Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Καπάκι τρόμπας φρένου με λογότυπο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Καπάκι τρόμπας φρένου με λογότυπο - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καπάκι τρόμπας φρένου με λογότυπο   Καπάκι τρόμπας φρένου με λογότυπο - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 22 2011, 23:04

z0rbas έγραψε:
Γιατι αποκλείετε το γεγονος ότι και οι δύο απόψεις μπορεί να είναι σωστές? οεο?? Idea Idea Idea Idea Idea Idea
Και τα δύο ισχύουν.Υπαρχει και καποιος που φτιαχνει διακοσμητικό που αντικαθιστά όλο το καπακι (ακριβότερο)
και ένα άλλο καταστημα που κατασκευάζει μόνο απλό λαμάκι που κάθεται απο πάνω με μακρύτερες βίδες.
Εγω είχα βάλει τότε απλό λαμάκι στην ιδεα μήπως το χαλβαδιασει κανείς και μείνω χωρίς ταπα pale pale pale


Εγώ δεν απέκλεισα τίποτα... η περιπτερού τραβάει ζόρια βραδυνιάτικο!!! Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
z0rbas
Member
Member
z0rbas

Ηλικία : 43
Τόπος : Βόλος-Λάρισα- ΒΑΜΟΣ ΧΑΝΙΩΝ
Registration date : 01/06/2010

Καπάκι τρόμπας φρένου με λογότυπο - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καπάκι τρόμπας φρένου με λογότυπο   Καπάκι τρόμπας φρένου με λογότυπο - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 22 2011, 23:11

Και για του λόγου το αληθές...........





.........."Note. These are not flat covers but complete caps to replace the original caps"...........
.............."(The cheaper flat covers are also available in our E-Bay shop)"..............

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hristos13gr
gold member
gold member
hristos13gr

Ηλικία : 42
Τόπος : Αθήνα - Νέα Σμύρνη
Registration date : 26/02/2009

Καπάκι τρόμπας φρένου με λογότυπο - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καπάκι τρόμπας φρένου με λογότυπο   Καπάκι τρόμπας φρένου με λογότυπο - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 22 2011, 23:16

terino έγραψε:
z0rbas έγραψε:
Γιατι αποκλείετε το γεγονος ότι και οι δύο απόψεις μπορεί να είναι σωστές? οεο?? Idea Idea Idea Idea Idea Idea
Και τα δύο ισχύουν.Υπαρχει και καποιος που φτιαχνει διακοσμητικό που αντικαθιστά όλο το καπακι (ακριβότερο)
και ένα άλλο καταστημα που κατασκευάζει μόνο απλό λαμάκι που κάθεται απο πάνω με μακρύτερες βίδες.
Εγω είχα βάλει τότε απλό λαμάκι στην ιδεα μήπως το χαλβαδιασει κανείς και μείνω χωρίς ταπα pale pale pale


Εγώ δεν απέκλεισα τίποτα... η περιπτερού τραβάει ζόρια βραδυνιάτικο!!! Laughing Laughing Laughing


Mr terino, εγώ μίλαγα γι'αυτά που είχες ανεβάσει...
Αν & να πω την αλήθεια αυτά που είναι κανονικά καπάκια δεν τα είχα ξαναδει... Very Happy Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Καπάκι τρόμπας φρένου με λογότυπο - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καπάκι τρόμπας φρένου με λογότυπο   Καπάκι τρόμπας φρένου με λογότυπο - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 22 2011, 23:18

hristos13gr έγραψε:

Mr terino, εγώ μίλαγα γι'αυτά που είχες ανεβάσει...
Αν & να πω την αλήθεια αυτά που είναι κανονικά καπάκια δεν τα είχα ξαναδει... Very Happy Very Happy Very Happy


Είναι γλυκούλια όμως, ε? Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
nikolasr200
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος : Αθήνα
Registration date : 10/10/2010

Καπάκι τρόμπας φρένου με λογότυπο - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καπάκι τρόμπας φρένου με λογότυπο   Καπάκι τρόμπας φρένου με λογότυπο - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 22 2011, 23:40

z0rbas έγραψε:
Γιατι αποκλείετε το γεγονος ότι και οι δύο απόψεις μπορεί να είναι σωστές? οεο?? Idea Idea Idea Idea Idea Idea
Και τα δύο ισχύουν.Υπαρχει και καποιος που φτιαχνει διακοσμητικό που αντικαθιστά όλο το καπακι (ακριβότερο)
και ένα άλλο καταστημα που κατασκευάζει μόνο απλό λαμάκι που κάθεται απο πάνω με μακρύτερες βίδες.
Εγω είχα βάλει τότε απλό λαμάκι στην ιδεα μήπως το χαλβαδιασει κανείς και μείνω χωρίς ταπα pale pale pale

Καπάκι τρόμπας φρένου με λογότυπο - Σελίδα 3 180620116701


off topic

στη κεντρική "καμάρα" που κάνουν τα όργανα, που κουμπώνουν τα δύο πλαστικά πάνω πάνω, εμένα έχει ένα κενάκι..σαν να μην κουμπώνουν τα δύο πλαστικά..why..??? το έχει παρατηρήσει και άλλος αυτό...???

off topic
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
msp
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
msp

Ηλικία : 47
Τόπος : Athens, Ellas - Shantou, China
Registration date : 27/10/2009

Καπάκι τρόμπας φρένου με λογότυπο - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καπάκι τρόμπας φρένου με λογότυπο   Καπάκι τρόμπας φρένου με λογότυπο - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 23 2011, 00:11

nikolasr200 έγραψε:

off topic

στη κεντρική "καμάρα" που κάνουν τα όργανα, που κουμπώνουν τα δύο πλαστικά πάνω πάνω, εμένα έχει ένα κενάκι..σαν να μην κουμπώνουν τα δύο πλαστικά..why..??? το έχει παρατηρήσει και άλλος αυτό...???

off topic

Εκεί έχει ένα κούμπωμα που ενώνει το πλαστικό του ταμπλώ με το πλαστικό της ζελατίνας. Λόγω κακής ποιότητας του κουμπώματος, συνήθως συμβαίνει και αστοχία υλικού και το κούμπωμα χαλάει με αποτέλεσμα να κάνει το άνοιγμα. Αυτή η αστοχία μπορεί να συμβεί αμέσως ή και μετά από καιρό...η παλιότητα δεν παίζει ρόλο. Αποτέλεσμα αυτής της αστοχίας είναι να συντονίζει σε συγκεκριμένες στροφές και να τρίζει η ζελατίνα, όμως δεν φταίει ο τρόπος που έχεις βιδώσει την ζελατίνα αλλά αυτό το κ@λοκούμπωμα!

of topic
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikolasr200
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος : Αθήνα
Registration date : 10/10/2010

Καπάκι τρόμπας φρένου με λογότυπο - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καπάκι τρόμπας φρένου με λογότυπο   Καπάκι τρόμπας φρένου με λογότυπο - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 23 2011, 00:31

σε ευχαριστώ πολύ..!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
msp
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
msp

Ηλικία : 47
Τόπος : Athens, Ellas - Shantou, China
Registration date : 27/10/2009

Καπάκι τρόμπας φρένου με λογότυπο - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καπάκι τρόμπας φρένου με λογότυπο   Καπάκι τρόμπας φρένου με λογότυπο - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 13 2011, 14:50

Τελικά είχα παραγγείλει καπάκι με λογότυπο custom που ζήτησα και Δευτέρα ταχυδρομήθηκε, σήμερα παρέλαβα και εγκατέστησα!
Καπάκι τρόμπας φρένου με λογότυπο - Σελίδα 3 Mspk
Χιλιάρησα What a Face
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vassilis79
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
vassilis79

Ηλικία : 44
Τόπος : ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Registration date : 26/11/2009

Καπάκι τρόμπας φρένου με λογότυπο - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καπάκι τρόμπας φρένου με λογότυπο   Καπάκι τρόμπας φρένου με λογότυπο - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 13 2011, 16:14

Μεγειες . Ωραιο εδειξε . Γραμματοσειρα Suzuki !!!
OK OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Καπάκι τρόμπας φρένου με λογότυπο - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καπάκι τρόμπας φρένου με λογότυπο   Καπάκι τρόμπας φρένου με λογότυπο - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 13 2011, 17:34

Και εμένα ήρθε προχτές αλλά δεν το έχω βγάλει ακόμα φωτό να ανεβάσω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
kyriakos II
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
kyriakos II

Ηλικία : 45
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης
Registration date : 26/06/2011

Καπάκι τρόμπας φρένου με λογότυπο - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καπάκι τρόμπας φρένου με λογότυπο   Καπάκι τρόμπας φρένου με λογότυπο - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 13 2011, 20:17

super το καπακι φιλε msp....
καλοφορετο....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
georgep
Member
Member


Ηλικία : 39
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 09/03/2010

Καπάκι τρόμπας φρένου με λογότυπο - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καπάκι τρόμπας φρένου με λογότυπο   Καπάκι τρόμπας φρένου με λογότυπο - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 14 2011, 23:32

φοβερο το msp με την suzukoγραμματοσειρα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Καπάκι τρόμπας φρένου με λογότυπο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 3 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Προστασία, οπτικές βελτιώσεις-
Μετάβαση σε: