωτα το ξεσκονισουν, προτιθονται να τον πεταξουν μεχρι το μαγαζι με τις μηχανες ή με αμαξι (αυτα τα μεγαλα, τις κλουβες) και, τελος, του βαζουν και μερικα αδεια μπουκαλια μπυρας να επιστρεψει για να μαζεψει μερικα χρηματα στους δυσκολους καιρους που ζουμε! Η αστυνομια παντα στο πλευρο του πολιτη!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
K0k0$
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
K0k0$

Ηλικία : 44
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2011

Delta force - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Delta force   Delta force - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 08 2012, 15:33

http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&aid=449122&cid=4

Περασε 5-6 κοκκινα στην καταδιωξη, χτυπησε τον ενα με το αμαξι, επειδη τσαντιστηκε, δεν ειχε μαζι του χαρτια, σταματησε με τα χιλια ζορια, περασε ενα τεταρτο συνομιλωντας με τον ενα αστυνομικο μεσα στο αμαξι...


...Αν ημουν εγω με το φορντακι θα με ειχαν κανει ελβετικο τυρι μετα το 1ο φαναρι.

k0k0$ έγραψε:
... Ολοι εχουν δικαιωμα στην νομιμη υπερασπιση και ολοι ειναι ισοι απεναντι στον νομο. Ακομη και αυτος να ειχε ρηξει τη μολοτοφ, ακομη και να ειναι ενοχος, δεν κανεις τετοια πουστια... Μαζεψε τα στοιχεια σου και ακολουθα τη νομιμη οδο κυριε μπατσε. Και αν εχεις @@ αναμεσα στα ποδια σου κανε το ιδιο και με τον πολιτικο που τρωει λεφτα, και με τους Εφραιμηδες, και με τους Ψωμιαδηδες, και με το καθε πλουσιο παιδακι που σταματας ντιρλα στο αλκοτεστ και σου λεει ο μπαμπας μου θα σε στειλει στην πινεζα... Και που ειστε, ολα τα παραπανω τα λεω δεχομενος οτι ο τυπος ειναι οντως ΕΝΟΧΟΣ. Ουτε καν θελω να συζητησω το αν ειναι αθωος...


"Νωρίς το πρωί η zougla.gr επικοινώνησε με τον εκπρόσωπο Τύπου της ΕΛ.ΑΣ, Α. Κοκκαλάκη, ο οποίος δήλωσε ότι σχηματίστηκε δικογραφία για την υπόθεση, αλλά μέχρι στιγμής δεν έχει υποβληθεί μήνυση από τον τραυματία αστυνομικό κατά του πρώην υπουργού. Ο εκπρόσωπος έκανε λόγο για «τροχαίες παραβάσεις» και πρόστιμα που ήδη επιβλήθηκαν και απέφυγε να αναφερθεί στο επεισόδιο με τον τραυματισμό του αστυνομικού."

Καν'την τη μηνυση ρε μεγαλε και θα αγιασεις! Δεν πειραζει, ανεργια ειναι, μαζι θα ψαχνομαστε... Αλλα αν δεν την κανεις θα εισαι η μεγαλυτερη κοτα , σαν ολους τους υπολοιπους...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikolasr200
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος : Αθήνα
Registration date : 10/10/2010

Delta force - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Delta force   Delta force - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 08 2012, 20:17

Κάντε του ένα κλύσμα του κιμωνάκου να ηρεμήσει..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikolasr200
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος : Αθήνα
Registration date : 10/10/2010

Delta force - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Delta force   Delta force - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιαν 09 2012, 21:14

Όσο σκέφτομαι, ότι έφαγα κλήση 700ευρώ, δίπλωμα και άδεια με "αιτιολογία αναστροφή σε αυτοκινητόδρομο" η οποία αναστροφή έγινε στην οδό Λουκάρεως, χωρίς διαγράμμιση και σήμανση, και στα παράπονά μου στο βλαχομπασκίνα μου απαντούσε σταμάτα γιατί θα φας άλλα 200 για την εξάτμιση και φυσικά η δική μου απάντηση ήταν "κόφτη αν μπορείς"... (για την ιστορία βέβαια, ο ανώτερός του, όταν πήγα με φωτογραφίες του δρόμου και τον Κ.Ο.Κ ανά χείρας, έβγαλε καπνούς με τον βλαχομπασκίνα και έκανε δεχτή την αίτηση ακύρωσής της)
και ο Κιμωνάκος 2 κόκκινα, ντίρλα σύμφωνα με το Ζούγκλα, ληγμένο δίπλωμα, ληγμένη ασφάλεια, τραυματισμό αστυνομικού "χωρίς δόλο" σουλατσάρει στα κανάλια, σκέφτομαι πόσο μ'αρέσει αυτή η χώρα.. Smile
όλοι είμαστε ΙΣΟΙ απέναντι στο νόμο..απλά μερικοί είναι "ΠΙΟ ΙΣΟΙ" :p

αποστομωτική απάντηση "Παπουτσή" οποιοσδήποτε πολίτης και αν ήταν θα είχε την ίδια αντιμετώπιση..καλό..καλό.. Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
.........
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος :
Registration date : 31/03/2010

Delta force - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Delta force   Delta force - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιαν 10 2012, 13:31

4kings έγραψε:
-Κυριε υπουργε ειχατε στη τσαντα σας και το βατοπαιδι

-Οχι ρε παιδια τι λετε τωρα?εγω μονο στο χρηματιστηριο εκανα κατι "λαδιες"

-Bρηκαμε το βατοπαιδι μεσα και ετσι οπως το πας ΑΝ ΔΕΝ ΔΩΣΕΙΣ κανεναν θα βρουμε και τη siemens

-Μα τι λετε ρε παιδια σας παρακαλω εχω οικογενεια,εχω γυναικα και παιδια,το ενα ειναι νεογεννητο σας παρακαλω!

-υδραυλικε περιπτερα και οικοδομε φερτε το βατοπαιδι και τη siemens για τη τσαντα του μαλακα εσυ ανεργε φερε τις υποκλοπες πες στον 30χρονια αδιοριστο καθηγητη να βαλει μεσα και τις μιζες των ολυμπιακων και παμε αυτο το αρχιδι στον μπαρμπερη να τον δικασει......

-Οχι ρε παιδια τι λετε??...μισο λεπτο σας παρακαλω θα σας "ΔΩΣΩ" οποιον θελετε...θα σας τους δωσω ολους εχω γυναικα και παιδια..σας παρακαλω

-------------------------------------------
...και τι δεν θα εδινα για να ηταν αυτος ο διαλογος πραγματικος Laughing

ΘΕΕ ΜΟΥ φερτα "τουμπα" για λιγο δεν θελουμε πολυ για λιγο μονο και με τετοιο γ@μησι που θα τους ριξουμε οποιος ανεβαινει πανω θα το σκεφτεται πολυ πριν κανει μαλακια! respect


ρε κοιτα να δεις θα τα παρουν τιποτα στο κρανιο οι μπατσοι με τον Κουλουρη και θα αρχισουν να του "φυτευουν" τιποτα μολοτοφ χαχαχαχαχααχαχαχαχχα .......και μετα το κειμενο μου θα βγει προφητικο YOU! YOU! YOU! YOU!

rock rock




ΦΕΡΤΕ ΤΟΝ ΝΑ ΤΟΝ ΔΙΚΑΣΩΩΩΩ Razz Razz Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
groi1000
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
groi1000

Ηλικία : 43
Τόπος : ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/03/2010

Delta force - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Delta force   Delta force - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιαν 10 2012, 13:41

Μα πόσο ακραία είναι αυτά τα 2 περιστατικά ρε πο...η μου? Mad
Στον έναν ''φυτεύουν'' τα καλούδια για κατηγορία και στον άλλον μόνο πίπες δε του πήρανε ενώ τους ξεφτίλισε confused Είναι να απορεί κανείς με το ''μεγαλείο'' του ξεφτιλισμένου μας κράτους scratch pale silent
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Delta force

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ.... :: Απόψεις....-
Μετάβαση σε: