Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Περι μπαγαζιερας suzuki.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
K0k0$
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
K0k0$

Ηλικία : 44
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2011

Περι μπαγαζιερας suzuki. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι μπαγαζιερας suzuki.   Περι μπαγαζιερας suzuki. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 26 2011, 21:58

/SPAM ON

painter έγραψε:
υ.γ.: στο προϊγούμενο μου πόστ, αν και off topic ρώτησα για ρυμούλκα σε μηχανή, ρωτάω κατα πόσο είναι νόμιμο μιας και εδώ και λίγο καιρό βλέπω ένα ATV με ρυμούλκα. τα ATV δε διέπονται απο τους ίδιους νόμους/περιορισμούς με τις μηχανές; ώρα μας είναι να το δουν οι γυναίκες οτι μπορουν να μεταφέρουν περισσότερα και να τρέχουμε να αγοράζουμε καρότσα.

Εδω απαγορευεται κανονικοτατα να ρυμουλκεις οτιδηποτε με μοτοσυκλετα. Τωρα τα ATV μαλλον δεν θεωρουνται μοτο απο το νομο, αφου δεν χρειαζεσαι καλα-καλα διπλωμα μηχανης για να τα οδηγησεις.


/SPAM OFF
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
groi1000
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
groi1000

Ηλικία : 43
Τόπος : ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/03/2010

Περι μπαγαζιερας suzuki. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι μπαγαζιερας suzuki.   Περι μπαγαζιερας suzuki. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 26 2011, 22:01

zagaros έγραψε:
msp έγραψε:
Όλα τα λεφτά!!!!
Περι μπαγαζιερας suzuki. - Σελίδα 2 Givi_e55_tech


πανεμορφη.αν αγοραζα τωρα σιγουρα αυτη θα αγοραζα!!!!
Σχωρέστε με αλλά αυτή δε θα την έβαζα με την καμμία Evil or Very Mad Μπαουλοντίβανο σκέτο είναι και πολλά τα λεφτά Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zagaros
Member
Member


Ηλικία : 51
Τόπος : Μηλίτσα Καστοριάς
Registration date : 26/02/2010

Περι μπαγαζιερας suzuki. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι μπαγαζιερας suzuki.   Περι μπαγαζιερας suzuki. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 26 2011, 22:09

groi1000 έγραψε:
zagaros έγραψε:
msp έγραψε:
Όλα τα λεφτά!!!!
Περι μπαγαζιερας suzuki. - Σελίδα 2 Givi_e55_tech


πανεμορφη.αν αγοραζα τωρα σιγουρα αυτη θα αγοραζα!!!!
Σχωρέστε με αλλά αυτή δε θα την έβαζα με την καμμία Evil or Very Mad Μπαουλοντίβανο σκέτο είναι και πολλά τα λεφτά Twisted Evil

εδω σε μας γιωργο πρεπει να κουβαλας ολη την προικα αν κυκλοφορεις μηχανη.το πρωι χρειαζεσαι τα χειμερινα τα οποια το μεσημερι ειναι βαρια.αλλωστε αν εχεις χωρο διαθεσιμο δεν παει χαμενος.το να μην εχεις τι κανεις οταν το χρειαζεσαι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
groi1000
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
groi1000

Ηλικία : 43
Τόπος : ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/03/2010

Περι μπαγαζιερας suzuki. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι μπαγαζιερας suzuki.   Περι μπαγαζιερας suzuki. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 26 2011, 22:20

Κατανοώ όσα λές αλλά επειδή τη συγκεκριμένη την έχω δεί από κοντά,προσωπικά τη θεώρησα πολύ μπούγιο Wink Η Κ53 μου κάνει ένα ελαφρό κλίκ αλλά δε θα έδινα πλέον λεφτά για βαλίτσα έχοντας την 52άρα (κι αυτή με το ζόρι την έβαλα) Evil or Very Mad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zagaros
Member
Member


Ηλικία : 51
Τόπος : Μηλίτσα Καστοριάς
Registration date : 26/02/2010

Περι μπαγαζιερας suzuki. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι μπαγαζιερας suzuki.   Περι μπαγαζιερας suzuki. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 26 2011, 22:25

groi1000 έγραψε:
Κατανοώ όσα λές αλλά επειδή τη συγκεκριμένη την έχω δεί από κοντά,προσωπικά τη θεώρησα πολύ μπούγιο Wink Η Κ53 μου κάνει ένα ελαφρό κλίκ αλλά δε θα έδινα πλέον λεφτά για βαλίτσα έχοντας την 52άρα (κι αυτή με το ζόρι την έβαλα) Evil or Very Mad

φυσικα ειναι και θεμα γουστου...........
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Περι μπαγαζιερας suzuki. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι μπαγαζιερας suzuki.   Περι μπαγαζιερας suzuki. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 26 2011, 22:30

groi1000 έγραψε:
Γιατί όχι την 52άρα Λευτέρη?Εμφανισιακά εννοείς ή κατασκευαστικά?Εμένα μου έχει βγεί ''σκύλος'' 7 χρόνια τώρα Wink


Ρώτα τον περιπτερά να στο αναλύσει επιστημονικά... Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
groi1000
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
groi1000

Ηλικία : 43
Τόπος : ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/03/2010

Περι μπαγαζιερας suzuki. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι μπαγαζιερας suzuki.   Περι μπαγαζιερας suzuki. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 26 2011, 22:39

zagaros έγραψε:
groi1000 έγραψε:
Κατανοώ όσα λές αλλά επειδή τη συγκεκριμένη την έχω δεί από κοντά,προσωπικά τη θεώρησα πολύ μπούγιο Wink Η Κ53 μου κάνει ένα ελαφρό κλίκ αλλά δε θα έδινα πλέον λεφτά για βαλίτσα έχοντας την 52άρα (κι αυτή με το ζόρι την έβαλα) Evil or Very Mad

φυσικα ειναι και θεμα γουστου...........
Από τη στιγμή που μιλάμε για μεγάλα topcases εννοείται πως είναι θέμα γούστου κι όχι πρακτικότητας Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
groi1000
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
groi1000

Ηλικία : 43
Τόπος : ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/03/2010

Περι μπαγαζιερας suzuki. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι μπαγαζιερας suzuki.   Περι μπαγαζιερας suzuki. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 26 2011, 22:40

terino έγραψε:
groi1000 έγραψε:
Γιατί όχι την 52άρα Λευτέρη?Εμφανισιακά εννοείς ή κατασκευαστικά?Εμένα μου έχει βγεί ''σκύλος'' 7 χρόνια τώρα Wink


Ρώτα τον περιπτερά να στο αναλύσει επιστημονικά... Very Happy
ΟΚ,κατάλαβα Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Περι μπαγαζιερας suzuki.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ταξιδιωτικός εξοπλισμός-
Μετάβαση σε: