Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ... 18  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
mounodoulos
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Ηλικία : 56
Registration date : 07/08/2009

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Δεκ 21 2011, 11:35

kerneld έγραψε:
Στο ebay δυο μέρες που κοιτάω για προβολακια ψόφια πράγματα, και οι τιμές σε καινούργια... ZESTI
περιμενε τον χρηστο..κατι ετοιμαζει με τον panpap..... felix
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΜΙΤΣ
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
ΜΙΤΣ

Ηλικία : 47
Τόπος : ΚΑΒΑΛΑ
Registration date : 20/04/2010

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Δεκ 21 2011, 12:04

adder έγραψε:
kerneld έγραψε:
Στο ebay δυο μέρες που κοιτάω για προβολακια ψόφια πράγματα, και οι τιμές σε καινούργια... Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 4 219724
περιμενε τον χρηστο..κατι ετοιμαζει με τον panpap..... Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 4 28196

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 4 502396 Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 4 502396 Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 4 502396περιμενω και εγώ.... οι βάσεις του Λευτέρη φαίνονται και μαμω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
.........
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος :
Registration date : 31/03/2010

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Δεκ 21 2011, 12:05

adder έγραψε:
περιμενε τον χρηστο..κατι ετοιμαζει με τον panpap..... felix


βρηκε ο ενας στον αλλο ,το αλλο του μισο Laughing ...τα παιδια του λεντ των καλωδιων της πατεντας και των πολλων κουμπιων lol! lol!

του Παναγιωτη παντως τα εχω δει και γ@μάνε και δεν σου παει και το μυαλο απο που ειναι..... Laughing


*αμα ταιριαξουν και στις βασεις του Λευτερινο την εκανα την πατεντα Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
groi1000
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
groi1000

Ηλικία : 43
Τόπος : ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/03/2010

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Δεκ 21 2011, 12:15

4kings (ΓΙΩΡΓΟΣ-k9) έγραψε:
adder έγραψε:
περιμενε τον χρηστο..κατι ετοιμαζει με τον panpap..... felix


βρηκε ο ενας στον αλλο ,το αλλο του μισο Laughing ...τα παιδια του λεντ των καλωδιων της πατεντας και των πολλων κουμπιων lol! lol!

του Παναγιωτη παντως τα εχω δει και γ@μάνε και δεν σου παει και το μυαλο απο που ειναι..... Laughing


*αμα ταιριαξουν και στις βασεις του Λευτερινο την εκανα την πατεντα Very Happy
Πείτε τίποτα παραπάνω ρε...''Σφίγγες'' Twisted Evil Με το τσιγκέλι θα σας τα βγάζουμε??? miffy lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
2FAST4U(GEORGES)
Member
Member
2FAST4U(GEORGES)

Ηλικία : 43
Τόπος : ΠΡΕΒΕΖΑ
Registration date : 16/08/2011

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Δεκ 21 2011, 12:30

ΑΙ στο καλο σας!!!! ζεματαει η καρεκλα. Σ αναμένα κάρβουνα κάθομαι

felix felix felix
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
.........
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος :
Registration date : 31/03/2010

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Δεκ 21 2011, 12:37

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 4 Images?q=tbn:ANd9GcSo0SeaKg7zsCHqPOobpY4dJvts_OKOIICy24ocvzaUZVKw2vaP
Razz Razz Razz Razz bliax Razz Razz Razz Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mounodoulos
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Ηλικία : 56
Registration date : 07/08/2009

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Δεκ 21 2011, 12:46

4kings (ΓΙΩΡΓΟΣ-k9) έγραψε:
adder έγραψε:
περιμενε τον χρηστο..κατι ετοιμαζει με τον panpap..... felix


βρηκε ο ενας στον αλλο ,το αλλο του μισο Laughing ...τα παιδια του λεντ των καλωδιων της πατεντας και των πολλων κουμπιων lol! lol!

του Παναγιωτη παντως τα εχω δει και γ@μάνε και δεν σου παει και το μυαλο απο που ειναι..... Laughing


*αμα ταιριαξουν και στις βασεις του Λευτερινο την εκανα την πατεντα Very Happy
ξερω ποια ειναι δεν τα εχω δει live αλλα φοβαμαι οτι ειναι μεγαλα....10 cm διαμετρο affraid


Έχει επεξεργασθεί από τον/την adder στις Τετ Δεκ 21 2011, 12:47, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
K0k0$
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
K0k0$

Ηλικία : 44
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2011

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Δεκ 21 2011, 12:46

ammoulianiotis έγραψε:
Διαβασα παραπανω οτι κανα δυο τα πηρατε απο Focus ST. Ειναι τα ιδια; Ταιριαζουν;;

Το focus ST170 (2001-2004) φορουσε προβολακια hella de. Απλα εχει και τα πλαισια του, καλυμματα, δικο του στηριγμα κτλ, και η τιμη σε καινουριο παει στο θεο...

Εγω τα πηρα απο τρακαρισμενο, μετα απο ψαξιμο 3ων μηνων....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
.........
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος :
Registration date : 31/03/2010

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Δεκ 21 2011, 12:49

adder έγραψε:
4kings (ΓΙΩΡΓΟΣ-k9) έγραψε:
adder έγραψε:
περιμενε τον χρηστο..κατι ετοιμαζει με τον panpap..... felix


βρηκε ο ενας στον αλλο ,το αλλο του μισο Laughing ...τα παιδια του λεντ των καλωδιων της πατεντας και των πολλων κουμπιων lol! lol!

του Παναγιωτη παντως τα εχω δει και γ@μάνε και δεν σου παει και το μυαλο απο που ειναι..... Laughing


*αμα ταιριαξουν και στις βασεις του Λευτερινο την εκανα την πατεντα Very Happy
ξερω ποια ειναι δεν τα εχω δει live αλλα φοβαμαι οτι ειναι μεγαλα....10 cm διαμετρο affraid

live θε δεις οτι 10cm δεν ειναι τιποτα YOU!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mounodoulos
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Ηλικία : 56
Registration date : 07/08/2009

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Δεκ 21 2011, 12:52

ε ρε βουτιες που θα κανουμε..... scratch success
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
.........
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος :
Registration date : 31/03/2010

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Δεκ 21 2011, 13:17

adder έγραψε:
ε ρε βουτιες που θα κανουμε..... scratch success

κρυβε λογια Razz


Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 4 Images?q=tbn:ANd9GcSxJ2PyYUiclk3MK0cuN-j10M5kcKhYcVsqGo3W2LG1RpDOsjq0WA
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ammoulianiotis
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
ammoulianiotis

Ηλικία : 37
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗ
Registration date : 09/09/2009

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Δεκ 21 2011, 13:19

Μολις εμαθα τιμη για προβολια, αυτα που ταιριαζουν στο ST δηλαδη. Αυθεντικα 100 ευρω το ενα τεμαχιο και ημιτασιον 25 ευρω το ενα.
Παραπανε νομιζω... Ακομα με ειπε ο τυπας οτι δεν δεχονται xenon αυτα τα προβολακια γιατι οι Η3 λαμπες ειναι πολυ μικρες.. Να φοραω xenon φωτα και να εχω κανονικα προβολακια; Σαν ιδεα δεν μ'αρεσει...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.stilo-club.gr
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Δεκ 21 2011, 13:53

ammoulianiotis έγραψε:
Μολις εμαθα τιμη για προβολια, αυτα που ταιριαζουν στο ST δηλαδη. Αυθεντικα 100 ευρω το ενα τεμαχιο και ημιτασιον 25 ευρω το ενα.
Παραπανε νομιζω... Ακομα με ειπε ο τυπας οτι δεν δεχονται xenon αυτα τα προβολακια γιατι οι Η3 λαμπες ειναι πολυ μικρες.. Να φοραω xenon φωτα και να εχω κανονικα προβολακια; Σαν ιδεα δεν μ'αρεσει...

Γιατί δεν σου αρέσει? Ουσιαστικά αυτό είναι το νόημα... να έχεις τα προβολάκια σαν συμπλήρωμα... και εγώ φοράω ξένον και σκοπεύω να αφήσω τα προβόλια με λάμπες αλογόνου... πρώτον για την μία στις χίλιες που θα τύχω σε κάποια ομίχλη, να έχω φώτα, και δεύτερον, σκοπεύω να τα συνδέσω με το σινιάλο... και στο σινιάλο θες αλογόνου που να ανάβουν ακαριαία, τα ξένον δεν το προσφέρουν αυτό.




Πάμε λοιπόν... έχω το δείγμα στα χέρια μου! Ποιος θέλει να δει φωτογραφίες? Να σηκώσει το χέρι ψηλά!!!!! Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
socrates
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
socrates

Τόπος : Αθήνα, Χαλκίδα
Registration date : 25/06/2010

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Δεκ 21 2011, 13:58

terino έγραψε:
...

Πάμε λοιπόν... έχω το δείγμα στα χέρια μου! Ποιος θέλει να δει φωτογραφίες? Να σηκώσει το χέρι ψηλά!!!!! Laughing Laughing

Μας έσκασες!!!! Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
.........
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος :
Registration date : 31/03/2010

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Δεκ 21 2011, 14:00

αντε ρεεεεεε αλητηριε!!!...μας εσκασες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Δεκ 21 2011, 14:05

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 4 870118 Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 4 870118 Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 4 870118 Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 4 870118 Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 4 870118
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
ammoulianiotis
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
ammoulianiotis

Ηλικία : 37
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗ
Registration date : 09/09/2009

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Δεκ 21 2011, 14:08

Αντεεεεεεεεεεεεεε!!!!
XYLO XYLO XYLO XYLO
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.stilo-club.gr
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Δεκ 21 2011, 14:10

Υπομονή... αργεί το imageshack!!! Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Δεκ 21 2011, 14:13

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 4 Dsc09059z

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 4 Dsc09058b

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 4 Dsc09057x

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 4 Dsc09056m

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 4 Dsc09055w
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Δεκ 21 2011, 14:18

Λοιπόν... η βάση που βλέπετε είναι η αριστερή! Μπήκε και το V με τη γνωστή μας γραμματοσειρά για τσαχπινιά. Επέλεξα σίδερο 2 χιλιοστών πάχους γιατί σε αλουμίνιο θα έπρεπε να πάμε τουλάχιστον σε 3 χιλιοστά, και πάλι με πολλές υποχωρήσεις στη στιβαρότητα. Μου αρέσει το αποτέλεσμα, ο τύπος έκανε πολύ καλή δουλίτσα και θα φτιάξω και τη δεξιά για εμένα για να το προχωρήσω το δικό μου.

Το κακό της υπόθεσης... μου φάνηκε λίγο ακριβούτσικος... 60 ευρώ το σετ θέλει ο τύπος για αυτό που βλέπετε... 30 η κάθε πλευρά δηλαδή. Προσωπικά θα τα σκάσω γιατί μου αρέσει το αποτέλεσμα αλλά σε άλλους μπορεί να μην αρέσει η τιμή. Φυσικά η τιμή αυτή είναι ΜΟΝΟ για τις βάσεις, δίχως βάψιμο, δίχως βίδες, δίχως τίποτα άλλο γενικότερα. Αν σας αρέσει μου λέτε και παραγγέλνω αναλόγως. Οι βιαστικοί μπορείτε να έρθετε απόψε στο Πλέριο και να μου δώσετε τα λεφτά για να σας παραγγείλω αύριο τις βάσεις... αλλιώς το συζητάμε.

Αυτά!!!! Very Happy


Έχει επεξεργασθεί από τον/την terino στις Κυρ Μαρ 04 2012, 12:28, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
.........
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος :
Registration date : 31/03/2010

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Δεκ 21 2011, 14:22

success success yeye yeye ...πολυ ομορφα!



αντε με το καλο και πανω στη μηχανη ...να τρεξουν τα σαλακια μας ακομα πιο πολυ!! Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Δεκ 21 2011, 14:29

Όσοι θέλουν να δουν τη βάση από κοντά, ας έρθουν απόψε στο Πλέριο... θα την έχω μαζί μου! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
stam
gold member
gold member
stam

Ηλικία : 39
Τόπος : πάνω στη σέλα...
Registration date : 19/11/2009

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Δεκ 21 2011, 14:35

terino έγραψε:
Όσοι θέλουν να δουν τη βάση από κοντά, ας έρθουν απόψε στο Πλέριο... θα την έχω μαζί μου! Very Happy

για να τη δείχνεις...? επιδειξία! 👅

ρε μήπως έβγαινε πιο οικονομικά με αλουμίνιο τελικά....?
σαν πολύ την τσίμπησε................. scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
socrates
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
socrates

Τόπος : Αθήνα, Χαλκίδα
Registration date : 25/06/2010

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Δεκ 21 2011, 14:37

Μπορώ να τα φανταστώ στην μηχανή... πολύ όμορφα... και καμπυλωτά.
Μένει να τα δούμε στην τελική τους μορφή, φορεμένα και στην τελική τιμή (μαζί με τα προβόλια).

Πάντως συμφωνώ για την αλουμινένια έκδσοη... τόσα και τόσα αλουμινάκια έχουμε βάλει τώρα θα κάνουμε πίσω;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Δεκ 21 2011, 14:39

Επειδή ήμουν σίγουρος ότι θα μου τεθεί αυτή η ερώτηση, του την έκανα και εγώ... το αλουμίνιο μου είπε είναι πιο ακριβό υλικό, αλλά επειδή θέλει λιγότερη ώρα επεξεργασίας (λόγω μαλακότητας) θα βγει η τιμή ίδια και με τα δύο υλικά. Διαλέχτε και πάρτε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
 

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 4 από 18Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ... 18  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Προστασία, οπτικές βελτιώσεις-
Μετάβαση σε: