Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 macna jackets

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
nikos147
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
nikos147

Registration date : 06/08/2010

macna jackets - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: macna jackets   macna jackets - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Ιαν 18 2012, 09:31

adder έγραψε:
moto market.........αποθηκη Ηλιουπολη


Ποιο απο τα δυο να προτιμησω ομως?? Εμενα το oasis μου αρεσε καπως περισσοτερο...


υ.γ.: Ο tazakos σε ποιο motomarket ειναι??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mounodoulos
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Ηλικία : 56
Registration date : 07/08/2009

macna jackets - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: macna jackets   macna jackets - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Ιαν 18 2012, 09:33

καλιροης...πηγαινε εκει...η αποθηκη το oasis το εχει νομιζω 200
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikos147
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
nikos147

Registration date : 06/08/2010

macna jackets - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: macna jackets   macna jackets - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Ιαν 18 2012, 10:42

Το ασπρο λερωνει πολυ ευκολα?? Μεχρι στιγμης όσα μπουφαν ειχα ηταν μαυρο χρωμα και δεν ειχα προβλημα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
white angel
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
white angel

Ηλικία : 45
Τόπος : ΣΑΛΑΜΙΝΑ
Registration date : 22/04/2010

macna jackets - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: macna jackets   macna jackets - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Ιαν 18 2012, 10:54

εγώ έχω το MACNA το space και είναι άπαιχτο είναι υπέροχο και ευχάριστο τον tazakos για την γνώμητου και για την αγορά του εν λόγο μπουφάν
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bandit
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bandit

Ηλικία : 59
Τόπος : θεσσαλονικη
Registration date : 09/01/2011

macna jackets - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: macna jackets   macna jackets - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Ιαν 18 2012, 12:36

εγώ έχω το παντελόνι και δεν καταλαβαίνω τίποτε

και λέω να χτυπήσω και το μπουφάν μια δόση
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vamael
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Vamael

Ηλικία : 51
Τόπος : Νέα Σμύρνη-Καρυά
Registration date : 27/09/2010

macna jackets - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: macna jackets   macna jackets - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Ιαν 18 2012, 12:44

nikos147 έγραψε:
Το ασπρο λερωνει πολυ ευκολα?? Μεχρι στιγμης όσα μπουφαν ειχα ηταν μαυρο χρωμα και δεν ειχα προβλημα...

Ναι, δύο σημεία έχει άσπρα το δικό μου, στα μανίκια. Λερώνει σχεδόν αμέσως, όσο καλά και να το έχεις πλύνει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikos147
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
nikos147

Registration date : 06/08/2010

macna jackets - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: macna jackets   macna jackets - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Ιαν 18 2012, 13:41

Vamael έγραψε:
nikos147 έγραψε:
Το ασπρο λερωνει πολυ ευκολα?? Μεχρι στιγμης όσα μπουφαν ειχα ηταν μαυρο χρωμα και δεν ειχα προβλημα...

Ναι, δύο σημεία έχει άσπρα το δικό μου, στα μανίκια. Λερώνει σχεδόν αμέσως, όσο καλά και να το έχεις πλύνει.

Tοσο ευκολα λερωνει?? Περιεργο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikos147
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
nikos147

Registration date : 06/08/2010

macna jackets - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: macna jackets   macna jackets - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 19 2012, 20:39

Πήγα απο το μαγαζι και το δοκιμασα απο κοντα...οντως φαινεται πολυ καλό μπουφαν και συμφωνα με τον tazako ειναι και πολυ ζεστο!!! Οποτε μιας και περασε το τεστ απο κοντα η ερωτηση ειναι μια:

Να το πάρω σε μαυρο ή σε γκρι/λαδι??

macna jackets - Σελίδα 2 52-67-large

macna jackets - Σελίδα 2 P_G788821
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
matsos13
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
matsos13

Ηλικία : 41
Τόπος : ΑΘΗΝΑ - ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/07/2011

macna jackets - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: macna jackets   macna jackets - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 19 2012, 21:19

nikos147 έγραψε:
Πήγα απο το μαγαζι και το δοκιμασα απο κοντα...οντως φαινεται πολυ καλό μπουφαν και συμφωνα με τον tazako ειναι και πολυ ζεστο!!! Οποτε μιας και περασε το τεστ απο κοντα η ερωτηση ειναι μια:

Να το πάρω σε μαυρο ή σε γκρι/λαδι??



macna jackets - Σελίδα 2 P_G788821

Εγώ το λαδί θα έπαιρνα κ ας λερώνεται.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bretsos
gold member
gold member
Bretsos

Τόπος : Φυλακισμένος στην Αθήνα...
Registration date : 06/03/2009

macna jackets - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: macna jackets   macna jackets - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 19 2012, 21:56

ψηφίζω λαδί οχι γιατί είναι πιο όμορφο αλλά γιατί είναι πιο ευδιάκριτο.
το συγκεκριμενο μπουφανακι το πηρε κολλητος και ειναι πολυ ευχαριστημενος για τα λεφτα του.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bozosd
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bozosd

Ηλικία : 49
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 12/12/2009

macna jackets - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: macna jackets   macna jackets - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 20 2012, 00:30

Λαδί,λαδί,λαδί.....το έχω δει λάιβ και σκίζει λέμε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikos147
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
nikos147

Registration date : 06/08/2010

macna jackets - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: macna jackets   macna jackets - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 21 2012, 19:53

Τελικα δεν αντεξα και το ψωνισα σημερα σε γκρι-λαδι χρωμα...οντως "δειχνει" πολυ περισσοτερο σε αυτο το χρωμα!!

Εντυπώσεις μολις το φορεσω τελικά για να βγαλω μερικα συμπερασματα!!!


υ.γ. Ευχαριστω πολυ τον Γιαννη (tazako) για την αψογη εξυπηρετηση!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LARRY
Member
Member
LARRY

Ηλικία : 48
Τόπος : ΧΑΛΑΝΔΡΙ
Registration date : 15/01/2009

macna jackets - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: macna jackets   macna jackets - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Φεβ 01 2012, 18:20

LARRY έγραψε:
Vamael έγραψε:
Έχω το Geo σχεδόν ένα χρόνο, δεν καταλαβαίνει τίποτα από κρύο και δεν περνάει νερό καθόλου. Το καλοκαίρι βολεύει γιατί αφαιρείται η επένδυση, το αδιάβροχο και το μπροστά μέρος, τελείως καλοκαιρινό βέβαια δεν το λες, αλλά τη δουλειά την κάνεις.

Καλή αγορά πιστεύω.

Έχω κι εγώ το GEO σχεδόν τρεις εβδομάδες.Χθές και προχθές έφαγα καντάρια βρόχα και δεν πήρε μεζέ.Επίσης δεν φόραγα την θερμική επένδυση αλλά μόνο την αδιάβροχη με ένα λεπτό fleece χωρίς να κρυώνω.Ένα βασικό ατού είναι ότι στεγνώνει πολύ γρήγορα.
Όποιος πάρει μπουφάν της εταιρίας ας δώσει και 15e να αγοράσει και το φωσφοριζέ γιλέκο που κουμπώνει επάνω στα μπουφάν αυτά.Για την πόλη αξίζει.Φαντάζομαι ότι μέχρι να πιάσουν τα 35άρια στο θερμόμετρο θα το φοράω.
Επίσης μαζί του αγόρασα και το παντελόνι alpine.Στο ίδιο στύλ,πολυμορφικό,και αντίστοιχες εντυπώσεις.Τέλος πήρα και τα γάντια lava, που δεν ξεφεύγουν από την περπατημένη των άλλων δύο,αλλά δεν είναι πολυμορφικά.
Ειδικά χθες φόραγα το σετ όλη ημέρα,γιατί πήγα στο πατρικό μου το πρωί και έμεινα με αυτά στο σπίτι μέχρι τις 14:00,και μετά πήγα για παΐδοπέτσουλα με κάτι συναδέλφους.Το παντελόνι δηλαδή δεν ξεκόλησε από επάνω μου πριν τις 18:30 κάνοντας εναλλαγές βροχής ζέστης.Όταν ήμουν στο σπίτι και στο μαγαζί,άνοιγα τους αεραγωγούς και όλα καλά.Ούτε ιδρώτας ούτε δυσφορία.


Σαν γενική παρατήρηση πιστεύω ότι για τα πολυμορφικά ρούχα θα έπρεπε να φτιάξουν κάτι που να έχει σαν βάση καλοκαιρινό παντελόνι ή μπουφάν με προστασίες,να φοράει μια κορντούρα με θερμική επένδυση από πάνω και τέλος μια αδιάβροχη επιπρόσθετα.Έτσι μόλις φτάνεις κάπου να βγάζεις ότι δεν χρειάζεσαι ή να βάζεις αντίστοιχα,χωρίς να πρέπει να αφαιρείς το ρούχο από επάνω σου.

UPDATE
Δοκιμασμένα με όλο το ψωφόκρυο που έκανε αυτές τις ημέρες με τις επενδύσεις δεν κατάλαβα τίποτα.Ούτε από κρύο, ούτε από βροχή.Επάνω φόραγα ένα απλό ισοθερμικό.Τα χέρια βέβαια είναι πονεμένη ιστορία...Τα γάντια σαφώς πιο ζεστά από τα dainese d-dry αλλά πάλι τον έπινα πορόλο που φόραγα και λεπτά ισοθερμικά από μέσα.Bretso, έχω μετανοιώσει που δεν τσίμπισα εγώ τα grips... 👅
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xanthos

xanthos

Ηλικία : 41
Τόπος : Ξανθη - Πτολεμαιδα
Registration date : 17/03/2009

macna jackets - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: macna jackets   macna jackets - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Νοε 14 2012, 20:29

Μαλλον θα παρω το GEO το ολομαυρο αυριο,
στο μοτο μαρκετ εχει 298? τιμη καταλογου, τι τιμες παιζουν σε σας?
μηπως και συμφερει να το παραγγειλω απο κει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/watch?v=RI_t-reQsKQ
apostolis
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
apostolis

Ηλικία : 43
Τόπος : ΣΑΛΑΜΙΝΑ
Registration date : 08/11/2011

macna jackets - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: macna jackets   macna jackets - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Νοε 14 2012, 20:40

σήμερα πήρα στο μπουφάν macna space παντελόνι macna nomade
είναι τέλεια και τα δυο

από το μοτο μαρκετ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xanthos

xanthos

Ηλικία : 41
Τόπος : Ξανθη - Πτολεμαιδα
Registration date : 17/03/2009

macna jackets - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: macna jackets   macna jackets - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Νοε 16 2012, 17:27

πηρα το geo καλο φαινεται, θα δειξει...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/watch?v=RI_t-reQsKQ
 

macna jackets

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ένδυση-
Μετάβαση σε: