Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Κλοπή..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
bandit
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bandit

Ηλικία : 59
Τόπος : θεσσαλονικη
Registration date : 09/01/2011

Κλοπή.. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κλοπή..   Κλοπή.. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Σεπ 11 2011, 20:21

τη να πω μακάρι να βρεθεί

και εσύ ξεκλείδωτη που ζεις ρε γαμώτο

Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zita

zita

Ηλικία : 42
Τόπος : Athens
Registration date : 28/07/2010

Κλοπή.. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κλοπή..   Κλοπή.. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Σεπ 11 2011, 22:29

Ευχαριστώ παιδιά όλους για τη συμπαράσταση και τα λόγια αισιοδοξίας..
Σε κανέναν να μην τύχει..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
to nou sou
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
to nou sou

Ηλικία : 49
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 07/09/2011

Κλοπή.. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κλοπή..   Κλοπή.. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Σεπ 11 2011, 22:33

φιλε οτι καλυτερο και απο μενα ...το θρασσος του εχει ξεφυγει εδω καιρο....μακαρι να την βρης ...απο εκει και περα δεν ξερω αν πρεπει να σκεφτεις να δωσεις στοιχεια γιατι τοσοι ειμαστε απο το φορουμ στο δρομο καθε μερα...καταλαβαινεις πιστευω ...απο εκει και περα οτι νομιζεις ..και παλι οτι καλυτερο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://WWW.OGAME.GR
nikolasr200
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος : Αθήνα
Registration date : 10/10/2010

Κλοπή.. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κλοπή..   Κλοπή.. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 12 2011, 00:11

STEVETSOUK έγραψε:
Kριμα φιλε μου τι να πω !Υπομονη μπαs και εισαι τυχεροs και βρεθει συντομα η καλη σου!
Απ'οτι καταλαβαινω δεν ειχεs ασφαλεια κλοπηs
Ποσο θρασοs πρεπει να εχουν τα κ@λ@παιδια τα κ@ρι@λια να τον πετυχειs
εκεινη την στιγμη και να τον κανειs να μην μπορει να σηκωθει απο το ξυλο!!!!!
για την ακρίβεια να μην μπορέσει να ξανασηκωθεί ποτέ..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
deamon
Member
Member
deamon

Ηλικία : 46
Τόπος : ΣαΛΛονίκη σε λεω
Registration date : 16/02/2009

Κλοπή.. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κλοπή..   Κλοπή.. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 12 2011, 00:31

Σου εύχομαι να τη βρεις σύντομα . . . τα μάτια σου και τα αυτιά ανοιχτά τώρα. . .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
toumpanos
gold member
gold member
toumpanos

Ηλικία : 43
Τόπος : νεα σμυρνη
Registration date : 31/01/2008

Κλοπή.. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κλοπή..   Κλοπή.. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 12 2011, 09:08

socrates έγραψε:
Έυχομαι να την βρεις πάλι και να είναι άθικτη!

Σε γνωστό μου του κλεψανε την μηχανή τώρα τον Ιούλιο - Είχε κλειδώσει μόνο το τιμόνι και την είχε έξω από την τζαμαρία στο μαγαζί του -. Δεν πέρασε πολύ καιρός και τον κάλεσαν από την αστυνομία ότι βρήκαν την μηχανή του σε δυστύχημα. Η ειρωνία είναι ότι ο πιτσιρικάς που την έκλεψε (γύρω στα 30) σκοτώθηκε με την μηχανή σε τροχαίο. Shocked

Δεν πειράζει!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
toumpanos
gold member
gold member
toumpanos

Ηλικία : 43
Τόπος : νεα σμυρνη
Registration date : 31/01/2008

Κλοπή.. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κλοπή..   Κλοπή.. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 12 2011, 09:10

zita έγραψε:
Ευχαριστώ παιδιά όλους για τη συμπαράσταση και τα λόγια αισιοδοξίας..
Σε κανέναν να μην τύχει..

Εμένα μου χει τύχει 2 φορές σε διαφορετικές γειτονιές.. R1 2003' & TIGER 1050 πέρσυ... Και τα 2 ανασφάλιστα ( για κλοπή ), κανένα δεν βρέθηκε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης



Κλοπή.. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κλοπή..   Κλοπή.. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 12 2011, 09:24

Μπορεί να τη βάλανε σε φορτηγάκι τύπου οδικής! Οπότε κανένας δε θα έπερνε χαμπάρι. Μήπως κάποιο κατάστημα εκεί κοντά έχει κάμερες ασφαλείας?! Για ρώτα μπάς και βγάλεις καμια άκρη!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Hypersonic
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Hypersonic

Ηλικία : 47
Τόπος : Πετρουπολη, Καλλιθεα
Registration date : 12/04/2010

Κλοπή.. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κλοπή..   Κλοπή.. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 12 2011, 09:48

Ας δεχτω οτι την εβαλας σε φορτηγακι... αλλα πως μπορει να ειναι τοσο "σιγουροι" οτι ο ιδιοκτητης θα αργησει να επιστρεψει?

Μαλλον και εγω στο "τσουλημα" καταληγω.... αλλα και παλι... τοσο "βρισκοναι παντου" και τους εκατσαν ολα βολικα?

Τι να πω.....


Τις χειροτερες καταρες που υπαρχουν για τα κλεφτρονια και τις καλυτερες ευχες σε εσενα για να τη βρεις ή να εισαι αξιος να παρεις άλλη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kafetzo
Member
Member
kafetzo

Ηλικία : 35
Τόπος : Αθήνα - Σεπόλια
Registration date : 25/11/2010

Κλοπή.. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κλοπή..   Κλοπή.. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 12 2011, 20:47

toumpanos έγραψε:
Εμένα μου χει τύχει 2 φορές σε διαφορετικές γειτονιές.. R1 2003' & TIGER 1050 πέρσυ... Και τα 2 ανασφάλιστα ( για κλοπή ), κανένα δεν βρέθηκε.

!!!!!! Και τα δύο δικά σου να φανταστώ? Είσαι λίγο γκαντέμης πάντως (έως πολύ). Πώς ακριβώς είχες αφήσει και τις δύο μηχανές και τις φάγανε? Και να υποθέσω πως τώρα στο ληστή έχεις κάνει και ασφάλεια κλοπής...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
toumpanos
gold member
gold member
toumpanos

Ηλικία : 43
Τόπος : νεα σμυρνη
Registration date : 31/01/2008

Κλοπή.. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κλοπή..   Κλοπή.. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Σεπ 13 2011, 09:07

kafetzo έγραψε:
toumpanos έγραψε:
Εμένα μου χει τύχει 2 φορές σε διαφορετικές γειτονιές.. R1 2003' & TIGER 1050 πέρσυ... Και τα 2 ανασφάλιστα ( για κλοπή ), κανένα δεν βρέθηκε.

!!!!!! Και τα δύο δικά σου να φανταστώ? Είσαι λίγο γκαντέμης πάντως (έως πολύ). Πώς ακριβώς είχες αφήσει και τις δύο μηχανές και τις φάγανε? Και να υποθέσω πως τώρα στο ληστή έχεις κάνει και ασφάλεια κλοπής...

Δικά μου εννοείται.. Και τα 2 κλειδωμένα μπρος-πίσω, κουκουλωμένα κ με συναγερμό μέσα σε πυλωτή. Το δε Tiger ήταν κλεισμένο κ από αμάξι. Το R1 ήταν ξεχρεωμένο, το Tiger μου άφησαν κ ένα χρέος 5500€....... Δεν τα χα ασφαλισμένα για κλοπή. Τον ληστή τον έχω πλέον σε κλειστό parking ( πληρώνω ) κ ασφαλισμένο για κλοπή.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zita

zita

Ηλικία : 42
Τόπος : Athens
Registration date : 28/07/2010

Κλοπή.. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κλοπή..   Κλοπή.. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Σεπ 13 2011, 12:15

toumpanos έγραψε:
kafetzo έγραψε:
toumpanos έγραψε:
Εμένα μου χει τύχει 2 φορές σε διαφορετικές γειτονιές.. R1 2003' & TIGER 1050 πέρσυ... Και τα 2 ανασφάλιστα ( για κλοπή ), κανένα δεν βρέθηκε.

!!!!!! Και τα δύο δικά σου να φανταστώ? Είσαι λίγο γκαντέμης πάντως (έως πολύ). Πώς ακριβώς είχες αφήσει και τις δύο μηχανές και τις φάγανε? Και να υποθέσω πως τώρα στο ληστή έχεις κάνει και ασφάλεια κλοπής...

Δικά μου εννοείται.. Και τα 2 κλειδωμένα μπρος-πίσω, κουκουλωμένα κ με συναγερμό μέσα σε πυλωτή. Το δε Tiger ήταν κλεισμένο κ από αμάξι. Το R1 ήταν ξεχρεωμένο, το Tiger μου άφησαν κ ένα χρέος 5500?....... Δεν τα χα ασφαλισμένα για κλοπή. Τον ληστή τον έχω πλέον σε κλειστό parking ( πληρώνω ) κ ασφαλισμένο για κλοπή.

Το θέμα κλοπή είναι τελικά μια κατάσταση "να μη σου τύχει"..Οκ λαμβάνεις κάποια μέτρα ασφάλειας δεν την αφήνεις και εντελώς πεταμένη. Αλλά επειδή αυτές είναι μεγάλες και βαριές μηχανές σε κάθε περίπτωση μιλάμε για επαγγελματίες. Και αφού μιλάμε για επαγγελματίες είναι και λίγο θέμα τύχης να μη στη βάλουν στο μάτι γιατί τότε θα στην κλέψουν όπως και να χει..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vagman
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
vagman

Ηλικία : 52
Τόπος : Αθήνα - Νότια
Registration date : 30/07/2010

Κλοπή.. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κλοπή..   Κλοπή.. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Σεπ 13 2011, 12:39

zita έγραψε:
Το θέμα κλοπή είναι τελικά μια κατάσταση "να μη σου τύχει"..Οκ λαμβάνεις κάποια μέτρα ασφάλειας δεν την αφήνεις και εντελώς πεταμένη. Αλλά επειδή αυτές είναι μεγάλες και βαριές μηχανές σε κάθε περίπτωση μιλάμε για επαγγελματίες. Και αφού μιλάμε για επαγγελματίες είναι και λίγο θέμα τύχης να μη στη βάλουν στο μάτι γιατί τότε θα στην κλέψουν όπως και να χει..

Δεν είναι έτσι ακριβώς. Η κλειδωμένη (σωστά) μηχανή και με καλά αντικλεπτικά εμπεριέχει βαθμό δυσκολίας για όλα τα κλεφτρόνια.
Έτσι κάποιοι δεν θα ασχοληθούν, κάποιοι άλλοι θα δοκιμάσουν, οι επαγγελματίες άντε το πολύ να κάνουν 2'.
Ακόμα και τα 2' κάποιες φορές μπορεί να φανούν πολύ χρήσιμα και να σώσεις έστω και την ύστατη στιγμή την καλή σου.
Υπάρχουν διάφοροι τρόποι και συστήματα που αν ασχοληθείς ( έστω και τώρα) ίσως και να εντυπωσιαστείς. Προσωπικά αποφευγω να μιλάω τουλάχιστον για αυτά γιατί όπως είπαμε γίνεσαι ακόμα πιό εύκολος στόχος.
Δεν σου το παίζω έξυπνος γιατί στον καθένα μπορεί να τύχει, απλά σου εξηγώ την μικρή αλλά κάποιες φορά σημαντική του κλειδωμένου με το ξεκλείδωτο....
Τονίζω το αρχικό, το σωστό κλείδωμα με τα σωστά αντικλεπτικά. Μεγάλο ρόλο παίζει και το που την κλειδώνεις αλλά δεν έχουν πολλοί την πολυτέλεια τουλάχιστον του γκαράζ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://vagman1@yahoo.gr
Επισκέπτης
Επισκέπτης



Κλοπή.. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κλοπή..   Κλοπή.. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Σεπ 13 2011, 12:49

Μόνο με ασφάλεια κλοπής, και ενα καλό συναγερμό μπορείς να κοιμάσαι ήσυχος! Κλειδαριές κλπ ανοίγουν. Απλά καθυστερούν το κλέφτη. Τα φορτώνουν και τα παίρνουν όλα .. χαλαρα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
marios75

marios75

Ηλικία : 48
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 13/10/2009

Κλοπή.. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κλοπή..   Κλοπή.. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Σεπ 14 2011, 01:23

socrates έγραψε:
Έυχομαι να την βρεις πάλι και να είναι άθικτη!

Σε γνωστό μου του κλεψανε την μηχανή τώρα τον Ιούλιο - Είχε κλειδώσει μόνο το τιμόνι και την είχε έξω από την τζαμαρία στο μαγαζί του -. Δεν πέρασε πολύ καιρός και τον κάλεσαν από την αστυνομία ότι βρήκαν την μηχανή του σε δυστύχημα. Η ειρωνία είναι ότι ο πιτσιρικάς που την έκλεψε (γύρω στα 30) σκοτώθηκε με την μηχανή σε τροχαίο. Shocked








ε όχι και πιτσιρικάς 30χρ. γαιδούρι. αλλά μιας και η ζωη είναι τροχός και γυρίζει όλοι θα βρουν μπροστά τους αυτό που τους αξίζει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mAthosalas
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
mAthosalas

Ηλικία : 52
Τόπος : Patrasso
Registration date : 19/06/2009

Κλοπή.. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κλοπή..   Κλοπή.. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Σεπ 14 2011, 03:19

zita έγραψε:
...έξω από το Υπουργείο Εσωτερικών ...Κάμερες παρακολούθησης..
Πηγες εκει;Δεν ειδαν τιποτα οι καμερες;... Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikolasr200
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος : Αθήνα
Registration date : 10/10/2010

Κλοπή.. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κλοπή..   Κλοπή.. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Σεπ 14 2011, 03:43

mAthosalas έγραψε:
zita έγραψε:
...έξω από το Υπουργείο Εσωτερικών ...Κάμερες παρακολούθησης..
Πηγες εκει;Δεν ειδαν τιποτα οι καμερες;... Rolling Eyes

Επειδή αναφέρθηκε 2 τουλάχιστον φορές το θέμα με τις κάμερες...
Προχθές φίλος μου, μου λέει "μαλάκα φάγανε ένα μηχανάκι από την πυλωτή μας"..
του λέω το δικό σου? (ένα παπί) μου λέει, όχι, του γείτονα δίπλα..
κλειδωμένα κανονικά και τα δύο..του λέω για λέγε..για λέγε..
με τα πολλά ο "δίπλα" είχε τοποθετήσει και κάμερα ασφαλείας, η οποία κατέγραψε πεντακάθαρα τις κινήσεις των ληστών..
ήρθε λοιπόν ένα άσπρο 106 μπροστά στην πυλωτή, βγήκε ένας τύπος, τσέκαρε το ένα παπί, κάτι τον χάλασε, τσέκαρε το δεύτερο
και απλά το πήρε..
πρόσωπα καταγεγραμμένα κανονικά μόνο οι πινακίδες από το αυτοκίνητο δεν φαίνονταν..
πάει λοιπόν ο χριστιανός στην αστυνομία το υλικό..και η απάντηση ήταν..σε "ελεύθερη" απόδοση
"ε, και?", "και που έχουμε την φωτογραφία πως να τον βρούμε" κλπ κλπ..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
K0k0$
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
K0k0$

Ηλικία : 44
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2011

Κλοπή.. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κλοπή..   Κλοπή.. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Σεπ 14 2011, 03:45

E ναι ρε συ, κατσε, τι περιμενεις? Τι το περασες εδω, C.S.I. Attica? Evil or Very Mad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
socrates
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
socrates

Τόπος : Αθήνα, Χαλκίδα
Registration date : 25/06/2010

Κλοπή.. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κλοπή..   Κλοπή.. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Σεπ 14 2011, 08:59

Από την άλλη ξέρω ιστορίες που οι κάμερες έκαναν δουλειά και πιάστηκαν οι κλέφτες... και χωρίς αναγνώριση προσώπου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zita

zita

Ηλικία : 42
Τόπος : Athens
Registration date : 28/07/2010

Κλοπή.. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κλοπή..   Κλοπή.. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Σεπ 14 2011, 09:39

mAthosalas έγραψε:
zita έγραψε:
...έξω από το Υπουργείο Εσωτερικών ...Κάμερες παρακολούθησης..
Πηγες εκει;Δεν ειδαν τιποτα οι καμερες;... Rolling Eyes

Πήγα..Στο σημείο αυτό δεν πιάνει καμία κάμερα..Καμιάς υπηρεσίας, κανενός καταστήματος και κανενός υπουργείου.
Ήμουν άτυχος. Ό,τι περνάει από το χέρι μου το έχω κάνει.. No
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης



Κλοπή.. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κλοπή..   Κλοπή.. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Σεπ 14 2011, 09:54

Σε κλοπή καταστήματος, είχα δεί οτι το υλικό απο κάμερες το σκέλνουν σε ειδική υπηρεσία και γίνεται επεξεργασία - ταυτοποίηση. Τωρα αν δε τον έχουν πιάσει ποτέ είναι δύσκολο να βρεις κάποιον απο μια φωτογραφία...Εκτος αν είναι της περιοχής.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DeepBlue
Member
Member
DeepBlue

Ηλικία : 56
Τόπος : Αργυρούπολη - Αθήνα
Registration date : 27/08/2010

Κλοπή.. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κλοπή..   Κλοπή.. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Σεπ 14 2011, 11:05

zita έγραψε:
mAthosalas έγραψε:
zita έγραψε:
...έξω από το Υπουργείο Εσωτερικών ...Κάμερες παρακολούθησης..
Πηγες εκει;Δεν ειδαν τιποτα οι καμερες;... Rolling Eyes

Πήγα..Στο σημείο αυτό δεν πιάνει καμία κάμερα..Καμιάς υπηρεσίας, κανενός καταστήματος και κανενός υπουργείου.
Ήμουν άτυχος. Ό,τι περνάει από το χέρι μου το έχω κάνει.. No

Φίλε μου, κατ' αρχήν να σου πώ ότι λυπάμαι πάρα πολύ και σου έυχομαι να βρείς γρήγορα το μωρό σου.
Να ρωτήσω... ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ - IMMOBILIZER δεν είχες στην μότο ??

Να πω με την ευκαιρία, οτι υπάρχουν ΑΡΚΕΤΑ πραγματάκια που μπορούν να μας προστατέψουν...
Ενα καλό μηχάνημα είναι το GPS TRACKER. ΑΝ λειτουργήσει σωστά, θα σου πεί που βρίσκετε η μηχανή σου και παρέα με 5 - 10 κολητούς και μερικά στυλιάρια πάς και καθαρίζεις. (Αν περιμένεις να στην βρούνε οι μπάτσοι, καληνύχτα...)

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://gr.linkedin.com/in/tzanlissotirios
toumpanos
gold member
gold member
toumpanos

Ηλικία : 43
Τόπος : νεα σμυρνη
Registration date : 31/01/2008

Κλοπή.. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κλοπή..   Κλοπή.. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Σεπ 14 2011, 13:15

DeepBlue έγραψε:
zita έγραψε:
mAthosalas έγραψε:
zita έγραψε:
...έξω από το Υπουργείο Εσωτερικών ...Κάμερες παρακολούθησης..
Πηγες εκει;Δεν ειδαν τιποτα οι καμερες;... Rolling Eyes

Πήγα..Στο σημείο αυτό δεν πιάνει καμία κάμερα..Καμιάς υπηρεσίας, κανενός καταστήματος και κανενός υπουργείου.
Ήμουν άτυχος. Ό,τι περνάει από το χέρι μου το έχω κάνει.. No

Φίλε μου, κατ' αρχήν να σου πώ ότι λυπάμαι πάρα πολύ και σου έυχομαι να βρείς γρήγορα το μωρό σου.
Να ρωτήσω... ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ - IMMOBILIZER δεν είχες στην μότο ??

Να πω με την ευκαιρία, οτι υπάρχουν ΑΡΚΕΤΑ πραγματάκια που μπορούν να μας προστατέψουν...
Ενα καλό μηχάνημα είναι το GPS TRACKER. ΑΝ λειτουργήσει σωστά, θα σου πεί που βρίσκετε η μηχανή σου και παρέα με 5 - 10 κολητούς και μερικά στυλιάρια πάς και καθαρίζεις. (Αν περιμένεις να στην βρούνε οι μπάτσοι, καληνύχτα...)


Έχετε δίκιο όλοι που λέτε για τα αρκετά πργματάκια που μπορούμε να κάνουμε για να αποφύγουμε την κλεψιά.. κτλ..κτλ..
Αυτό που πρέπει όλοι να γνωρίζετε είναι ότι η κλεπτική είναι πάντα ένα βήμα μπροστά από την αντικλεπτική.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
groi1000
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
groi1000

Ηλικία : 43
Τόπος : ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/03/2010

Κλοπή.. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κλοπή..   Κλοπή.. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Σεπ 14 2011, 13:30

Spam on

Ρε παιδιά είμαστε απροστάτευτοι.Μόλις με πήρε φιλαράκι και μου είπε πως τον συνέλαβε η ΕΛΑΣ χθές βράδυ επειδή τόλμησε να υπερασπιστεί τη μηχανή του.Το παιδί μένει Ν.Φιλαδέλφεια και κατά τη μία που έφτανε στο σπίτι με το αμάξι είδε να του ''σηκώνουν'' τη μηχανή από την πυλωτή!Έδειρε τον έναν,οι άλλοι πρόλαβαν και έφυγαν με τη μηχανή μέσα σε κάποιο βάν αν κατάλαβα καλά και επειδή κάποιος ειδοποίησε την αστυνομία,όταν αυτή έφτασε με ΔΙΑΣ στο χώρο,τον βρήκανε να βαράει ακόμα το κωλοπαίδι και τον συνέλαβαν για ξυλοδαρμό,πρόκληση σωματικών βλαβών,απείθεια και δε συμμαζεύεται.Πάμε με τα καλά μας?Καλά κάνουν στην Αμερική και έχουν όπλα/νόμιμη άμυνα κτλ....

Spam off
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 42
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

Κλοπή.. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κλοπή..   Κλοπή.. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Σεπ 14 2011, 13:51

groi1000 έγραψε:
Καλά κάνουν στην Αμερική και έχουν όπλα/νόμιμη άμυνα κτλ....Spam off

αμα φτάσουμε εκεί, γ@@σέ μας... κάτι άλλο παει στραβά... αυτοί έχουνε χάψει το παραμύθι του "land of the free" και οπλοφορούνε για προστασία... και τότε στα φίτζι που κυκλοφορούνε με παρεό και σαγιονάρα τι είναι cyclops
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
 

Κλοπή..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ.... :: Δυσάρεστα.....-
Μετάβαση σε: