Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 2 καλα απο Πατρα....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
jk_prince
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
jk_prince

Ηλικία : 49
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 06/09/2011

2 καλα απο Πατρα.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: 2 καλα απο Πατρα....   2 καλα απο Πατρα.... Icon_minitimeΔευ Σεπ 26 2011, 15:58

Ένας μηχανόβιος κάμποσων Μαΐων (~60) βρήκε επιτέλους τις μπότες των ονείρων του σ' ένα μαγαζί.
Τις φοράει λοιπόν, και μια και δυό πάει σπίτι του.
Μπαίνει μέσα με κάμποσο θόρυβο, να εντυπωσιάσει την γυναίκα του.
- "Καλησπέρα", της λέει.
- "Καλησπέρα" του απαντάει χωρίς καν να τον κοιτάξει αυτή.
Μετά από μερικές στιγμές αμηχανίας, αυτός την ξαναρωτάει:
- "Δεν παρατηρείς καμία αλλαγή πάνω μου;"
- "Οχι", κάνει εκείνη, μετά από ένα πεταχτό βλέμμα.

Ανεβαίνει εκείνος στην κρεβατοκάμαρα, γδύνεται εντελώς, και φορώντας μόνο τις μπότες του, κατεβαίνει πάλι κάτω.
- "Ούτε τώρα βλέπεις καμιά αλλαγή πάνω μου;" ξαναρωτάει.
"Τι να σου πω, ρε Μπάμπη" ξαναλέει εκείνη, "πεσμένη την είχες πάντα, πεσμένη την έχεις τώρα, πεσμένη θα την έχεις πάντα. Aσε με ήσυχη".
Λύσσαξε αυτός:
" Είναι πεσμένη γιατί κοιτάει τις καινούργιες μπότες μου!" της ουρλιάζει.

Οπότε εκείνη του ρίχνει άλλη μια ματιά και του λέει:
- "Δεν έπαιρνες κάνα κράνος καλύτερα;"
What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face


‎Μαντμαζέλ, κοινοβουλευτισιόν χοντροκλεψιόν γκαραντί, απατεών αλέ ρετούρ και μίζα ντούμπλε φας.



Γκραν σουξέ, κι από μανζέ γκουρμέ... εξοπλισμέ, ζιμενσέ, χρηματιστίκ, βατοπεδουάρ, ολυμπιάντ, ασφαλιστίκ κασέ και ζενερέλ φαταούλ αχορταγιέζ!!!



Εμείς, ψηφοφορέλ γκραν μαλακιστίκ ξεφτίλ! Τώρα, μέσα στο μαιζόν εγκλειστίκ, τρε μπατίρ, καταστασιόν απελπιστίκ, πολύ κοντά σε πεζοδρομουάρ βιζιτέ!!!



Σακ βουαγιάζ


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://patra2.meteoclub.gr
Jumaru
gold member
gold member
Jumaru

Ηλικία : 45
Τόπος : Πιο πανω απο τα ελατα
Registration date : 10/03/2011

2 καλα απο Πατρα.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 2 καλα απο Πατρα....   2 καλα απο Πατρα.... Icon_minitimeΤετ Σεπ 28 2011, 14:24

Γιατρέ, κάθε βράδυ βλέπω το ίδιο όνειρο, ποντίκια να παίζουν ποδόσφαιρο.
- Πάρε αυτά τα φάρμακα σήμερα το βράδυ πριν κοιμηθείς και αύριο θα είσαι καλά.
- Να τα πάρω απο αύριο, γιατί σήμερα παίζουν τελικό;



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gmavrid
gold member
gold member
gmavrid

Ηλικία : 43
Τόπος : Σέρρες-Θεσσαλονίκη
Registration date : 20/02/2008

2 καλα απο Πατρα.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 2 καλα απο Πατρα....   2 καλα απο Πατρα.... Icon_minitimeΤετ Σεπ 28 2011, 14:26

Jumaru έγραψε:
Γιατρέ, κάθε βράδυ βλέπω το ίδιο όνειρο, ποντίκια να παίζουν ποδόσφαιρο.
- Πάρε αυτά τα φάρμακα σήμερα το βράδυ πριν κοιμηθείς και αύριο θα είσαι καλά.
- Να τα πάρω απο αύριο, γιατί σήμερα παίζουν τελικό;

ΜΟΥΑΧΑΧΑΧΑ!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stam
gold member
gold member
stam

Ηλικία : 39
Τόπος : πάνω στη σέλα...
Registration date : 19/11/2009

2 καλα απο Πατρα.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 2 καλα απο Πατρα....   2 καλα απο Πατρα.... Icon_minitimeΤετ Σεπ 28 2011, 15:12

gmavrid έγραψε:
Jumaru έγραψε:
Γιατρέ, κάθε βράδυ βλέπω το ίδιο όνειρο, ποντίκια να παίζουν ποδόσφαιρο.
- Πάρε αυτά τα φάρμακα σήμερα το βράδυ πριν κοιμηθείς και αύριο θα είσαι καλά.
- Να τα πάρω απο αύριο, γιατί σήμερα παίζουν τελικό;

ΜΟΥΑΧΑΧΑΧΑ!!!


YOU! YOU!

πέθανα!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jumaru
gold member
gold member
Jumaru

Ηλικία : 45
Τόπος : Πιο πανω απο τα ελατα
Registration date : 10/03/2011

2 καλα απο Πατρα.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 2 καλα απο Πατρα....   2 καλα απο Πατρα.... Icon_minitimeΤετ Σεπ 28 2011, 15:36

Περπατούσε ο Γιωργάκης (Παπανδρέου) πάνω σε μια γέφυρα αλλά γλίστρησε και έπεσε στο νερό.
Τρία παιδάκια που έπαιζαν στην ακτή βούτηξαν στο νερό και τον έβγαλαν έξω.
- "Μπράβο παιδιά, σώσατε τον πρωθυπουργό .Τι χάρη θέλετε να σας κάνω;,του λέει ο Γιωργάκης.
- "Εγώ θέλω να πάω στην Disneyland", λέει το 1ο παιδάκι.
- "Εγώ θέλω ένα φορτηγό γεμάτο σοκολάτες και καραμέλες ", λέει το 2οπαιδάκι.
... - "Εγώ θέλω ένα αυτόματο αναπηρικό καροτσάκι με στερεοφωνικό", λέει το 3ο παιδάκι.
- "Μα δεν είσαι ανάπηρος", απαντά Γιωργάκης
- "Θα γίνω αν μάθει ο πατέρας μου ότι σε έσωσα από το ποτάμι".

Περπατάει ένας μεθυσμένος , παραπαταει και κουτουλαει πάνω σε μια κολώνα... Κάνει ένα βήμα πίσω , ξαναπαραπαταει και ξανακουτουλαει στην ίδια κολώνα...Γίνεται αυτο καμία τριανταρια φορές κ αγανακτισμένος λέει:
- Που είμαι ρε πουστη μου στο δάσος ;;;;

Στο δημοτικό η δασκάλα λέει στους μαθητές της:
'Παιδιά, ελάτε να κάνουμε ένα τεστ εξυπνάδας! Ριχάρδο, πες μου ποιο είναι αυτό το ζωάκι: Περπατά στα κεραμίδια, έχει μουστάκι, κάνει νιάου και αλλά έχει και μια ελιά στη μυτούλα του!'.
Απαντά ο μαθητής:
'Δεν ξέρω κυρία!'. Και η δασκάλα του λέει:
'Μα είναι η γάτα, την ελιά έβαλα απλά να σε μπερδέψω'.
... Στην συνέχεια...
'Πέτρο, πες μου εσύ: έχει φτερό, ράμφος και από κάτω ένα κουκούτσι;'. Απαντά ο Πέτρος:
'Πού να ξέρω κυρία, και με κουκούτσι από κάτω; Δύσκολα τα πράγματα!'. Του απαντά η δασκάλα: 'Είναι το πουλί βρε παιδί μου, το κουκούτσι έβαλα έτσι απλά να σε μπερδέψω!'.
Σηκώνεται ο Τοτός και λέει:
Κυρία, θέλω να ρωτήσω και εγώ κάτι.
'Τι είναι μακρύ, είναι κόκκινο και στρογγυλό στην κορυφή, έχει δυο μπάλες από κάτω και αρέσουν στις γυναίκες να το βάλουν στο στόμα;'.
Τσαντίζεται η δασκάλα και του λέει!: 'Τοτέ, έξω από την τάξη!!! ΤΩΡΑ!!!'. Ήρεμος της λέει της δασκάλας:
Όχι κυρία... είναι το ΚΡΑΓΙΟΝ, τις μπάλες τις έβαλα απλά για να σας μπερδέψω!»

Μια φορά ο Τσακ Νόρις πήγε εκκλησία να κοινωνίσει. Μετά σκότωσε τον παπά, γιατί του είπε: "Μεταλαμβάνει ο δούλος του Θεού"...Ο Τσακ Νόρις δεν είναι δούλος κανενός.

Ο Τσακ Νορις νίκησε το παγκόσμιο τουρνουά πόκερ του 1987 κρατώντας μια πιστωτική κάρτα, δύο κάρτες UNO, μία κάρτα βγες από τη φυλακή της μονόπολης και μια απόδειξη από το σουβλατζίδικο της γειτονιάς.

***εχω κανα 3ωρο δουλειας στον υπολογιστη για την εταιρεια κι εγω μ@λ@κιζομαι...!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
black_hawk
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
black_hawk

Ηλικία : 37
Τόπος : ΠΑΤΡΑ - ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ
Registration date : 10/03/2011

2 καλα απο Πατρα.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 2 καλα απο Πατρα....   2 καλα απο Πατρα.... Icon_minitimeΤετ Σεπ 28 2011, 15:39

Jumaru έγραψε:
Γιατρέ, κάθε βράδυ βλέπω το ίδιο όνειρο, ποντίκια να παίζουν ποδόσφαιρο.
- Πάρε αυτά τα φάρμακα σήμερα το βράδυ πριν κοιμηθείς και αύριο θα είσαι καλά.
- Να τα πάρω απο αύριο, γιατί σήμερα παίζουν τελικό;




δεν υπαρχεις...!!!!!!! ελιωσα στο γελιο... XYLO XYLO XYLO
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jk_prince
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
jk_prince

Ηλικία : 49
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 06/09/2011

2 καλα απο Πατρα.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 2 καλα απο Πατρα....   2 καλα απο Πατρα.... Icon_minitimeΤετ Σεπ 28 2011, 17:49

Jumaru έγραψε:
Περπατούσε ο Γιωργάκης (Παπανδρέου) πάνω σε μια γέφυρα αλλά γλίστρησε και έπεσε στο νερό.
Τρία παιδάκια που έπαιζαν στην ακτή βούτηξαν στο νερό και τον έβγαλαν έξω.
- "Μπράβο παιδιά, σώσατε τον πρωθυπουργό .Τι χάρη θέλετε να σας κάνω;,του λέει ο Γιωργάκης.
- "Εγώ θέλω να πάω στην Disneyland", λέει το 1ο παιδάκι.
- "Εγώ θέλω ένα φορτηγό γεμάτο σοκολάτες και καραμέλες ", λέει το 2οπαιδάκι.
... - "Εγώ θέλω ένα αυτόματο αναπηρικό καροτσάκι με στερεοφωνικό", λέει το 3ο παιδάκι.
- "Μα δεν είσαι ανάπηρος", απαντά Γιωργάκης
- "Θα γίνω αν μάθει ο πατέρας μου ότι σε έσωσα από το ποτάμι".

Περπατάει ένας μεθυσμένος , παραπαταει και κουτουλαει πάνω σε μια κολώνα... Κάνει ένα βήμα πίσω , ξαναπαραπαταει και ξανακουτουλαει στην ίδια κολώνα...Γίνεται αυτο καμία τριανταρια φορές κ αγανακτισμένος λέει:
- Που είμαι ρε πουστη μου στο δάσος ;;;;

Στο δημοτικό η δασκάλα λέει στους μαθητές της:
'Παιδιά, ελάτε να κάνουμε ένα τεστ εξυπνάδας! Ριχάρδο, πες μου ποιο είναι αυτό το ζωάκι: Περπατά στα κεραμίδια, έχει μουστάκι, κάνει νιάου και αλλά έχει και μια ελιά στη μυτούλα του!'.
Απαντά ο μαθητής:
'Δεν ξέρω κυρία!'. Και η δασκάλα του λέει:
'Μα είναι η γάτα, την ελιά έβαλα απλά να σε μπερδέψω'.
... Στην συνέχεια...
'Πέτρο, πες μου εσύ: έχει φτερό, ράμφος και από κάτω ένα κουκούτσι;'. Απαντά ο Πέτρος:
'Πού να ξέρω κυρία, και με κουκούτσι από κάτω; Δύσκολα τα πράγματα!'. Του απαντά η δασκάλα: 'Είναι το πουλί βρε παιδί μου, το κουκούτσι έβαλα έτσι απλά να σε μπερδέψω!'.
Σηκώνεται ο Τοτός και λέει:
Κυρία, θέλω να ρωτήσω και εγώ κάτι.
'Τι είναι μακρύ, είναι κόκκινο και στρογγυλό στην κορυφή, έχει δυο μπάλες από κάτω και αρέσουν στις γυναίκες να το βάλουν στο στόμα;'.
Τσαντίζεται η δασκάλα και του λέει!: 'Τοτέ, έξω από την τάξη!!! ΤΩΡΑ!!!'. Ήρεμος της λέει της δασκάλας:
Όχι κυρία... είναι το ΚΡΑΓΙΟΝ, τις μπάλες τις έβαλα απλά για να σας μπερδέψω!»

Μια φορά ο Τσακ Νόρις πήγε εκκλησία να κοινωνίσει. Μετά σκότωσε τον παπά, γιατί του είπε: "Μεταλαμβάνει ο δούλος του Θεού"...Ο Τσακ Νόρις δεν είναι δούλος κανενός.

Ο Τσακ Νορις νίκησε το παγκόσμιο τουρνουά πόκερ του 1987 κρατώντας μια πιστωτική κάρτα, δύο κάρτες UNO, μία κάρτα βγες από τη φυλακή της μονόπολης και μια απόδειξη από το σουβλατζίδικο της γειτονιάς.

***εχω κανα 3ωρο δουλειας στον υπολογιστη για την εταιρεια κι εγω μ@λ@κιζομαι...!!!!


πανο σε νοιωθω.....γμτ ουτε στο καφε θα ειμαι σημερα γιατι ειμαι Μεσσηνια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://patra2.meteoclub.gr
Jumaru
gold member
gold member
Jumaru

Ηλικία : 45
Τόπος : Πιο πανω απο τα ελατα
Registration date : 10/03/2011

2 καλα απο Πατρα.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 2 καλα απο Πατρα....   2 καλα απο Πατρα.... Icon_minitimeΣαβ Οκτ 08 2011, 15:24

Ένας ηλικιωμένος, ενώ γυμναζόταν σε ένα γυμναστήριο, πρόσεξε μια γλυκύτατη νέα κοπέλα.
Ρώτησε λοιπόν έναν προπονητή που πέρναγε : «ποιο μηχάνημα υπάρχει εδώ, που θα μπορούσα να χρησιμοποιήσω, ώστε να κάνω εντύπωση σε εκείνη εκεί, την γλύκα;»
Ο προπονητής, τον κοίταξε από πάνω έως κάτω και του λέει:
.
.
.
.

«Εγώ, θα χρησιμοποιούσα το ΑΤΜ, στον προθάλαμο»!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
konstantinos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
konstantinos

Ηλικία : 55
Τόπος : Ωρωπός
Registration date : 01/12/2010

2 καλα απο Πατρα.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 2 καλα απο Πατρα....   2 καλα απο Πατρα.... Icon_minitimeΣαβ Οκτ 08 2011, 17:02

YOU! YOU! YOU!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



2 καλα απο Πατρα.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 2 καλα απο Πατρα....   2 καλα απο Πατρα.... Icon_minitimeΣαβ Οκτ 08 2011, 17:33

Χαχαχαχαχα, γειά σου ρε Jumaru! Καλό, καλό Very Happy Very Happy

lol! lol! lol!

Αν και τώρα πια αυτό είναι απ' τα ανέκδοτα που συγκαταλέγονται στα "προ κρίσης" Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

2 καλα απο Πατρα....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ.... :: Ανέκδοτα...funny video...-
Μετάβαση σε: