Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Αποστάτες για καθρέφτες

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
kgalano
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
kgalano

Ηλικία : 38
Τόπος : Άγιος Δημήτριος
Registration date : 04/08/2010

Αποστάτες για καθρέφτες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αποστάτες για καθρέφτες   Αποστάτες για καθρέφτες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Οκτ 24 2011, 09:21

nikos147 έγραψε:
Παιδια από Ελλάδα που μπορω να βρω και εγω τετοιου ειδους αποστάτες??

Επίσης, μιας και πρόσφατα έβαλα aftermarket καθρεπτες, ηθελα να ρωτησω εαν εχετε πρόβλημα με την διαφορα ύψους αριστερα-δεξια...εμενα στην δεξια μερια η υποδοχη στην οποια βιδωνει ο καθρεπτης ειναι 2cm ψηλοτερα σε σχεση με την αριστερη και ετσι δεν μπορω να φέρω στο ίδιο ύψος τους καθρέπτες με τίποτα...εχει κανεις το ιδιο πρόβλημα??

Προσωπικα δεν εχω θεμα υψους με τους 2 καθρεφτες. Για Ελλαδα δεν ξερω, αν θελεις ομως και δεν εχεις προσβσαη σε ebay πες μου να τους παραγγειλουμε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.tax-advices.gr
socrates
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
socrates

Τόπος : Αθήνα, Χαλκίδα
Registration date : 25/06/2010

Αποστάτες για καθρέφτες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αποστάτες για καθρέφτες   Αποστάτες για καθρέφτες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Οκτ 24 2011, 09:49

Νίκολα είναι να τοποθετήσω και εγώ τους αποστάτες που πήρα από τον kgalano. Αν δεν είσαι σίγουρος από τις φωτογραφίες μπορείς να μου πεις να μετρήσω αποστάσεις ή να τους δεις και από κοντά. Με την ευκαιρία ευχαριστώ τον Κώστα (kgalano) για τους αποστάτες! Άψογος!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikos147
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
nikos147

Registration date : 06/08/2010

Αποστάτες για καθρέφτες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αποστάτες για καθρέφτες   Αποστάτες για καθρέφτες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Οκτ 24 2011, 11:07

nikos147 έγραψε:

Επίσης, μιας και πρόσφατα έβαλα aftermarket καθρεπτες, ηθελα να ρωτησω εαν εχετε πρόβλημα με την διαφορα ύψους αριστερα-δεξια...εμενα στην δεξια μερια η υποδοχη στην οποια βιδωνει ο καθρεπτης ειναι 2cm ψηλοτερα σε σχεση με την αριστερη και ετσι δεν μπορω να φέρω στο ίδιο ύψος τους καθρέπτες με τίποτα...εχει κανεις το ιδιο πρόβλημα??

Oριστε και μια φωτο απο το net απου φαινεται η διαφορα αναμεσα σε δεξι και αριστερο...

Αποστάτες για καθρέφτες - Σελίδα 3 Dl650bars2

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
msp
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
msp

Ηλικία : 48
Τόπος : Athens, Ellas - Shantou, China
Registration date : 27/10/2009

Αποστάτες για καθρέφτες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αποστάτες για καθρέφτες   Αποστάτες για καθρέφτες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Οκτ 24 2011, 12:53

Σε αυτό που λες έχεις δίκιο, ότι η αριστερή βάση για καθρέφτη είναι περίπου μισό με ένα πόντο πιο χαμηλή!
Τώρα αν θες να είναι στο ίδο ύψος, ο κινέζος που πουλάει τους αποστάτες πουλάει και βάσεις:
http://www.ebay.com/itm/mirror-mounting-clamp-motorcycle-10mm-7-8-black-x1-/120746170299?pt=UK_Motorcycle_Parts&hash=item1c1d0857bb

Πάντως από το λίγο που έψαξα στην Αθήνα δεν βρήκα αποστάτες σε μαύρο και κατέληξα σε αυτούς που παραγγείλαμε από τον ίδιο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikos147
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
nikos147

Registration date : 06/08/2010

Αποστάτες για καθρέφτες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αποστάτες για καθρέφτες   Αποστάτες για καθρέφτες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Οκτ 26 2011, 08:49

Tελικα παρηγγειλα και εγω ενα ζευγαρι απο ebay...αν με το καλό έρθουν μάλλον θα "φαω" τον δεξί τοσο ώστε να έρθουν οι δυο καθρέπτες στο ιδιο ύψος!!

υ.γ. Εσας σε πόσο καιρο εφτασαν οι αποστατες??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
.........
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος :
Registration date : 31/03/2010

Αποστάτες για καθρέφτες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αποστάτες για καθρέφτες   Αποστάτες για καθρέφτες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Οκτ 26 2011, 11:09

φτιαχνει τετοια και ο Αμερικανος ο Rick που φερνει τις γεφυρες!

Αποστάτες για καθρέφτες - Σελίδα 3 FullView6-19-200810-29-02PMΑποστάτες για καθρέφτες - Σελίδα 3 LeftMirror6-19-200810-30-05PMΑποστάτες για καθρέφτες - Σελίδα 3 RightMirror6-19-200810-29-45PM
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kgalano
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
kgalano

Ηλικία : 38
Τόπος : Άγιος Δημήτριος
Registration date : 04/08/2010

Αποστάτες για καθρέφτες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αποστάτες για καθρέφτες   Αποστάτες για καθρέφτες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Οκτ 26 2011, 18:27

Εχεις δικιο Γιωργο αλλα τους εχει πανακριβους σε σχεση με το ebay και προσωπικα δεν μ΄ αρεσουν και τοσο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.tax-advices.gr
Επισκέπτης
Επισκέπτης



Αποστάτες για καθρέφτες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αποστάτες για καθρέφτες   Αποστάτες για καθρέφτες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 27 2011, 04:38

Συγνώμη ρε παιδιά που μπαίνω σφήνα αλλά δεν έχω internet. θα μπορούσα να ζητήσω χάρη να με έχει υπόψιν του οποίος και οπότε ξαναπαραγγειλει? Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikos147
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
nikos147

Registration date : 06/08/2010

Αποστάτες για καθρέφτες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αποστάτες για καθρέφτες   Αποστάτες για καθρέφτες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Νοε 01 2011, 16:01

nikos147 έγραψε:
Tελικα παρηγγειλα και εγω ενα ζευγαρι απο ebay...αν με το καλό έρθουν μάλλον θα "φαω" τον δεξί τοσο ώστε να έρθουν οι δυο καθρέπτες στο ιδιο ύψος!!

υ.γ. Εσας σε πόσο καιρο εφτασαν οι αποστατες??

Σημερα, σε λιγοτερο από εβδομαδα δηλαδη, ειναι στα χερια μου!!! Αψογος ο ταιβανεζος!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikosdll
Member
Member
nikosdll

Ηλικία : 47
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 07/01/2010

Αποστάτες για καθρέφτες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΑΠΟΣΤΑΤΕΣ   Αποστάτες για καθρέφτες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Νοε 01 2011, 16:20

Το link από το e-bay ας ποστάρει κάποιος παιδιά ευχαριστώ !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostas
Member
Member
kostas

Ηλικία : 36
Τόπος : Peristeri
Registration date : 20/09/2008

Αποστάτες για καθρέφτες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αποστάτες για καθρέφτες   Αποστάτες για καθρέφτες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Νοε 02 2011, 21:43

Αποστατες κανεις?Περισεψε κανενας? Question Δεν εχω προβλημα να κανω αυτο που εκανε ο αλλος συμφουριτης που ενωσε 2 μαζι η να παρω τους ασημενιους που λες και να τους βαψω.Το μαγαζι στο Αιγαλεω-Χαιδαρι που λετε που ειναι ας μου πειτε με πμ παρακαλω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
beiman_

beiman_

Τόπος : Αγία Παρασκευή
Registration date : 06/05/2010

Αποστάτες για καθρέφτες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αποστάτες για καθρέφτες   Αποστάτες για καθρέφτες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Νοε 03 2011, 17:05

τα λινκς στο ebay για τους αποστάτες είναι:
1) κατά ύψος (είναι το σετ των παιδιών από τις προηγούμενες φωτό)
http://www.ebay.com/itm/honda-yamaha-suzuki-kawasaki-mirror-adaptor-10mm-10mm-/120731236327?pt=UK_Motorcycle_Parts&hash=item1c1c2477e7#ht_3117wt_972

2) κατά ύψος και πλαγίως
http://www.ebay.com/itm/Black-Mirrors-Riser-Extender-Adapter-Suzuki-V-Strom-650-1000-DL-08-09-10-11-/200664783276?pt=Motorcycles_Parts_Accessories&vxp=mtr&hash=item2eb88d99ac#ht_4996wt_1245
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
groi1000
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
groi1000

Ηλικία : 43
Τόπος : ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/03/2010

Αποστάτες για καθρέφτες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αποστάτες για καθρέφτες   Αποστάτες για καθρέφτες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Νοε 04 2011, 19:24

Περισσεύει κανένα ζευγάρι αποστατών σε κανέναν ή πρέπει να παίξω παραγγελιά? Rolling Eyes

Πήρα καθρέπτες από Louis.de (motoraid),αυτούς που πολλοί φοράτε αλλά χωρίς λέντ (δε τα γουστάρω καθόλου!!!) αλλά είναι ''ένα'' με τις χούφτες να μήν πώ τίποτα χοντρό Evil or Very Mad Τόσο χαμηλά ήτανε σε όλους σας ή όσοι έχω δεί φοράνε αποστάτες ??? Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jou
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
jou

Ηλικία : 46
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 17/03/2010

Αποστάτες για καθρέφτες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αποστάτες για καθρέφτες   Αποστάτες για καθρέφτες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Νοε 05 2011, 11:41

εγω παντως δεν θα μπορέσω να ανεβάσω φώτο απο τους καθρέφτες πανω στην μοτο καθως το πρωί με το που πήγα να τοποθετήσω τον αριστερό μου έμεινε στα χεριά Crying or Very sad (κόπηκε το εσωτερικό βιδακι απο το σφίξιμο) και οχι δεν τον έσφιξα πολύ Evil or Very Mad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DΙMΙTRΙS

DΙMΙTRΙS

Ηλικία : 46
Τόπος : Αθήνα - Γιάννενα
Registration date : 29/11/2008

Αποστάτες για καθρέφτες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αποστάτες για καθρέφτες   Αποστάτες για καθρέφτες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Δεκ 11 2011, 00:43

msp έγραψε:
Οι αποστάτες σε χρήση!
Αποστάτες για καθρέφτες - Σελίδα 3 Apostatis

Επειδή και εγώ χθες τους παρέλαβα, μετά από την πολύτιμη βοήθειά σας και σας ευχαριστώ γι'αυτό, τους έχετε περάσει εξωτερικά με θερμοσυστελόμενο μαζί το προηγούμενο (23mm αν δεν κάνω λάθος);;; παιζει καμιά φότο;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
groi1000
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
groi1000

Ηλικία : 43
Τόπος : ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/03/2010

Αποστάτες για καθρέφτες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αποστάτες για καθρέφτες   Αποστάτες για καθρέφτες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Δεκ 11 2011, 03:13

Είναι απαραίτητο να περαστούν με θερμοσυστελλόμενο?Ή μόνο για την εμφάνιση?Εγώ τους ψιλοξέσκισα στα σφιξίματα αλλά και πάλι το θεωρώ περιττό Neutral
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stevevai

stevevai

Ηλικία : 42
Registration date : 23/08/2011

Αποστάτες για καθρέφτες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αποστάτες για καθρέφτες   Αποστάτες για καθρέφτες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Δεκ 21 2011, 18:06

Παιδια εβαλα και εγω τους αποστατες και εχω να πω πως ειναι το καλυτερο αξεσουαρ σε σχεση τιμης που εχω πανω στη μηχανη.
Η ορατοτητα δεν εχει καμια σχεση με πριν. Shocked
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Highlander
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Highlander

Ηλικία : 49
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 30/05/2011

Αποστάτες για καθρέφτες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αποστάτες για καθρέφτες   Αποστάτες για καθρέφτες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Δεκ 21 2011, 23:09

Πιούς έβαλες ;
Δεν έχω και την καλύτερη ορατότητα (λόγω ύψους μάλλον Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gr
ioarma
gold member
gold member
ioarma

Ηλικία : 55
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΑ
Registration date : 29/08/2008

Αποστάτες για καθρέφτες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αποστάτες για καθρέφτες   Αποστάτες για καθρέφτες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 22 2011, 09:09

ομορφαντρες εχουμε διαστασεις απο τους ανταπτορες;
Τι εξαγωνο ειναι;(πλευρα-πλευρα)και ποσο το μηκοε του;
Τι θυληκο σπειρωμα εχει;
Τι αρσενικο;και τι μηκος;
Συνολικο μηκος;
Ευχαριστω!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stevevai

stevevai

Ηλικία : 42
Registration date : 23/08/2011

Αποστάτες για καθρέφτες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αποστάτες για καθρέφτες   Αποστάτες για καθρέφτες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 22 2011, 11:08

Highlander έγραψε:
Πιούς έβαλες ;
Δεν έχω και την καλύτερη ορατότητα (λόγω ύψους μάλλον Wink
http://www.ebay.com/itm/honda-yamaha-suzuki-kawasaki-mirror-adaptor-10mm-10mm-/120731236327?pt=UK_Motorcycle_Parts&hash=item1c1c2477e7

Αυτους εβαλα αδερφε και ειμαι οκ.1.80 .Αν εισαι πολυ ψιλο παλικαρι παρε 2 και θα εισαι οκ Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stevevai

stevevai

Ηλικία : 42
Registration date : 23/08/2011

Αποστάτες για καθρέφτες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αποστάτες για καθρέφτες   Αποστάτες για καθρέφτες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 22 2011, 11:12

ioarma έγραψε:
ομορφαντρες εχουμε διαστασεις απο τους ανταπτορες;
Τι εξαγωνο ειναι;(πλευρα-πλευρα)και ποσο το μηκοε του;
Τι θυληκο σπειρωμα εχει;
Τι αρσενικο;και τι μηκος;
Συνολικο μηκος;
Ευχαριστω!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Αποστάτες για καθρέφτες - Σελίδα 3 Kathreftes

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioarma
gold member
gold member
ioarma

Ηλικία : 55
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΑ
Registration date : 29/08/2008

Αποστάτες για καθρέφτες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αποστάτες για καθρέφτες   Αποστάτες για καθρέφτες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 22 2011, 12:51

stevevai έγραψε:
ioarma έγραψε:
ομορφαντρες εχουμε διαστασεις απο τους ανταπτορες;
Τι εξαγωνο ειναι;(πλευρα-πλευρα)και ποσο το μηκοε του;
Τι θυληκο σπειρωμα εχει;
Τι αρσενικο;και τι μηκος;
Συνολικο μηκος;
Ευχαριστω!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Αποστάτες για καθρέφτες - Σελίδα 3 Kathreftes

Σε ευχαριστω!!!!!
Καλες γιορτες να εχεις!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Highlander
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Highlander

Ηλικία : 49
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 30/05/2011

Αποστάτες για καθρέφτες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αποστάτες για καθρέφτες   Αποστάτες για καθρέφτες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 22 2011, 15:29

stevevai έγραψε:
Highlander έγραψε:
Πιούς έβαλες ;
Δεν έχω και την καλύτερη ορατότητα (λόγω ύψους μάλλον Wink
http://www.ebay.com/itm/honda-yamaha-suzuki-kawasaki-mirror-adaptor-10mm-10mm-/120731236327?pt=UK_Motorcycle_Parts&hash=item1c1c2477e7

Αυτους εβαλα αδερφε και ειμαι οκ.1.80 .Αν εισαι πολυ ψιλο παλικαρι παρε 2 και θα εισαι οκ Very Happy

Σε περνάω 3 πόντους :p
Θα κάνω μία δοκιμή με 1 ζευγάρι και αν δεν μείνω ικανοποιημένος, θα παραγγείλω 2ο.

Ευχαριστώ.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gr
georgaras
gold member
gold member
georgaras

Ηλικία : 45
Τόπος : Χίος
Registration date : 24/08/2008

Αποστάτες για καθρέφτες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αποστάτες για καθρέφτες   Αποστάτες για καθρέφτες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Δεκ 28 2011, 00:45

Παιδιά έχει περισσέψει κάνα σετακι με μαύρους αποστάτες ??? θα έριχνα παραγγελία απ'ευθειας αλλά με αυτό το φόρτο που έχει το ταχυδρομείο αυτές τις μέρες, θα μου έρθουν μετά από κάνα μήνα...

http://www.ebay.com/itm/honda-yamaha-suzuki-kawasaki-mirror-adaptor-10mm-10mm-/120731236327?pt=UK_Motorcycle_Parts&hash=item1c1c2477e7



merci

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gogosmama

gogosmama

Ηλικία : 50
Τόπος : ΧΑΝΙΑ
Registration date : 27/05/2011

Αποστάτες για καθρέφτες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αποστάτες για καθρέφτες   Αποστάτες για καθρέφτες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 21 2012, 17:52

Παράγγειλα αυτούς από ebay Αποστάτες για καθρέφτες - Σελίδα 3 451272

Αποστάτες για καθρέφτες - Σελίδα 3 P7221835

Αποστάτες για καθρέφτες - Σελίδα 3 P7221836

Αποστάτες για καθρέφτες - Σελίδα 3 P7221839

Παραγγελεία από εδώ
http://www.ebay.com/itm/290736208205?_trksid=p3984.m1439.l2649&item=290736208205&viewitem=&sspagename=STRK:MEWNX:IT&vxp=mtr
στα 24$, ούτε 20 γιούρια δηλαδή.

Εξαιρετική ποιότητα και πολύ διακριτηκοί.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Αποστάτες για καθρέφτες

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 3 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Προστασία, οπτικές βελτιώσεις-
Μετάβαση σε: