Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΣΕΛΑ ΑΠΟ ΜΟΤΟΚ.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Jaderfow

Jaderfow

Ηλικία : 36
Τόπος : Athens
Registration date : 04/03/2011

ΣΕΛΑ  ΑΠΟ ΜΟΤΟΚ. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΕΛΑ ΑΠΟ ΜΟΤΟΚ.   ΣΕΛΑ  ΑΠΟ ΜΟΤΟΚ. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Δεκ 03 2012, 15:06

Καλησπέρα παίδες! Λέω εδώ και καιρό να αλλάξω κι εγώ τη σέλα μου αλλά ακούω πολλά θετικά και πολλά αρνητικά και για τα δύο μαγαζιά (MOTO K και Jimmy's)! Επειδή σε γενικές γραμμές δεν έχω πρόβλημα με τη μαμά σέλα, δηλαδή να πιάνομαι ή οτιδήποτε, παρα μόνο οτι έχει ανοίξει λίγο η ραφή ανάμεσα σε οδηγό και συνοδηγό, δε θα με χαλούσε να την έφτιαχνα απλά! Γνωρίζει κάποιος αν μπορεί να επιδιορθωθεί η μαμά σέλα για να μη βάλει νερά και αν γίνεται αξίζει η επιδιόρθωση ή να την αλλάξω μια και καλή να πάει το παλιάμπελο???

Ευχαριστώ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kerneld
Member
Member
kerneld

Ηλικία : 53
Τόπος : Γλυκά Νερά - ΑΘΗΝΑ
Registration date : 10/08/2011

ΣΕΛΑ  ΑΠΟ ΜΟΤΟΚ. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΕΛΑ ΑΠΟ ΜΟΤΟΚ.   ΣΕΛΑ  ΑΠΟ ΜΟΤΟΚ. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Δεκ 03 2012, 16:04

msp έγραψε:
Περί γούστου ουδείς λόγος!

Υπάρχουν αυτοί που νοιώθουν ικανοποιημένοι και αυτοί που δεν. Προσωπικά ανήκω σε αυτούς είδαν διαφορά από την ποιότητα της σέλας και ήταν μια πολύ καλή αναβάθμιση για το κωλαράκι μου σε μία καλή τιμή!
Διαβάζοντας τις κριτικές κάποιων μου φαίνεται πως ζητάνε κάτι τέτοιο ΣΕΛΑ  ΑΠΟ ΜΟΤΟΚ. - Σελίδα 2 Vstromtouringseat3 σε τιμή MOTOK.
Μακάρι να υπήρχε, αλλά και πάλι σε κάποιον δεν θα άρεσε!

Αν σας αρέσει η συγκεκριμένη http://www.ebay.co.uk/itm/310366108402?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1438.l2649 πάρτε και λινκ για σύγκριση τιμής!

440 γιούρια????

Σαλόνι αγοράζεις από το ΙΚΕΑ σε αυτά τα λεφτά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tatatis

tatatis

Ηλικία : 38
Τόπος : ΑΤΤΙΚΗ-ΛΑΓΟΝΗΣΙ
Registration date : 08/04/2012

ΣΕΛΑ  ΑΠΟ ΜΟΤΟΚ. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΕΛΑ ΑΠΟ ΜΟΤΟΚ.   ΣΕΛΑ  ΑΠΟ ΜΟΤΟΚ. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Δεκ 12 2012, 04:00

Καλημερα κ απο μενα...να συμπληρωσω οτι εχω φτιαξει κ εγω μια σελα για ενα AFRICA TWIN 99' που ειχα στο ΜΟΤΟΚ...βασικα ειχα ανακατασκευασει
μια ταλαιπωρημενη Τονυ Μπατζιο....η αληθεια ειναι οτι ενω εγω ζητησα να γινει απλως αντικατασταση του καλυματος κ μικροεπιδιωρθωσεις-προσθηκες εσωτερικα,
οπως επισης κ συγκεκριμενη γραμματοσειρα που εγραφε AFRICA στη σελα ,αυτος εν τελη εβαλε τη γραμματοσειρα που ηθελε, οπου αυτος ηθελε κ 'πειραξε'
το καλουπι της σελας οπως ηθελε...στα χρωματα δεν ειχε πολλες επιλογες γιατι αλλαζαν οι ποιοτητες της ταπετσαριας προς το χειροτερο κ γενικοτερα σε πηγανε οπου αυτος ηθελε...
καλος στη δουλεια του αλλα χωρις πολλα περιθωρια για ενα πιο costum αποτελεσμα...επισης μου ειχε πει οτι το τζελ που λετε μπορει να ειναι πιο ανατομικο αλλα το καλοκαιρι
με τον ηλιο ειναι χειροτερο απο το απλο αφρολεξ για τον πισινο του καθενος!εγω δεν το δοκιμασα γιατι το μηχανακι το πουλησα ανοιξη αλλα πιστευω εχει καποια βαση...αυτα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
toumpanos
gold member
gold member
toumpanos

Ηλικία : 43
Τόπος : νεα σμυρνη
Registration date : 31/01/2008

ΣΕΛΑ  ΑΠΟ ΜΟΤΟΚ. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΕΛΑ ΑΠΟ ΜΟΤΟΚ.   ΣΕΛΑ  ΑΠΟ ΜΟΤΟΚ. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 13 2012, 09:48

????????

Αυτή τί ιδιαιτερότητα έχει ρε παιδιά..?? elephant
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikos147
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
nikos147

Registration date : 06/08/2010

ΣΕΛΑ  ΑΠΟ ΜΟΤΟΚ. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΕΛΑ ΑΠΟ ΜΟΤΟΚ.   ΣΕΛΑ  ΑΠΟ ΜΟΤΟΚ. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 13 2012, 09:57

toumpanos έγραψε:
????????

Αυτή τί ιδιαιτερότητα έχει ρε παιδιά..?? elephant

Και στα ποδηλατα είναι παρόμοιες οι σέλες...αυτο το χώρισμα στην μέση δεν επιβαρύνει τον προστάτη στους άνδρες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mounodoulos
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Ηλικία : 56
Registration date : 07/08/2009

ΣΕΛΑ  ΑΠΟ ΜΟΤΟΚ. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΕΛΑ ΑΠΟ ΜΟΤΟΚ.   ΣΕΛΑ  ΑΠΟ ΜΟΤΟΚ. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Φεβ 19 2013, 03:11

μηπως συμφερει απο ebay??
http://www.ebay.com/itm/SUZUKI-DL650-V-STROM-02-11-MOTORCYCLE-SEAT-COVER-/130775941605?pt=UK_Motorcycle_Parts&hash=item1e72da81e5 mouuuuuu
motok
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

ΣΕΛΑ  ΑΠΟ ΜΟΤΟΚ. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΕΛΑ ΑΠΟ ΜΟΤΟΚ.   ΣΕΛΑ  ΑΠΟ ΜΟΤΟΚ. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Φεβ 19 2013, 09:23

Έλα... πες την αλήθεια... κάνεις πλάκα, έτσι; What a Face
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
ioarma
gold member
gold member
ioarma

Ηλικία : 55
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΑ
Registration date : 29/08/2008

ΣΕΛΑ  ΑΠΟ ΜΟΤΟΚ. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΕΛΑ ΑΠΟ ΜΟΤΟΚ.   ΣΕΛΑ  ΑΠΟ ΜΟΤΟΚ. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Φεβ 19 2013, 09:26

βιάστικα………………… Embarassed


Έχει επεξεργασθεί από τον/την ioarma στις Τρι Φεβ 19 2013, 09:57, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

ΣΕΛΑ  ΑΠΟ ΜΟΤΟΚ. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΕΛΑ ΑΠΟ ΜΟΤΟΚ.   ΣΕΛΑ  ΑΠΟ ΜΟΤΟΚ. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Φεβ 19 2013, 09:30

Ρε καμάρια... πλάκα με κάνετε; 60 δολάρια συν μεταφορικά μόνο για το κάλυμμα και φυσικά με δική σας τοποθέτηση και είναι γαμάτη τιμή;
Ρε Πέτρο ειλικρινά ρε φίλε, πρόσεξες καθόλου το listing ή απλά το είδες και το έβαλες;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
mounodoulos
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Ηλικία : 56
Registration date : 07/08/2009

ΣΕΛΑ  ΑΠΟ ΜΟΤΟΚ. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΕΛΑ ΑΠΟ ΜΟΤΟΚ.   ΣΕΛΑ  ΑΠΟ ΜΟΤΟΚ. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Φεβ 19 2013, 09:37

τωρα ειδα οτι ειναι αλλος seller δεν ειναι ο γνωστος
E.RIDE
Contact details
Christos Zampetakis
TATOIOU 335
AHARNAI
13674 ATHENS, ATHENS
Greece
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

ΣΕΛΑ  ΑΠΟ ΜΟΤΟΚ. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΕΛΑ ΑΠΟ ΜΟΤΟΚ.   ΣΕΛΑ  ΑΠΟ ΜΟΤΟΚ. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Φεβ 19 2013, 09:48

Και ο ίδιος να είναι (που εφόσον έχει το λογότυπο θεωρώ ότι είναι ο ίδιος), αυτή η τιμή σου φαίνεται καλή; What a Face
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
mounodoulos
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Ηλικία : 56
Registration date : 07/08/2009

ΣΕΛΑ  ΑΠΟ ΜΟΤΟΚ. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΕΛΑ ΑΠΟ ΜΟΤΟΚ.   ΣΕΛΑ  ΑΠΟ ΜΟΤΟΚ. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Φεβ 19 2013, 09:54

terino έγραψε:
Και ο ίδιος να είναι (που εφόσον έχει το λογότυπο θεωρώ ότι είναι ο ίδιος), αυτή η τιμή σου φαίνεται καλή; What a Face
τσου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v-run

v-run

Ηλικία : 36
Registration date : 01/12/2012

ΣΕΛΑ  ΑΠΟ ΜΟΤΟΚ. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΕΛΑ ΑΠΟ ΜΟΤΟΚ.   ΣΕΛΑ  ΑΠΟ ΜΟΤΟΚ. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Φεβ 20 2013, 12:34

socrates έγραψε:
Αν ανέβουμε σε κόστος (σημαντικά) υπάρχουν και άλλες...

ΣΕΛΑ  ΑΠΟ ΜΟΤΟΚ. - Σελίδα 2 Sr-sellerie%20%28%CE%B9%CF%84%CE%B1%CE%BB%CE%B9%CE%BA%CE%AE%20%CF%83%CE%B5%CE%BB%CE%BF%CF%80%CE%BF%CE%B9%CE%AF%CE%B1%29

Ιταλικό Design


Μηπωσ ξερει ρε παιδια κανεισ ποσο κανει εχω στειλει 3 μαιλ και δεν απανταει κανενασ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miskin
Member
Member
Miskin

Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 25/05/2008

ΣΕΛΑ  ΑΠΟ ΜΟΤΟΚ. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΕΛΑ ΑΠΟ ΜΟΤΟΚ.   ΣΕΛΑ  ΑΠΟ ΜΟΤΟΚ. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μάης 01 2013, 21:49

Άλλαξα και γω σέλα στο MotOK. Απλή και απέριττη. Μόνη διαφορά ότι άφησα τον σκελετό της σέλας του 650 και μου δώσανε έναν από 1000 που με βολεύει καλύτερα η σέλα του. Σύνολο 55 ? με την έκπτωση του φόρουμ.

ΣΕΛΑ  ΑΠΟ ΜΟΤΟΚ. - Σελίδα 2 01052013147

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
socrates
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
socrates

Τόπος : Αθήνα, Χαλκίδα
Registration date : 25/06/2010

ΣΕΛΑ  ΑΠΟ ΜΟΤΟΚ. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΕΛΑ ΑΠΟ ΜΟΤΟΚ.   ΣΕΛΑ  ΑΠΟ ΜΟΤΟΚ. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μάης 01 2013, 23:30

v-run έγραψε:

...
Μηπωσ ξερει ρε παιδια κανεισ ποσο κανει εχω στειλει 3 μαιλ και δεν απανταει κανενασ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Αν απαντήσουν μόνο σε ιταλικά... Από διάφορα forum έχω δει ότι την κοστολογούν γύρω στα 350? (νέα σέλα και όχι ανακατασκευή) + τα όποια μεταφορικά.

Εδώ φορεμένη...

ΣΕΛΑ  ΑΠΟ ΜΟΤΟΚ. - Σελίδα 2 Sela_italiko_design
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
menoetius

menoetius

Ηλικία : 35
Registration date : 21/10/2013

ΣΕΛΑ  ΑΠΟ ΜΟΤΟΚ. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΕΛΑ ΑΠΟ ΜΟΤΟΚ.   ΣΕΛΑ  ΑΠΟ ΜΟΤΟΚ. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιουν 28 2014, 23:30

περασα απο το καταστημα και πανω στην δικη μου σελα "δουλευτηκε" και απεκτησα μια πολυ ομορφη και ανατομικη σελα
ο ανθρωπος που με εξυπηρετησε (ιδιοκτητης νομιζω) ηταν αψογος επαγγελματιας και το αποτελεσμα που παρελαβα ηταν αριστο..
ετυχε και πηγα με ενα φιλαρακι με ενα gsxr και μου κανε εντυπωση το ποσο ασχοληθηκε με ενα πιθανο Project πανω στην δικη του σελα
πραγματικα για οποιον το σκεφτεται τον προτεινω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ck69
Member
Member


Ηλικία : 44
Registration date : 30/10/2013

ΣΕΛΑ  ΑΠΟ ΜΟΤΟΚ. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΕΛΑ ΑΠΟ ΜΟΤΟΚ.   ΣΕΛΑ  ΑΠΟ ΜΟΤΟΚ. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Ιουν 29 2014, 00:02

Με γειες...!Ποσο περιμενες μεχρι να παραλαβεις και ποσο κοστισε;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
menoetius

menoetius

Ηλικία : 35
Registration date : 21/10/2013

ΣΕΛΑ  ΑΠΟ ΜΟΤΟΚ. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΕΛΑ ΑΠΟ ΜΟΤΟΚ.   ΣΕΛΑ  ΑΠΟ ΜΟΤΟΚ. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Ιουν 29 2014, 00:36

110 ευρω και περιπου απο την στιγμη που την εδωσα περιμενα μια ημερα
αν βαλεις λογοτυπο vstrom πανω παει στα 130
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ck69
Member
Member


Ηλικία : 44
Registration date : 30/10/2013

ΣΕΛΑ  ΑΠΟ ΜΟΤΟΚ. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΕΛΑ ΑΠΟ ΜΟΤΟΚ.   ΣΕΛΑ  ΑΠΟ ΜΟΤΟΚ. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Ιουν 29 2014, 00:45

Ωραια,σ'ευχαριστω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΣΕΛΑ ΑΠΟ ΜΟΤΟΚ.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Προστασία, οπτικές βελτιώσεις-
Μετάβαση σε: