Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Delta force

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
K0k0$
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
K0k0$

Ηλικία : 44
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2011

Delta force Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Delta force   Delta force Icon_minitimeΚυρ Ιαν 01 2012, 22:45

Επειδη ειμαι προκατειλημμενος, δε θα σχολιασω, θα το αφησω σε εσας...




Καλη χρονια σε ολους και ο θεος μαζι μας...


(Ναι , το λοτζιστικς σεντερ ειναι, και ημουν κι εγω εκει...)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Delta force Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Delta force   Delta force Icon_minitimeΚυρ Ιαν 01 2012, 22:54

Ε,ρε φουρτούνες που έρχονται.... Suspect
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
K0k0$
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
K0k0$

Ηλικία : 44
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2011

Delta force Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Delta force   Delta force Icon_minitimeΚυρ Ιαν 01 2012, 22:57

Και για να ειμαι ακριβοδικαιος, θα δωσω και την εξτρα πληροφορια που δεν αναφερεται στο βιντεο.

Την ωρα που κανανε το "ντου" οι συγκεκριμενοι Δελταδες, επεσε διπλα τους μολοτοφ, σε σταθμευμενο μηχανακι. Και να κανω πρωτος την υποθεση οτι ΜΠΟΡΕΙ και να την εριξε ο συγκεκριμενος, μπορει και οχι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
groi1000
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
groi1000

Ηλικία : 43
Τόπος : ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/03/2010

Delta force Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Delta force   Delta force Icon_minitimeΚυρ Ιαν 01 2012, 23:18

terino έγραψε:
Ε,ρε φουρτούνες που έρχονται.... Suspect
Φουρτούνες δε λές τίποτα Delta force 747395
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vagman
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
vagman

Ηλικία : 52
Τόπος : Αθήνα - Νότια
Registration date : 30/07/2010

Delta force Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Delta force   Delta force Icon_minitimeΔευ Ιαν 02 2012, 00:21

Το "αθώος" ως μέρος του τίτλου του βίντεο δεν είναι και πολύ ξεκάθαρο.... Δεν ξέρω το πρίν οπότε ασχολίαστο.....
Αν απλά περνούσε από το σημείο κρίμα, είναι γνωστό ότι την πληρώνουν και αθώοι.......
Αν τα έβαζε απλά με τους Δελτάδες χαλάλι του.....
Αν είναι από τα παιδάκια που σπάνε το κέντρο της Αθήνας θα πρόσθετα και εγώ μπουκάλια στην σακούλα μήπως και έμπαινε για καιρό μέσα.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://vagman1@yahoo.gr
K0k0$
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
K0k0$

Ηλικία : 44
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2011

Delta force Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Delta force   Delta force Icon_minitimeΔευ Ιαν 02 2012, 01:39

Λιγα μετρα παραπανω, πισω απο το αγαλμα του Κολοκοτρωνη, μεσα στο προαυλιο της παλιας βουλης, ακριβως την ιδια στιγμη με το βιντεο, μας εχει στριμωξει μια ομαδα ΜΑΤ , εμενα, ενα φιλο και καμια 20αρια 40-50-60χρονους... Λεμε στον ανθυπαστυνομο που ηταν επικεφαλης της ομαδας, οτι δεν πεταμε εμεις πετρες και μολοτοφ, εμεις θελουμε να παμε Συνταγμα, γιατι τρωμε κι εμεις ξυλο και καργα δακρυγονα? Γιατι δε συλλαμβανουν αυτους που κανουν τα μπαχαλα να καθαρισουμε?

Η απαντηση του ηταν "και να τον πιασω αυριο θα τον αφησουν, οποτε γιατι να τρεχω, και στο κατω κατω σκασμος εγω μιλαω"

Γιατι τοτε να βαζει μπουκαλια στην τσαντα του αλλου?


Μου φαινεται τοσο οξυμωρο στο ενα νημα να θαβουμε τον παρουσιαστη του BBC που διαστρεβλωνει την ιστορια του αναπηρου διαδηλωτη, και στο αλλο να λεμε αφου τα σπαει ας του χωσουν μεσα και αλλα... Ολοι εχουν δικαιωμα στην νομιμη υπερασπιση και ολοι ειναι ισοι απεναντι στον νομο. Ακομη και αυτος να ειχε ρηξει τη μολοτοφ, ακομη και να ειναι ενοχος, δεν κανεις τετοια πουστια... Μαζεψε τα στοιχεια σου και ακολουθα τη νομιμη οδο κυριε μπατσε. Και αν εχεις @@ αναμεσα στα ποδια σου κανε το ιδιο και με τον πολιτικο που τρωει λεφτα, και με τους Εφραιμηδες, και με τους Ψωμιαδηδες, και με το καθε πλουσιο παιδακι που σταματας ντιρλα στο αλκοτεστ και σου λεει ο μπαμπας μου θα σε στειλει στην πινεζα... Και που ειστε, ολα τα παραπανω τα λεω δεχομενος οτι ο τυπος ειναι οντως ΕΝΟΧΟΣ. Ουτε καν θελω να συζητησω το αν ειναι αθωος...

Δεν ξαναακουω την καραμελα "ακολουθουν εντολες"... Εγω και παιδια να ειχα, θα προτιμουσα να εμενα ανεργος παρα να εχω λερωμενα χερια επειδη ακολουθησα τις εντολες των αφεντικων μου. Αλλα τι λεω... στην Ελλαδα ζουμε... ο καθενας για την παρτη του.

Για αλλη μια φορα, δεν εχω πεταξει ουτε καν χαρτι διπλωμενο σε αγωνα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
toumpanos
gold member
gold member
toumpanos

Ηλικία : 43
Τόπος : νεα σμυρνη
Registration date : 31/01/2008

Delta force Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Delta force   Delta force Icon_minitimeΔευ Ιαν 02 2012, 09:36

"και να τον πιασω αυριο θα τον αφησουν, οποτε γιατι να τρεχω, και στο κατω κατω σκασμος εγω μιλαω"



Απάντηση αξιωματικού της αστυνομίας σε πολίτες μεγαλύτερους σε ηλικία πιθανόν από αυτόν.. Σεβασμός 0... Βέβαια χωρίς στολή θα έψαχνε τα μασέλια του ακόμη.. Αλλά αυτό είναι ένα άλλο θέμα.. Δώσε εξουσία σε έναν άνθρωπο κ θα δείς τον πραγματικό του χαρακτήρα.........




"Και αν εχεις @@ αναμεσα στα ποδια σου κανε το ιδιο και με τον πολιτικο που τρωει λεφτα, και με τους Εφραιμηδες, και με τους Ψωμιαδηδες, και με το καθε πλουσιο παιδακι που σταματας ντιρλα στο αλκοτεστ και σου λεει ο μπαμπας μου θα σε στειλει στην πινεζα"...



YOU! YOU! YOU! bliax bliax

Καλό....!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mes
Member
Member
mes

Ηλικία : 44
Τόπος : αθηνα
Registration date : 05/04/2009

Delta force Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Delta force   Delta force Icon_minitimeΔευ Ιαν 02 2012, 10:42

Οπως και να εχει ΦΤΑΙΜΕ εμεις γιατι η ψηφος μας τους δινει δικαιωματα . . . . .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
msp
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
msp

Ηλικία : 48
Τόπος : Athens, Ellas - Shantou, China
Registration date : 27/10/2009

Delta force Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Delta force   Delta force Icon_minitimeΔευ Ιαν 02 2012, 11:55

Το βιντεάκι για όσους δεν ξέρουν, δείχνει και επισημαίνει την θέση του περίπτερου του Χρήστου!
Πάντως περί ΔΕΛΤΑ δείχνει πως η κουραδομαγκιά και η αλητεία βρίσκεται παντού, σε κουκουλοφόρους και μη!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hristos13gr
gold member
gold member
hristos13gr

Ηλικία : 42
Τόπος : Αθήνα - Νέα Σμύρνη
Registration date : 26/02/2009

Delta force Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Delta force   Delta force Icon_minitimeΔευ Ιαν 02 2012, 12:19

Το σκηνικό έχει ως εξής & ήμουν μπροστά οπότε ήμουν ΑΥΤΟΠΤΗΣ & ΑΥΤΉΚΟΟΣ ΜΑΡΤΥΡΑΣ.
Γινόντουσαν επεισόδια (με μολότοφ & δακρυγόνα) στην Σταδίου πίσω από το Άττικα (60-70 μέτρα πιο πάνω από το σημείο που φαίνεται στο βίντεο). Ξαφνικά γίνεται μια οργανωμένη επίθεση από την αστυνομία έχοντας μπροστάριδες την ομάδα Δ (ιππικό) & ακολουθούσε από πίσω μια ομάδα των ΜΑΤ (πεζικό). Ο κόσμος αρχίζει να τρέχει πανικόβλητος. Ανάμεσά τους υπήρχαν όλες η κατηγορίες διαδηλωτών, παιδιά, ηλικιωμένοι, ταραχοποιοί, γυναίκες, περαστικοί κ.λ.π. Ανάμεσα σε αυτό το μπουλούκι που έτρεχε, επιλέγουν έναν από τους τελευταίους τον οποίο τον ΕΜΒΟΛΙΖΟΥΝ (έριξαν πάνω του τα δίκυκλα) δύο μηχανάκια της ομάδας Δ. Στη συνέχεια έχει κατέβει & όλη η υπόλοιπη ομάδα από τα δίκυκλά τους & έχουν αρχίσει να τον χτυπάνε με μίσος όλοι μαζί λες & έχουν πιάσει τον μεγαλύτερο τρομοκράτη... Τα πλάνα που βλέπεται στο πιο πάνω βίντεο είναι αφού έχει ηρεμήσει το τρελό ξύλο!!!

Για να διασταυρώσετε αυτά που λέω δείτε στο
0:35 έναν ματατζί να τρέχει πάνω στο πεζοδρόμιο προς το περίπτερο
0:57 ακούγεται ο ήχος από τους ψεκασμούς που έφαγα...
1:33 πως έχει αδειάσει ο χώρος δίπλα από το περίπτερο από τον κόσμο που ήταν συγκεντρωμένος...
2:38 το παλικάρι που τόλμησε να πάει κοντά να τους πει να μην τον χτυπάνε ήταν ο επόμενος που τουλουμιάσανε η ομάδα των ΜΑΤ αυτήν την φορά μέχρι που του άνοιξαν το κεφάλι & ήρθε το ασθενοφόρο & τον πήρε...


Δείτε & το πιο κάτω βίντεο να δείτε & ένα μέρος από την συνέχεια όπου & με ψεκάσανε από το μισό μέτρο... angry angry







υγ. Δεν νομίζω να βρεθεί κάποιος Ηλίθιος που να αναρωτηθεί γιατί φοράω μάσκα... Η απάντηση είναι η αυτονόητη & ΊΔΙΑ ΜΕ ΑΥΤΉΝ ΤΩΝ ΜΠΑΤΣΩΝ. ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΠΛΩΣ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΆ ΜΟΥ ΧΩΡΊΣ ΝΑ ΠΕΘΑΝΩ ΑΠΟ ΤΑ ΧΗΜΙΚΑ!!!


ΑΣΤΑΔΙΑΛΑ τα θυμήθηκα πάλι & συγχύστηκα!!! Delta force 95412 Delta force 95412 Delta force 95412
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
apopsi21
Member
Member
apopsi21

Ηλικία : 50
Τόπος : Ν.ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΑΤΤΙΚΗΣ
Registration date : 07/01/2010

Delta force Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Delta force   Delta force Icon_minitimeΔευ Ιαν 02 2012, 12:53

Επειδη με καποιο τροπο καπως θα δικαιολογηθεί η εν λογο συμπεριφορα των "καλων αστυνόμων"
αυτο που θελω ειναι να μην "δικαιολογούμε τα αδικαιολόγητα"
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
socrates
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
socrates

Τόπος : Αθήνα, Χαλκίδα
Registration date : 25/06/2010

Delta force Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Delta force   Delta force Icon_minitimeΔευ Ιαν 02 2012, 13:16

Χρήστο εκνευρίστηκα μόνο που το είδα, φαντάζομαι να το ζούσα κιόλας!

Ομάδες καταστολής και κουραφέξαλα. Έχουν και αυτοί μεγάλο μερίδιο ευθύνης (ίσως το μεγαλύτερο με τον τρόπο που δρουν) στα έκτροπα! Ανθρωπάκια όσοι ένστολοι συμμετείχαν και όσοι απλά παρατηρούσαν (συνένοχοι)!

Ο νόμος δεν έχει την ίδια ισχή για όλους... αυτό μας μαθαίνουν τόσο καιρό.

Η ατιμωρησία στην χώρα μας... από τις μεγαλύτερες πληγές!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
groi1000
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
groi1000

Ηλικία : 43
Τόπος : ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/03/2010

Delta force Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Delta force   Delta force Icon_minitimeΔευ Ιαν 02 2012, 13:30

apopsi21 έγραψε:
Επειδη με καποιο τροπο καπως θα δικαιολογηθεί η εν λογο συμπεριφορα των "καλων αστυνόμων"
αυτο που θελω ειναι να μην "δικαιολογούμε τα αδικαιολόγητα"
''Xωριό που φαίνεται,κολαούζο δε θέλει'' φίλε...Τί να πούμε τώρα?Οι συμψηφισμοί δε βοηθάνε αλλά... Delta force 8117
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
man_OS
gold member
gold member
man_OS

Ηλικία : 46
Τόπος : Αγ. Παρασκευή
Registration date : 23/08/2008

Delta force Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Delta force   Delta force Icon_minitimeΔευ Ιαν 02 2012, 14:08

θα έγραφα στο συγκεκριμένο θρεντ, αλλά μετά θα πρέπει να με κάνω μπαν...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
apopsi21
Member
Member
apopsi21

Ηλικία : 50
Τόπος : Ν.ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΑΤΤΙΚΗΣ
Registration date : 07/01/2010

Delta force Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Delta force   Delta force Icon_minitimeΔευ Ιαν 02 2012, 14:13

man_OS έγραψε:
θα έγραφα στο συγκεκριμένο θρεντ, αλλά μετά θα πρέπει να με κάνω μπαν...

οι καιροι ειναι υποπτοι........ντοντ ντουιτ Φαίδων (αλλα, γιουρι γκελερ)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
msp
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
msp

Ηλικία : 48
Τόπος : Athens, Ellas - Shantou, China
Registration date : 27/10/2009

Delta force Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Delta force   Delta force Icon_minitimeΔευ Ιαν 02 2012, 21:05

apopsi21 έγραψε:
Επειδη με καποιο τροπο καπως θα δικαιολογηθεί η εν λογο συμπεριφορα των "καλων αστυνόμων"
αυτο που θελω ειναι να μην "δικαιολογούμε τα αδικαιολόγητα"
2 Ιανουαρίου 2012 και ρωτάω πραγματικά:
Υπάρχει κάτι που να μην είναι πλέον αδικαιολόγητο; Όλη η κοινωνία, κράτος, υπηρεσίες, αστυνομίες, κυβερνήσεις, βουλευτές, οδηγοί κτλ είναι ΑΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΟΙ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sakk
Member
Member
sakk

Ηλικία : 39
Τόπος : ΠΑΤΡΑ-ΑΘΗΝΑ
Registration date : 18/02/2008

Delta force Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Delta force   Delta force Icon_minitimeΔευ Ιαν 02 2012, 22:21

man_OS έγραψε:
θα έγραφα στο συγκεκριμένο θρεντ, αλλά μετά θα πρέπει να με κάνω μπαν...

φιλε μανο εσυ σιγουρα θα τα πεις καλυτερα απο μενα!απο εμενα εχεις το ελευθερο
οτι δεν θα με θιξει ουτε θα με προσβαλει οτι και αν πεις!


εγω θα πω την μ@λ@κια μου οτι οι καλοι αστυνομικοι κερνανε τον τυπα μπυρες να εχει στο κρατητηριο!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
groi1000
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
groi1000

Ηλικία : 43
Τόπος : ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/03/2010

Delta force Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Delta force   Delta force Icon_minitimeΔευ Ιαν 02 2012, 22:26

Eμένα αυτό που έχει αρχίσει και με στεναχωρεί ιδιαίτερα,είναι το γεγονός ότι κάποια καλά φιλαράκια μου αστυνομικοί,έχουν αρχίσει να μιλάνε για το ''εσείς & εμείς''!!!Κάθε φορά σε κουβέντα γινόμαστε κώλος και με βλέπουνε καχύποπτα!Παιδιά που μεγαλώσαμε μαζί Shocked Τέτοια ''πλύση εγκεφάλου'',μόνο σε άδεια κεφάλια είναι αποτελεσματική και το διαπιστώνω δυστυχώς πολύ αργά Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Fyz
Member
Member
Fyz

Ηλικία : 52
Τόπος : Αθήνα-Χαλάνδρι
Registration date : 04/12/2010

Delta force Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Delta force   Delta force Icon_minitimeΔευ Ιαν 02 2012, 23:06

... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
georgaras
gold member
gold member
georgaras

Ηλικία : 45
Τόπος : Χίος
Registration date : 24/08/2008

Delta force Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Delta force   Delta force Icon_minitimeΔευ Ιαν 02 2012, 23:57

groi1000 έγραψε:
Eμένα αυτό που έχει αρχίσει και με στεναχωρεί ιδιαίτερα,είναι το γεγονός ότι κάποια καλά φιλαράκια μου αστυνομικοί,έχουν αρχίσει να μιλάνε για το ''εσείς & εμείς''!!!Κάθε φορά σε κουβέντα γινόμαστε κώλος και με βλέπουνε καχύποπτα!Παιδιά που μεγαλώσαμε μαζί Shocked Τέτοια ''πλύση εγκεφάλου'',μόνο σε άδεια κεφάλια είναι αποτελεσματική και το διαπιστώνω δυστυχώς πολύ αργά Crying or Very sad


Να ξερες πόσες φορές το έχω συναντήσει αυτό... Πλύση εγκεφάλου κανονικότατα ... μπαίνουν στην σχολή τους μια χαρά παιδιά και βγαίνουν λακαμαδες - κολλημένοι εντελώς..... ρε παιδιά τόσο δυνατό ναρκωτικό είναι να έχεις εξουσία τελικά? και σιγά την εξουσία... 600 ευρώ παίρνουν και τους βρίζει-μουντζωνει ολη η Ελλαδα.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
groi1000
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
groi1000

Ηλικία : 43
Τόπος : ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/03/2010

Delta force Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Delta force   Delta force Icon_minitimeΤρι Ιαν 03 2012, 00:25

georgaras έγραψε:
groi1000 έγραψε:
Eμένα αυτό που έχει αρχίσει και με στεναχωρεί ιδιαίτερα,είναι το γεγονός ότι κάποια καλά φιλαράκια μου αστυνομικοί,έχουν αρχίσει να μιλάνε για το ''εσείς & εμείς''!!!Κάθε φορά σε κουβέντα γινόμαστε κώλος και με βλέπουνε καχύποπτα!Παιδιά που μεγαλώσαμε μαζί Shocked Τέτοια ''πλύση εγκεφάλου'',μόνο σε άδεια κεφάλια είναι αποτελεσματική και το διαπιστώνω δυστυχώς πολύ αργά Crying or Very sad


Να ξερες πόσες φορές το έχω συναντήσει αυτό... Πλύση εγκεφάλου κανονικότατα ... μπαίνουν στην σχολή τους μια χαρά παιδιά και βγαίνουν λακαμαδες - κολλημένοι εντελώς..... ρε παιδιά τόσο δυνατό ναρκωτικό είναι να έχεις εξουσία τελικά? και σιγά την εξουσία... 600 ευρώ παίρνουν και τους βρίζει-μουντζωνει ολη η Ελλαδα.

Γιώργη βγαίνουν από τις σχολές 20-21 χρονών.Τρελή αλλαγή από τότε που ήμασταν στο Λύκειο,σαφώς.Τώρα είμαστε 31 όμως και μιλώντας υποθετικά,θεωρώ πως το μυαλό μας έχει ''έρθει στα ίσα'' του πλέον.Τα τελευταία 2-3 χρόνια βλέπω πως δεν ισχύει κάτι τέτοιο.Είναι τραγικό να τους βλέπω να μαλώνουν και να απομακρύνονται από φίλους και οικογένειες λόγω των ''πιστεύω'' τους!''Δώσε εξουσία σε κάποιον να δείς τί άτομο είναι...'' Πώς δε το είχα δεί τόσα χρόνια? Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mes
Member
Member
mes

Ηλικία : 44
Τόπος : αθηνα
Registration date : 05/04/2009

Delta force Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Delta force   Delta force Icon_minitimeΤρι Ιαν 03 2012, 09:24

Δεν μπορω να καταλαβω γιατι ΟΛΟΙ μα ΟΛΟΙ ασχολουνται με τους αστυνομικους που ειναι αξιοι της μοιρας τους και λενε για εξουσια οταν ΕΜΕΙΣ τους ''διαταζουμε'' μεσω της ψηφου μας αλλα οχι με το οτι ο Εφραιμ πηγε φυλακη αλλα ο Βουλ και η παρεα του οχι.Το τι ειναι οι Δελτα ολοι ξερουμε τελος αλλα με το 35% να θελει παλι (ελεος) πασοκ και νδ καλα μας κανουνε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stam
gold member
gold member
stam

Ηλικία : 39
Τόπος : πάνω στη σέλα...
Registration date : 19/11/2009

Delta force Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Delta force   Delta force Icon_minitimeΤρι Ιαν 03 2012, 10:45

mes έγραψε:
Δεν μπορω να καταλαβω γιατι ΟΛΟΙ μα ΟΛΟΙ ασχολουνται με τους αστυνομικους που ειναι αξιοι της μοιρας τους και λενε για εξουσια οταν ΕΜΕΙΣ τους ''διαταζουμε'' μεσω της ψηφου μας αλλα οχι με το οτι ο Εφραιμ πηγε φυλακη αλλα ο Βουλ και η παρεα του οχι.Το τι ειναι οι Δελτα ολοι ξερουμε τελος αλλα με το 35% να θελει παλι (ελεος) πασοκ και νδ καλα μας κανουνε.


και δυστυχώς φοβάμαι ότι αυτό το 35% των στρατευμένων ψηφοφόρων θα τους κρατήσει στην εξουσία μέχρι να μας γ@μήσουν τελείως τη χώρα μας, και τις ζωές μας...

ωραία θέματα πιάσαμε με το έμπα του χρόνου.... Evil or Very Mad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
groi1000
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
groi1000

Ηλικία : 43
Τόπος : ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/03/2010

Delta force Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Delta force   Delta force Icon_minitimeΤρι Ιαν 03 2012, 10:52

Έχετε προσπαθήσει να πείσετε για κάποιο,οποιοδήποτε θέμα μεσήλικες και υπερήλικες ανθρώπους?Προσπαθήστε και θα με θυμηθείτε!!!Η νέα γενιά βλέπει ''καθαρά'' διότι είναι αυτή που θα φάει το αγγούρι!Οπότε την ενδιαφέρει άμεσα η ανατροπή αυτού του σάπιου συστήματος.Τα παππούδια με τα σύνδρομα του '30-'40-'50-'60-'70,άντε να τα αλλάξεις σκέψη!Και δυστυχώς αυτοί είναι μεγάλο κομμάτι του 35% που αναφέρεται στα 2 τελευταία πόστ Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
.........
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος :
Registration date : 31/03/2010

Delta force Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Delta force   Delta force Icon_minitimeΤρι Ιαν 03 2012, 11:35

-Κυριε υπουργε ειχατε στη τσαντα σας και το βατοπαιδι

-Οχι ρε παιδια τι λετε τωρα?εγω μονο στο χρηματιστηριο εκανα κατι "λαδιες"

-Bρηκαμε το βατοπαιδι μεσα και ετσι οπως το πας ΑΝ ΔΕΝ ΔΩΣΕΙΣ κανεναν θα βρουμε και τη siemens

-Μα τι λετε ρε παιδια σας παρακαλω εχω οικογενεια,εχω γυναικα και παιδια,το ενα ειναι νεογεννητο σας παρακαλω!

-υδραυλικε περιπτερα και οικοδομε φερτε το βατοπαιδι και τη siemens για τη τσαντα του μαλακα εσυ ανεργε φερε τις υποκλοπες πες στον 30χρονια αδιοριστο καθηγητη να βαλει μεσα και τις μιζες των ολυμπιακων και παμε αυτο το αρχιδι στον μπαρμπερη να τον δικασει......

-Οχι ρε παιδια τι λετε??...μισο λεπτο σας παρακαλω θα σας "ΔΩΣΩ" οποιον θελετε...θα σας τους δωσω ολους εχω γυναικα και παιδια..σας παρακαλω

-------------------------------------------
...και τι δεν θα εδινα για να ηταν αυτος ο διαλογος πραγματικος Laughing

ΘΕΕ ΜΟΥ φερτα "τουμπα" για λιγο δεν θελουμε πολυ για λιγο μονο και με τετοιο γ@μησι που θα τους ριξουμε οποιος ανεβαινει πανω θα το σκεφτεται πολυ πριν κανει μαλακια! respect
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Delta force

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ.... :: Απόψεις....-
Μετάβαση σε: