Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Αποστάτες τιμονιού..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
tolismark
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
tolismark

Ηλικία : 49
Τόπος : Χανιά
Registration date : 30/12/2010

Αποστάτες τιμονιού.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Αποστάτες τιμονιού..   Αποστάτες τιμονιού.. Icon_minitimeΔευ Σεπ 12 2011, 18:42

Παιδιά σκέφτομαι να βάλω αποστάτες, δεν με απασχολεί τόσο να σηκωθεί πιο ψηλά το τιμόνι αλλά να έρθει πιο κοντά. Εχω δεί διάφορα αλλά αυτό μου φαίνεται πιο καλό..
http://www.xikis.gr/html/details.aspx?pagenum=1&categoryID=&CategoryName=&subcategoryID=&SubCategoryName=&ManufactureID=&ManufactureName=&description=SUZUKI&productCode=LEH.039.152%2fB&content=0&specialID=
το έχει βάλει κάποιος να μου πεί απόψεις, χρειάζεται νέες ντίζες ή έρχονται οριακά οι μαμίσιες(γιατί αυτή του συμπλέκτη είναι ψιλοτσίτα)
επίσης οποιαδήποτε άλλη γνώμη δεκτή...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
groi1000
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
groi1000

Ηλικία : 43
Τόπος : ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/03/2010

Αποστάτες τιμονιού.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αποστάτες τιμονιού..   Αποστάτες τιμονιού.. Icon_minitimeΔευ Σεπ 12 2011, 18:44

Moυ φαίνεται ο Μανώλης (painter) φοράει τέτοιους Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης



Αποστάτες τιμονιού.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αποστάτες τιμονιού..   Αποστάτες τιμονιού.. Icon_minitimeΔευ Σεπ 12 2011, 23:32

Τους εχω βαλει εγω.
Φερνουν το τιμονι 3 εκ. πιο ψηλα και 2 εκ. πιο πισω.
Χρειαστηκε να αλλαχτει μονο το σωλινακι φρενου.
Εμενα μου εφτιαξε αρκετα την σταση που θελω να εχω, αλλα θα ηθελα να ηταν λιγο ακομη πιο ψηλα.
Καποια στιγμη λεω να αλλαξω τιμονι, με γωνιες προς τα πανω και οχι προς τα κατω που εχει το μαμα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
george kastoria
Member
Member
george kastoria

Ηλικία : 51
Τόπος : KASTORIA
Registration date : 14/10/2009

Αποστάτες τιμονιού.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αποστάτες τιμονιού..   Αποστάτες τιμονιού.. Icon_minitimeΔευ Σεπ 12 2011, 23:43

καλησπερα παιδια εγω εχω το Κ7ΑΒSαυτοι μπαινουν σε μας ?ευχαριστω geia
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Αποστάτες τιμονιού.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αποστάτες τιμονιού..   Αποστάτες τιμονιού.. Icon_minitimeΤρι Σεπ 13 2011, 00:29

θέλει οριακά αλλαγή το σωληνάκι του φρένου...ωστόσο δεν το αποφεύγεις, εγγυημένα-δοκιμασμένα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tolismark
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
tolismark

Ηλικία : 49
Τόπος : Χανιά
Registration date : 30/12/2010

Αποστάτες τιμονιού.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αποστάτες τιμονιού..   Αποστάτες τιμονιού.. Icon_minitimeΤρι Σεπ 13 2011, 13:47

Παίζουν και αυτοί εδώ...φαίνονται καλοί και με περισσότερες επιλογές θέσης..
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/_W0QQcmdZViewItemQQ_trksidZp3984Q2em1423Q2el2649QQitemZ290607450202QQsspagenameZSTRKQ3aMEWAXQ3aIT#ht_784wt_939
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sga

sga

Ηλικία : 43
Τόπος : ΠΥΡΓΟΣ
Registration date : 13/08/2010

Αποστάτες τιμονιού.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αποστάτες τιμονιού..   Αποστάτες τιμονιού.. Icon_minitimeΤετ Σεπ 14 2011, 14:34

Επειδη σκεφτομαι κι εγω για αυτους τους αποστατες,ξερει καποιος που θα βρω σωληνακι φρενου ετοιμο το οποιο λογικα να ειναι 5 ποντους πιο μακρυ;
Τοσο δεν χρειαζεται;; Και το παλιο που θα βγαλω μηηηπως (επειδη ειναι υψηλης) ταιριαζει αλλου οπου εχουμε λαστιχενιο;ΤΗΑΝΚS!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Αποστάτες τιμονιού..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Προστασία, οπτικές βελτιώσεις-
Μετάβαση σε: