Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 iPhone και moto.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
K0k0$
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
K0k0$

Ηλικία : 44
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2011

iPhone και moto. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: iPhone και moto.   iPhone και moto. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Δεκ 03 2011, 02:58

NDrive και Destinator. Μια χαρα με εχουν παει μεχρι τωρα και τα δυο σε WinMobile/Android και Rye κινεζο GPS αντιστοιχα...

Βεβαια καλο θα ηταν να μη συζητουμε δημοσιως για σπασμενα... κρυσταλλα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
krisberis
Member
Member
krisberis

Ηλικία : 38
Τόπος : ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Registration date : 06/06/2010

iPhone και moto. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: iPhone και moto.   iPhone και moto. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Δεκ 03 2011, 03:24

k0k0$ έγραψε:
NDrive και Destinator. Μια χαρα με εχουν παει μεχρι τωρα και τα δυο σε WinMobile/Android και Rye κινεζο GPS αντιστοιχα...

Βεβαια καλο θα ηταν να μη συζητουμε δημοσιως για σπασμενα... κρυσταλλα.

Το σίγουρο είναι ότι κλεμμένα δεν τα Εχουμε! Ούτε κακό κάνουμε σε κανέναν που τα σπάμε (Εκτός απο τα πορτοφόλια των εταιριών που δεν μπορούν να βγάλουν αρκετά) Οπότε Αφού το έχω πληρώσει (μετροιτης) τι την νοιάζει την εταιρεία αν Εγω θέλω να πάρω ένα σφυρί και να το "σπασω";

Σαν να μας έλεγε η σουτζουκι να μην βάλουμε τίποτα έξτρα πάνω στη μηχανη!!! Για σκεφτητε το να τρωγαμε και καμία μηνηση!! Μπουαχαχα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
K0k0$
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
K0k0$

Ηλικία : 44
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2011

iPhone και moto. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: iPhone και moto.   iPhone και moto. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Δεκ 03 2011, 03:25

Δε μιλαω για τις συσκευες, μιλαω για τo software...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
meatismurder

meatismurder

Ηλικία : 41
Τόπος : Αθήνα - Κέντρο
Registration date : 20/04/2009

iPhone και moto. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: iPhone και moto.   iPhone και moto. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Δεκ 03 2011, 03:36

Λοιπόν παιδιά η διαφορά είναι ότι είναι πολύ καλύτερή (απ' ότι διαβάζω) από την προηγούμενη. Επειδή κλείνει στο πλάι και όχι από πάνω. Της touratech έχει 100 και δεν είναι αδιάβροχη!
Η προηγούμενη λειτουργεί και σε landscape mode? Δεν την έχω πάρει αλλά αυτή είναι η καλύτερη που βρήκα. Επίσης μία άλλη ΔΕΝ έπαιρνε ρεύμα (που είναι απαραίτητο για gps σε μηχανή).
Έχει μαζί και το mount που γυρίζει και σε όρθιο και πλάγιο.
Το χρησιμοποιώ πολύ και δεν με πειράζει αντί για 50 να δώσω 70 και να τα έχει όλα.

Διάβασα σε άλλα forum ότι το navigon είναι το καλύτερο. To tomtom έχει 40 η Ελλάδα και πολλά ακόμα η υπόλοιπη Ευρώπη (έλεος). Οπότε δεν σκοπεύω να τους υποστηρίξω.

Σήμερα προσπάθησα να jb το δικό μου (iphone4 ios5.0.1) αλλά δεν τα κατάφερα.

Γενικά, πάντως, ότι έχω πληρώσει ακριβά (μιλάω για εξοπλισμό -βαλίτσες, κράνος κτλ) δεν το έχω μετανιώσει. Ενώ ενδοεπικοινωνία και φτηνό gps, μετά από 1-2 χρόνια θέλω να τα αλλάξω. Γιαυτό και η σκέψη για την συγκεκριμένη θήκη...
Ταξιδεύω αρκετά και Ελλάδα αλλά και μία φορά το χρόνο πάω εξωτερικό. Το καλοκαίρι που πήγα κεντρική Ευρώπη από τις 12 μέρες, έβρεχε τις 8. Οπότε θέλω ΣΙΓΟΥΡΑ να μην μπαίνει νερό κτλ.
Το σκέφτεται και κανείς άλλος για την θήκη? Εγώ έχω "χτυπήσει" μία από ebay και περιμένω να δω αν θα τη κερδίσω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/manos_arvanitakis
nikolasr200
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος : Αθήνα
Registration date : 10/10/2010

iPhone και moto. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: iPhone και moto.   iPhone και moto. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Δεκ 03 2011, 03:39

k0k0$ έγραψε:
NDrive και Destinator. Μια χαρα με εχουν παει μεχρι τωρα και τα δυο σε WinMobile/Android και Rye κινεζο GPS αντιστοιχα...

Βεβαια καλο θα ηταν να μη συζητουμε δημοσιως για σπασμενα... κρυσταλλα.

καταλαβαίνω τη χρήση πειρατικού λογισμικού, πειρατικών cd dvd κλπ κλπ..
και πάλι ΔΕΝ αποτελώ εξαίρεση...

αλλά ρε παιδιά έλεος..δεν είναι ειρωνεία στο ένα θέμα που θίγεται η δουλειά κάποιου να την υπεραμύνονται, και να περνάνε γενιές 14ις όποιον έχει παράπονα και στο άλλο θέμα να λέμε τι καλά που έχουμε σπάσει τη συσκευή μας και χρησιμοποιούμε σπασμένα προγράμματα..??
δηλαδή η κρίση μας είναι με 2 μέτρα και 2 σταθμά? αρκεί να μη θίξει κανένας την περιοχή μας..??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leonady2
gold member
gold member
leonady2

Ηλικία : 45
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 24/03/2009

iPhone και moto. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: iPhone και moto.   iPhone και moto. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Δεκ 03 2011, 09:29

Το iphone 4 (σπασμένο) λειτουργεί μια χαρά ως gps και χωρίς να έχεις wifi ανοιχτό. Όποιος όμως το δοκιμάσει θα κλαίει μετά την μπαταρία του.

Είμαι ένας από αυτούς, ποτέ δεν είχα πρόβλημα με την μπαταρία του iphone 4 (σπασμένο) αν και το χρησιμοποιούσα αρκετά μέσα στη μέρα.

Από όταν ξεκίνησα και το δοκίμασα ως gps (αφού το είχα πάντα στον φορτιστή) δούλευε μια χαρά αλλά πλέον δύσκολα βγάζει αυτονομία μια μέρα.

Και ρωτάω λοιπόν εγώ, αξίζει να χαλάσεις την μπαταρία του κινητού σου για να το χρησιμοποιείς σαν gps ή πας και παίρνεις ένα κανονικό gps και κάνεις δουλεία σου?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.militsopoulos.com
krisberis
Member
Member
krisberis

Ηλικία : 38
Τόπος : ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Registration date : 06/06/2010

iPhone και moto. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: iPhone και moto.   iPhone και moto. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Δεκ 03 2011, 11:49

leonady2 έγραψε:
Το iphone 4 (σπασμένο) λειτουργεί μια χαρά ως gps και χωρίς να έχεις wifi ανοιχτό. Όποιος όμως το δοκιμάσει θα κλαίει μετά την μπαταρία του.

Είμαι ένας από αυτούς, ποτέ δεν είχα πρόβλημα με την μπαταρία του iphone 4 (σπασμένο) αν και το χρησιμοποιούσα αρκετά μέσα στη μέρα.

Από όταν ξεκίνησα και το δοκίμασα ως gps (αφού το είχα πάντα στον φορτιστή) δούλευε μια χαρά αλλά πλέον δύσκολα βγάζει αυτονομία μια μέρα.

Και ρωτάω λοιπόν εγώ, αξίζει να χαλάσεις την μπαταρία του κινητού σου για να το χρησιμοποιείς σαν gps ή πας και παίρνεις ένα κανονικό gps και κάνεις δουλεία σου?
Σιγουρα αξιζει να το εχεις στο κινητο σου, μου εχει χρειαστει μερικες φορες και με βοηθεισε αρκετα σε κανα δυο ταξιδακια. Τωρα αν εισαι του ταξιδιου σε αγνωστα μερη τον μισο χρονο [υπερβαλω] σου χρειαζεται ενα κανονικο gps!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

iPhone και moto. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: iPhone και moto.   iPhone και moto. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Δεκ 03 2011, 12:12

Παιδιά εγώ έχω και κανονικό GPS και το κινητό μου! Έχω ένα HTC Wildfire S το οποίο σαν GPS το χρησιμοποιώ για έκτακτες ανάγκες. Αν το έχετε για κάθε μέρα, πάρτε κανονικό GPS... συμφέρει. Το κινητό είναι για μια στραβή που θα κάτσει και θα σας βγάλει από τη δύσκολη στιγμή. Όσον αφορά το software, συμφωνώ με τον κοκο... NDRIVE και Destinator. Ποτέ δεν με πρόδοσαν και ειδικά η νέα έκδοση του NDrive που έβαλα στο HTC πάει σφαίρα και κλειδώνει δορυφόρους σε 5-10 δευτερόλεπτα το πολύ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
meatismurder

meatismurder

Ηλικία : 41
Τόπος : Αθήνα - Κέντρο
Registration date : 20/04/2009

iPhone και moto. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: iPhone και moto.   iPhone και moto. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Δεκ 03 2011, 13:24

Το iPhone απ΄ ότι ξέρω έχει το εξης καλό: μόλις φορτώσει η μπαταρία μετά δεν έχει πρόβλημα να παραμείνει στην μπριζα -όπως όλες οι άλλες μπαταρίες- διότι στον εγκέφαλο σταματάει να φορτίζει. Οπότε αν το έχεις σε μπρίζα αυτοκινήτου πάνω στο μηχανάκι, δεν καταλαβαίνω πως μπορεί να χαλάσεις την μπαταρία.
Δεν γνωρίζω βέβαια το θέμα. Απλά λεω πράγματα που διάβασα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/manos_arvanitakis
leonady2
gold member
gold member
leonady2

Ηλικία : 45
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 24/03/2009

iPhone και moto. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: iPhone και moto.   iPhone και moto. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Δεκ 03 2011, 13:32

meatismurder έγραψε:
Το iPhone απ΄ ότι ξέρω έχει το εξης καλό: μόλις φορτώσει η μπαταρία μετά δεν έχει πρόβλημα να παραμείνει στην μπριζα -όπως όλες οι άλλες μπαταρίες- διότι στον εγκέφαλο σταματάει να φορτίζει. Οπότε αν το έχεις σε μπρίζα αυτοκινήτου πάνω στο μηχανάκι, δεν καταλαβαίνω πως μπορεί να χαλάσεις την μπαταρία.
Δεν γνωρίζω βέβαια το θέμα. Απλά λεω πράγματα που διάβασα.

Δεν ξέρω αν αυτό που διάβασες είναι σωστό ή όχι, αυτό που ξέρω όμως με σιγουριά είναι πως εγω πριν και μετά το συνεχόμενο φόρτισμα είδα τρελή διαφορά στην μπαταρία No
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.militsopoulos.com
nikolasr200
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος : Αθήνα
Registration date : 10/10/2010

iPhone και moto. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: iPhone και moto.   iPhone και moto. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Δεκ 03 2011, 15:14

terino έγραψε:
Παιδιά εγώ έχω και κανονικό GPS και το κινητό μου! Έχω ένα HTC Wildfire S το οποίο σαν GPS το χρησιμοποιώ για έκτακτες ανάγκες. Αν το έχετε για κάθε μέρα, πάρτε κανονικό GPS... συμφέρει. Το κινητό είναι για μια στραβή που θα κάτσει και θα σας βγάλει από τη δύσκολη στιγμή. Όσον αφορά το software, συμφωνώ με τον κοκο... NDRIVE και Destinator. Ποτέ δεν με πρόδοσαν και ειδικά η νέα έκδοση του NDrive που έβαλα στο HTC πάει σφαίρα και κλειδώνει δορυφόρους σε 5-10 δευτερόλεπτα το πολύ.

εγώ igo χρησιμοποιώ πάντως εδώ και χρόνια, σε wildfire χωρίς S είμαι ευχαριστημένος, αλλά νομίζω το θέμα των δορυφόρων είναι ίσως θέμα συσκευής και όχι προγράμματος..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
K0k0$
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
K0k0$

Ηλικία : 44
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2011

iPhone και moto. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: iPhone και moto.   iPhone και moto. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Δεκ 03 2011, 15:29

terino έγραψε:
Παιδιά εγώ έχω και κανονικό GPS και το κινητό μου! Έχω ένα HTC Wildfire S το οποίο σαν GPS το χρησιμοποιώ για έκτακτες ανάγκες. Αν το έχετε για κάθε μέρα, πάρτε κανονικό GPS... συμφέρει. Το κινητό είναι για μια στραβή που θα κάτσει και θα σας βγάλει από τη δύσκολη στιγμή. Όσον αφορά το software, συμφωνώ με τον κοκο... NDRIVE και Destinator. Ποτέ δεν με πρόδοσαν και ειδικά η νέα έκδοση του NDrive που έβαλα στο HTC πάει σφαίρα και κλειδώνει δορυφόρους σε 5-10 δευτερόλεπτα το πολύ.


Σιγουρα? Γιατι προχτες ακουσα μια ιστορια με λασπες... Razz Razz Razz Razz Razz Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

iPhone και moto. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: iPhone και moto.   iPhone και moto. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Δεκ 03 2011, 17:08

k0k0$ έγραψε:
terino έγραψε:
Παιδιά εγώ έχω και κανονικό GPS και το κινητό μου! Έχω ένα HTC Wildfire S το οποίο σαν GPS το χρησιμοποιώ για έκτακτες ανάγκες. Αν το έχετε για κάθε μέρα, πάρτε κανονικό GPS... συμφέρει. Το κινητό είναι για μια στραβή που θα κάτσει και θα σας βγάλει από τη δύσκολη στιγμή. Όσον αφορά το software, συμφωνώ με τον κοκο... NDRIVE και Destinator. Ποτέ δεν με πρόδοσαν και ειδικά η νέα έκδοση του NDrive που έβαλα στο HTC πάει σφαίρα και κλειδώνει δορυφόρους σε 5-10 δευτερόλεπτα το πολύ.


Σιγουρα? Γιατι προχτες ακουσα μια ιστορια με λασπες... Razz Razz Razz Razz Razz Razz

Τότε δεν υπήρχε στα χέρια μου το Wildfire... τότε την έβγαζα με ένα παλιοNokia N97!! Κάνα 5λεπτο για να κλειδώσει δορυφόρους, αλλά πάλι με NDrive....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
ammoulianiotis
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
ammoulianiotis

Ηλικία : 37
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗ
Registration date : 09/09/2009

iPhone και moto. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: iPhone και moto.   iPhone και moto. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Δεκ 14 2011, 11:31

Χθες βρηκα αυτη τη θηκη στο ebay και ειδα οτι εχει και καλωδιο για να φορτιζει το μηλαροφωνο οσο το χρησιμοποιουμε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.stilo-club.gr
k0panos
Member
Member


Ηλικία : 74
Τόπος : Athens
Registration date : 28/01/2008

iPhone και moto. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: iPhone και moto.   iPhone και moto. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Δεκ 14 2011, 14:41

Λοιπον μιας και το χρησιμοποιώ κι εγώ το iphone 4 για gps θα σου πω τι έχω κάνει !

πρωτα απ όλα το έκανα jailbreak αλλά στην παλαιότερη version 4.3.2 και έχω βαλει όλα τα GPS TZAMPA!!!

η αλλήθεια είναι οτι το GPS του apple δεν είναι οτι καλύτερο! και ακόμα χειρότερα στο 3GS ψιλοκολλάει για κλάσματα δευτερολέπτου που κ που αλλά δε χάνεσαι!

και ακόμη έχω και διάφορα GPS προγραμματάκια που τραβανε βιντεο και σου δείχνουν στο βιντεο χαρτη κ ταχύτητα! ψηφιακό κοντέρ! Πλευρικά G! 0-100 και πολλά άλλα!

και αν χρειαστεί χρησιμοποιώ και το google maps με χρεωση του δωρεαν όγκου δεδομένων του μήνα! cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
meatismurder

meatismurder

Ηλικία : 41
Τόπος : Αθήνα - Κέντρο
Registration date : 20/04/2009

iPhone και moto. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: iPhone και moto.   iPhone και moto. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Δεκ 14 2011, 19:49

Λοιπόν εγώ πήγα και πήρα την βάση. Την πήρα από Ελλάδα. Από εξωτερικό έχει 3-5? πιο φτηνά οπότε δεν νομίζω ότι αξίζει τον κόπο..
Είναι πολύ καλη κατασκευή και φαίνεται. Μπορείτε να δείτε και τις φώτο παρακάτω.

Κάντε κλικ στη foto για μεγέθυνση!

Όταν το iPhone είναι σε όρθια θέση (πάνω στο μπαράκι της touratech) δεν μπορείς να δεις την νεκρά και τα φλας.
Α, και την πήρα από εδώ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/manos_arvanitakis
kgalano
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
kgalano

Ηλικία : 38
Τόπος : Άγιος Δημήτριος
Registration date : 04/08/2010

iPhone και moto. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: iPhone και moto.   iPhone και moto. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 15 2011, 16:43

meatismurder έγραψε:
Λοιπόν εγώ πήγα και πήρα την βάση. Την πήρα από Ελλάδα. Από εξωτερικό έχει 3-5? πιο φτηνά οπότε δεν νομίζω ότι αξίζει τον κόπο..
Είναι πολύ καλη κατασκευή και φαίνεται. Μπορείτε να δείτε και τις φώτο παρακάτω.

Κάντε κλικ στη foto για μεγέθυνση!

Όταν το iPhone είναι σε όρθια θέση (πάνω στο μπαράκι της touratech) δεν μπορείς να δεις την νεκρά και τα φλας.
Α, και την πήρα από εδώ.

Καλορίζικη η βάση!!! Θα μείνεις πολύ ευχαριστημένος, έχω την ίδια ακριβώς για 3GS βέβαια και δεν έχει κάνει το παραμικρό κιχ. Στα θετικά της είναι και η "τρύπα" για την κάμερα για βιντεάκια on board. Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.tax-advices.gr
meatismurder

meatismurder

Ηλικία : 41
Τόπος : Αθήνα - Κέντρο
Registration date : 20/04/2009

iPhone και moto. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: iPhone και moto.   iPhone και moto. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Δεκ 16 2011, 13:37

kgalano έγραψε:
Καλορίζικη η βάση!!! Θα μείνεις πολύ ευχαριστημένος, έχω την ίδια ακριβώς για 3GS βέβαια και δεν έχει κάνει το παραμικρό κιχ. Στα θετικά της είναι και η "τρύπα" για την κάμερα για βιντεάκια on board. Wink

Ευχαριστώ πολύ! Όντως έκανα κάποιες απόπειρες με αυτό! Το ότι έχω iPhone4 μου επιτρέπει να τραβάω και τον εαυτό μου video που και αυτό έχει την πλάκα του! Πάντως παιδιά αλήθεια θεωρώ ότι τα αξίζει τα λεφτά της.

Έβαλα το Navigon Europe και πήγα χθες μία μεγάλη βόλτα. Μου φάνηκε πολύ καλό!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/manos_arvanitakis
 

iPhone και moto.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Συστήματα Πλοήγησης- Συναγερμών-
Μετάβαση σε: