Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Kρητικό recycle bin 3

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
almeros
Member
Member
almeros

Ηλικία : 48
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης
Registration date : 06/01/2010

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 24 Icon_minitimeΤρι Μαρ 13 2012, 18:34

giannis roub... έγραψε:
οχι οτι ειχα σκοπο,,αλλα συμφωνω με τον Μανο..

και ποιος σε ρώτησε εσένα;


δεν φτάνει το λέγε λέγε, έχεις ταράξει και στο γράψε γράψε.


που είναι οι μοδεράτοδες να βάλουν ένα τέλος σε αυτό το μαρτύριο!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 58
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 24 Icon_minitimeΤρι Μαρ 13 2012, 18:38

Aμέσως ........με φωναξε κανείς ?????
Το μαρτύριο τωρα αρχίζει geek

_________________
Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 24 107kpb5Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 24 53k93k
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
geo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
geo

Ηλικία : 50
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Registration date : 11/04/2009

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 24 Icon_minitimeΤρι Μαρ 13 2012, 23:06

παπου φρόνημα Evil or Very Mad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giannis roub...
Member
Member
giannis roub...

Ηλικία : 40
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Registration date : 16/05/2011

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 24 Icon_minitimeΤετ Μαρ 14 2012, 16:57

almeros έγραψε:
giannis roub... έγραψε:
οχι οτι ειχα σκοπο,,αλλα συμφωνω με τον Μανο..

και ποιος σε ρώτησε εσένα;


δεν φτάνει το λέγε λέγε, έχεις ταράξει και στο γράψε γράψε.


που είναι οι μοδεράτοδες να βάλουν ένα τέλος σε αυτό το μαρτύριο!!!!!!!

εσενα δεν σου εχω πει να μιλας μονο μετα τις 12 το βραδυ και που σαι εεεε αν συνεχισεις ετσι θα σε κανω αναφορα στους μοδερατορες για XYLO XYLO masturbate masturbate masturbate NO NO GRAFO GRAFO Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 24 501340 Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 24 501340 makakas makakas makakas panic panic panic και ΑΛΛΑ πολλα ..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 58
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 24 Icon_minitimeΤετ Μαρ 14 2012, 21:00

Ρεμάλιαααααααααααααα το πρωι θα είμαι Ηρακλειο , οποιος γουσταρει καφεδακι ...μετα συνεχίζω για Ιεράπετρα kalmi

_________________
Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 24 107kpb5Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 24 53k93k
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
geo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
geo

Ηλικία : 50
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Registration date : 11/04/2009

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 24 Icon_minitimeΤετ Μαρ 14 2012, 22:18

πέρνα απο το μαγαζί να πιούμε Νικόλα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dimitrisv
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
dimitrisv

Ηλικία : 50
Τόπος : Ηρακλειο ΚΡΗΤΗΣ
Registration date : 15/04/2009

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 24 Icon_minitimeΤετ Μαρ 14 2012, 23:24

οταν λες πρωι;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://voltarakia.blogspot.com/
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 58
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 24 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 15 2012, 08:00

Καλημέρες Ρεμάλια γυρω στις 09.30 θα περασω απο του geo , τα λεμεεεεεεεεεεεεεεεε geia

_________________
Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 24 107kpb5Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 24 53k93k
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
black-v
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Registration date : 02/01/2010

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 24 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 16 2012, 07:41

Αγ. Νικολαος - Ιστρον
Ελα παππου μου να σου δειξω τ αμπελοχωραφα σου ...( παππουδες εν δραση )



panic

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kyriakos II
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
kyriakos II

Ηλικία : 45
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης
Registration date : 26/06/2011

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 24 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 16 2012, 10:42

α ρε τι θα καναμε χωρις τους παππουδες....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
black-v
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Registration date : 02/01/2010

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 24 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 16 2012, 21:49

Respect ......... στην 3η Ηλικια ........ ( παπουδες εν δραση Ν2 )



panic
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sakismip
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
sakismip

Ηλικία : 43
Τόπος : Kαστοριά
Registration date : 22/03/2009

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 24 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 17 2012, 09:12

ρε μαύρη παλιόγρια....που είσαι τελικά?πήγε ηράκλειο???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
black-v
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Registration date : 02/01/2010

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 24 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 17 2012, 10:34

sakismip έγραψε:
ρε μαύρη παλιόγρια....που είσαι τελικά?πήγε ηράκλειο???

Δεν πηγα ακομη .....την τριτη θα παω για να ψαξω για σπιτι ...... και θα γινω παλι ηρακλειωτης .... bounce bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 58
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 24 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 17 2012, 11:51

Tον είχα μόνιμο κάτοικο στο κεντρί ( υποσταθμός ρυθμίσεων Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 24 184880 Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 24 501340 ) Ιεράπετρας 2 μέρες και μαυρόνυχτες , εδά εφυγε και πάει για GRAFO

_________________
Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 24 107kpb5Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 24 53k93k
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
black-v
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Registration date : 02/01/2010

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 24 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 17 2012, 12:08

Rory έγραψε:
Tον είχα μόνιμο κάτοικο στο κεντρί ( υποσταθμός ρυθμίσεων Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 24 184880 Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 24 501340 ) Ιεράπετρας 2 μέρες και μαυρόνυχτες , εδά εφυγε και πάει για GRAFO

lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
black-v
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Registration date : 02/01/2010

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 24 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 17 2012, 20:33

Καταπεσαν στα χερια μου κατι τσιμουχες και κατι ξυστρες για τα μπροστινα ψαλιδια με τα δωρεαν μεταφορικα ....

επειδη εγω ομως χρεωνω τα μεταφορικα για να σας τα παραδωσω ....

με 5 ευρω εκαστος αυριο το πρωϊ θα ειναι στην Νεαπολη ....

οι αμεσα ενδειαφερομενοι ας μου δωσουν το ΟΚ για να ξερω αν θα τα φερω η οχι ....

lol! lol!


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
almeros
Member
Member
almeros

Ηλικία : 48
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης
Registration date : 06/01/2010

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 24 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 17 2012, 20:42

μιας και λείπει ο εκπρόσωπος , θα τα παραλάβω εγώ.

όσον αφορά τα μεταφορικά, θα σου σπικάρω 2 φωνήεντα ιδιαιτέρως και είμαι σίγουρος ότι θα τα βρούμε!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kyriakos II
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
kyriakos II

Ηλικία : 45
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης
Registration date : 26/06/2011

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 24 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 17 2012, 21:12

almeros έγραψε:
μιας και λείπει ο εκπρόσωπος , θα τα παραλάβω εγώ.

όσον αφορά τα μεταφορικά, θα σου σπικάρω 2 φωνήεντα ιδιαιτέρως και είμαι σίγουρος ότι θα τα βρούμε!!!!


πες του τα κι απο εμενα.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 58
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 24 Icon_minitimeΔευ Μαρ 26 2012, 22:28

Πολλές φορές , ενα ορχηστρικό κομμάτι , σε ταξιδεύει , σε πάει εκεί πού πραγματικά θέλεις , οπως διαβάζεις ενα βιβλίο .....
Μα και να με ρωτήσουν δε θυμάμαι το χρώμα.
συγκρατώ την έκφραση. το φως. το γέλιο. τη θλίψη.
ξέρω πως φέρουν νέα παράξενα, από κάποιο άλλο άστρο .
Καλή ακρόαση ......

_________________
Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 24 107kpb5Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 24 53k93k
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
black-v
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Registration date : 02/01/2010

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 24 Icon_minitimeΤρι Μαρ 27 2012, 08:04

Rory έγραψε:
Πολλές φορές , ενα ορχηστρικό κομμάτι , σε ταξιδεύει , σε πάει εκεί πού πραγματικά θέλεις , οπως διαβάζεις ενα βιβλίο .....
Μα και να με ρωτήσουν δε θυμάμαι το χρώμα.
συγκρατώ την έκφραση. το φως. το γέλιο. τη θλίψη.
ξέρω πως φέρουν νέα παράξενα, από κάποιο άλλο άστρο .
Καλή ακρόαση ......

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 24 8117
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kyriakos II
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
kyriakos II

Ηλικία : 45
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης
Registration date : 26/06/2011

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 24 Icon_minitimeΤρι Μαρ 27 2012, 11:28

Rory έγραψε:




α ρε νικολα με τις μουσικαρες σου....
τι μου θυμιζεις....
παρακολουθω τα κρινα απ'το πρωτο αλμπουμ τους...
τους εχω δει απειρες φορες live...
χαλαστηκα πολυ οταν διαλυθηκαν....




εντιτ: παρακαλω ν'ακουστει ολοκληρο το κομματι...ολα τα λευτα ειναι το ορχηστρικο μερος....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nickname
Member
Member
nickname

Ηλικία : 35
Τόπος : Ηράκλειο
Registration date : 04/08/2009

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 24 Icon_minitimeΤρι Μαρ 27 2012, 12:58

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 58
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 24 Icon_minitimeΤρι Μαρ 27 2012, 15:59

Οτι και να πείς είναι λίγο για αυτό το καταπληκτικό συγκρότημα , Τά διάφανα κρίνα
Η σύνθεσή τους Αποτελείτο από τους Θάνο Ανεστόπουλο (φωνή/ ακουστική κιθάρα/ φυσαρμόνικα/ πιάνο/ όργανο), Νίκο Μπαρδή (κιθάρες/ τρομπέτα/ κρουστά/ συνθετητές/ μεταλλόφωνο), Κυριάκο Τσουκαλά (κιθάρες/ πλήκτρα/ κρουστά/ γεννήτρια ήχων), Παντελή Ροδοστόγλου (ηλεκτρικό μπάσσο), Τάσο Μαχά (τύμπανα/ κρουστά)και τον Παναγιώτη Μπερλή (φωνή, πλήκτρα,σύνθεση/ενορχήστρωση,
Η κρυστάλινη καταπληκτική φωνή του Ανεστόποπoυλου , μαζί με την κιθάρα που μιλάει του τσουκαλά , δημιούργησαν ενα ηχο πρότυπο για τα δεδομένα του ελληνικού ροκ , τους παρακολουθούσα στενά απο το ξεκίνημα τους το 1991 , μεχρι την διαλυσή τους το 2009 , τους δεί και εγω οπως ειπε και ο κυριάκος πολλές φορές live
Eχω σπαταλήσει δεκάδες ωρες , χαλάλι τους , γιά να ακουσω ολα τα τραγούδια τους με τον ψυχεδελικό τους στίχο , που τις περισσότερες φορές εβγαζε , ενα καημό , λες και ηταν σαράβαλες καρδιές !!!!!!!!!
Δυό απο τα πολυαγαπημένα μου τραγούδια τους , είναι η << απώλεια εγινε συνήθεια μας , και το << απο το απειρο σε σενα >>
θα το εχετε καταλάβει , οτι πολλες φορές εκφραζομαι μέσα απο τα τραγούδια , μιλάω μέσα απο τούς στίχους των τραγουδιών , εχω να πω οτι το ρόκ οπως και η μοτοσυκλέτα είναι τροπος ζωής !!!!!!
Κλείνω με τα τελευταία λογια τους , που υπογραφουν την διαλυση τους , εκτος απο τον θάνο Ανεστόπουλο

Καταρχήν, ένα μεγάλο ευχαριστώ κι ένα τεράστιο συγνώμη.

Το ευχαριστώ είναι για την αμέριστη συμπαράστασή σας - ηθική και υλική - ολα αυτά τα χρόνια.
Ανεξάρτητα από τις όποιες ικανότητες μπορεί να είχαμε είτε ως μεμονωμένες οντότητες είτε ως δημιουργικό σύνολο, η αλήθεια είναι ότι χωρίς εσάς δεν θα ήμασταν τίποτα.
Η συγνώμη είναι γιατί το τέλος μας δεν ήταν αντάξιο της μέχρι τώρα πορείας μας κι αυτό μας αφήνει μια πίκρα.
Ομως, ξέρετε, καμμιά φορά ο ηθικός ξεπεσμός, η βία και η μοχθηρότητα δεν αφήνουν χώρο για διαπραγματεύσεις. Κι έτσι ξαφνικά,πέφτει η αυλαία. Και αυτό είναι oλο.



Εσείς κοιτάξτε να διαφυλάξετε στο μυαλό και στην καρδιά σας το μικρό μας κληροδότημα - τιποτε άλλο δεν έχουμε - τη μουσική και τους στίχους μας, που τώρα πια σας ανήκει ολοκληρωτικά.
Και να μη στεναχωριέστε γιατί ό,τι εκτινάχθηκε με τέτοιο πάθος δε μπορεί να σβήσει εύκολα κι ας χάθηκε.
Τέλος της ιστορίας.

Τώρα τα παιδάκια θα αποσυρθούν στον παιδότοπό τους για να παίξουν με τα λέγκο τους και σε λίγο καιρό, όταν θα βγουν απο εκει, να είστε σίγουροι ότι θα έχουν καινούργιες ιστορίες να διηγηθούν και όμορφα οικοδομήματα να επιδείξουν.
Να προσέχετε τους εαυτούς σας και να θυμάστε καλά στην πορεία της ζωής σας τούτη τη φράση του Μάρκου Αυρήλιου ”ο καθένας αξίζει όσο αξίζουν αυτά για τα οποία φροντίζει”.

Η ομορφιά θα θριαμβεύσει. Μας προσμένουν οι μεγάλοι, οι απέραντοι δρόμοι.
Θα τα πούμε στη σκηνή.

Οι ταπεινοί σας σύντροφοι


_________________
Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 24 107kpb5Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 24 53k93k
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
Edward

Edward

Ηλικία : 56
Τόπος : Χανιά - Κρήτη
Registration date : 10/03/2010

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 24 Icon_minitimeΤετ Μαρ 28 2012, 03:51

Πραγματικά Νικόλαε ένα από τα συγκροτήματα που έβαλαν τα θεμέλια για την,ας πούμε,

νεώτερης γενιάς Ελληνικού ροκ, που για μένα ήταν πιο κοντά μουσικά στην παγκόσμια σκηνή της ροκ,

είτε λόγω στίχου είτε λόγω μουσικής σύλληψης.

Τότε και ο κόσμος είχε τις σχετικές ανησυχίες γι' αυτό αυτά τα συγκροτήματα βρήκαν, διψασμένο για επικοινωνία κοινό.

Εσύ όπως και μερικοί φίλοι από το forum (άσε τον Black αυτός γκομένιζε και τότε.. cheers )

μας ενδιέφερε να ακούμε αυτή τη νέα πρόταση και σχεδόν πάντα τα μουσικά ταξίδια που προτάθηκαν,

άγγιξαν ψυχές και χάραξαν εγκεφαλικές οδηγίες που έγιναν εμπειρίες ζωής.

Ίσως από τότε αν δεν ήταν τόσοι "ανήσυχοι" τύποι τα "Κρίνα" να μην σταματούσαν ίσως πάλι όχι, δεν έχει και πολύ σημασία πλέον.

Για μένα πάντως, αν μου επιτρέπετε, οι σύγχρονοι τους, "Υπόγεια ρεύματα" άγγιξαν με το στίχο και τη μουσική

προσωπικά θέλω και σκέψεις (που θεωρώ παρ' όλα αυτά τα Κρίνα καλύτερους μουσικούς στη σύνθεση).

Συγνώμη αν ήμουν κουραστικός, ελπίζω να το ξανακάνω. Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
black-v
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Registration date : 02/01/2010

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 24 Icon_minitimeΤετ Μαρ 28 2012, 05:34

Edward έγραψε:
Πραγματικά Νικόλαε ένα από τα συγκροτήματα που έβαλαν τα θεμέλια για την,ας πούμε,

νεώτερης γενιάς Ελληνικού ροκ, που για μένα ήταν πιο κοντά μουσικά στην παγκόσμια σκηνή της ροκ,

είτε λόγω στίχου είτε λόγω μουσικής σύλληψης.

Τότε και ο κόσμος είχε τις σχετικές ανησυχίες γι' αυτό αυτά τα συγκροτήματα βρήκαν, διψασμένο για επικοινωνία κοινό.

Εσύ όπως και μερικοί φίλοι από το forum (άσε τον Black αυτός γκομένιζε και τότε.. cheers )

μας ενδιέφερε να ακούμε αυτή τη νέα πρόταση και σχεδόν πάντα τα μουσικά ταξίδια που προτάθηκαν,

άγγιξαν ψυχές και χάραξαν εγκεφαλικές οδηγίες που έγιναν εμπειρίες ζωής.

Ίσως από τότε αν δεν ήταν τόσοι "ανήσυχοι" τύποι τα "Κρίνα" να μην σταματούσαν ίσως πάλι όχι, δεν έχει και πολύ σημασία πλέον.

Για μένα πάντως, αν μου επιτρέπετε, οι σύγχρονοι τους, "Υπόγεια ρεύματα" άγγιξαν με το στίχο και τη μουσική

προσωπικά θέλω και σκέψεις (που θεωρώ παρ' όλα αυτά τα Κρίνα καλύτερους μουσικούς στη σύνθεση).

Συγνώμη αν ήμουν κουραστικός, ελπίζω να το ξανακάνω. Smile

Εγινες κομματακι κουραστικος ..... αλλα τι να κανουμε τωρα ..........σεβασμος στην 3η ηλικια bounce bounce bounce bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Kρητικό recycle bin 3

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 24 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φόρουμ Κρήτης-
Μετάβαση σε: