Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 αερογραφια στο ντεποζιτο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
panpap2003
Member
Member
panpap2003

Ηλικία : 56
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 06/02/2011

αερογραφια στο ντεποζιτο - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αερογραφια στο ντεποζιτο   αερογραφια στο ντεποζιτο - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Δεκ 31 2011, 22:17

ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ

αερογραφια στο ντεποζιτο - Σελίδα 2 Img00032201104221515
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katsmanivx

katsmanivx

Ηλικία : 49
Τόπος : Πυργος (καταγωγη) - Πατρα (διαμονη)
Registration date : 26/10/2011

αερογραφια στο ντεποζιτο - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αερογραφια στο ντεποζιτο   αερογραφια στο ντεποζιτο - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Δεκ 31 2011, 22:56

nikolasr200 έγραψε:
katsman74 έγραψε:
παιδες,σκεφτομαι να φτιαξω με αερογραφια καποια ζωγραφια στο ντεποζιτο της στρωματαρας μου.εχει κανει κανεις και αν ναι,που μπορω να την κανω;στην πατρα εχει ή μονο αθηνα;εχω το ασημι dl1000 και σκεφτομαι να βαλω απο ενα κεφαλι αετου με επιθετικο βλεμμα και ενα ποδι με τα νυχια προτεταμενα σε καθε πλευρα (ΑΕΚτζης βλεπετε) αλλα να μην ειναι ξεκαθαρος δικεφαλος της ΑΕΚ γιατι κυκλοφορουν και βλαμμενοι που μπορει να σου καψουν το οχημα μονο και μονο για ενα αυτοκολλητο.λετε να ειναι τζαμπα ρισκο;

Μου την έχουν "πέσει" μόνο και μόνο για εμφάνιση του Ajax οποτε πόσο μάλλον για αερογραφία που να παραπέμπει σε ομάδα..Μακάρι να ήταν διαφορετικά τα πράγματα φίλε μου, αλλά στην ηλίθια κοινωνία που ζούμε, θα έλεγα αν θες οπωσδήποτε να κάνεις αερογραφία, κάνε κάτι άλλο..
Θα κάνεις κάτι από ομάδα? θα βρεθεί ο Μπάμπης ο Σουγιάς από την αντίπαλη να έχει όρεξη..
Θες να βάλεις μία ελληνική σημαία? θα βρεθεί ο Χασάν που θα του φανεί σαν κόκκινο πανί..
Θες να κάνεις μια γυναίκα? Θα έρθει η Ελένη Λουκά να αφορίζει
κλπ κλπ..

χαχαχαχα,ποσο δικιο εχεις ρε φιλε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xristos
Member
Member
xristos

Ηλικία : 40
Τόπος : Ιωάννινα
Registration date : 06/03/2010

αερογραφια στο ντεποζιτο - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αερογραφια στο ντεποζιτο   αερογραφια στο ντεποζιτο - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Μάης 06 2013, 18:15

Για να μην ανοίξω καινούριο τοπικ είπα να συνεχίσω εδώ.
Βέβαια η αερογραφία αφορά κράνος και όχι τεπόζιτο αλλά πιστεύω μικρής σημασίας θέμα.....

Μια μέρα εκεί με έναν φίλο που συζητούσαμε σχετικά με αερογραφίες σε μηχανές-κράνοι κτλ, και επειδή ασχολείται με ζωγραφική (μιλάμε τα σπάει.....) & αερογραφίες (τώρα το ξεκίνησε και του πιάνει το χέρι αρκετά θα έλεγα....) είπαμε να κάνουμε μια προσπάθεια (βασικά αυτός θα την έκανε γιατί εγώ.........το χέρι το έχω για makakas ...) να φτιάξει μια αερογραφία σε ένα παλιό κράνος.

Έτσι μια μέρα έγινε η αρχή......

Αφού το κράνος ξύθηκε για να φύγει το παλιό χρώμα...

αερογραφια στο ντεποζιτο - Σελίδα 2 53169517


.
.
.
.
.
και στη συνέχεια τοποθετήθηκαν οι απαραίτητες ταινίες κτλ...... σε διάφορα σημεία
.
.
.
.
.
.
.
.
το τελικό αποτέλεσμα ήταν αυτό :

αερογραφια στο ντεποζιτο - Σελίδα 2 34015960



αερογραφια στο ντεποζιτο - Σελίδα 2 62149161



αερογραφια στο ντεποζιτο - Σελίδα 2 80748425




Για πρώτη φορά θα έλεγα ότι το αποτέλεσμα ήταν ικανοποιητικό..Βέβαια αυτό προσωπική άποψη
Το επόμενο θα είναι σίγουρα πολύ καλύτερο



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jumaru
gold member
gold member
Jumaru

Ηλικία : 45
Τόπος : Πιο πανω απο τα ελατα
Registration date : 10/03/2011

αερογραφια στο ντεποζιτο - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αερογραφια στο ντεποζιτο   αερογραφια στο ντεποζιτο - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μάης 07 2013, 16:23

φοβερη δουλεια αλλα δεν ξερω τι παιζει απο λεφτα..!!

http://www.visiondesign.gr/
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
verylife78
Member
Member


Ηλικία : 45
Τόπος : Κέρκυρα
Registration date : 29/07/2011

αερογραφια στο ντεποζιτο - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αερογραφια στο ντεποζιτο   αερογραφια στο ντεποζιτο - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μάης 08 2013, 11:44

εχω εναν φιλο απο το facebook που κανει αυητ τη δουλεια
επικοινωνησε μαζι του, κατι θα ξερει
https://www.facebook.com/pages/Paint-Shop-by-John-Psomoulis/353481794745472?hc_location=stream
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.milka-home.gr
 

αερογραφια στο ντεποζιτο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Προστασία, οπτικές βελτιώσεις-
Μετάβαση σε: