Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Αυγ 08 2011, 17:58

sakk έγραψε:
ρε εγω ανεβηκα στην πρωτευσουσα για εκπαιδευση και εσυ εφερες την εκπαιδευση στην πατρα??
ναι κωστακι σε εσενα το λεω πες καμια παραπανω λεπτομερεια μπας και κανω καμια βολτα προς τα κατω

Ρε αλήτη που είσαι εσύ?? Ακόμα στην Πάρο είσαι??? XYLO XYLO XYLO
Αν μας κάνεις την τιμή να ξέρεις θα χαρούμε πάρα πολύ... goood goood
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sakk
Member
Member
sakk

Ηλικία : 39
Τόπος : ΠΑΤΡΑ-ΑΘΗΝΑ
Registration date : 18/02/2008

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Αυγ 08 2011, 18:16


v_kostas έγραψε:
sakk έγραψε:
ρε εγω ανεβηκα στην πρωτευσουσα για εκπαιδευση και εσυ εφερες την εκπαιδευση στην πατρα??
ναι κωστακι σε εσενα το λεω πες καμια παραπανω λεπτομερεια μπας και κανω καμια βολτα προς τα κατω

Ρε αλήτη που είσαι εσύ??
μεχρι τωρα αυτο το ακουγα απο γυναικες,τωρα που αρχιζω να το ακουω κ απο αντρες θα πρεπει να φοβαμαι λες??? kolaraki kolaraki

αθηνα ειμαι,παρο πηγα για ενα διημερο μονο,θα κοιταξω να ερθω και στην παννεληνια αν και δεν με βλεπω να βρισκω δωματιο μαλλον θα κοιταξω να κλεισω καπου εκει γυρω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dimitris k2
Member
Member
dimitris k2

Ηλικία : 37
Τόπος : ΑΓΡΙΝΙΟ/ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
Registration date : 06/09/2010

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Αυγ 08 2011, 20:10

v_kostas έγραψε:
Παλικάρια ο καφές της Τετάρτης δεν θα γίνει στο Πόκο ώς συνήθως. Οπως σας είχα υποσχεθεί θα συναντηθούμε στις 20:00 σε μαθητική αίθουσα όπου θα μας μιλήσει ο φίλος Νίκος περί ασφαλούς οδήγησης και γενικά για την μοτοσυκλέτα μας.Θα είναι μια εποικοδομητική συζήτηση σε στύλ μαθημάτων με προβολή διαφανειών και ανταλλαγή απόψεων με σκοπό την ασφαλειά μας.Την ακριβής διέυθυνση θα την ποστάρω μέχρι αύριο.

1.Ο Νίκος έχει δίπλωμα εκπαιδευτή,κάτοχος ολων των level California school καθώς είναι και οδηγός αγώνων στην κατηγορία των 1000.
2.Το πρώτο μάθημα θα είναι έλεγχος της μοτοσυκλέτας μας,την ασφάλεια στον δρόμο και η προετοιμασία για ταξίδι.
3.Θα ακολουθήσουν κι άλλα μαθήματα περίπου 3-4.
4.Οσοι δεν προλάβουν θα καλυφθούν αργότερα.

ΥΓ.Θα πάμε με το καφεδάκι του ο καθένας μην τρέχεται τελευταία στιγμή.. Razz Razz

Κωσταρα με ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 3 501340 ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 3 501340 ειχα κανονισει να παω Αγρινιο την τεταρτη για να βοηθησω τους γονεις μου σε κατι πραγματα που θελουν να μεταφερουμε. Και τωρα μετα απο το ποσταρισμα σου βλεπω να με αποκληρωνουν!!!!
Θα το παλεψω να ερθω!!!!
Αν τελικα δεν μπορεσω θελω να απορροφησεις σαν σφουγγαρι αυτα που θα πει το παλικαρι και μετα να μου κανεις ιδιαιτερα!!
Με το αζημιωτο φυσικα!!!! xaxa xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Αυγ 08 2011, 20:16

dimitris k2 έγραψε:
v_kostas έγραψε:
Παλικάρια ο καφές της Τετάρτης δεν θα γίνει στο Πόκο ώς συνήθως. Οπως σας είχα υποσχεθεί θα συναντηθούμε στις 20:00 σε μαθητική αίθουσα όπου θα μας μιλήσει ο φίλος Νίκος περί ασφαλούς οδήγησης και γενικά για την μοτοσυκλέτα μας.Θα είναι μια εποικοδομητική συζήτηση σε στύλ μαθημάτων με προβολή διαφανειών και ανταλλαγή απόψεων με σκοπό την ασφαλειά μας.Την ακριβής διέυθυνση θα την ποστάρω μέχρι αύριο.

1.Ο Νίκος έχει δίπλωμα εκπαιδευτή,κάτοχος ολων των level California school καθώς είναι και οδηγός αγώνων στην κατηγορία των 1000.
2.Το πρώτο μάθημα θα είναι έλεγχος της μοτοσυκλέτας μας,την ασφάλεια στον δρόμο και η προετοιμασία για ταξίδι.
3.Θα ακολουθήσουν κι άλλα μαθήματα περίπου 3-4.
4.Οσοι δεν προλάβουν θα καλυφθούν αργότερα.

ΥΓ.Θα πάμε με το καφεδάκι του ο καθένας μην τρέχεται τελευταία στιγμή.. Razz Razz

Κωσταρα με ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 3 501340 ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 3 501340 ειχα κανονισει να παω Αγρινιο την τεταρτη για να βοηθησω τους γονεις μου σε κατι πραγματα που θελουν να μεταφερουμε. Και τωρα μετα απο το ποσταρισμα σου βλεπω να με αποκληρωνουν!!!!
Θα το παλεψω να ερθω!!!!
Αν τελικα δεν μπορεσω θελω να απορροφησεις σαν σφουγγαρι αυτα που θα πει το παλικαρι και μετα να μου κανεις ιδιαιτερα!!
Με το αζημιωτο φυσικα!!!! xaxa xaxa
Μητσάρα θα έχουμε κι αλλα μαθήματα, μην χάσεις την κληρονομιά τζάμπα ρε!!! YOU! YOU! YOU!
Ασε που είσαι και προχωρημένος εσυ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dimitris k2
Member
Member
dimitris k2

Ηλικία : 37
Τόπος : ΑΓΡΙΝΙΟ/ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
Registration date : 06/09/2010

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Αυγ 08 2011, 20:19

v_kostas έγραψε:
dimitris k2 έγραψε:
v_kostas έγραψε:
Παλικάρια ο καφές της Τετάρτης δεν θα γίνει στο Πόκο ώς συνήθως. Οπως σας είχα υποσχεθεί θα συναντηθούμε στις 20:00 σε μαθητική αίθουσα όπου θα μας μιλήσει ο φίλος Νίκος περί ασφαλούς οδήγησης και γενικά για την μοτοσυκλέτα μας.Θα είναι μια εποικοδομητική συζήτηση σε στύλ μαθημάτων με προβολή διαφανειών και ανταλλαγή απόψεων με σκοπό την ασφαλειά μας.Την ακριβής διέυθυνση θα την ποστάρω μέχρι αύριο.

1.Ο Νίκος έχει δίπλωμα εκπαιδευτή,κάτοχος ολων των level California school καθώς είναι και οδηγός αγώνων στην κατηγορία των 1000.
2.Το πρώτο μάθημα θα είναι έλεγχος της μοτοσυκλέτας μας,την ασφάλεια στον δρόμο και η προετοιμασία για ταξίδι.
3.Θα ακολουθήσουν κι άλλα μαθήματα περίπου 3-4.
4.Οσοι δεν προλάβουν θα καλυφθούν αργότερα.

ΥΓ.Θα πάμε με το καφεδάκι του ο καθένας μην τρέχεται τελευταία στιγμή.. Razz Razz

Κωσταρα με ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 3 501340 ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 3 501340 ειχα κανονισει να παω Αγρινιο την τεταρτη για να βοηθησω τους γονεις μου σε κατι πραγματα που θελουν να μεταφερουμε. Και τωρα μετα απο το ποσταρισμα σου βλεπω να με αποκληρωνουν!!!!
Θα το παλεψω να ερθω!!!!
Αν τελικα δεν μπορεσω θελω να απορροφησεις σαν σφουγγαρι αυτα που θα πει το παλικαρι και μετα να μου κανεις ιδιαιτερα!!
Με το αζημιωτο φυσικα!!!! xaxa xaxa
Μητσάρα θα έχουμε κι αλλα μαθήματα, μην χάσεις την κληρονομιά τζάμπα ρε!!! YOU! YOU! YOU!
Ασε που είσαι και προχωρημένος εσυ!!!

YOU! YOU! YOU! YOU! YOU! YOU!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mitsaras v strom

mitsaras v strom

Ηλικία : 37
Τόπος : πατρα-Ζακυνθος
Registration date : 02/02/2011

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Αυγ 08 2011, 20:55

ωραια κωσταρα ....μεσαααα!!!!!!! kalmi
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
black_hawk
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
black_hawk

Ηλικία : 37
Τόπος : ΠΑΤΡΑ - ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ
Registration date : 10/03/2011

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Αυγ 08 2011, 21:21

σουβλακια θα εχει...??? για να δεις για ποτε μαζευομαστε ολοι...!!!! χαχαχα... lol! lol! lol!

περιμενουμε νεα σου για το σημειο συναντησης...!!!

και ευχαριστουμε εκ των προτερων το παιδι που θα μας ανεχθει...!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mitsaras v strom

mitsaras v strom

Ηλικία : 37
Τόπος : πατρα-Ζακυνθος
Registration date : 02/02/2011

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Αυγ 08 2011, 21:23

black_hawk έγραψε:
σουβλακια θα εχει...??? για να δεις για ποτε μαζευομαστε ολοι...!!!! χαχαχα... lol! lol! lol!

περιμενουμε νεα σου για το σημειο συναντησης...!!!

και ευ
χαριστουμε εκ των προτερων το παιδι που θα μας ανεχθει...!!!

XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gandalf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
gandalf

Ηλικία : 42
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 24/10/2010

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Αυγ 08 2011, 23:05

Έλα να πιάνουμε τα θρανία ..... ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 3 Mathitis Exclamation Exclamation Exclamation rock rock rock
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leonady2
gold member
gold member
leonady2

Ηλικία : 45
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 24/03/2009

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Αυγ 09 2011, 08:51

Θα έχει μόνο θεωρία την Τετάρτη ή θα κάνουμε και πρακτική, απο αυτό κρίνεται αν θα έρθω ή όχι....!!!!!!!

YOU! YOU! YOU! YOU! YOU! YOU! YOU! YOU! YOU! YOU! YOU! YOU!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.militsopoulos.com
CHRIS POWER

CHRIS POWER

Ηλικία : 48
Τόπος : Ναυπακτο.
Registration date : 08/10/2009

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Αυγ 09 2011, 09:40

Mπραβο ρε κωστη,αυτα ειναι τα ωραια. OK bravvoo




Ο κωστας ξεχασε να πει οτι μαζι με τον νικο, μαθηματα θα σας κανω και εγω γιατι εχω δει οτι καποιοι οι οποιοι ηταν και στο σχολειο στην αθηνα δεν εχουν καταλαβει το πως ξυνουμε τους μαρσιπιεδες rock ,ακομα και σε μερικους με 1000αρια που το παιζουν γρηγοροι rock rock bliax bliax xexe xexe ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 3 644705 ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 3 644705
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leonady2
gold member
gold member
leonady2

Ηλικία : 45
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 24/03/2009

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Αυγ 09 2011, 10:29

CHRIS POWER έγραψε:
Mπραβο ρε κωστη,αυτα ειναι τα ωραια. OK bravvoo




Ο κωστας ξεχασε να πει οτι μαζι με τον νικο, μαθηματα θα σας κανω και εγω γιατι εχω δει οτι καποιοι οι οποιοι ηταν και στο σχολειο στην αθηνα δεν εχουν καταλαβει το πως ξυνουμε τους μαρσιπιεδες rock ,ακομα και σε μερικους με 1000αρια που το παιζουν γρηγοροι rock rock bliax bliax xexe xexe ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 3 644705 ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 3 644705


Θέλει κανείς να πει κάτι ? Λεω μήπως και αν θέλει κανείς......! Και να μας πεις και για ποιον χτυπάει η καμπάναααααα!

YOU! YOU! YOU! YOU! YOU! YOU! YOU! YOU!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.militsopoulos.com
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Αυγ 09 2011, 11:21

bliax bliax XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
CHRIS POWER

CHRIS POWER

Ηλικία : 48
Τόπος : Ναυπακτο.
Registration date : 08/10/2009

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Αυγ 09 2011, 13:28

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 3 489962 Οποιος εχει την μυγα......μυγιαζεται λενε στο χωριο μου.οποιος καταλαβε καταλαβε. bliax bliax YOU! YOU! rock rock kolaraki kolaraki
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leonady2
gold member
gold member
leonady2

Ηλικία : 45
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 24/03/2009

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Αυγ 09 2011, 14:03

Και πως το λένε το χωριό σου ? ε? πως?

kolaraki kolaraki kolaraki kolaraki

Ότι θέλουν να πουν και για όποιον θέλουν να το πουν εμένα στο χωριό μου....... το λένε έξω από τα δόντια και μην ρωτήσεις πως το λένε το χωριό μου... γιατί ξέρω πως έχεις πάει......!

bliax bliax bliax bliax
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.militsopoulos.com
mitsaras v strom

mitsaras v strom

Ηλικία : 37
Τόπος : πατρα-Ζακυνθος
Registration date : 02/02/2011

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Αυγ 10 2011, 15:03

τελικα δε θα μπορεσω να παραβρεθω με το ομορφο παρεακι σημερα λογο καποιου απροοπτου ....παντως πιστευω πως θα ειναι επιμορφωτικη η αποψινη συναντιση οσον αφορα την οδηγση τησ μοτοσυκλετας μας.......καλα να περασετε...... OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gandalf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
gandalf

Ηλικία : 42
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 24/10/2010

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Αυγ 16 2011, 22:01

Μετά το πρώτο εισαγωγικό μάθημα, τα μαθήματα ασφαλούς οδήγησης θα συνεχιστούν από Σεπτέμβρη
οπότε και θα έχουν οι περισσότεροι τη δυνατότητα παρακολούθησής τους ...

Οπότε το καφεδάκι μας για αύριο για όσους μπορούν στο γνωστό Poco Poco (πελεκανέικα) στις 20:30
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pitsirikas
Member
Member
pitsirikas

Ηλικία : 41
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗ
Registration date : 21/12/2009

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 19 2011, 02:09

Οι βεστρομιτες φορουμιτες απο Μεσσηνη και Καλαματα εχετε σημειο συναντησης να σας γνωρισω μιας και ειμαι στον τοπο σας αυτες τις μερες???
Θα ηθελα να γνωρισω και τα παιδια απο την Πατρα αλλα εκατσα εκει μονο μια μερα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NICK414
gold member
gold member
NICK414

Ηλικία : 46
Τόπος : C:Program Files
Registration date : 10/10/2009

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 19 2011, 15:58

pitsirikas έγραψε:

Θα ηθελα να γνωρισω και τα παιδια απο την Πατρα αλλα εκατσα εκει μονο μια μερα..
Και που να ξερανε ρε Γιαννη τα παιδια οτι εισαι Πατρα?? Razz Razz Μηπως εκανες κανα post να τους το πεις Question bliax bliax XYLO XYLO
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
black_hawk
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
black_hawk

Ηλικία : 37
Τόπος : ΠΑΤΡΑ - ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ
Registration date : 10/03/2011

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 19 2011, 18:31

NICK414 έγραψε:
pitsirikas έγραψε:

Θα ηθελα να γνωρισω και τα παιδια απο την Πατρα αλλα εκατσα εκει μονο μια μερα..
Και που να ξερανε ρε Γιαννη τα παιδια οτι εισαι Πατρα?? Razz Razz Μηπως εκανες κανα post να τους το πεις Question bliax bliax XYLO XYLO


o nick ηρθε για μια μερα και εκατσε 2 εβδομαδες φιλε γιαννη... μαλλον ηξερες για αυτο δεν ειπες τιποτα ε...???

χαχαχα.... lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 19 2011, 21:12

black_hawk έγραψε:
NICK414 έγραψε:
pitsirikas έγραψε:

Θα ηθελα να γνωρισω και τα παιδια απο την Πατρα αλλα εκατσα εκει μονο μια μερα..
Και που να ξερανε ρε Γιαννη τα παιδια οτι εισαι Πατρα?? Razz Razz Μηπως εκανες κανα post να τους το πεις Question bliax bliax XYLO XYLO


o nick ηρθε για μια μερα και εκατσε 2 εβδομαδες φιλε γιαννη... μαλλον ηξερες για αυτο δεν ειπες τιποτα ε...???

χαχαχα.... lol! lol! lol!

Σωστος!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
VSTROMIMHS
Member
Member
VSTROMIMHS

Ηλικία : 41
Τόπος : ΠΑΤΡΑ-ΘΕΣΠΡΩΤΙΑ-ΛΕΥΚΑΔΑ-ΠΑΤΡΑ
Registration date : 11/06/2010

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Αυγ 24 2011, 11:21

καλημερα σημερα ο καφες μας θα ειναι στο ποκο η μηπως λεω μηπως να παμε και ακτη δυμαιων για μπυρα κατα τις 9 οτι θελει ο λαος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Αυγ 24 2011, 11:30

Μιμη ας παμε ποκο για καφεδακι μην μπερδευτουμε τελευταια ωρα και μετα παιζει μπυριτσα Ακτη.20:30 Ποκο λοιπον!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leonady2
gold member
gold member
leonady2

Ηλικία : 45
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 24/03/2009

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Αυγ 24 2011, 15:20

Ναι νομίζω πως δεν θα ήταν καλο να μπερδεψουμε τον καφε με την μπύρα γιατί κάποιοι θέλουν να μείνουν μόνο στον καφε. Και για μην παρεξηγηθώ ένας άπο αυτούς είμαι και εγω!!!

YOU! YOU! YOU! YOU! YOU!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.militsopoulos.com
black_hawk
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
black_hawk

Ηλικία : 37
Τόπος : ΠΑΤΡΑ - ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ
Registration date : 10/03/2011

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Αυγ 24 2011, 15:46

leonady2 έγραψε:
Ναι νομίζω πως δεν θα ήταν καλο να μπερδεψουμε τον καφε με την μπύρα γιατί κάποιοι θέλουν να μείνουν μόνο στον καφε. Και για μην παρεξηγηθώ ένας άπο αυτούς είμαι και εγω!!!

YOU! YOU! YOU! YOU! YOU!

εδω γελανε.... πολυ ομως...!!! χαχαχαχα.... yeye yeye yeye
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 3 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φόρουμ Πελοποννήσου-
Μετάβαση σε: