Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Εσωθερμικα απο lidl

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Hypersonic
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Hypersonic

Ηλικία : 47
Τόπος : Πετρουπολη, Καλλιθεα
Registration date : 12/04/2010

Εσωθερμικα απο lidl - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εσωθερμικα απο lidl   Εσωθερμικα απο lidl - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Οκτ 17 2011, 19:49

nikos147 έγραψε:
...μονο τα νουμερα ειναι οτι να΄ναι μιας και το large μου ερχεται μικρο!!


Σιγουρα ??? Laughing Laughing

Μηπως εισα λιγο μεγαλος εσυ για το large ??? success success

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Εσωθερμικα απο lidl - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εσωθερμικα απο lidl   Εσωθερμικα απο lidl - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Οκτ 17 2011, 19:52

Εγώ πάντως δεν έκανα καν τον κόπο να πάω... ήμουν σίγουρος ότι δεν θα βρω τίποτα! Sad

Τελικά αποδεικνύεται ότι έκανα πολύ καλά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
Hypersonic
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Hypersonic

Ηλικία : 47
Τόπος : Πετρουπολη, Καλλιθεα
Registration date : 12/04/2010

Εσωθερμικα απο lidl - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εσωθερμικα απο lidl   Εσωθερμικα απο lidl - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Οκτ 17 2011, 20:12

Κοιτα την προηγουμενη φορα που ειχα παει κατα τις.. 9.... δεν ειχα βρει τιποτα...

Τωρα εκανα τον κοπο και αφου δεν ειχε κοσμο και ουρα μπηκα και πηρα..... Δεν υπηρχε περιπτωση να περιμενω σε ουρες ή να πλακωθω για να παρω....


Αλλωστε εχει ισοθερμικα στις ιδιες τιμες 11-12? και στα Admiral.... (οπως εχει πει πιο πριν και αλλος φιλος)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mavras
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
mavras

Registration date : 16/06/2010

Εσωθερμικα απο lidl - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εσωθερμικα απο lidl   Εσωθερμικα απο lidl - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Οκτ 17 2011, 21:13

εγω αυτο που δεν καταλαβαινω ειναι γιατι δεν φερνουν περισσοτερα κομματια ενω ξερουν οτι θα γινουν αναρπαστα, και δεν μιλαω μονο για τα ισοθερμικα. Γενικα εχουν αυτην την τακτικη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Hypersonic
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Hypersonic

Ηλικία : 47
Τόπος : Πετρουπολη, Καλλιθεα
Registration date : 12/04/2010

Εσωθερμικα απο lidl - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εσωθερμικα απο lidl   Εσωθερμικα απο lidl - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Οκτ 17 2011, 21:17

makakas
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
msp
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
msp

Ηλικία : 47
Τόπος : Athens, Ellas - Shantou, China
Registration date : 27/10/2009

Εσωθερμικα απο lidl - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εσωθερμικα απο lidl   Εσωθερμικα απο lidl - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Οκτ 17 2011, 21:38

terino έγραψε:
Εγώ πάντως δεν έκανα καν τον κόπο να πάω... ήμουν σίγουρος ότι δεν θα βρω τίποτα! Sad

Τελικά αποδεικνύεται ότι έκανα πολύ καλά.
goood Μια από τα ίδια!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mavras
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
mavras

Registration date : 16/06/2010

Εσωθερμικα απο lidl - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εσωθερμικα απο lidl   Εσωθερμικα απο lidl - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Οκτ 17 2011, 21:40

msp έγραψε:
terino έγραψε:
Εγώ πάντως δεν έκανα καν τον κόπο να πάω... ήμουν σίγουρος ότι δεν θα βρω τίποτα! Sad

Τελικά αποδεικνύεται ότι έκανα πολύ καλά.
goood Μια από τα ίδια!
ρε'σεις το ψηνουμε για Pb? pirat (humor)
ειμαι ετοιμος να αγορασω απο τον λουη παντως
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

Εσωθερμικα απο lidl - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εσωθερμικα απο lidl   Εσωθερμικα απο lidl - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Οκτ 17 2011, 21:41

τα καλά της επαρχίας, σηκώθηκα 9:30 ήπια το καφαδάκι μου και πήγα κατα της 10:30 στο lidl της πόλης μου.
πήρα ένα XL για μένα και ένα M για τη γυναίκα και ανάθεμα αν είχαν πάρει άλλα δυο κομμάτια.
αθάνατη επαρχία cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
STAMOS V-STROM
Member
Member
STAMOS V-STROM

Ηλικία : 40
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
Registration date : 26/04/2010

Εσωθερμικα απο lidl - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εσωθερμικα απο lidl   Εσωθερμικα απο lidl - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Οκτ 17 2011, 21:42

Εμενα πηγε ο πεθερος μου και μου πηρε ενα σετ γιατι εγω δουλευα, καλο φαινεται, απλα ειναι πολυ λεπτο σε σχεση με ενα αλλο που εχω, θα δουμε αν κραταει θερμοκρασια....

Αντε να δουμε την Πεμπτη που εχει τον φορτηστη για τις μπαταρις τι θαγινει παλι...... Χαμος........


Έχει επεξεργασθεί από τον/την STAMOS V-STROM στις Δευ Οκτ 17 2011, 21:43, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Εσωθερμικα απο lidl - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εσωθερμικα απο lidl   Εσωθερμικα απο lidl - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Οκτ 17 2011, 21:42

Είναι πλέον γνωστή (απ' ότι φαίνεται, δεν είναι) η τακτική μεγάλων αλυσίδων υπερκαταστημάτων, να διαφημίζουν ένα προϊόν ευρείας κατανάλωσης σε "απίστευτα" χαμηλή τιμή (ενδέχεται να είναι και κάτω του κόστους ή οριακά πάνω) και να φέρνουν λίγα τεμάχια (ή καλύτερα να αποδεσμεύουν σ' αυτή την τιμή λίγα τεμάχια απ' το stock τους). Όταν ο καταναλωτής σπεύσει να πάρει την υπερπροσφορά και διαπιστώσει ότι μόλις τελείωσαν τα αποθέματα, στο μυαλό του αυτόματα θα δημιουργηθεί η ιδέα πως θα βρει κι άλλα πράγματα φθηνά στο συγκεκριμένο κατάστημα λόγω της τιμής του προϊόντος που τελικά δεν βρήκε. Ε, ήρθα μέχρι την υπεραγορά (Ελληνιστί Razz Super Market), να μην πάρω και 2 - 3 πραγματάκια;;; Τη συνέχεια την καταλαβαίνετε (ή μάλλον την έχετε ζήσει αρκετοί).

Καλό ε; Marketing και άλλα κόλπα διαφήμισης... Το νου σας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mavras
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
mavras

Registration date : 16/06/2010

Εσωθερμικα απο lidl - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εσωθερμικα απο lidl   Εσωθερμικα απο lidl - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Οκτ 17 2011, 21:45

εγω μπηκα σε 3 λιντλ και απο τα 3 εφυγα χωρις να αφησω δεκαρα... Cool
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Εσωθερμικα απο lidl - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εσωθερμικα απο lidl   Εσωθερμικα απο lidl - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Οκτ 17 2011, 21:48

OK
Ωραίος ο Πάνος!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LORDOS
gold member
gold member
LORDOS

Ηλικία : 49
Τόπος : Suncity
Registration date : 03/08/2010

Εσωθερμικα απο lidl - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εσωθερμικα απο lidl   Εσωθερμικα απο lidl - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Οκτ 17 2011, 21:50

mavras έγραψε:
εγω αυτο που δεν καταλαβαινω ειναι γιατι δεν φερνουν περισσοτερα κομματια ενω ξερουν οτι θα γινουν αναρπαστα, και δεν μιλαω μονο για τα ισοθερμικα. Γενικα εχουν αυτην την τακτικη.

Γιατί είναι ..............ΜΕΓΑΛΟΙ Εσωθερμικα απο lidl - Σελίδα 2 Naughty-old-man


Αν πάω Γερμανία θα τους..................Εσωθερμικα απο lidl - Σελίδα 2 Insulting-man-sign


Πάντος εγώ πέρασα κατά τις 12:00 και τους έκανα Εσωθερμικα απο lidl - Σελίδα 2 Karate-koala-insult


XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://lordos.listen2myradio.com/
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Εσωθερμικα απο lidl - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εσωθερμικα απο lidl   Εσωθερμικα απο lidl - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Οκτ 17 2011, 21:56

dimnik83 έγραψε:
Είναι πλέον γνωστή (απ' ότι φαίνεται, δεν είναι) η τακτική μεγάλων αλυσίδων υπερκαταστημάτων, να διαφημίζουν ένα προϊόν ευρείας κατανάλωσης σε "απίστευτα" χαμηλή τιμή (ενδέχεται να είναι και κάτω του κόστους ή οριακά πάνω) και να φέρνουν λίγα τεμάχια (ή καλύτερα να αποδεσμεύουν σ' αυτή την τιμή λίγα τεμάχια απ' το stock τους). Όταν ο καταναλωτής σπεύσει να πάρει την υπερπροσφορά και διαπιστώσει ότι μόλις τελείωσαν τα αποθέματα, στο μυαλό του αυτόματα θα δημιουργηθεί η ιδέα πως θα βρει κι άλλα πράγματα φθηνά στο συγκεκριμένο κατάστημα λόγω της τιμής του προϊόντος που τελικά δεν βρήκε. Ε, ήρθα μέχρι την υπεραγορά (Ελληνιστί Razz Super Market), να μην πάρω και 2 - 3 πραγματάκια;;; Τη συνέχεια την καταλαβαίνετε (ή μάλλον την έχετε ζήσει αρκετοί).

Καλό ε; Marketing και άλλα κόλπα διαφήμισης... Το νου σας.


Αυτό ακριβώς είχα και εγώ στο μυαλό μου! Βέβαια αν οι καταναλωτές ήταν σαν και εμένα θα το είχαν κλείσει το τσαρδί τους πολύ καιρό αλλά τέλος πάντων... αφού βρίσκουν και τα κάνουν μαγκιά τους.

Ποτέ δεν έχω μπει στο LIDL και να πάρω κάτι παραπάνω από αυτά που είχα στο μυαλό μου! Και εννοείται πως όταν έχω τη δυνατότητα επιλογής, αγοράζω και από εκεί τα Ελληνικά προϊόντα! Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
nikSalonik
Administrator
Administrator
nikSalonik

Ηλικία : 62
Τόπος : Νεάπολη θεσσαλονίκη
Registration date : 09/10/2008

Εσωθερμικα απο lidl - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εσωθερμικα απο lidl   Εσωθερμικα απο lidl - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Οκτ 17 2011, 22:01

εγώ παλι δεν ασχολουμαι καν.....γιατι πραμα μιλάτε ρε ......


mouuuuuu mouuuuuu mouuuuuu mouuuuuu

_________________
VIDEO απο τις εξορμησεις μας  

το καλύτερο  δ ώ ρ ο   σ 'εναν μοτοσυκλετιστή ειναι η ...επόμενη βόλτα...

   
...γιατι η ζωή ειναι σαν την μοτοσυκλέτα...δεν έχει όπισθεν !!!

Vstromhellasforum...μεσα μου κι εξω μου ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://insuranceate.blogspot.com
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Εσωθερμικα απο lidl - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εσωθερμικα απο lidl   Εσωθερμικα απο lidl - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Οκτ 17 2011, 22:01

niksalonik έγραψε:
εγώ παλι δεν ασχολουμαι καν.....γιατι πραμα μιλάτε ρε ......


mouuuuuu mouuuuuu mouuuuuu mouuuuuu

Θα σου πω από κοντά, μη δίνεις σημασία... Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
msp
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
msp

Ηλικία : 47
Τόπος : Athens, Ellas - Shantou, China
Registration date : 27/10/2009

Εσωθερμικα απο lidl - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εσωθερμικα απο lidl   Εσωθερμικα απο lidl - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Οκτ 17 2011, 22:03

Εγώ σκέφτομαι 20/10 που θα βγει ο φορτιστής μπαταριών, αν θα βρω τίποτα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Εσωθερμικα απο lidl - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εσωθερμικα απο lidl   Εσωθερμικα απο lidl - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Οκτ 17 2011, 22:07

msp έγραψε:
Εγώ σκέφτομαι 20/10 που θα βγει ο φορτιστής μπαταριών, αν θα βρω τίποτα!

Δεν πάω... στα παπάκια μου! Εκνευρίστηκα! Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
kyriakos II
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
kyriakos II

Ηλικία : 45
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης
Registration date : 26/06/2011

Εσωθερμικα απο lidl - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εσωθερμικα απο lidl   Εσωθερμικα απο lidl - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Οκτ 17 2011, 22:10

εγω πηγα κατα τις 8:30 πριν παω στη δουλεια και χτυπησα ενα ζευγαρι...
μενει να δουμε αν τελικα κανουν δουλεια....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mAthosalas
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
mAthosalas

Ηλικία : 52
Τόπος : Patrasso
Registration date : 19/06/2009

Εσωθερμικα απο lidl - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εσωθερμικα απο lidl   Εσωθερμικα απο lidl - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Οκτ 17 2011, 22:36

Ρε σεις μην τρελλαινεστε!!!Πρωτη φορα και καλα φερνει κατι σε φοβερη τιμη και εξαφανιζονται πριν την ωρα τους;Αμα θελετε πολλοι ισοθερμικα χτυπαμε για παρτη μας μια Ομαδικη απο Louis και ερχονται σε καλυτερη τιμη και ποιοτητα Α!!! bounce Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Εσωθερμικα απο lidl - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εσωθερμικα απο lidl   Εσωθερμικα απο lidl - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Οκτ 17 2011, 22:41

Πες τα ρε Κώστα...
OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andreasp
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
andreasp

Ηλικία : 46
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 29/01/2010

Εσωθερμικα απο lidl - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εσωθερμικα απο lidl   Εσωθερμικα απο lidl - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Οκτ 17 2011, 22:48

dimnik83 έγραψε:
Είναι πλέον γνωστή (απ' ότι φαίνεται, δεν είναι) η τακτική μεγάλων αλυσίδων υπερκαταστημάτων, να διαφημίζουν ένα προϊόν ευρείας κατανάλωσης σε "απίστευτα" χαμηλή τιμή (ενδέχεται να είναι και κάτω του κόστους ή οριακά πάνω) και να φέρνουν λίγα τεμάχια (ή καλύτερα να αποδεσμεύουν σ' αυτή την τιμή λίγα τεμάχια απ' το stock τους). Όταν ο καταναλωτής σπεύσει να πάρει την υπερπροσφορά και διαπιστώσει ότι μόλις τελείωσαν τα αποθέματα, στο μυαλό του αυτόματα θα δημιουργηθεί η ιδέα πως θα βρει κι άλλα πράγματα φθηνά στο συγκεκριμένο κατάστημα λόγω της τιμής του προϊόντος που τελικά δεν βρήκε. Ε, ήρθα μέχρι την υπεραγορά (Ελληνιστί Razz Super Market), να μην πάρω και 2 - 3 πραγματάκια;;; Τη συνέχεια την καταλαβαίνετε (ή μάλλον την έχετε ζήσει αρκετοί).

Καλό ε; Marketing και άλλα κόλπα διαφήμισης... Το νου σας.

Αυτή είναι η μισή αλήθεια.
Η άλλη μισή είναι για άλλη μία φορά, ότι δεν σεβόμαστε τον διπλανό μας.
Γιαγιάδες με ισοθερμικά στα χέρια να πηγαίνουν στο ταμείο, χωρίς να ξέρουν τι έχουν ψωνίσει, με κανέναν σεβασμό για τον συνάνθρωπο τους που μπορεί πραγματικά να γνωρίζει τι είναι αυτό και να το χρειάζεται.
Ο λόγος?
Το κανόνας που λέει, ότι στο lidl, ότι και να αγοράσεις το επιστρέφεις , ουσιαστικά όποτε γουστάρεις, και χωρίς ερωτήσεις σου δίνουν τα λεφτά σου.
Διάλογος με γιαγιά σήμερα στο Lidl της Ηρακλείου.
Πάω στις 8.30 και δεν υπήρχε τίποτα! 3 Γιαγιάδες που έχουν τα ισοθερμικά στο χέρι και πάνε.
Μια απο αυτές, είναι 60 κιλά, και έχει πάρει XL παντελόνι και XL μπλουζάκι.

- Κυρία μου, γνωρίζετε τι είναι αυτό που πήρατε?
- Πυτζάμες!
- Δεν είναι πυτζάμες κυρία μου. Είναι κάτι που δεν το χρειάζεστε, δεν θα το φορέσετε, δεν σας κάνει, και εμένα μου χρειάζεται και ήρθα ειδικά για αυτό.

Φωνή λεπτή και υστερική!
-Δικές μου είναι οι πυτζάμες!!!

Κούνησα το κεφάλι και έφυγα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dimis
gold member
gold member
Dimis

Ηλικία : 49
Τόπος : Stuttgart- Κατερινη
Registration date : 27/02/2009

Εσωθερμικα απο lidl - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εσωθερμικα απο lidl   Εσωθερμικα απο lidl - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Οκτ 17 2011, 22:53

Η ποιοτητα του LIDL ειναι γνωστη, δεν εχουν διαρκεια ζωης τα προιοντα του.
.Γιατι δεν προτιματε αυτα ?
Πολυ ανωτερα και ελαχιστη διαφορα στην τιμη.
Ειναι πραγματα που αγοραζεις μια φορα, οποτε αξιζει να δωσεις κατι παραπανω.
Η RUKKA ειναι κορυφαια εταιρεια στο ειδος της....
http://www.louis.de/index.php?topic=artnr_gr&artnr_gr=209593
http://www.louis.de/index.php?topic=artnr_gr&artnr_gr=209594
..
Αν μαζευτειτε 3 θα πληρωσετε απο 5? μεταφορικα.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Dimis στις Τρι Οκτ 18 2011, 10:13, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kafetzo
Member
Member
kafetzo

Ηλικία : 35
Τόπος : Αθήνα - Σεπόλια
Registration date : 25/11/2010

Εσωθερμικα απο lidl - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εσωθερμικα απο lidl   Εσωθερμικα απο lidl - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Οκτ 17 2011, 22:56

andreasp έγραψε:
Πάω στις 8.30 και δεν υπήρχε τίποτα! 3 Γιαγιάδες που έχουν τα ισοθερμικά στο χέρι και πάνε.
Μια απο αυτές, είναι 60 κιλά, και έχει πάρει XL παντελόνι και XL μπλουζάκι.

- Κυρία μου, γνωρίζετε τι είναι αυτό που πήρατε?
- Πυτζάμες!
- Δεν είναι πυτζάμες κυρία μου. Είναι κάτι που δεν το χρειάζεστε, δεν θα το φορέσετε, δεν σας κάνει, και εμένα μου χρειάζεται και ήρθα ειδικά για αυτό.

Φωνή λεπτή και υστερική!
-Δικές μου είναι οι πυτζάμες!!!

Κούνησα το κεφάλι και έφυγα...

tsou Ό,τι να ναι!! Συνέχεια έτσι γίνεται... Και άντε μετά να βρεις άκρη...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andreasp
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
andreasp

Ηλικία : 46
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 29/01/2010

Εσωθερμικα απο lidl - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εσωθερμικα απο lidl   Εσωθερμικα απο lidl - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Οκτ 17 2011, 22:58

Dimis έγραψε:
Η ποιοτητα του LIDL ειναι γνωστη, δεν εχουν διαρκεια ζωης τα προιοντα του.

Ποτέ δεν μου έχει χαλάσει τίποτα που αγόρασα απο το Lidl.
Εχω παραδείγματα, που προιόντα του Lidl , λειτουργουν για επαγγελματικούς λόγους, χωρίς να έχουν παρουσιάσει το παραμικρό.
Αντίθετα κάτι Makita, πήγαν για πέταμα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Εσωθερμικα απο lidl

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ένδυση-
Μετάβαση σε: