Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Τι γαντια φορατε?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Jumaru
gold member
gold member
Jumaru

Ηλικία : 45
Τόπος : Πιο πανω απο τα ελατα
Registration date : 10/03/2011

Τι γαντια φορατε? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι γαντια φορατε?   Τι γαντια φορατε? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Νοε 01 2011, 14:53

Τι γαντια φορατε? - Σελίδα 4 4314hΤι γαντια φορατε? - Σελίδα 4 Dainesegardaddryglovesb

Τα χειμερινα Dainese ζητημα να τα εχω φορεσει 2-3 φορες !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
K0k0$
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
K0k0$

Ηλικία : 44
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2011

Τι γαντια φορατε? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι γαντια φορατε?   Τι γαντια φορατε? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Νοε 01 2011, 15:27

Kαλοκαιρινο Bering TX06.

Εξαιρετικο γαντακι, πολυ καλος αερισμος, προστασια, αλλα και αντοχη, μιας και συνηθως τα καλοκαιρινα φθειρονται πολυ πιο ευκολα απο τα χειμερινα. Το συγκεκριμενο με εχει βγαλει 3 σεζον, και λογω του μικρου τους παχους (αρα εξαιρετης αισθησης των χειριστηριων) τα χρησιμοποιω απο μεσα ανοιξης ως μεσα φθηνοπωρου.

Τι γαντια φορατε? - Σελίδα 4 BERING-TX06-SUMMER-GLOVESΤι γαντια φορατε? - Σελίδα 4 Gae220_int



PROBIKER PR05, ενδιαμεσο χειμερινο "σπορ" γαντι

Αρκετα καλο αν και δεν βλεπω να κραταει καιρο. Το χρησιμοποιω σπανια, κυριως οταν βρεχει αρκετα, γιατι εχει πολυ καλη αδιαβροχη μεμβρανη. Αρκετα καλο και στο κρυο. Ο χαρακτηρισμος "σπορ" παει μαλλον στην εμφανιση του, γιατι ειναι χοντρουτσικο με αποτελεσμα οχι και τοσο καλη αισθηση χειρισμων. Μεγαλο ΣΥΝ οι "μανσετες" του, που ειναι μεγαλες και αγκαλιαζουν το μανικι, κοβοντας τη ροη του κρυου αερα και του νερου, οπως και τα τμηματα σιλικονης σε δεικτες και μεσους για χρηση...υαλοκαθαριστηρα.
Τι γαντια φορατε? - Σελίδα 4 Rukavice_na_motorku_PR-5



VANUCCI ALL-TERRAIN

To αγαπημενο μου χειμερινο γαντι. Τα κανει ολα και συμφερει. Αρκετα ζεστο, αδιαβροχο, σχετικα λεπτο και με πολυ καλη εφαρμογη. Δυσκολευει ελαχιστα στους χειρισμους και στη χρηση διακοπτων κτλ. Πολυ καλη ποιοτητα κατασκευης. Το συνιστω!

Τι γαντια φορατε? - Σελίδα 4 11376_0__20116401



BERING UNO (?)

Νομιζω οτι ειναι αυτο που εχω, απλα το παλιοτερο μοντελο με το παλιο σημα "θαντερκατς" της Μπερινγκ... Τελος παντων, ενα γαντι καργα χειμερινο, για σκι, για χιονοπολεμο, για πολικες αρκουδες κτλ. Δεν ειναι αδιαβροχο νομιζω, αλλα ειναι πολυ ζεστο. Για τα πολυυυυ κρυα πρωινα με χιονι κτλ. Το εχω βαλει 5-6 φορες στα 4 χρονια που το εχω. Ειναι απο αυτα που δυο στις τρεις φορες που θα σβησεις το φλας θα πατησεις και την κορνα μαζι...

Τι γαντια φορατε? - Σελίδα 4 GAM270-0




Ας μην ξεχασουμε και τις "μαμα" χουφτες! Μπορει σε περιπτωση πτωσης να ειναι ουσιαστικα αχρηστες, αλλα κανουν τρομερη δουλεια σε βροχη και κρυο!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mAthosalas
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
mAthosalas

Ηλικία : 52
Τόπος : Patrasso
Registration date : 19/06/2009

Τι γαντια φορατε? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι γαντια φορατε?   Τι γαντια φορατε? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Νοε 01 2011, 16:30

bozosd έγραψε:
Βάλε και τα αντίστοιχα της γυναίκας......
Έχουμε γεμίσει ενα ντουλάπι γάντια. Smile

Τετοια λες;...
Τι γαντια φορατε? - Σελίδα 4 2100034_picture_1237_3

kolaraki YOU!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kyriakos II
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
kyriakos II

Ηλικία : 45
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης
Registration date : 26/06/2011

Τι γαντια φορατε? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι γαντια φορατε?   Τι γαντια φορατε? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Νοε 01 2011, 20:05

XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bozosd
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bozosd

Ηλικία : 49
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 12/12/2009

Τι γαντια φορατε? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι γαντια φορατε?   Τι γαντια φορατε? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Νοε 01 2011, 21:14

χαχαχα....να σου πω Κώστα αυτά δεν τα υπολόγισα καθόλου.
Είναι και αδιάβροχα! Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mAthosalas
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
mAthosalas

Ηλικία : 52
Τόπος : Patrasso
Registration date : 19/06/2009

Τι γαντια φορατε? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι γαντια φορατε?   Τι γαντια φορατε? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Νοε 01 2011, 21:19

bozosd έγραψε:
χαχαχα....να σου πω Κώστα αυτά δεν τα υπολόγισα καθόλου.
Είναι και αδιάβροχα! Laughing
Πληρως!!!Φιλε μη μιλαμε δυνατα μονο γιατι βγαινουν και σε μεγαλα νουμερα και ....εχμμμμ μας βλεπω για λαντζα... YOU! XYLO
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bozosd
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bozosd

Ηλικία : 49
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 12/12/2009

Τι γαντια φορατε? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι γαντια φορατε?   Τι γαντια φορατε? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Νοε 01 2011, 22:13

Ευτυχώς υπάρχουν και σε γαλάζια για τα αγοράκια και δεν θα παρεξηγηθούμε. Laughing

Τι γαντια φορατε? - Σελίδα 4 47844446

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Τι γαντια φορατε? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι γαντια φορατε?   Τι γαντια φορατε? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Νοε 01 2011, 23:28

REV' IT Fahrenheit H2O
Τι γαντια φορατε? - Σελίδα 4 RevitFahrenheitH2O1 Τι γαντια φορατε? - Σελίδα 4 RevitFahrenheitH2O2

Αρκετά καλό γαντάκι από πλευράς προστασίας. Με έχει βολέψει πολύ, αν και στην αρχή το πάχος των υλικών του (PCM Scholler και Tri-Fleece) με ξένισε λίγο. Έχεις αρκετά καλή αίσθηση των χειριστηρίων και σε θερμοκρασίες μέχρι και λίγο κάτω των 10 βαθμών την παλεύεις άνετα. Υπ' όψιν, δεν έχω χούφτες και δεν φοράω κανένα ισοθερμικό extra γάντι. Επίσης, με αυτό το γάντι για αρκετό καιρό έκανα το Κερατέα - Αθήνα και πίσω καθημερινά (και πολλές φορές με βροχή).

Αν και δερμάτινο (αναφέρει ότι είναι "Engineered Skin") στη βροχή δε μάσησε. Δεν λέω ότι δεν ήπιε, καθότι είναι δερμάτινο, αλλά ότι δεν πέρασε το νερό στο χέρι μου να το μουλιάσει όπως με παλιότερα Noname δερμάτινα (Goat skin) γάντια που είχα.

Σαν αξιολόγηση θα του έβαζα ένα 7 απ' τα γάντια που έχω δοκιμάσει με σημαντικό μειονέκτημα την τιμή του (ήταν 100+ και τώρα είναι γύρω στα 100 γιούργια).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
matsos13
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
matsos13

Ηλικία : 41
Τόπος : ΑΘΗΝΑ - ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/07/2011

Τι γαντια φορατε? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι γαντια φορατε?   Τι γαντια φορατε? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Νοε 01 2011, 23:59

pulsar έγραψε:
miketzif έγραψε:
richa nasa με σκλήρά προστατευτικά δερματινα αδιάβροχα

δεν εχω φωτο να ανεβάσω
Πες αν θες τιμη και εντυπωσεις αυτο ειναιΤι γαντια φορατε? - Σελίδα 4 Nasa110

Αυτα εχω κ εγω ενα χρονο τωρα 50 γιουρια περσι. Τα προτιμησα γιατι ειχα σχετικα πολυ καλη εφαρμογη κ αισθηση δεν μπορω τα πολυ χοντρα γαντια κ ηθελα αδιαβροχα με προστασια. Σε κατακλησμους (2-3 αν θυμαμαι καλα) το χερι έμεινε στεγνο αλλα απο εξω ειχε πιει το κατιτις του μιας κ εχει αρκετη κορντουρα το μονο που υστερει στα κρυα.


Τα προηγουμενα αν κ ειναι παντα μεσα στην βαλιτσα τα φωραω οταν εχει αρκετο κρυο μιας κ δεν εχουν δερμα (εκτος απο τα σημεια που ειχαν σκηστει κ τους εβαλα εγω) κ ελαχιστες προστασιες αλλα ζεστα κ αδιαβροχα κ πολυ καλη αισθηση.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
2FAST4U(GEORGES)
Member
Member
2FAST4U(GEORGES)

Ηλικία : 43
Τόπος : ΠΡΕΒΕΖΑ
Registration date : 16/08/2011

Τι γαντια φορατε? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι γαντια φορατε?   Τι γαντια φορατε? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Νοε 08 2011, 19:58

https://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf/sec71cce72bde/?ObjectPath=/Shops/10207048/Products/Revit-Alaska-GTX-Glove/SubProducts/Revit-Alaska-GTX-Glove-0001

τα γαντάκια αυτά τα έχει κανένας? με ενδιαφέρει ιδιαίτερα να είναι ζεστά κοντά στο 0.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
koymentakos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
koymentakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 17/03/2009

Τι γαντια φορατε? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι γαντια φορατε?   Τι γαντια φορατε? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Νοε 08 2011, 20:00

παρτε και ενα βινταεκι απο την κολεξιον 2010-2011 απο τα τοπ γαντια που θα σας κρατησουν ζεστους,ασφαλεις και στεγνους

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cantona
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
cantona

Ηλικία : 51
Τόπος : Λουτσαίος
Registration date : 10/03/2008

Τι γαντια φορατε? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι γαντια φορατε?   Τι γαντια φορατε? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Νοε 08 2011, 20:02

2 FAST 4 U (GEORGES) έγραψε:
https://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf/sec71cce72bde/?ObjectPath=/Shops/10207048/Products/Revit-Alaska-GTX-Glove/SubProducts/Revit-Alaska-GTX-Glove-0001

τα γαντάκια αυτά τα έχει κανένας? με ενδιαφέρει ιδιαίτερα να είναι ζεστά κοντά στο 0.
Τα ζαχαρώνω κι εγώ,θέλω να βρω μαγαζί να τα δοκιμάσω όμως πριν τα παραγγείλω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
koymentakos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
koymentakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 17/03/2009

Τι γαντια φορατε? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι γαντια φορατε?   Τι γαντια φορατε? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Νοε 08 2011, 20:04

2 FAST 4 U (GEORGES) έγραψε:
https://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf/sec71cce72bde/?ObjectPath=/Shops/10207048/Products/Revit-Alaska-GTX-Glove/SubProducts/Revit-Alaska-GTX-Glove-0001

τα γαντάκια αυτά τα έχει κανένας? με ενδιαφέρει ιδιαίτερα να είναι ζεστά κοντά στο 0.

τι ταιμινγκ ειναι αυτο.βλεποντας το παραπανω βιντεο και εγω αυτα εβαλα στο ματι.

δες και reviews εδω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
koymentakos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
koymentakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 17/03/2009

Τι γαντια φορατε? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι γαντια φορατε?   Τι γαντια φορατε? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Νοε 08 2011, 20:07

cantona έγραψε:
2 FAST 4 U (GEORGES) έγραψε:
https://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf/sec71cce72bde/?ObjectPath=/Shops/10207048/Products/Revit-Alaska-GTX-Glove/SubProducts/Revit-Alaska-GTX-Glove-0001

τα γαντάκια αυτά τα έχει κανένας? με ενδιαφέρει ιδιαίτερα να είναι ζεστά κοντά στο 0.
Τα ζαχαρώνω κι εγώ,θέλω να βρω μαγαζί να τα δοκιμάσω όμως πριν τα παραγγείλω!

Μιχαλακοπούλου 166
Αμπελόκηποι

εφυγες δοκιμασε τα να μας πεις και μας.προλαβαινεις 9 κλεινει


http://extremeps.gr/?p=1151
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cantona
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
cantona

Ηλικία : 51
Τόπος : Λουτσαίος
Registration date : 10/03/2008

Τι γαντια φορατε? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι γαντια φορατε?   Τι γαντια φορατε? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Νοε 08 2011, 20:30

koymentakos έγραψε:
cantona έγραψε:
2 FAST 4 U (GEORGES) έγραψε:
https://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf/sec71cce72bde/?ObjectPath=/Shops/10207048/Products/Revit-Alaska-GTX-Glove/SubProducts/Revit-Alaska-GTX-Glove-0001

τα γαντάκια αυτά τα έχει κανένας? με ενδιαφέρει ιδιαίτερα να είναι ζεστά κοντά στο 0.
Τα ζαχαρώνω κι εγώ,θέλω να βρω μαγαζί να τα δοκιμάσω όμως πριν τα παραγγείλω!

Μιχαλακοπούλου 166
Αμπελόκηποι

εφυγες δοκιμασε τα να μας πεις και μας.προλαβαινεις 9 κλεινει


http://extremeps.gr/?p=1151
Εκεί απέναντι ήμουν χθες αλλά ήταν κλειστά,την Πέμπτη όμως...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
michalis_archangel

michalis_archangel

Τόπος : salonica
Registration date : 16/07/2011

Τι γαντια φορατε? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι γαντια φορατε?   Τι γαντια φορατε? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Νοε 25 2011, 21:10

εχω και καλοκαιρινο και χειμερινο αλλα....το καλυτερο γαντι που εχω φορεσει χειμωνα ειναι γαντι για σκι!!! Shocked Shocked
οσο και αν φαινεται παραξενο σε καποιους ειναι παρα μα παρα πολυ ζεστο, αδιαβροχο, με ειδικο αντιολισθιτικο στις παλαμες και πιστευω πως αν και δεν εχει κοκκαλα και λοιπα παλι προστατευει.... τιμουλα 120 ευρωπαικα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mavras
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
mavras

Registration date : 16/06/2010

Τι γαντια φορατε? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι γαντια φορατε?   Τι γαντια φορατε? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Νοε 29 2011, 23:36

σαλιγκάρι έγραψε:
A Λ Ε Ξ Ι Σ Φ Α Ι Ρ Α........................και στην βροχη και απο προστασιες .....Revit zenith

Τι γαντια φορατε? - Σελίδα 4 2009revitzenithh2oglove




Τι γαντια φορατε? - Σελίδα 4 Aspjpegcrasp


το μοναδικο μειον σε θερμοκρασιες κατω των 10 βαθμων εχεις θεμα το οποιο εχω λυσει με αυτα
απο σημερα εχω στην κατοχη μου και εγω τα Revit και οντως ειναι τουμπανο απο προστασιες.
τα πηρα σε Large μιας και φοραω large και μου εκατσαν...γαντι! ευχομαι να μην εχω θεμα με τα ισοθερμικα γαντια (σαν τα απο πανω) μιας και σιγουρα θα τα χρησιμοποιησω μαζι.

δυο πραγματα δεν μου αρεσαν ομως.
το πρωτο ειναι καθαρα προσωπικη επιλογη/απαιτηση. θελω το γαντι να εχει μεγαλη "φουστα" ωστε να μπαινει πανω απο το μανικι του μπουφαν και τα εν λογω γαντια οριακα το καταφερνουν αυτο.
το δευτερο ειναι οτι ενοχλει/με κοβει η πανω προστασια στο δεξι μου χερι. Για την ακριβεια με ενοχλει οταν εχω ανοιχτο το χερι μου και κοβει τα δαχτυλα μου. για αυτο ελπιζω οτι ειναι θεμα χρονου να μαλακωσει το δερμα και να παρει το σχημα του χεριου μου.
Σαλιγκαρε, σε εσενα αργησε να ανοιξει το δερμα?

τελος, η τιμη τους ηταν μπομπα και η φτηνοτερη που τα εχω βρει απο τον Δημητρη
http://emotoshop.de.tl/%26%23913%3B%26%23957%3B%26%23948%3B%26%23961%3B%26%23953%3B%26%23954%3B%26%23945%3B-%26%23915%3B%26%23945%3B%26%23957%3B%26%23964%3B%26%23953%3B%26%23945%3B.htm
να'σαι καλα Μητσακο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
georgaras
gold member
gold member
georgaras

Ηλικία : 45
Τόπος : Χίος
Registration date : 24/08/2008

Τι γαντια φορατε? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι γαντια φορατε?   Τι γαντια φορατε? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Νοε 30 2011, 00:30

Όλα τα δερμάτινα είναι λίγο άβολα στην αρχή... μετά από λίγο καιρό συνηθίζεις αρκεί να έχεις πάρει σωστό νούμερο.


Απο τιμουλα μια χαρα τα βρήκες πιστεύω. Τι γαντια φορατε? - Σελίδα 4 3787515331
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 49
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

Τι γαντια φορατε? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι γαντια φορατε?   Τι γαντια φορατε? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Νοε 30 2011, 00:35

mavras έγραψε:
σαλιγκάρι έγραψε:
A Λ Ε Ξ Ι Σ Φ Α Ι Ρ Α........................και στην βροχη και απο προστασιες .....Revit zenith

Τι γαντια φορατε? - Σελίδα 4 2009revitzenithh2oglove




Τι γαντια φορατε? - Σελίδα 4 Aspjpegcrasp


το μοναδικο μειον σε θερμοκρασιες κατω των 10 βαθμων εχεις θεμα το οποιο εχω λυσει με αυτα
απο σημερα εχω στην κατοχη μου και εγω τα Revit και οντως ειναι τουμπανο απο προστασιες.
τα πηρα σε Large μιας και φοραω large και μου εκατσαν...γαντι! ευχομαι να μην εχω θεμα με τα ισοθερμικα γαντια (σαν τα απο πανω) μιας και σιγουρα θα τα χρησιμοποιησω μαζι.

δυο πραγματα δεν μου αρεσαν ομως.
το πρωτο ειναι καθαρα προσωπικη επιλογη/απαιτηση. θελω το γαντι να εχει μεγαλη "φουστα" ωστε να μπαινει πανω απο το μανικι του μπουφαν και τα εν λογω γαντια οριακα το καταφερνουν αυτο.
το δευτερο ειναι οτι ενοχλει/με κοβει η πανω προστασια στο δεξι μου χερι. Για την ακριβεια με ενοχλει οταν εχω ανοιχτο το χερι μου και κοβει τα δαχτυλα μου. για αυτο ελπιζω οτι ειναι θεμα χρονου να μαλακωσει το δερμα και να παρει το σχημα του χεριου μου.
Σαλιγκαρε, σε εσενα αργησε να ανοιξει το δερμα?

τελος, η τιμη τους ηταν μπομπα και η φτηνοτερη που τα εχω βρει απο τον Δημητρη
http://emotoshop.de.tl/%26%23913%3B%26%23957%3B%26%23948%3B%26%23961%3B%26%23953%3B%26%23954%3B%26%23945%3B-%26%23915%3B%26%23945%3B%26%23957%3B%26%23964%3B%26%23953%3B%26%23945%3B.htm
να'σαι καλα Μητσακο

εγω δεν εχω κανενα απο τα δυο προβληματα , και πανω απο το μπουφαν μπαινει ανετα και ποτε δεν εχω αισθανθει κοψιμο οπως και να εχω το χερι.............anyway σε λιγες μερουλες με καθημερινη χρηση θα σου ειναι ταμαμ τα γαντακια.
θα τα λατρεψεις μιας και σου δινουν καταπληκτικη αισθηση του χειρισμου , τα ξαναγοραζα σιγουρακι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cantona
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
cantona

Ηλικία : 51
Τόπος : Λουτσαίος
Registration date : 10/03/2008

Τι γαντια φορατε? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι γαντια φορατε?   Τι γαντια φορατε? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Νοε 30 2011, 01:13

2FAST4U(GEORGES) έγραψε:
https://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf/sec71cce72bde/?ObjectPath=/Shops/10207048/Products/Revit-Alaska-GTX-Glove/SubProducts/Revit-Alaska-GTX-Glove-0001

τα γαντάκια αυτά τα έχει κανένας? με ενδιαφέρει ιδιαίτερα να είναι ζεστά κοντά στο 0.

Τα γαντάκια ήρθαν και δοκιμάστηκαν σε αυθημερόν ταξιδάκι στην Λαμία το περασμένο Σάββατο.
Με θερμοκρασία γύρω στους 3 βαθμούς στο πήγαινε για 2-2,5 ωρίτσες συνεχόμενες δεν μάσησαν μία.Στο έλα ήταν ποιο ζεστός ο καιρός οπότε ούτε λόγος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikos147
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
nikos147

Registration date : 06/08/2010

Τι γαντια φορατε? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι γαντια φορατε?   Τι γαντια φορατε? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Δεκ 28 2011, 08:00

Παιδια για ζεστο γαντακι που σε θερμοκρασιες κατω των 5βαθμων, όπως σήμερα, δεν μασαει τι εχετε να προτινετε??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GUFY
Member
Member
GUFY

Ηλικία : 59
Τόπος : ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Registration date : 08/09/2009

Τι γαντια φορατε? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι γαντια φορατε?   Τι γαντια φορατε? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 29 2011, 01:14

ΛΟΙΠΟΝ ΜΑΓΚΕΣ! ΜΗΝ ΨΑΧΝΕΣΤΑΙ ΑΛΛΟ ΤΑ BEST ΓΑΝΤΙΑ ΓΙΑ ΒΡΟΧΗ ΚΑΙ ΚΡΥΟ ΕΙΝΑΙ ΤΑ MARES ! ΑΥΤΑ ΤΩΝ ΔΥΤΩΝ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΙΣΟΘΕΡΜΙΚΑ Κ ΠΛΗΡΩΣ ΑΔΙΑΒΡΟΧΑ!!! ΚΑΙ ΠΡΟΠΑΝΤΩΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ!!!!!!! OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mavras
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
mavras

Registration date : 16/06/2010

Τι γαντια φορατε? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι γαντια φορατε?   Τι γαντια φορατε? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 29 2011, 01:30

GUFY έγραψε:
ΛΟΙΠΟΝ ΜΑΓΚΕΣ! ΜΗΝ ΨΑΧΝΕΣΤΑΙ ΑΛΛΟ ΤΑ BEST ΓΑΝΤΙΑ ΓΙΑ ΒΡΟΧΗ ΚΑΙ ΚΡΥΟ ΕΙΝΑΙ ΤΑ MARES ! ΑΥΤΑ ΤΩΝ ΔΥΤΩΝ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΙΣΟΘΕΡΜΙΚΑ Κ ΠΛΗΡΩΣ ΑΔΙΑΒΡΟΧΑ!!! ΚΑΙ ΠΡΟΠΑΝΤΩΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ!!!!!!! OK
mouuuuuu mouuuuuu
μμμμμμ ναι, αλλα και χωρις ιχνος προστασιας...
απο αισθηση πως ειναι? τα χειριστηρια μπορεις να τα...χειριστεις? ή πατας στο περιπου?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SOTHRHS
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
SOTHRHS

Registration date : 01/06/2008

Τι γαντια φορατε? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι γαντια φορατε?   Τι γαντια φορατε? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 29 2011, 02:06

Τι γαντια φορατε? - Σελίδα 4 Sportevoblkwhtdetail


spidi sport evo
πολυ καλο γαντι,τιμια αγορα
φουλ αδιαβροχο,ζεστο και με καλη προστασια

επισης να προσθεσω και εγω πως για να παρεις καλο γαντι,πρεπει να δωσεις και το κατιτις παραπανω
τσαμπα και καλο δεν υπαρχει δυστυχως
καλυτερα να κανεις υπομονη μεχρι που να μαζεψεις χρηματα για κατι ποιοτικο
παρα να κλαψεις τα λεφτα σου.....
και εγω εμαθα αφου την πατησα αρκετες φορες εννοειται!
και αυτο δεν ισχυει μονο για γαντια αλλα και για μπουφαν,μποτες κλπ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TSIROGIANNOS
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
TSIROGIANNOS

Ηλικία : 45
Τόπος : XANIA
Registration date : 13/08/2010

Τι γαντια φορατε? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι γαντια φορατε?   Τι γαντια φορατε? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 08 2012, 23:09

Ρε παιδια εχεις κανεις καμια γνωμη για αυτα τα γαντακια!!!! Ποιο πολυ με ενδιαφερει να ειναι ζεστα και να εχουν αισθηση!!
Βοηθατε ρε παιδιαααααα!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/gkarampinis?ref=tn_tnmn
 

Τι γαντια φορατε?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 4 από 6Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ένδυση-
Μετάβαση σε: