Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Matsos corner

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 16 ... 20  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
LALAS
Member
Member
LALAS

Ηλικία : 46
Τόπος : θεσσαλονικη
Registration date : 05/08/2011

Matsos corner - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Matsos corner   Matsos corner - Σελίδα 13 Icon_minitimeΤετ Νοε 21 2012, 14:15

[Από 1 ετών έως 8 τον φωνάζουν τσουτσούνι,Απο 9 ετών εως 15 τον φωνάζουν πουλάκι,Από 16 ετών έως 50 τον φωνάζουν π..τσ@, Από 51 ετών έως 70 τον φωνάζουν... αλλά...Δεν ακούει...[/quote] YOU! YOU! YOU!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
matsos13
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
matsos13

Ηλικία : 41
Τόπος : ΑΘΗΝΑ - ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/07/2011

Matsos corner - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Matsos corner   Matsos corner - Σελίδα 13 Icon_minitimeΤετ Νοε 21 2012, 16:08

Οταν δεν εχεις χρηματα,ολο το συμπαν συνωμοτει να κανει το βαρυτερο χειμωνα των τελευταιων χρονων....(Παολο Πετρελαιο)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
matsos13
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
matsos13

Ηλικία : 41
Τόπος : ΑΘΗΝΑ - ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/07/2011

Matsos corner - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Matsos corner   Matsos corner - Σελίδα 13 Icon_minitimeΤετ Νοε 21 2012, 16:09

Και πάνω που πήγα να γίνω fit, το σύμπαν κούνησε αρνητικά το κεφάλι,χαμογέλασε πονηρά και φώναξε....
"ΣΤΑΣΟΥ!!! Μερέντα με καραμελωμένα ΜΥΓΔΑΛΑ" !!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
matsos13
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
matsos13

Ηλικία : 41
Τόπος : ΑΘΗΝΑ - ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/07/2011

Matsos corner - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Matsos corner   Matsos corner - Σελίδα 13 Icon_minitimeΠεμ Νοε 22 2012, 10:28

Κοπελιά οταν λέμε πως για να φορέσεις δερμάτινο παντελόνι πρέπει να έχεις κορμί-λάστιχο,
δεν εννοούμε το μεγάλο....της νταλίκας...


Κοπελιά οταν λέμε πως για να φορέσεις δερμάτινο παντελόνι πρέπει να έχεις κορμί-λάστιχο,
δεν εννοούμε το μεγάλο....της νταλίκας...


Μπαμπάς: Πού πας κορίτσι μου μεσημεριάτικα με κόλαν, γόβες και βαμμένη ετσί;
Κόρη: Στο μπάνιο ρε μπαμπά, θέλω να αλλάξω την φωτογραφία προφίλ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
matsos13
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
matsos13

Ηλικία : 41
Τόπος : ΑΘΗΝΑ - ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/07/2011

Matsos corner - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Matsos corner   Matsos corner - Σελίδα 13 Icon_minitimeΠαρ Νοε 23 2012, 11:58

Οταν βαριεμαι, πάω σε κομμωτήρια κ αφου μου βάλουν τη μπερτα κουρεματος βγάζω δυο μαχαιρόπιρουνα και λέω "τι καλο θα φάμε σήμερα;"
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
matsos13
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
matsos13

Ηλικία : 41
Τόπος : ΑΘΗΝΑ - ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/07/2011

Matsos corner - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Matsos corner   Matsos corner - Σελίδα 13 Icon_minitimeΠαρ Νοε 23 2012, 12:01

Οι γονείς μου δεν με συμπαθούσαν. Όταν ήμουν μικρός μου έβαλαν ένα αρκουδάκι στην κούνια μου. Ζωντανό.

Έκανα διάδρομο στο γυμναστήριο τόσο αργά, που το μηχάνημα έβγαλε μήνυμα:" epitafios mode "

Οι γιαγιάδες στο πεζοδρόμιο παίζουν καλύτερη άμυνα και απο επαγγελματία μπασκετμπολίστα..... Δεν τις περνάς με τίποτα!!!!!!!!


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
apogt
moderator
moderator
apogt

Ηλικία : 45
Τόπος : Άνοιξη
Registration date : 19/03/2011

Matsos corner - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Matsos corner   Matsos corner - Σελίδα 13 Icon_minitimeΠαρ Νοε 23 2012, 12:10

matsos13 έγραψε:
Οταν βαριεμαι, πάω σε κομμωτήρια κ αφου μου βάλουν τη μπερτα κουρεματος βγάζω δυο μαχαιρόπιρουνα και λέω "τι καλο θα φάμε σήμερα;"
Αυτό λέω να κάνω και εγώ σήμερα!!!! XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
matsos13
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
matsos13

Ηλικία : 41
Τόπος : ΑΘΗΝΑ - ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/07/2011

Matsos corner - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Matsos corner   Matsos corner - Σελίδα 13 Icon_minitimeΠαρ Νοε 23 2012, 13:56

Εφιαλτης μανας: Σπας το ποδι, πας νοσοκομειο, βλεπει ο γιατρος οτι εχεις τρυπια καλτσα, φωναζει κι αλλους, γελανε ολοι πανω απ το ποδι σου.. Ρόμπα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
matsos13
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
matsos13

Ηλικία : 41
Τόπος : ΑΘΗΝΑ - ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/07/2011

Matsos corner - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Matsos corner   Matsos corner - Σελίδα 13 Icon_minitimeΣαβ Νοε 24 2012, 21:54

‎-Πόσο ήπιες ρε φίλε χθές?
-Λίγο, όσο πατάει η γάτα μιαααου, το περιστέρι πρρρ, η γαλοπούλα γλου γλου γλου, κοκοράκι κιρικο, η κοτούλα κοοο, το πουλάκι τσιου..το πουλακι τσιου... το πουλακι τσιου...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
matsos13
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
matsos13

Ηλικία : 41
Τόπος : ΑΘΗΝΑ - ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/07/2011

Matsos corner - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Matsos corner   Matsos corner - Σελίδα 13 Icon_minitimeΣαβ Νοε 24 2012, 21:54

Όταν ήμουν παιδάκι και με τάιζε η μαμά μου λεγε "τσαφ,τσουφ έρχεται το τραινάκι!" Το έτρωγα αμέσως για να προλάβει να με λύσει απο τις ράγες!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
matsos13
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
matsos13

Ηλικία : 41
Τόπος : ΑΘΗΝΑ - ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/07/2011

Matsos corner - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Matsos corner   Matsos corner - Σελίδα 13 Icon_minitimeΣαβ Νοε 24 2012, 21:54

‎-Μαμά,νομίζω ότι κρύωσα.
- Εμβέβαιαεμέναποιοςμακούειότανμιλάωάμαλέωβάλεζακέτακάνεικρύολεςκαιμιλάωστοντουβάριπάνταγραμμένημέχετεόλοιλεςκαιγιακακόταλέωαλλάπουμονημουταλεωμονημουταακουωαλλαδενέρθειμιαμέραπουθασήκωθωναφύγωαπόαυτότοσπίτικαιναδούμετιθακάνετεχωρίςεμέναόλαέτοιματαπεριμένεαποεμέναάντεναπεθάνωναησυχασωεπιτέλουςβαρέθηκαπιακαιαμάνπιααυτάταρούχασαςδενταμαζέυτελίγοέλεοςόλαμαόλαεγώπουθαπάειαυτήηκατάστασηπιακακομαθημένααποάυριοθαδείτεολακομμένατηλεόρασηυπολογιστήέξοδοικαιαυτάθακοπούνθαδείτεεσείςμόνοδιάβασμααποεδώκαιπέρα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
matsos13
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
matsos13

Ηλικία : 41
Τόπος : ΑΘΗΝΑ - ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/07/2011

Matsos corner - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Matsos corner   Matsos corner - Σελίδα 13 Icon_minitimeΣαβ Νοε 24 2012, 21:55

‎1. Με 5 ? το πακετο τα τσιγαρα θα κανουμε ενα σεξ πριν και ενα σεξ μετα το τσιγαρο.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
liakosvol
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
liakosvol

Ηλικία : 60
Registration date : 05/10/2010

Matsos corner - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Matsos corner   Matsos corner - Σελίδα 13 Icon_minitimeΚυρ Νοε 25 2012, 20:54

YOU! YOU! YOU! YOU! YOU! YOU! YOU! YOU!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
apogt
moderator
moderator
apogt

Ηλικία : 45
Τόπος : Άνοιξη
Registration date : 19/03/2011

Matsos corner - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Matsos corner   Matsos corner - Σελίδα 13 Icon_minitimeΚυρ Νοε 25 2012, 21:34

XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jk_prince
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
jk_prince

Ηλικία : 49
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 06/09/2011

Matsos corner - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Matsos corner   Matsos corner - Σελίδα 13 Icon_minitimeΚυρ Νοε 25 2012, 21:56

matsos13 έγραψε:
‎1. Με 5 ? το πακετο τα τσιγαρα θα κανουμε ενα σεξ πριν και ενα σεξ μετα το τσιγαρο.....

- Ενα πακετο PRINCE παρακαλω.....
- Οριστε...κατι αλλο;
- Σβηνετε σας παρακαλω τη τιμη........Ειναι για δωρο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://patra2.meteoclub.gr
matsos13
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
matsos13

Ηλικία : 41
Τόπος : ΑΘΗΝΑ - ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/07/2011

Matsos corner - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Matsos corner   Matsos corner - Σελίδα 13 Icon_minitimeΔευ Νοε 26 2012, 11:00

Μια ξανθιά αποφασίζει να δοκιμάσει ιππασία χωρίς όμως να έχει προγενέστερη εμπειρία ή να έχει κάνει κάποια μαθήματα.
Ανεβαίνει στο άλογο χωρίς βοήθεια και το άλογο αμέσως αρχίζει και κινείται.
Καλπάζει με σταθερό και ρυθμικό ρυθμό αλλά η ξανθιά αρχίζει να γλιστράει από την σέλα. Με τρόμο προσπαθεί να αρπάξει την χαίτη του αλόγου αλλά δεν μπορεί να την πιάσει γερά. Προσπαθεί να αγκαλιάσει τον λαιμό του αλόγου αλλά γλιστράει στο πλάι του. Το άλογο συνεχίζει να καλπάζει αδιάφορα παρά τον αναβάτη που κρέμεται από τον λαιμό του. Η ξανθιά κάνει μια απέλπιδα προσπάθεια να απελευθερωθεί από τον κίνδυνο και να πέσει όσο το δυνατόν ασφαλέστερα και ανώδυνα. Δυστυχώς για αυτήν το πόδι της μπλέκεται στον αναβατήρα και είναι τώρα στο έλεος του καλπασμού του αλόγου. Το κεφάλι της κτυπά το έδαφος ξανά και ξανά. Είναι στα πρόθυρα της αναισθησίας όταν..........

.... ο Κυρ Νίκος ο περιπτεράς βγάζει το αλογάκι από την πρίζα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
matsos13
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
matsos13

Ηλικία : 41
Τόπος : ΑΘΗΝΑ - ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/07/2011

Matsos corner - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Matsos corner   Matsos corner - Σελίδα 13 Icon_minitimeΔευ Νοε 26 2012, 18:48

Ένας Έλληνας µπαίνει σε µια τράπεζα της Νέας Υόρκης και ζητάει πληροφορίες για ένα δάνειο. Λέει στον υπάλληλο των δανείων ότι θέλει να ταξιδέψει στην Ελλάδα λόγω των εορτών των Χριστουγέννων για 2 εßδοµάδες και χρειάζεται να πάρει οπωσδήποτε ένα δάνειο των 5000$.
Ο υπάλληλος του εξηγεί ότι η τράπεζα θα χρειασθεί ένα είδος εξασφάλισης για να του χορηγήσει το δάνειο, έτσι ο Έλληνας ßγάζει από την τσέπη του και αφήνει πάνω στο γραφείο τα κλειδιά από µια ολοκαίνουρια Ferrari, που είναι παρκαρισµένη στην είσοδο της τράπεζας.
Αφού πραγµατοποιείται ο έλεγχος από την τράπεζα ότι το αυτοκίνητο είναι όντως στο όνοµα του, µέσα σε 20 λεπτά εγκρίνεται το δάνειο, και ο Έλληνας παίρνει τα χρήµατα και φεύγει. Μόλις φεύγει, ο διευθυντής της τράπεζας και οι υπάλλ
ηλοι του ξεκαρδίζονται στα γέλια που ο Έλληνας έßαλε υποθήκη µια Ferrari των $200.000 για να πάρει δάνειο
$5.000! Ένας υπάλληλος παίρνει το αυτοκίνητο και το αφήνει στο υπόγειο γκαράζ της τράπεζας. Δυο εßδοµάδες αργότερα ο Έλληνας επιστρέφει, πληρώνει $5.000 και τον τόκο που ανέρχεται στα $15.41.
Ο υπάλληλος του λέει;
Κύριε είµαστε ευτυχείς που συνεργαστήκατε µε την τράπεζα µας, όλα έγιναν σωστά µόνο που έχουµε µια απορία. Όσο εσείς λείπατε, ελέγξαµε στον υπολογιστή και ßρήκαµε ότι είσαστε δισεκατοµµυριούχος! Το περίεργο είναι ποιος ήταν ο λόγος που πήρατε το δάνειο!
Και ο Έλληνας απαντά:
Πες µου ένα άλλο σηµείο στη Νέα Υόρκη που θα µπορούσε να αφήσει κανείς µια Ferrari µε ασφάλεια για δυο εßδοµάδες πληρώνοντας για παρκινγκ µόνο $15.41!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
matsos13
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
matsos13

Ηλικία : 41
Τόπος : ΑΘΗΝΑ - ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/07/2011

Matsos corner - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Matsos corner   Matsos corner - Σελίδα 13 Icon_minitimeΔευ Νοε 26 2012, 18:49

-Πες "γεια" στις φίλες της μαμας!
-Δε θέλω, είναι χοντρές!
-Πες "γεια" είπα!
-Hello κητη...!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
matsos13
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
matsos13

Ηλικία : 41
Τόπος : ΑΘΗΝΑ - ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/07/2011

Matsos corner - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Matsos corner   Matsos corner - Σελίδα 13 Icon_minitimeΔευ Νοε 26 2012, 18:49

Αν ο Τατσόπουλος και ο Κασιδιάρης ήταν κολλητοί θα τους φωνάζανε "ο γαμώ και δέρνω..."
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
apogt
moderator
moderator
apogt

Ηλικία : 45
Τόπος : Άνοιξη
Registration date : 19/03/2011

Matsos corner - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Matsos corner   Matsos corner - Σελίδα 13 Icon_minitimeΔευ Νοε 26 2012, 20:35

XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jk_prince
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
jk_prince

Ηλικία : 49
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 06/09/2011

Matsos corner - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Matsos corner   Matsos corner - Σελίδα 13 Icon_minitimeΔευ Νοε 26 2012, 21:06

matsos13 έγραψε:
Αν ο Τατσόπουλος και ο Κασιδιάρης ήταν κολλητοί θα τους φωνάζανε "ο γαμώ και δέρνω..."

respect respect
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://patra2.meteoclub.gr
pasxosot

pasxosot

Τόπος : Πειραιάς
Registration date : 03/07/2010

Matsos corner - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Matsos corner   Matsos corner - Σελίδα 13 Icon_minitimeΔευ Νοε 26 2012, 21:11

- Γεια σας,πρώτη μου φορά γυμναστήριο με τι ξεκινάω;
- Με το να καταπιείτε και να αφήσετε το πιτόγυρο στο τραπεζάκι ..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
matsos13
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
matsos13

Ηλικία : 41
Τόπος : ΑΘΗΝΑ - ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/07/2011

Matsos corner - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Matsos corner   Matsos corner - Σελίδα 13 Icon_minitimeΔευ Νοε 26 2012, 22:06

Οταν βαριέμαι πάω στο πάρκο με δυό κομμένα λουριά στα χέρια και ρωτάω με αγωνία αυτούς που κάνουν τζόκινγκ μήπως είδαν δύο ροντβάιλερ..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
matsos13
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
matsos13

Ηλικία : 41
Τόπος : ΑΘΗΝΑ - ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/07/2011

Matsos corner - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Matsos corner   Matsos corner - Σελίδα 13 Icon_minitimeΔευ Νοε 26 2012, 22:08

Μην μιλάς τόσο γρήγορα, δεν προλαβαίνω να τα γράφω όλα στα αρχίδια μου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
matsos13
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
matsos13

Ηλικία : 41
Τόπος : ΑΘΗΝΑ - ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/07/2011

Matsos corner - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Matsos corner   Matsos corner - Σελίδα 13 Icon_minitimeΤρι Νοε 27 2012, 11:43

Κυνηγάει η τροχαία έναν οδηγό ο οποίος τρέχει με 200 χιλιόμετρα .Αρχικά τον καταδιώκει ένας μοτοσικλετιστής αλλά λόγω της σοβαρότητας και επειδή δεν καταφέρνει τίποτα , καλεί επειγόντως ενισχύσεις , και βρίσκεται να τον καταδιώκουν 5 περιπολικά , καμιά δεκαριά μηχανές , ελικόπτερο , και δεν συμμαζεύεται .
Μετά απο πολλά τον εγκλωβίζουν και τον ακινητοποιούν . Τόν πλησιάζει ο επικεφαλής των αστυνομικών , και του λέει .
- Φαντάζομαι οτι αντιλαμβάνεσαι τί θα σου συμβεί γιατί έχεις ξεσηκώσει ολόκληρη την αστυνομική δύναμη της πόλης . Όμως παρά την ταχύτητα που έτρεχες σε παραδέχθηκα σαν οδηγό και θέλω να σου δώσω μια ευκαιρία . Αν λοιπόν μου πείς μια καλή δικαιολογία γιατί έτρεχες σαν παλαβός θα σε αφήσω να φύγεις .
Σκέφτεται ο άλλος για πολύ λίγο και του λέει .
- Τί να σου πώ : την περασμένη εβδομάδα το έσκασε η γυναίκα μου με έναν αστυνομικό και νόμιζα ότι με κυνηγούσατε για να μου την δώσετε πίσω|!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Matsos corner

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 13 από 20Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 16 ... 20  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ.... :: Ανέκδοτα...funny video...-
Μετάβαση σε: